31662
CRYSIS
  • The Norberto
    #27170
    nem pl 1-2 efekt meg ijenek nekem a fákon átszűrődő fény vibrált ezét kikapcsoltam eg a víz is nyomi volt ezért lejeb vetem :) nem csalok:):)
  • Narxis
    #27169
    World In Crysis ez nagyon MMO-san hangzik.
  • Hedic
    #27168
    szerintem meg vegyék elö az alapjáték motorját és korigálják meg egy kicsit hogy gyengébb gépeken is elmennyen!!és majd utánna foglalkozzonak a többievl!!!
  • bertino
    #27167
    majd rinyálnak megint, hogy mennyit fejlesztenek, aztán mennyien nem veszik a gamejaikat...
  • grebber
    #27166
    Felfedték a Crysis Warst

    Az EA Store-ban érdekes részletek bukkantak fel Crysis Warhead neve mellett, miszerint egy bizonyos a Crysis Warsszal együtt fogják árusítani.

    A Crysis Wars egy kifejezetten multiplayerre fejlesztett játék 21 pályával, melyek közül 7 vadonat új, de új játékmódok is lesznek állitólag. Ez megmagyarázná azt, hogy miért szüntette meg a Crytek a többjátékos támogatást az eredeti Crysishoz. Valószínüleg az új patchek is a Crysis Wars platformon keresztül lesznek majd telepitve. Mivel a Crysis Warhead és a Crysis Wars már hivatalosan be van jelentve már csak két leleplezetlen játék maradt a Crytek műhelyében: a Crysis Warzone és a World In Crysis.

    info: Gamekapocs

    LOl csak úgy ömlesztik majd a Crysis gameket. De nemnagyon értem ezt.Minek adnak ki 2 verzió miért nem tették bele ezt a multis mokát a Warheadba.
    Most akkor melyiket vegem majd meg multi végett basszus.
  • Prince23
    #27165
    ööö pl miket?
    ui:
    maximum armor
  • The Norberto
    #27164
    Na ezek a optimalizálási tanácsok ténleg jók:) kiszedtem 1-2 számomra idegesítő dolgot és máris sokkal jobb:)
  • The Norberto
    #27163
    Köszi Frapsz szarul mtata beírtam konzolba és kiírta crísis 30-38 fps em van:) és a Frapsz is elkezdte jül kiírni:)
  • gyonax
    #27162
    r_displayinfo 1
  • The Norberto
    #27161
    helo van valami konzolparancsa mitől kiírja az FPS-t?? mert Fraps al valami gond van mert kerek 20 at ír mindig aztán feljebveszem a garfikát lemegy 10 re akor loadolok 1 e tés 20 at ír már mit is teszek:):) de ha 10 et ír se szagatszóval nem értem:)
  • BaliBoy
    #27160
    Köszi. Most már csak egy pontos fegyvernév listát kell akkor keresnem. :))
    Köszi még1x!
  • KILLER2
    #27159
    Ha devmode-ban játszol, akkor be kell írni a konzolba, hogy "i_giveitem fegyvernév" és megkapod. A neveknél figyelni kell a kis- és nagybetűkre, csak úgy működik. pl.: i_giveitem LAW
  • BaliBoy
    #27158
    Üdv.
    Azt szeretném kérdezni, hogy a manuális pálya szerkesztésen kívül van-e arra módszer, hogy bármelyik pályan bármelyik fegyvert elő lehessen hozni?
  • Narxis
    #27157
    trainer
  • CoD23
    #27156
    hali!!
    tudtok valami lőszer cheat-et?
    előrte is thx!!
  • wesker24
    #27155
    Az nem MAC hanem TAC ! De szerintem is nagyon jó !
  • VRSDM
    #27154
    [center]
  • mikrofonhead
    #27153
    MAC

    kurvajó :D
  • mustang93
    #27152
    Ha valami segitség,én segítek hiszen a játékot végigvittem.
  • Lacc 88
    #27151
    Na szuper Köszi a helpet.
  • Lacc 88
    #27150
    Nemtom ti találtatok-e már hibákat de én beleütköztem egy repülő tankba , ahelyett hogy a elpusztult volna miután megkóstolta a rakétevetőt inkább felrepült a levegőbe és onnan szórta tovább az áldást, nem semmi

  • gduck
    #27149
    A hajó belsejében van, nem a fedélzeten! Ha nem tudsz visszamenni a hajóba, akkor egy előző mentési helyet kell betöltened, amikor még a hajó belsejében vagy!
  • Lacc 88
    #27148
    Szasztok nagyon király a játék eddig még nem élveztem ennyire game-t. Eljutottam a végéig de van egy ki problémám. Megjelent a hajó mellett a hatalmas ellenséges repülő és kiiktatták az egyik pajzsát de nemtom melyik fegyver a MAC amivel kikéne lőni, ha oda megyek ahova a zöld pont mutat nem találom a fegyvert. Rakétatvetővel lőttem egy darabig de beleuntam.

  • gurubefree
    #27147
    Telepitsd az 1.1-et.
  • gduck
    #27146
    ATI driver BUG Crysis DX10 alatt :(
  • Narxis
    #27145
    :DDDD
  • mustang93
    #27144
    Jó játék csak a gépigénye túl magas.Rémélem hogy az a Cevat Yerli Crytek igazgatoja egy hazudos majom.
  • The Norberto
    #27143
    egyikse:):) Hd 4850 és 85 fok terhelve de nekem csak 75 fok mert van +hűtésem:) szóval nem ez a gond:):)
  • arty
    #27142
    nem birja a kártya az adott orajelet :) (tulmelegszik? vagy tuningolod?)
  • The Norberto
    #27141
    helo
    Lenne 1 problémám crysis közbe a játékba a textúrákon pl falak leginkább kis fehér textúra hibák vanak fehér pontok az mitől van?? és ahogy mozgok ide oda ugrálnak:)
  • grebber
    #27140
    KEM megyében lakom.
  • The Protector
    #27139
    Az egyik haverom használja a végett szót mindíg és ó Somogy megyei.Itt Zalában nem sokan használják.de a Somogy-Vasi haverjaim sokszor használják és szeretem hallani.Csak annyi.
  • grebber
    #27138
    Mielőtt megmondom tudni akarom miért kérded :D ?
  • The Protector
    #27137
    Te mejik megyében laksz?
  • grebber
    #27136
    pre-alpha végett szerintem!
  • mikrofonhead
    #27135
    Ahaa

    OKés, köszi szépen...reméltem is h jobban fog futni mint az alap game... :)
  • A tumi
    #27134
    Hello.
    A rippes változatnál,hogyan lehet a magyar nyelvet előcsalogatni?
    Direkt azért "vettem" meg a rippes változatot mert abban benne van a magyar feliratozás.De amikor feltette a játékot automatice angolra tette.
  • V43 1105
    #27133
    És még igy is be-belassult ..
  • arty
    #27132
    remélem ez mediumgrafos video ... :( legalábbis pont crysis medium érzetem volt, ahogy néztem őket.
  • gduck
    #27131
    Link