31662
CRYSIS
  • KILLER2
    #27290
    A Crysis asszem beleszeretett a vista szép aero stílusába, nélküle nem tud élni DX10ben. Valamiért nem hajlandó elindulni nekem a Crysis DX10ben vista stílusban, csak ha be van kapcsolva az aero. Nélküle hibával kilép és VGA driver hibát ír ki.
  • KILLER2
    #27289
    Nem is azt mondtam, hogy szar, csak azt, hogy tudd, mire számíts, különben könnyen nagy csalódás lehet a very high.
  • KILLER2
    #27288
    Mihez? A natural modhoz vagy a very high confighoz? Még nem próbáltam egyiket sem, de gondolom, hogy a játék cvarjait kell felülírni velük. (a cvarok kis szöveges fájlok, amik a játék beállításait tartalmazzák, valamint hogy melyik grafikai szinthez milyen beállítások tartoznak)
  • mikrofonhead
    #27287
    Hát a high-t 4x-es AA-val 1440x900-ba vitte 40 fps-el :P akkor csak nem lehet már olyan xar a gép :S
  • mikrofonhead
    #27286
    Most akkor,hogy van...fel kell tenni valami patchet vagy inkább ne? :S
  • KILLER2
    #27285
    Asszem nagyot fogsz koppanni a tesztek után.
  • mikrofonhead
    #27284
    Na skacok megvan az új gépem :D:D nagyon király lett mindjárt át is írom az aláírást is vagy mifenét...

    Kérek szépen egy natural mod linket és egy valami high-very high configot pls!!! had teszteljem a kicsikét :P
  • lac coo
    #27283
    Vagy inkább sok a jó képességű, szegény és munkanélküli szakember :(
  • KILLER2
    #27282
    Jól tudom, hogy a Worldshift nem lett túlzottan sikeres játék?
  • bertino
    #27281
    Yerli-éknél van péz szarásig ugy néz ki.
  • KILLER2
    #27280
    Devbmode-ban indítod a játékot és ha jól emlékszem, akkor /map pályanév
  • tonyo9
    #27279
    A letöltött single player mapokat hogyan lehet elinditani konzolbol?
    Mert pl nem ugyanugy müködik mint a far cry nál.
  • lac coo
    #27278
    Há me Krásziszról vagy jót vagy semmit ....
  • gurubefree
    #27277
    Nekem ugyan ez volt..

    Vicces volt , vannak olyan reszek ( ejszaka ) csak lampaval latok , a nelkul csak nagy vak sotetseg
    Ez az XP , VISTA dolog meg ... hat kinek ez kinek az .... en a VISTA-ra szavazok. #27195
  • HeadHunter86
    #27276
    Ok. Bocs, csak ez a topic régen is pont erről szólt :) DX10, Dx9, Vista, Xp. No Crysis.
  • Ability
    #27275
    Mert régi mentést használsz, kezd előlről, vagy el kell viselned.

    (Mellesleg örülnék, ha a saját tapasztalataimat nem neveznéd hazugságnak, vagy állítanád be térítő szövegnek. Nekem bejött, nem az én véleményemtől kezdi el mindenki használni. Az OFF meg belefér, ezt a topik már rég kihalt, itt már nincs olyan pezsgés, mint régen volt. Már lecsengett, most már csak akkor írnak, ha valamilyen probléma van. Illetve most, hogy kezdik cseptegtetni az infót az újabb részekről talán van újfent egy kis beszélnivaló. Amúgy meg nem mintha én térítettem volna a beszélgetést ilyen irányba. Csak bekapcsolódtam, és mutattam egy érdekes dolgot, ami lehet OFF, de elfér.)
  • HeadHunter86
    #27274
    Mi a rák van itt? :D

    Ability, állítsd már le magad, Xp-n jobban megy a Crysis, mindenki tudja, anno csináltam egy configot, crysis alá, szebb mint Vistán a Very High, és ne OFF-olj tovább. Na de nem is ezért jöttem ide.

