720
Star Trek: Legacy
  • akyyy
    #600
    Valaki segítene rajtam? feltöltené valahova a következő fájlokat? (javaslom sendspace.com)
    STL15S.dsl
    STL15R.drl
    STL16S.dsl
    STL16R.drl
    (missions)

    és
    STL15.sol
    STL16.sol
    (sol)

    Fontos lenne, szerintem valamelyik fájt elbarmoltam, és nem töltődik be egy pálya, ami fontos lenne.
    Ha ugy sem lesz jó, akkor nemtudom mi lehet a gond, hogy most nem jön be...

    újratelepíteni nem szeretném, mert a törlés é sinstallálás túl sokáig tart...:D ha nem gond
  • lee56
    #599
    Nya, kivégeztem a gamét, valóban nem volt nagy szám az az evakuálós pálya, nemértem elsőre mér nem ment (tényleg fura volt, lehet hogy valami bug, mer ugyanugy lőttem a torpedókat dögivel, és szinte meg se sérült a nagy kocka), ugyanazokkal a hajókkal mentem pedig (az enterprise + 1 nebula cruiser), és másodszorra meg én alig sérültem és a borg kockák fél perc alatt elhullottak (kb 10torpedo + állandó phaserezés), fura. A legutolsó csata már durvább volt, ott elvesztettem az összes hajómat az enterprison kivül, de azért csak a csata vége felé pusztultak be, az alig sérült nebulámat meg egy suvereign-t simán kilőtte a vulkáni-borg hajó a legvégén, (a kis defiant már a korábbi taktikai kockáknál elesett) csak néztem, azt hittem az enterpriset is kilövi, de nem, győzött a jobbik :))
  • akyyy
    #598
    szerintem majd a magyarítással együtt csinálom meg, mivel benne volt a szövegkörnyezetbe, vagyis már magyar volt:D:D
  • hzsolt
    #597
    Akkor már csak a felirat mod kell a filmekhez! :)
    És hol találtad?
  • akyyy
    #596
    Nah fasza. Leltem egy jó kis modot, amivel elérhető a mentés, betöltés. akár játék közbe is el lehet menteni, és később ott foyltatni. Nekem ez potn jól jött mert egy régebbi missziót akartam ellenőrizni, jól fordítottam e, de előtte vacakoltam ezzel az átnevezésekkel, és most nem tölti be mindig kidob:S:S:S
  • Agamemnon69
    #595
    Szerintem semmi különös nincs, csak el kell érni, hogy a megfelelő számú mentőhajó érkezzen meg az állomásra. Két dolgot kell tenni, illetve tehetsz:
    1. Megtámadod a menekülő hajókat csaszegető borgokat.
    2. Megtámadod a bolygókat borg-osító borg kockákat (hátha sikerül elpusztítanod)...
  • lee56
    #594
    A legelső borg küldetésnél (az evakuálásnál), van valami különleges dolog amit talán nem vettem figyelembe , mer csunyán kikaptam, igaz nem is próbáltam azóta ujbol, de hátha rosszul csináltam valamit...
  • Agamemnon
    #593
    Nálam az volt az utolsó...
  • juharfalvi
    #592
    Tehát a "Logical Conclusions" lenne az utolsó pálya?

