830
  • erdbal
    #750
    Sziasztok! Én még ujj vagyok ezen a fórumon, de a kedvenc játékaim a Heroes és a Disciples család tagjai, úgyhogy sztem jó helyen járok. A demo már rég megvan, de nem tudná valaki megmondani hol lehet letölteni egy teljesebb verziót. Talán valami orosz oldalról? Előre is köszi!
  • laikuss
    #749
    Én már elkezdtem az orosz verzióval angol szöveggel és elsőre mintha direkt nehezebbre csinálták volna, de ez csak jó, majd meglátjuk a végső verz. molyen lesz.
  • ollie
    #748
    Ma csak 650Ft a játék (2GBP): link
  • lostprophet
    #747
    http://www.sg.hu/cikkek/83529/oktoberben_jon_az_angol_disciples_iii_resurrection

    Nos, kezdhetünk készülődni :)
  • mooo
    #746
    Megvilágosodtam,köszi!
  • Outlander
    #745
    Van foglalósdi de kicsit másképpen. :) Itt nem magukat a nyersanyagforrásokat foglalod el, hanem általában a közelükben van egy kontroll pont, ha még senki nem foglalta el, akkor ez egy ilyen köralakú, lépcsőzetes mélyedés a földben és a közepe sárgásan világít. Ha már ellenségé, akkor egy "őrző" van rajta, körülötte a terep a birtokló népnek megfelelően átváltozva. Ha egy pont alapból üres, vagy megölted az őrzőjét, akkor simán rá klikkelve telepítheted a saját őrződet, s ezzel elfoglalod (az egyre terjedő) hatáskörébe tartozó erőforrásokat.
  • mooo
    #744
    Ja ok,én azt hittem,hogy Heroes módjára oda kell menni és elfoglalgatni őket,hogy a miénk legyen,de úgy látszik itt automatikus vagy mi :D
    Köszi a választ!
  • Outlander
    #743
    Szerintem az hogy "semlegest" ír rá ki az bug lehet, mert birodalmi talaj van alattuk, sőt ha bal felső sarokban a várad van, akkor pláne hozzád kell hogy már tartozzon..
  • Outlander
    #742
    Hi! Miért akarsz odamenni? Birodalommal vagy és láthatóan a malom és a bánya már a Birodalomhoz tartoznak.
  • mooo
    #741
    Hali!
    Azt meg tudja valaki mondani,hogy a bányákhoz hogyan lehet odamenni,mert hiába kattintok rá nekem nem megy oda.
    Ugyanez van például ezzel a malommal is.
    Mit csinálok rosszul?
  • laikuss
    #740
    Végigjátszottam annó az orosz változatot, most a magyarítással akartam végignyomni a kiforrott angol példánnyal a story miatt is, de a 2. kampány (az ördögös) az árulás (aszem az V.) részének az elején amikor az átváltozott hős párbeszédel elindul pár lépést utána vagy hetvenet tudna lépni a kiírás szerint de innentől egyik hőst sem tudom megmozdítani pedig egérmozgás is van, zene is, a hősbe is be tudok lépni. Visszatettem az angolt akkor se. Valaki találkozott ezzel?
  • nimretil
    #739
    Még angolul sem jelent meg. Egyelőre (tudtommal) nincs konkrét release date.

    Én azt ajánlom, várjátok meg a törpös kieget (pl abban már az AI is javítva lesz elvileg) és azt vegyétek meg. Addig nem nagyon érdemes pénzt áldozni rá. Viszont a játékot folyamatosan javítják, tényleg egyre jobb, szóval esélyes, hogy a végén egy játszható, darkos, igényes game kerül a kezünkbe. Nem szeretek ilyesmit irkálni, de ha vki addig is szeretne vele játszani, akkor használja az orosz "kipróbálható" verziót. A fanok már úgyis készítettek hozzá angolosítást, meg vmikor biztos lesz hozzá magyarítás is. :)
  • lostprophet
    #738
    [1.01]
    -Kisebb elgépelések javítása
    -'A hit védelmezője' leírása kijavítva
    -Második és harmadik pálya elírás kijavítva

    Lehet tölteni a http://lostprophet.magyaritasok.hu/download oldalról.
  • Andrews2007
    #737
    Itthon mikor és patchelve jelenik e meg a halottas kiegészítő? Angolul már kijött e?
  • lostprophet
    #736
    Legalább a Disciples 3 Resurrection zenéje brutális lesz;)

    http://www.youtube.com/watch?v=EYWNA1cnLc0
  • Jakuza001
    #735
    Aa a baj, hogy mindenki kieg, mert meg sem kozelitti a 2 szinvonalat, raadasul sokkal kevesebb benne a lehetoseg, mind csapatok, mind egyeb teren. :(

    Pedig jo lenne valami igazan Darkos ebben a kategoriaban, valami olyan minosegben, mint a Kings Bounty.

    Most az az etalon ilyen teren, viszont az mesevilag kornyezetu nagyon, nem ez a dark feeling.
  • Jericho19
    #734
    Köszönjük szépen!
  • vzajcev
    #733
  • lostprophet
    #732
    Remélem senki nem hagyta kihűlni a játékot, mert íme, a végleges magyarítást letölthetitek innen:

    http://lostprophet.magyaritasok.hu/download

    FONTOS! Ne felejtsétek el feltelepíteni az 1.60.2-es patchet a magyarítás előtt!
  • nimretil
    #731
    Sajnos egyelőre még csak az orosz verziót adták ki. Az angolosítás viszont már készen van, valamint a patchek is folyamatosan érkeznek.