    A legújabb Patch van nekem fenn Crysis-hoz, de valamiért a telepjárónak nincs meg a hátsó 2 kereke csak ha kilövöm, ez miért van? Másnál volt ilyen esetleg?
  • TIBI
    #27273
    Multiplayerhez vannak már botok? PowerStrugle-t jó lenne velük játszani^^
  • gduck
    #27272
    Az valóban egy nagyon jó írás volt ;)
  • KILLER2
    #27271
    Akkor most így, hogy úgyis régi az XPm és unatkozok, így most nincs jobb dolgom, minthogy felteszem a Vistát :)
  • bordy
    #27270
    nálam is vista van fent. és tuti hogy egy játék (crysis) miatt nem fogom visszatenni az xp-t hogy jobban mennyen.
    többit meg letojom. most 80 helyett 60 fps-en futna egy játék, nagy dolog. ugyanúgy nem akad. persze ennek azért feltétele egy jobb féle gép. akinek xp-n pl 40fps van meg valamiben annak nem mind1.
    areo meg lekapcsol ha valami 3d-s cuccot indítok el.
  • Prince of Máté
    #27269
    Ki akarok cserélni egy fájlt... Másolás -> Beillesztés, erre felajánl 3 opciót, jó kiválasztom a másolás és cserét. Utána elkezdi számítani mennyi idő kicserélni azt a 2 megás fájlt, majd kiírja, hogy 1 mp maradt hátra, de a kiszámításra vártam 5 öt. Jó arány nem?
  • KILLER2
    #27268
    Ennyire azért valóban nem szar a helyzet. De engem amikor először megláttam, épp ugye windows telepítés után, sokat telepítettem, akkor idegesített, azóta ha esetleg vistát rakok fel, akkor számomra első, hogy azt kikapcsolom.
  • Dante73
    #27267
    Ezt hol olvastad?
    UAC nálam megy. Rendszergazdaként futó progiknál +1 kattintás nem a yilág. És ki tudja, egyszer még jól jöhet.
  • Prince of Máté
    #27266
    Azért az már vicces, hogy egy crtl +c és ctrl + v billentyűkombinációhoz kattintani is kell...
    Sőt még várhatsz rá pár percet mire kiszámítja mennyi idő van hátra.
  • Ability
    #27265
    UAC nálam sincs bent, mert a KMPlayer nem szerette. Mellesleg egy program és egy driver teljesen más. Előtöltés nekem gyorsít, vinyóm nem kerreg. Sleep mód azért nem megy, mert nem szereti a drivered, egyébként Google, van egy nagyon hosszú tutorial, hogy hogyan lehet működésre bírni. Nekem alapból ment. UAC mellesleg ritkán ugrana fel, gondolom nem telepítesz 5 percenként, és nem is kell a prograjaidat adminisztrátori jogokkal futtatni.
  • arty
    #27264
    Abu irta anno azt a hsz-t és nem csak a dx10.1 jó, de a dx10 is - ph! Abu ezt más sokat fejtegette :)
    az a gond, h a geforce8 hamarabb elterjedt, mint a directx10, ez gyak ki is nyirta az egészet... hiszen a gef8 gyak alkalmatlan dx10es kód futtatására, hiába sm4-es 'elvileg' :(
  • arty
    #27263
    nekem 4g ram mellett is lomhább érzetre, sleep mod nem működik a gépemen és a cool'n'quiet sem
    winyodaráló szarok semmit nem gyorsitanak, az idegölő folyamatos winyogyilkoló szervizeket leállitva ez mondjuk megszüntethető

    azt ne mondd, h te UAC miatt 5 percenként nyomsz rá az 'engedélyezem' gombra :D kikapcs a picsbe és többet meg se lássam, ezt az MS elkurta az nt4 idején, ez az állandó hülyülés h engedjem nem megoldás.

    ha olyan hüdekurva jo lenne a vista, akkor a starforce driverek nem tették volna sirba, hiszen 'virtuális környezetben' dolgozik a 'program' ;)

    kicsit ugyérzem te szeretni AKAROD ezt a sok semmitérő marketingficsört ;)

    a readybost legyen veled ;)

