351
  • most19
    #111
    Valaki megtudná mondani hogy kell kinyírni azt a Jacoby majmot????Mert már engem nagyon kinyírt!Előre is kösz!
  • watto
    #110
    hali...
    én úgy töltöttem mer még nem láttam a boltokban de idő múlva letörlöm :P
    Az a problémám hogy ha rámegyek az ikonjára nem csinál semmit...
    Lehet hogy crack kell?Vagy talán a videókártyám a rossz?
    Videókártyám: Asus Radeon 9200Se=128mb
    A memóriakártyám 512mb-ram

    Nem tudom mi leheta gond....
    Légyszi valaki segítsen...
    Előre is thx!!!
  • Gerbill
    #109
    Engem a grafika nem annyira zavart, az irányítással is elvoltam valahogy, de ahogy itt olvastam hogy milyen baromságok lesznek a vége felé egyből elment a kedvem az egésztől. Tegnap megint felraktam a gépemre az első részt, és annak a grafikáját elképesztő milyen alacsony gépigény mellett oldották meg, például azt hogy a fű mozog ha belelépünk, dinamikus éj/nappal váltás stb. Sok mai játék is megirigyelhetné.
  • Djemba
    #108
    Szerintem jó kaland gamae nekem tetszik nagyon
  • Pretorian
    #107
    Hááát, nem akarok senkit megsérteni, de ez a játék egy nagy vödör hurkalééé.
    Még a 3 éves Pirates of the Caribbean (Sea Dogs 2) is mérföldekkel színvonalasabb volt ennél, pedig az a játék sem volt hibátlan.
  • Black Hawk
    #106
    Áljá má le nyominger. Az egy dolog hogy nem segítesz de minek kel beszólni mindenkinek? Válaszoljá má de normálisan. Ha tudod hogy kell egyáltalán kúltúráltan társalogni.
  • csm
    #105
    jaa, tudom láttalak már másik fórumon is. ott mondták h téged csak rosszul raktak össze, de nyugi nem haraxok rád, erről nem tehetsz, de dumáljunk most már a játékról is, mert nekem sincs menü
  • Pluskast
    #104
    kockaköcsög?? Az milyen?
  • constantin
    #103
    Ne szólj be te kis faszverő kockaköcsög.
  • csm
    #102
    te mit keresel itt? sicc innen gyökér
  • Black Hawk
    #101
    És nem tévedek nagyot mikor azt mondom hogy :úgyse fogod megmondani mert beköptelek és most itt szenyózól :P.
  • constantin
    #100
    nekem megy a game és tudom miért nem megy neked.
  • Black Hawk
    #99
    Valahogy éreztem hogy csak idő kérdése és megjelensz.
  • constantin
    #98
    Hát verni kell a faszodat.
  • Black Hawk
    #97
    srácok akkor mi a teendő hogy ha nincs menüm?
  • Lyan Kyj
    #96
    tehülyeazamikuláshátperszehogynemtod!
  • Lorgaborka
    #95
    Azt a geci piros ruhás fasz nem tom megölni váááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Goth
    #94
    Azért nincs hozzá mert nem kell hozzá crack.
    Valószínűleg nem az a baj.
  • diaz02
    #93
    azon nics crack! De nekem kellene mert nem indul a játék
  • ThugEdge
    #92
    ó köszi,persze gondoltam,mert még mondja is legolas:)))
  • Curesz
    #91
    a 3 ágyút szétkell pusztítani azokkal a hordókkal!
  • ThugEdge
    #90
    ahol meg kell védeni a hajót,3 ágyúval lövik mit a picsát kell csinálni?
  • zizz21
    #89
    Háát asszem Nekem nem kellet hozzá. De a gamecopyworld.com -on biztos találsz!
  • Curesz
    #88
    cracket? minek?
  • diaz02
    #87
    Valaki küldjön nekem crackot a játékhoz!! [email protected] címere!!!!!
  • Curesz
    #86
    csak haverommal ketten tudtuk! Ott középen a cölöpnél kell gyepálni, és mikor kiad ien arrrrrr hangot akkor térj ki az ütése elől, és meggyengül a pengéje!
