720
Star Trek: Legacy
  • Che
    #640
    Most már csak azt kéne meg oldani, h neten tudjam játszani. mert hiába patch-elem mindíg azt írja van új patch letöltse-e...letölti és fel is rakom és a végeredmny az hogy újra letölthetem a patchet...:S
  • Che
    #639
    ááá zsír sikerült, ott b*sztam el, h nem kellett volna a romulan bázist ripityára lőnöm...de má végig vittem...az utolsó részek tecettek a legjobban, a borg ellen...Uss.Enterprise-E+Defiant+Voyager hehe tiszta jó...majdnem mintha azt a részt láttam volna amikor a Voyager sorozatban a Borg ellen ment Jeanway meg Picard asszem....legalábbis emlékeim szerint volt egy ilyen rész...akkor már a Voyager vmi különleges pajzsot is kapott...de faja volt együtt látni ezeket a hajókat...már csak Kirk hiányzott számomra, de csóri ki Enterpris-al nem sokra mentem volna szal inkább hagytam nyugodni békében :)
  • Che
    #638
    deh oda sem tok.
    nem csinál semmit, csak el indul a hajó és rátámadok, szal ha rányomok egérrel hogy transport akkor csak fézerrel rá lövök...
  • ZS90
    #637
    nem a defiantra kell!!!! hanem az állomásra!!!!
  • Che
    #636
    asszem az én játékom bug-os...vmi naon el van baszva a defiantra nem lehet transportálni és így kb még mindíg uan az a szitu...minden megvan csinálva csak az utsó cél nincs...
  • ZS90
    #635
    nem vagy hülye legalábbis ezek alapján na jó nem, ez csak poén volt
  • SovereignX
    #634
    Egy gyors kérdés. Én vagyok hülye - amit nem hiszek :P - vagy tényleg nem lehet sehol beállítani a gombokat? Ami nagyon idegesítő ha tényleg így van.
  • Che
    #633
    de próbáltam azt is, hogy nem vontatom el csak rá transzportálok. de az se jó :S
  • ZS90
    #632
    sztem elbaktad, nem kellett volna kivontatni a Defiantot... mert elvileg miután be transportálsz, az embereid a defiantal menekülnek meg az állomásról mielött fölrobban...
  • Che
    #631
    hát én fel adom, a romulan bázisra F-et nyomok, kiválasztom a transportot és nem csinál semmit, ha el engedem az f-et akkor csak szimplán rá támadok...na most mivan ilyenkor?!
  • ZS90
    #630
    megnyomod az F-et a bázisra, nyomva tartod, majd a megjelenő menüből kiválasztod a transportot.
  • Sh3rmanData
    #629
    Ja kéne :D de a bázison kell szarakodni az "F" el az outposton :)
  • Che
    #628
    Én próbáltam a defit scannelni,transportálni szal mindent ami az F betűvel lehet de tractorbeam(vonósugár)-on kívűl más nem ment és hiába vontatom semmit se csinál...szal nem vágom mivan, és a szöveget próbáltam értelmezni, de nekem nem ment(kéne má angolt tanulni :D)
  • Sh3rmanData
    #627
    Che, első nekifutásra nekem is ez volt azon a pályán 2 Ambassadorral azután érdeklődtem mit jelent a szöveg :DD Úgyhogy újbólkezdtem,de itt csak az ellen hajókat lőttem ki és ami kellett a warp hoz :).
    A bázisnál, ha jól emléxem a pajzsot kell leszedni aztán vmit az "F" el szarakodni majd magától beszél veled a Defiant és Win. Remélem sikerül.
  • Che
    #626
    Mint azt már említettem én kipróbálnám ha menne....inkább azt mondja meg vki mi a francot csináljak ha levan pusztítva a pálya,a defiant vonóhorogra van akasztva és már csak a romulánok elpusztíthatatlan tropára vágott bázisa maradt meg....
  • lee56
    #625
    A játékkal már senki sem foglalkozik? Multi-ban, hö?
  • lee56
    #624
    hopp lemaradt egy eNNN :)
  • Che
    #623
    Vki help me pls. éppen annál a küldetésnél járok ahol a USS Defiantot elkapják a romulánok.
    és a fény sebesség blokkolokat kilőttem,romulan bázis pajzsát leszedtem és vonósugárral kiszedtem a defiantot is....és nem vágom mivan me má az egész játák letakarítottam és csak a romulán bázis maradt meg amit meg nem tok elpusztítani. mit csináljak?
  • Che
    #622
    Az nekem is, Mom parkos ugyi? :)
    Amúgy ja ebből látszik sajna a sorozatokat nem mind és nem végig láttam :(
    Viszont az új nagyfilmre kiváncsi leszek.
    Jah azt vágom hogy az Enterprise-E volt a legmodernebb.
    Olvasgattam a wikipédiát is csak nem volt lelki erőm azt a több oldalt el olvasni még.pedig jó részletesen ír mindent, hajók típusa,gyártása,fegyverzete stb-stb...
  • Sh3rmanData
    #621
    ST: Enterprise-ba 2. évad után szerelték fel az NX-01 Enterprise -ra a Photon Torpedókat és látásom szint a Legacy ban levővel megegyezik.
    ST: DS9 ban is volt Photon torpedó+Quantum a Defianton
    ST: V ban is volt a híres Photon Torpedókat élesíteni Tuvok :) + Polaron torpedó egynéhány epizódban
    ST: TNG ben végig csak fézer és Photon torpedó volt az Enterpris-D -n

