94
Ígéretes sci-fi MMORPG képregény stílusban
  • QuippeR
    #14
    az a fájl mond el a legtöbbet arról, hogy mi lehet a problémád, ha valami nem megy. meg akár az is lehet, hogy az alapján választanak, hogy a lehető legtöbb féle géppel ki legyen próbálva a béta.
  • QuippeR
    #13
    március 31-ig lesz béta teszt
  • vaaa
    #12
    dxdiagos dolog kicsit meglepő.. nem mintha félteném a konfigomat,
  • donoki
    #11
    Na registráltam magam :)(vagy micsoda...)
  • donoki
    #10
    Nah meg van!
    Most minnyárt jelentkezek a bétára...
    Engem nem az ödöklős game érdekel hanem h hangulatos legyen :)
  • vaaa
    #9
    Beta teszt meddig tart? Meddig lesz ingyenes?
  • QuippeR
    #8
    tovább olvasva a játék honlapját, úgy néz ki nem csak hogy nem hack and slash lesz, de elképzelhető, hogy nem is lesz benne harc. akinek ez nem tetszik, az ne jelentkezzen pls a bétára, ezzel is növelve azoknak az esélyét, akiket ennek ellenére is (vagy sokkal inkább épp ezért) érdekel a játék.

    üde színfolt lesz a grindelős-farmolós WoW endgame után. remélem beválasztanak a bétába.
  • QuippeR
    #7
    a legelső hírnél van egy link, ott lehet jelentkezni a bétára
  • donoki
    #6
    Hol lehet?
  • PeeTeR
    #5
    emma' megtettem...
  • donoki
    #4
    Én még nem tom hogy írjak nekik
  • PeeTeR
    #3
    ha meg bevalasztanak innen valakit akkor keretik feltolteni valahova hogy mi is tesztelhessuk
  • donoki
    #2
    Hmmmm...Egész jól néz ki!
    Ez Online lesz??
  • QuippeR
    #1
    Üdv.

    Most találkoztam ezzel a játékkal, úgy néz ki egy nem harcorientált sci-fi MMORPG lesz, képregényszerű grafikával, és a fejlesztők ígerete alapján a játékosok döntései szerint változó világgal. Nagyon úgy néz ki, hogy tényleg RPG lesz, és nem hack and slash.

    Bétára most érdemes jelentkezni, mert február elsejével kezdődik. Először várhatóan csak kevés bétateszter lesz, szóval ha nem választanak be elsőre, ne búslakodj.

    A játék honlapja