131
  • wander01
    #51
    itt vann pár ellenvetésem (nemtom hirtelen mennyit fogok irni):
    1. a koreai tudostörpék elöször tanuljanak meg rendes autot gyártani azt utána jöhet a transformers feeling.
    2. megint csak az arcuk nagy hogy szivassák az északi kollégákat mert olyan jo testvérek voltak mindig.
    3. produkáljanak elöször egy nyolclábu-nyolckezü törpeló-robotot mitbánom én, csak takaritson ki és mosogasson el. indulásnak ez is megtenné.
    4. a filmgyártásban valszinüleg jobban érvényesülnének robot "pléhkabát" zsaru remake-ek készitésével
    5. nem égett a pofája annak aki ezt a közleményt felolvasta a sajtonak? szánalmas.
  • haxoror
    #50
    #11 :)
  • Sámson
    #49
    Ki a f@aszom az az Alex Murphi?
  • jimmy127
    #48
    ,,Höhöhö
    A félmillióba kerülő szuperzsarut, egy kb 1000 forint értékű zavaróval majd jól le lehet állítani. Aztán alexmörfi csak ül a kerekes székében, amíg meg nem jönnek a kollégák;)))))''hát ez kurva jó.
  • Nethyrrea
    #47
    aztán majd valaki jól meghekkeli valamelyiket és rommálő mindenkit.

    xDDD
  • Esrohnoil
    #46
    Vagy csatlakoznak hozzájuk az emberek elleni háborúban. :D
  • unknown nick
    #45
    "A Faszomat a robotokba.MAjd mindent robotok fognak csinálni aztán majd néznek miért olyan nagy a munkanélküliség."

    A munkanélküliség nem feltétlen egyenlő az életminőség romlásával!
  • Caro
    #44
    Majd csinálunk klónhadsereget, aztán szétverik a robotokat :D
  • haxoror
    #43
    Hát jöjjön is!
    Sok mindent tudnék kezdeni pár saját robottal :)
  • Esrohnoil
    #42
    Még nem tudnak semmit, de majd eljön a terminator meg a matrix ideje. :D
  • haxoror
    #41
    Valahol el kell kezdeni, csak azért ne álljanak már le a fejlesztéssel mert pillanatnyilag még nem tudnak a robotok szinte semmit...
  • NEXUS6
    #40
    Tökre egyet értek.
    A bűnüldözés szerintem egy permanens háború. És itt is igaz, hogy a túl drága, túl lassan kialakuló fejlesztések halálra vannak ítélve.

    A rendőröknek olcsó könnyen a körülményekhez alakítható eszközökre van szükségük. Egy drága nem kellően flexibilis eszköz alkalmazhatósága és hatékonysága is korlátozott.
  • Praetor
    #39
    Az viszont biztos, hogy a kezdeményezés lendületet adhat a fejlesztéseknek.
  • Praetor
    #38
    Nem vagyok meggyőződve arról, hogy sikeres lesz a project.
    A fejlesztések még igen gyerekcipőben járnak. Az I ROBOTban bemutatott fejlettségi szint meg óriási. Mire ezt elérik, addig még több generáció is cserélődhet.
  • NEXUS6
    #37
    "A kutya vagy lószerű harci robotok hat-nyolc lábbal vagy kerekekkel.közlekednek majd, szuperszámítógépek és a szélessávú mobilhálózat segítségével irányítanák őket, de persze némi korlátozott mesterséges intelligenciával is rendelkeznének, mely csupán a helyváltoztatásra terjed majd ki."
    "Mint azt Oh Sang-rok, a dél-koreai informatikai minisztérium projektvezetője elmondta, a háztartási célokra is felhasználható három modell ára egy és kétmillió won, vagyis 847 és 1694 euró között lesz. "

    Höhöhö
    A félmillióba kerülő szuperzsarut, egy kb 1000 forint értékű zavaróval majd jól le lehet állítani. Aztán alexmörfi csak ül a kerekes székében, amíg meg nem jönnek a kollégák;)))))
  • Enkil
    #36
    ha jól leprogramozák akkor lesz
    érzelemi meg minden
    mindent le lehet programozni csak időbe telik,meg időbe telik a hibákat kijavítani de simán lesz ilyen
  • Mike at home
    #35
    meg az orvosoknak, amikor a titánkarok odacsapnak :)
  • Mike at home
    #34
    kircsi főleg az első kép