    És a Kapcsolatfelvételben a Csillagflotta legmodernebb hajója az Enterprise-E tudott csak Quantumot lőni, mer a többin még Nem volt különben azt lőtték volna :)

    És Én is láttam Picard bácsit élőben, még a jegy is megvan vhol :)
  • lee56
    #620
    Jah voyagernél is foto torpedó van, pedig az egy uj hajó, és időben a next gen után jáccódik, bár lehet hogy akkor fejlesztették ki miközben sétáltak hazafelé :)
  • Che
    #619
    *Next.Gen sorozatot sose láttam végig hála a kedves magyar tv-s társaságoknak...
    viszont emlékeim szerint a voyagernél is foton torpedók voltak...jah és a DS9et se néztem me az se tecett :D
  • Che
    #618
    hát a film szerint is fézer ágyú van.
    a foton torpedo meg azthiszem a Next.Gen kb feléig lehet.
    Me pl a kapcsolatfelvételben már quantom torpedók vannak.
    az új st-et má nem nézem az nekem nem teccik(enterprise nx-01)
    de lehet abszolút hülyeségeket beszélek
  • akyyy
    #617
    fézer ágyú az nem rossz, a többi azok ezek lettek volna:S
  • Che
    #616
    Hy all!
    Én nagyon szeretem a rewkwt, voltam párszor Trek talin is, sőt még Picard bácsit is lttam és hallottam élőben annó :P
    nade nem ezé jöttem, sztem nagyon fain gém bár azt nem értem, hogy mé szagat nálam singlibe azaz camping mode-ban, skirmishben nem szaggat, ezt vicc...a multiti is ki akarnám próbálni, de nem tom me mindíg azt írja patcheljem pedig má rég fent van,sőt le is töltettem vele hátha én vok a hülye...jah vissza olvasgattam kicsit és én a magyarosításhoz annyit fűznék hogy a fézer ágyú meg a foton torpedó avagy quantum torpedó nekem jobban tetszik/tetszene, demind1 csak egy észre vétel.
  • Doom 4
    #615
    nem tom most épp nem ezt tolom
  • lee56
    #614
    Kihaltatok? , vagy a game?
  • lee56
    #613
    Másnál sem müxik a multi mostanában?

    Nemrég még tudtam vele jáccani, most meg mindig minden szerverre azt irja ki hogy different verziós (patchet persze felraktam hozzá), azóta ujra is telepitettem, mégis ez van, modokat próbálgattam mondjuk, de az még előző installnál volt, és az egész könyvtárat töröltem, registry-t meg nemnagyon buzerálják el a modok gondolom, szal mi a fene van ezzel
  • jaanchip
    #612
    Nagyon köszönöm, már úgy voltam vele lettörlöm az az egészet a francba, vagy 50 szer próbáltam. Még 1 szer köszi!
  • Agamemnon
    #611
    Támadod, támadod, majd amint eltűnt a shield, nyomsz egy "f" gombot, ott rámész a transzportra. Ha minden igaz...
  • Meshif
    #610
    Üdv!

    Már nem emlékszem pontosan, de asszem szét kell lőni a Reserarch Center pajzsát (de csak a pajzsot) és utánna ki kell sugározni onnan az embereket.
  • jaanchip
    #609
    Sziasztok, egy kis segítség kellene valakitől, az "At The Gates" pályánál szívok már vagy 4 napja, Van ott egy Reserarch Center (ha jól emlékszem a nevére) nevű valamilyen űrbázis, ami folyton felrobban vagy valaki kilövi, ilyenkor kezdhetem előlről, már csak egy hajóval megyek de akkor is felrobban vagy kilövik, kezdek megőrülni tőle, valaki segítsen mit csinálok rosszul, vagy mit kell itt csinálni?
  • Braveheart
    #608
    Bridge Commander 2-t kellett volna csinálni a Starfleet Command hajóival. Az ötvözi a stratégiát, szimulátort (kismértékben) és az akciót, ezek mellé szép grafika, zene és jó fps párosult volna. Hatalmas sikere lenne a ST rajongók között, de lehet elcsábítana pár laikust is... a modol BC1-el a mai napig játszom.
  • lee56
    #607
    Hát, azért ne várjál túl sokat, aki igy tett az csak bosszus hsz-eket tudott irni utánna :)
  • roli1990
    #606
    aha értem. köszi hogy válaszoltál a kérdésemre. azé felteszem majd a gépre, mert kurva jó játéknak tűnik.
  • LegionarR
    #605
    Biztosan elfut szerintem, de az átlag 25 fps elmaradhat... Néhány pályán durván beszaggathat, de néhányon azért kielégítő lehet a teljesítmény...
  • roli1990
    #604
    ja és a lényeg hogy ne szaggasson legalább 25 fps legyen!
  • roli1990
    #603
    Az én gépem Intel celeron 2.6 (3.2-re huzva), ddr 512 ram, 9800se (128as, Omega driverrel). Ezen a gépen elfut a játék? Pl: Közepes grafikán? Valaki mondja el, mert kiváncsi vagyok. thx
  • Sh3rmanData
    #602
    a vége is érdekes :D
  • Sh3rmanData
    #601
    Többet vártam ettől a Legacy től ugymond :) alig van 15 map :P