    Szerintem nem hagytam ki mást, csak az aszteroidásat (gyakorlatilag azt is végigvittem). A 32-est átneveztem 31-re, majd a 33-at 32-re, stb. 35-ig. A 35-ös a "Logical Conclusions" volt (amikor a vulkáni hajó egy fehér függőleges sugárban áll, és először ezt a sugarat kell hatástalanítani).
    Azért kérdeztem, hogy ez után van-e még valami... Amikor megvolt, már nem volt olyan gomb, hogy Next Mission...
  • bgabor
    #591
    Pontosan, elgépeltem. sry
  • Agamemnon69
    #590
    Most, ha úgy jutottál el odáig, hogy a 35-el írtad felül a 31-et akkor kihagytál egy két pályát, ha amúgy végigvitted a közteseket is, akkor könnyen lehet, hogy sikerült a végére érned... Az utolsó pálya, ahol valami energiaáramba áll be a borg-vulkán hajó és el kell pusztítani... Ott aztán jön a borg keményen... Mire én megcsináltam vagy 2-3 harci borg kocka jött, meg 3-4 tápos (rendes) kocka.
  • juharfalvi
    #589
    Az STL31.sol fájl átírásával eljutottam az ST35 küldetésig (ahol a vulkáni hajót kellett kilőni), most hogyan tovább?? Abban a mappában a 35 volt az utolsó számozott fájl.
  • akyyy
    #588
    nem én csinálom:D csak leltem...
  • ZS90
    #587
    most lehet hogy én flére értettem vmi, ezt a modot te csinálod???
  • SiSkO76
    #586
    Végülis miért ne, bár azt a pár kérdést megválszolja az ember.Nem NFSC topic ez ahol leirnak valamit 1 nap 100*, és megkérdezik ugyanazt a dolgot 200*.Hát valamit tuningolj rajta mert ettöl a hajótól még a hüllők is beszartak, pedig nekik az Ent nem volt ellenfél.
  • SiSkO76
    #585
    Maga a hajó nagyon szép, igaz én nem ezt a látványt fogom élvezni ha kipróbálom.Gondolom minden maxon van nálad.
  • akyyy
    #584
    hát mgé készül, majd scak kész lesz, meg stb:D

    amúgy nekiláttam megirni egy FAQ-t, ok?
  • SiSkO76
    #583
    Gondolom nem a végleges verzió, mert ez elég harmatos.A statok alapján még az Enterprise is erősebb leszámitva a pajzsot.Elvileg a Xindi hajók közül ezek voltak a legerősebbek.
  • akyyy
    #582
    hm sorry. akkor tessék
  • lee56
    #581
    Asszem az TNG 2dik küldetésén vagyok, ahol a borgok támadnak egy pár föderációs kolóniát és fedezni kell az evakuálásokat, 2 hajóval mentem mer gondoltam 2 erős hajóval jobban kijövök mint 3 kicsivel, ezér vettem egy nebulát + az enterprise ami suverign, de nem jött össze, a nagy kockákat meg se tudtam sebezni pedig lőttem őket ameddig tudtam, a hüle kis gömbök meg a téglalapok (azokat nemtom hogy hivják pontosan ), folyamatosan jönnek hiába lövöm ki őket, a végén már javithatalat lett mind2 hajóm, pedig próbáltam menteni ami menthető, és visszahoztam a hajókat a főbázisra javitani, de sok lett a borg a vége felé, a shipyard-nak se vettem hasznát, rányomom hogy dockoljon a hajó de nem történik semmi, és nem javul meg :S, szal ha valaki már járt azon a küldetésen, megköszönném ha pár jótanáccsal ellátna.
  • SiSkO76
    #580
    Az valóban jó ötlet.Bár fogalmam nincs miképp lehet modokat késziteni, de ha tudok akkor szivesen segitek.Igaz időm nem sok, de ha gondolod csak szólj.Azért az nem lenne rossz, üldözni a xindi fegyvert mondjuk Vízi hajóval.Persze nem a kis lélekvesztőkkel, hanem azzal a tengert is magában foglaló behemóttal.
  • Scofield
    #579
    Áh nah végre tejesen végig vittem és úgy hogy a Columbia(NX-02) meg maradt!
  • ZS90
    #578
    inkább a linet tedd be, hogy hol van, mert én csak egy békát látok...
  • akyyy
    #577
    közbe elkezdtek csinálni elég jónak tűnő nodokat a játékhoz, ilyen pl. a xindi konfliktus:)
    Nem lenne rossz végigjátszani az enteprise harmadik évadját -.-

    Itt egy Vízi xindi hajó, bár megnemmondom hogy melyik:D
  • akyyy
    #576
    Áh, sikerült megcsinálni jeje:D

    de ez volt az utsó ENT-es küldetés:(
    És most Kirkel vagyok... kicsit furcsa a hajó...nem igazán emléxem már hogy nézett ki az eredeti enterprise, max a filmekből, de ott meg mindegyikbe szinte más volt:D

    meg shatner hangja is kicsit fura. szerintem most hallom előszőr:D
  • akyyy
    #575
    hát azt még csinálom csak ez a hülye célzás..ááá

    felidegeített, előbb majdnem sikerült, 1 hajó volt hátra, de a két társhajó hátramaradt a picsába.. hijába volt benyomva az ötös, azok maradtak harcolni egy hajó ellen és én szenvedjek ezekkel...