    A hot-seat módban megoldották az AI problémáját, ugyanis az ellenfeleidet innentől kezdve a másik játékos is irányíthatja az ütközetben :)

    A .dat meghalt, az akella új stúdiót készít. Egyelőre kb. a .dat embereiből áll, de elvileg toboroznak új arcokat is.

    Ha jól tudom, akkor most leginkább a multiplayer részt fejlesztik, de előbb-utóbb minden sorra kerül. Ki tudja? Lehet még pár év, és ELKÉSZÜL a játék úgy, ahogy az első releas-re kellett volna.
  • lostprophet
    #730
    Sajna még semmi hír róla, egyelőre a házilag készült angolosítással kell beérnünk.
  • Jericho19
    #729
    Hello! Lehet már tudni valamit hogy mikor jelenik meg a kiegészítő angol változata?
  • Lammer
    #728
    pedig tenyleg nem volt nehez a nyelvezete :)
  • Lacc 88
    #727
    Látom eléggé kiégett a játék. Én is abbahagytam, de azért kiv vok a történetre, angolul nem nagyon vettem a fáradságot, hogy átolvassam a dolgokat.
  • ricsa008
    #726
    naon jól néz ki egy 5 küldetésen vagyok túl és eddig nem találtam elírást pedig olvasok mindent

    eddig pörfekt grat
  • ricsa008
    #725
    og bocs játék után bent ragadt a capslock
  • ricsa008
    #724
    ÉN JELENTKEZEK AMÍG A VENETICA NEM JÖN LEGALÁBB LESZ VMI :d
  • lostprophet
    #723
    Ennyire nem ér rá senki?:(
  • lostprophet
    #722
    Január közeledtével a Disciples 3 fordítása is a végéhez közeledik, azonban a tesztelésre valószínűleg az elég durva vizsgák miatt nem igazán lesz lehetőségünk.

    Mivel itt még él a topik, szívesen fogadnánk pár önként jelentkezőt, akik a nyers fordítással játszanának és tapasztalataikat megosztanák velünk. Más néven kellene 1-2-3 bétatesztelő:D
    Tessék PÜ-t írni, akit érdekel.
  • nimretil
    #721
    Hát, sajna még arra is várni kell egy kicsit, szóval egyelőre maradnak a HoMM5 partyk :)
    De mindenesetre elég ígéretesnek tűnik.
  • SLICK
    #720
    úgyis jön a Heroes 6 :) Azzal simán elleszek a full Disciples 3-ig
  • nimretil
    #719
    Aki elég türelmes, (vagy nem akar feleslegesen pénzt kidobni) annak én is ezt javaslom. A játék tulajdonképpen még fejlesztés alatt áll, aki tényleg kész, befejezett játékot akar kézhez kapni, az várja meg a 2. kiegészítőt.
  • SLICK
    #718
    én megvárom majd a másik kieget is (ugye tudtommal 2 lesz ehhez is)
    Így majd csak akkor veszem meg a GOLD-ot. Meg addigra hátha ki lesznek javítva a bugok meg minden...
  • nimretil
    #717
    Elvileg hamarosan érkezik a patch, ami az alap játékokon is eszközöli a kiegen végzett módosításokat. Meg lesz majd gold, vagy tudomisén milyen edition, amivel az alap meg a kieg hadjáratait is lehet játszani. Hozzátenném, hogy a fájlok másolgatásával ezt elvileg néhány fan már rég megoldotta. :)
    A .dat-ot feloszlatták, úgy tudom, az Akella új stúdiót hoz létre, a lényeg, hogy csinálják tovább a javításokat, meg a következő kieget. Ha minden igaz (szóval nem), akkor hamarosan lesz rendes multi is (az itt azt jelenti, hogy a rendes multi béta verziója).

    Ja, meg a párbeszédek kivételével kész az élőholtas kieg angolosítása. A párbeszédek elvileg terjengősebbek mint az alapj játékéi, ez elvileg annak tudható be, hogy hivatásos író készítette őket. Hát, majd kiderül.
  • nimretil
    #716
    Amúgy ha vki be akarja szerezni a játékot, akkor mindenképpen az orosz verziót ajánlom neki, meg a Plague által készített angolosítást. Számos bugtól megkíméli magát, meg ha nem írja felül az exét, hanem cd kulcsot használ (amit persze nyilván nem kéjgenből másol, hanem megvesz), akkor a patch-cselésekkel sem lesz annyi gondja.
    Ezt nem azért mondom, mert nem szeretem a Kalypsót, egyszerűen a tapasztalataim ezt igazolják.
  • nimretil
    #715
    A kieget próbálta valaki? Egész jó lett, sztem megéri.

    Eleinte én is úgy gondoltam, hogy vacak az egész, de mikor kiderült, hogy az alapon 2 programzó, a kiegen meg 1 dolgozott, akkor azt mondtam, ok, ahhoz képest király :). Viccet félretéve, tényleg úgy néz ki, hogy fokozatosan javítják a játékot, szerintem jó irányba halad. Én amúgy is akartam jelentkezni béta-tesztre, de nem így gondoltam. :)
  • nimretil
    #714
    Igen, ez bug, és már javították, tehát elvileg az 1.06.02-es patch-csel működnie kell. Nem tudom, hogy van-e hozzá külön törés, de gyanítom, hogy legalább az 1.06-hoz van, és ez a hiba már abban is javítva volt.

    Bocs, úgy látom, eléggé elkésett a válasz :)
  • lostprophet
    #713
    Feltöltöttem egy új Disciples 3-as videót, lásd itt:
    http://www.youtube.com/watch?v=wRNL1uFZNEk
  • Szeszmester
    #712
    Fedezés :)

    Amúgy mi volt ott eredetileg? És mit csinál játékban?
  • lostprophet
    #711
    Vágom, hogy mit csinál a játékban:) De te mire fordítottad volna?:)