  • Ability
    #27262
    Marketing. Egyébként Lac-coo belinkelt egy SG hozzászólást, ahol egy látszólag nagyon is hozzáértő személy leírta, hogy miért jó a DX10.1. Engem megfogott, és igazából nem hiszem, hogy a DX10 rossz dolog lenne. Az is lehet, hogy csak azért lassabb, mert egy portolt szar a játék, ha ez lenne a célplatform, akkor talán változna. Sokan azt hitték régen, hogy a Vista a lassú, nem a DX10, pedig fordítva van. Egyébként a DX10 tudtommal azért előnyös, mert könnyebben lehet fejleszteni rá, illetve pár régen megoldhatatlan algoritmust sikerült írni pár dologra. Pl.: részecske alapú számítás. Ezek egyike sem olyan, hogy mágváltó lesz grafika terén.
  • gduck
    #27261
    Ez igaz, de játékok terén nem ezt igérték :D Olvassatok csak vissza, a DX10 "megváltóként" volt beharangozva ;)
  • Ability
    #27260
    Én sem, nekem a Coverflow és az Exposé ablakváló tetszik, meg a ruganyos ablak. Jó meg a kocka. :D Amúgy próbáld ki, van benne hasznos is, de sok a látványelem. Viszont bele lehet szeretni. :P
  • Prince of Máté
    #27259
    úr isten mekkora szar :D
    Minek egy op rendszerbe ilyen dolog? Motion blur? LOL! Aztán meglepődsz, ha ablakváltás közben túlmelegszik a VGA-d :D
    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én ablakváltás közben nem animációt akarok látni...
  • KILLER2
    #27258
    Ezt a ruganyos izét ismerem, régebben egy ideig ubuntu-t használtam, abban volt ilyen.
  • Ability
    #27257
    Ingyenes természetesen, ki lehet próbálni, töltsetek le egy Ubuntut szintén ingyen. Mellesleg testre lehet szabni, ami nem kell kiveszed. Nekem fontos az ablrak ruganyossága, másnak nem. De a feladatváltók, munkaasztalok nagyon hasznosak. És persze rengeteg dolog van benne, nem csak ez a pár, ami a videóban van.
  • Bucser
    #27256
    Látod? Inkább ne beszélnél róla mikor azt sem tudod miről beszélsz 64 bites XP-m van és semmi bajom az "itthoni felhasználással".
  • lac coo
    #27255
    Ez inkább valami amerikai akció filmbe való mintsem oprendszerbe :DDDD De van akinek ez fontos , kétségtelen, jól el lehet adni ...
  • bertino
    #27254
    ez kurvajo :D
  • Ability
    #27253
    A legjobb nem látszik a videón: az ablakok ruganyosak. Ezzel játszottam mindig, beállítottam, hogy nagyon nagy legyen a kilengése, és amikor mozgatsz egy ablakot, akkor kocsonyaszerűen elkezd rágatózni, remegni. Nagyon látványos, lehet csinálok róla egy videót, mert még nem láttam róla semmi értelmeset YouTube-on. Ez egyébként mindig jelen van, maximalizálásnál is, mindenhol, az ablakok olyan, mint egy lepedő, elkezd hullámozni. Ha pl nagyra van téve az ablak, akkor ragad a szélekhez, olyankor ha mozgatni próbálsz egy ablakot, akkor nem jön el a helyéről, hanem úgy gyúrni, torzítani lehet. :D Nem lehet leírni, olyan az ablak, mint egy gyúrma, ha van kedved összehajtogatot. :D
  • Dante73
    #27252
    Én átlagos otthoni felhasználásról beszélek... Arra pedig az XP64 alkalmatlan, de teljesen.... Igaz, még nem próbáltam, de amit eddig olvastam róla, felejtős, ahogy áll. Persze, lehet, hogy a téged érdeklő programok pont jól futnak rajta... De szerintem nevezz be egy 64 bites Home Premium Vistába... Lehet, bejönne. Állitólag AZ sokkal jobban sikerült a 64bit-es XP-nél.
  • Ability
    #27251
    Aero linuxos megfeleője: Compiz Fusion

    Ez az első videók közül való. Igazából ez a Compiz egy nagyon sokoldalú program, de nem minden fícsőrje hasznos. Amiket én szerettem: Linux alatt több munkaasztal van, mindegyiken elkülönülnek a mennyitott programok stb. A Compiz egy kockát formált belőle, és lehet forgatni az asztalt, a kocka minden lapján egy új asztal vár, de nincs limitálva az asztalok száma. Sok ablakváltó van közte. Olyan Apple féle cover flow, flip3d, ring switch és persze a kedven: exposé. Ez utóbbi olyan, hogy beállíttod pl. a jobb felső sarokra, hogy ha oda viszed az egeret, akkor bejön a feladatváltó, ami annyit tesz, hogy az összes ablakot behozza kicsibe, de élő tartalommal. Amelyikre karttintasz, azt hozza előtérbe. Alt TAB fejlettebb változata. Lehet az ablakokat egyesítani, ez látszik a videón is. Mindennek lehet animációt beállíttani, nekem Linux alatt a minimalizálás effekt olyan volt, mintha az ablak festékszerűen lefolyt volna a képernyőről. :P A legtöbb dolog inkább látványos, de vannak hasznosak is. A videó meg nem adja át, élőben kell látni.