94
Ígéretes sci-fi MMORPG képregény stílusban
  • PiR8
    #94
    Szerintem egy nagy kuka lesz a vége... rossz a menedzsmentjük - szimplán lehuzhatják a rolot... szerintem.
  • Dns5000
    #93
    Azert remenykedek, hogy lessz annyi fanatikus ammenyi eleg arra, hogy jatszhato allapotba hozzak.
    Nagyon jo otletek voltak benne.
  • Thanatos
    #92
    hát azok alapján amit itt irtatok igyis vége... :)
  • Dns5000
    #91
    azert adtak ki mert elfogyott a penzuk, ha nem teszik akkor vege az egesznek
  • Culram #90
    Almák, hát akkor törlöm.
  • Hmuda
    #89
    Nem tudom miért, de alig-alig bétás állapotban kiadták és mostmár fizetős.
  • Culram #88
    miért most már fizetős? Én bétás vagyok,egyideje nem volt időm tolni. Most Uppotam, azt valami hibát ír.
  • Hmuda
    #87
    Te képes voltál előfizetni?
  • Culram #86
    Halitok. Nem tok bvelépni, mert azt írja hogy rossz az update. Egy csomó ideig számol, de nem történik semmi. Mit lehet ne csinálni? Nektek is sokáig dolgozott updatenél?
  • Dns5000
    #85
    dejo volt vagy 4nap open beta es az alatt pont jatszhatatlan volt
  • QuippeR
    #84
    hát igen. hihetetlen, de megcsinálták, a játék mától fizetős...
  • Dns5000
    #83
    hmm most meg vege van a betanak?
  • Dns5000
    #82
    hat tevedtem :/
  • Dns5000
    #81
    hmm most egesz jol megy tegnap elotthoz kepest
  • Hmuda
    #80
    Pár napja nem volt ilyen rossz a helyzet (akkor se volt túl rózsás, de nem volt ennyire siralmas). Lehet most van a stressz teszt, bár nem tudom, hogy mit is akarnak tesztelni, mikor már kevés emberrel is túlterhelt volt a szerverparkjuk.
  • Dns5000
    #79
    wow sikerult jatszanom :)
    Bejutottam es vagy 30 mpig bent voltam arrabb menni viszont nem sikerult.
    Amit beirtam az meg kb 29 mp alatt jelent meg.
    Hat eleg nevetseges allapotban van a jatek.
  • Dns5000
    #78
    ha a loginra kattintok akkor meg bejon a karakter generalos kepernyo, csak a gombok nelkul es ugy is marad nagyon sokaig.
    Eddig meg csak 1x sikerult tuljutni ezen.
    Nektek is igy van?
  • Dns5000
    #77
    Patch server filelistet
    nektek is minden alkalommanl letolti es mindig olyan kurva lassan?
  • QuippeR
    #76
    törölték a karaktereimet (nem is baj, mert eltűnt a pasi körszakálla múltkor), gondoltam megcsinálom őket újra. runtime error... szeretnék ezzel a játékkal játszani, de nem engedi.
  • QuippeR
    #75
    nincs
  • Dns5000
    #74
    ehh fullscreen mode nincs is?
  • Dns5000
    #73
    fasza mire lejott mar nincs server
  • QuippeR
    #72
    odáig még nem jutottam el, hogy egy játékossal beszélgessek is. (biztos mert tudok mással is játszani, de a kezdeti lelkesedésemet nagyon letörte, hogy gyakorlatilag semmit nem tudok csinálni a játékban. igazából nem csak én nem beszélgettem, de még csak nem is láttam beszélgető játékosokat. igaz max háromnegyed órányi crash-mentes időm van a játékban.)
  • Dns5000
    #71
    Ti melyik ringben vagytok vagy meg nem is lehet ringhez csatlakozni?
  • Hmuda
    #70
    Nekem még mindig totális homály, hogy hogyan akarják ezt öt nap múlva kiadni.
  • Dns5000
    #69
    hmm mar meg megy 5 perce meg nem ment :)
  • Tatyla
    #68
    ja...
  • Dns5000
    #67
    nekem is van kulcsom bibibib :)
    kar hogy nem negy a server :/
  • QuippeR
    #66
    elvileg megy, itt látható jobb oldalt a szerver státusz.
  • Tatyla
    #65
    álltalában ilyentájt áll a szerver mert nekem most jött meg a kulcs de semmi?
  • Hmuda
    #64
    Na most volt egy "kisebb" patch. Sajnos látszólag csak a grafikát nyomta kicsit feljebb, más "javítás" nem történt.









  • Culram #63
    Hát akkor hajrá, közöljetek. Bár sokminden úgysem látszik majd rajta.
  • QuippeR
    #62
    nem így van, a galériámban van is három kép, csak annak a kis szövegrésznek kell benne szerepelnie (permission...)
  • Hmuda
    #61
    Nemegészen. Az én beta-invite levelemben úgy volt kikötve a képlopás, hogy a BETA felirat mindenképpen legyen rajta a shoton és csak a Canyon az a hely amiről csak nagyon ésszel szabad képeket készíteni, mert az a zóna még nincs kész.
  • Culram #60
    Sajnos meg van tiltva hogy sreenshotokat csináljunk a játékról béta alatt.
  • Kiado
    #59
    Screenshotokat valaki tudna csinálni? Kíváncsi lennék game-re.
  • QuippeR
    #58
    hát igen, mint már márciusban mondottam, nem hinném, hogy a közeljövőben végeznének vele. mondjuk nyár közepére-végére lehet hogy kiadható állapotú lesz a játék, azért elég sokat fejlődött azóta, hogy először beléptem. (értsd: már talán játszani is lehet vele)
  • Hmuda
    #57
    Nekem személy szerint ez a kedvenc viccem a játékkal kapcsolatban:

    "Preliminary schedule
    Release: May 2nd, 2006"

    Kevesebb mint két hét alatt akarnak egy éppenhogycsak béta státuszú játékból teljes release-t csinálni. Háááát, sok szerencsét hozzá, én azért még kitartóan vadászom a bugokat.
  • QuippeR
    #56
    ehh, eltűnt a karakterem körszakálla :P
  • Since
    #55
    Igen elég nevetséges a béta testereket nem bírja el a server mi lesz akkor ha final verzióba fog lépni a játék...Bele se merek gondolni :-)