    - ön 131 km per órával hajtott városban!, bip, bip
    - de biztos úr, ez nem igaz
    - ön ellenáll az intézkedésnek, bip, bip letartoztatom
  • dez
    #33
    Ja, termelés, és az emberek felügyelete. :P
  • Sámson
    #32
    "Bizonyos feladatok" elvégzésére helyettesíti az embert
  • Sámson
    #31
    A technikai fejlődés réges rég erről szól:
    elvégzi a gép az ember helyett olcsóbban.
    Az első nagy géprombolás Angliában volt az ipari forradalom idején. Kiváncsi vagyok mikor lesz az első nagy robotrombolás...
  • Szemi90
    #30
    A biztonsági őröknek nincs AI-je, maximum csak IQ-ja. (persze az is lehet csökkentett)
  • kontar
    #29
    Egy focimeccs, vagy tömegoszlatás után a karosszériásoknak, műszerészeknek lesz munkájuk rajtuk.
  • kontar
    #28
    Ezek már alapból korrumpálhatóak. A mellükön a felirat felett ott a rekesz, oda kell bedobni a sastojást,hogy ne jelentsen fel.
  • Zro
    #27
    De ezek folyamatosan online lesznek, s kamerákkal felszerelve. Elég ha követi a célpontot egy darabig, utána a másik a köv sarkon, addig kiérnek az igazi zsaruk akik bent aludtak eddig az őrsön :) A bizonyíték megvan filmesítve, már csak le kell tartóztani :)
  • gumikacsa
    #26
    Szerintem egy szaros gép soha nem lesz képes helyettesíteni az embert. Lehet kurvagyors, meg kurvaokos, nem fog tudni mérlegelni, és nem lesznek érzései.
  • uniu
    #25
    Tokeletesen igazad van. Sott jelenleg ott tartunk, hogy vannak robothalak akik tok jol eluszkalnak es kesz.
  • LowEnd
    #24
    Ja persze. Aztán az első szívbeteg kipurcan tőle, és olyan kártérítési perek mennek majd hogy ihaj.

    Sztem kacsa, még vagy 30 évig nem lesz olyan hatékony gyilkológép mint egy kutya közönséges katona.
  • Caro
    #23
    Ha gurul vagy több lába lesz, akkor gyorsabb is lehet mint egy ember, vagy talán még egy autónál is.
    Valami primitív sokkolóval szerintem felfegyverzik.
  • LowEnd
    #22
    A cigányok majd eladják ócskavasnak, menjen csak be a nyóckerbe éjszaka :)
  • craesh
    #21
    Én egyszerüen kötve hiszem hogy olyan szinten állna Korea a robotfejlesztésben, hogy pl. egy pillangokéssel szaladgáló romát az utcán elfogjon ha az ellopja az 500 éves mutertol a szatyrot.
    1: nem hiszem hogy fegyvert kapnának ilyen robotok
    2: üldözni meg ilyesmi tuti hogy nem fogja tudni: majd tömegben meg zebrán meg ilyesmin át majd biztos szaladgálni fog az utcán a robotzsaru
    3: simán fellöki sztem eakárki, vagy felgáncsolja ezeket...

    összefoglalva: kétlem hogy müködnének gyakorlatban...
  • mainruler
    #20
    ...tíz másodperce van, hogy letegye a fegyvert...kilenc...nyolc...hét...hat...

    :)
  • Inquisitor
    #19
    Miért? Most az?
    Sok hülye szülő perli a filmeseket, meg a játékkészítőket, hogy azért hülye a gyereke meg lesz bűnöző mert ...
    Az meg nem számít nevelei e vagy se a gyerekét.
    Nálunk annyira nem jellemző, de láttam babysitterekről interjút, és eléggé ilyesztő volt mennyire nem foglalkoznak a kölykeikkel pl. a franciák.
  • tigeroo
    #18
    ezeket a robotrendőröket mindíg ugy képzeltem el , mint a Half-Life 2 ben lévő 3lábú automata géppuskákat..mögémész és fellököd ^^
  • Enkil
    #17
    és ha megütsz egy ijet az hatóság elnni erőszaknak fog minősülni ? és kapsz vagy 3 évet :)
  • ThisZip
    #16
    "A robotok alkalmasak lesznek takarítási, házőrzési, gyermekfelügyeleti vagy akár olvasási feladatok elvégzésére is."- olvasási feladatok??!! Hát így aztán szoros lesz a szülő-gyerek kapcsolat....
  • dez
    #15
    Majd még lehervad az arcodról a mosoly... :P (Remélhetőleg nem csak az.)
  • Praetor
    #14
    Tiszta I ROBOT
  • szurka
    #13
    robotkurvák nem lesznek?????
  • szotyikaa
    #12
    A Faszomat a robotokba.MAjd mindent robotok fognak csinálni aztán majd néznek miért olyan nagy a munkanélküliség.