    De utána nagy faszságok lesznek a játékba szal....
  • ThugEdge
    #85
    a spanyolnál azt mondja a hajón,hogy törjem át vagy fel a plates-et
    ez elvileg vmi fém padlót jelent vagy mi nem?mit kell csinálni?:)
  • Curesz
    #84
    én gamepaddal tolom, azzal sokka lelviselhetőbb
  • steweee
    #83
    a grafikája sztem is kielégítő lenne, bár az előző rész szebb volt, de az irányíthatóság terén nincs bocsánat, egy nagy rakás hulladék. nálam törölve
  • Curesz
    #82
    nah sikerült megodlanom, hát az a kínais meg a ze jeges páyla az kegetlen nagy faszság...már bocs!És kezd uncsi lenni, folyamatosan csak ütni kell az arcokat...
  • zizz21
    #81
    Háát Én inkább,az eddig látottakból,úgy fogalmaznék,h az első filmhez hasonló ill olyasmi mint az a film de... Szal neméppen követi a storyt.
  • Crazy Mate
    #80
    Akkor ez a játék csak az első film eseményeit mutatja be?
  • NEOreg3
    #79
    örüljetek csak annak a spanyolnak, százszor szopatósabb főellenségek is lesznek, a legutolsó pályán 3-al egyszerre kell küzedeni és egyszerűen nem tudom őket legyakni, legjobb esetben is 2-t tudok megölni, de akkor már a legutolsó életemnél járok:C
  • zizz21
    #78
    Hi! Én sem tom,hiába verem,mint B.z. a F.sz.t,egyszerűen nem akarja használni azt a speckó comboját... és küzdünk,amig nem unom meg v nem halok meg.
  • Curesz
    #77
    azt az őrült spanyol muksót egyszerűen nemtom legyőzni, pedig direkt ott középen a főárbocnál küzdök vele, annál a rohadt nagy fánál:D
  • Realtibi
    #76
    rakjatok már be egy képet
    kiváncsi vok milyen
  • Songoku
    #75
    Hello!
    Lenne egy kérdésem!
    Kiléptem a játékból, és amikor újra akarom indítani, akkor csak a hang megy, de a kép az marad a windows-é!
    Ha valaki tud segíteni, az lécci irjon!
    Előre is thnx!
  • Goth
    #74
    Nah de asszem ennél a résznél én már végképp végeztem ezzel a játékkal...
    A kínai pálya végén nem elég hogy valami nagy főmágus csajt le kell győzni, a megmaradt kevés életünkkel még egy nagy dög sárkány elől kell futni, ami sokkal gyorsabban közeledik felém mint amilyen gyorsan futni bírok... MEg már a hangulat sem az igazi, elmesésedett az egész... mágikus pajzsokat varászol a csaj hogy akadályozzon minket a dovábbhaladásban, megidézi a sárkányt, aztán találtam egy mágikus kardot ami körül valami kis energifelhő kavarog... szal elvesztette a hangulatát :/
  • Goth
    #73
    nekem sikerült -.-
    Beállok az árboc mellé és kardozok vele, amikor pedig felordít ilyen "rrrrrrrrr" vonyítással az azt jelzi hogy a speckó kombója következik, olyankor gyorsan elvetődök, és megcsapkodja az árbocot. Nah így kell széttörnetni rajta a fémet, aztánmeg meggyújtani.
  • AmadeusHU
    #72
    Azt írja hogy valami nehéz dologgal kell kitámasztani vagy mi és utána felemelni.
    De lehet hogy csak rosszul értelmeztem. Mivel én semmi lévet vagy rudat nem találtam amit oda lehetne cipelni és megemelni.
    Sőt elmenteni sem tudom.
    Az van oda írva hogy nyomd meg az akció gombot az elmentéshez és a folytatáshoz. de lószart sem ment el a játék.
    Nem lesz valami eget rengető hírneve ennek a játéknak hogy percenként írnának ide ebbe a fórumba a rossz játékélmény miatt.