    pedig ha legalább rajtam kivül egy jól tüzelő hajó is lövi, elég hamar ki lehet lőni a fegyverüket.
  • Agamemnon69
    #574
    Bár lassan egy FAQ-t írhatunk erről az egy problémáról, illetve, hogy hol tlaálható a magyarosítás...
  • Agamemnon69
    #573
    ne a 41, hanem a 31-et írd át... bgabor gondolom csak félregépelte...
  • bgabor
    #572
    Ahogyan agamemnon is írta:
    Az stl32.sol-t kiMÁSOLod egy másik mappába, átnevezed stl31.sol-ra és visszamásolod, felülírva az eredeti stl41.sol nevű fájlt.
  • Agamemnon69
    #571
    Ja, és persze a zökkenőmentes működéshez majd szükség lesz egy STL32.sol nevű file-ra is, ami lehetőleg maradjon az eredeti.
  • Agamemnon69
    #570
    Annyi az egész, hogy az STL32.sol nevű file-t átírod STL31.sol -re, így a meteoros pálya helyett a következőt játszod le, és ha sikerült, akkor újra azt...

    Biztonsági mentés ajánlott...
  • juharfalvi
    #569
    "Ami filet át kell írni, az NEM a missions könyvtárban van.
    Ha rosszul csinátad az árírást, azt onnan lehet tudni, hogy betöltődik a pálya és nincs feladat, csak néhány ellenséges hajó."

    Szia! Meg tudnád mondani, melyik fájlt mire kell átírni, hogy az aszteroidás küldetés helyett a következőt lehessen játszani?
    (ST31xx: "Revelations")
    Nagyon örülnék neki. Köszi.
  • akyyy
    #568
    huh, hát én azt hittem könyebb:S
  • Agamemnon69
    #567
    Valóban, én is csak annyit tettem, hogy mindegyik hajóra külön ráállítottam egy-egy hajómat, az Enterprise-al meg bementem az egyik mögé és csak lőttem... majd a következő, ha leállt az első...
  • SiSkO76
    #566
    Szerintem ne várd mig megjelenik az alrendszer ikon.Én csak löttem ahol értem és mikor szólt Archer, hogy elég lesz akkor mentem a másikra.Igaz 2 perc múlva meg visított, hogy megint jó a hajtómü (a borg nem javit ilyen gyorsan ) és lehet újra lebénitani a hajót.Igaz elég sokat kaptak, de mindegyik kibirta.Talán próbálj hátulról lőni nekem az bejött.
  • akyyy
    #565
    ááhh, nem megy nekem ez a célzás:S

    oké, shift, + t, és bekapolódik az alrendszer célzás.. elég közel kell menni hozzá, hogy észlelje, és mejelenjen a hajómű ikon de eccerűen nem céloz rá:S
    vmit még be kell nyomni?

    meg állandoan ujratöltőtik a pajzsa...
  • akyyy
    #564
    és nem lesznek túlságosan messze a bázistól?:\
    me az is furcsa, védjem meg a bázist dee akövetkező feladatot akkor adja, amikor videóban mutatja, ahogy felrobban egy bázis:O
  • Agamemnon
    #563
    Nem a te dolgod megsemmisíteni ott azt a három hajót, csak a hajtóművét kell kilőni mindnek mielőtt elérik a pája szélét. A bázis majd szétlövi őket, amikor állnak. (Persze a hajók megjavítják a hajtóművüket...)
  • tuvok7 hadnagy
    #562
    Az elözö üzimet ne vedd figyelembe, mert megtaláltam!!
    Mégegyszer köszi!!!!!!!!!
  • tuvok7 hadnagy
    #561
    Köszi az infót, de nem találom "rajta" pedig töbször is megnéztem! Nincs ott a Legacy,viszont más játékok vannak, de azokat sem lehet letölteni, mert kiírja, hogy 404-es hiba van.