48
Toyota
  • kabel15
    #48
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem. 2004 es 1.0 Toyota Yaris ba milyen akkumulátor való? Hány AH kell bele rakni? Esetleg tud valaki méreteket?
    Előre is köszönöm.
  • pajti
    #47
    gif
  • Sippie
    #46
    Hogy mekkora csicskák egyesek, képesek lelopni ablakmosó fúvókát az autóról... az sem kevésbé csicskaság hogy darabja 7500 Ft a hivatalos szervízben. Ismer valaki toyota bontót, vagy olyan helyet ahol utángyártott alkatrészeket lehet találni, lehetőleg pesten? Aurishoz kéne egyébként.
  • Doom 4
    #45
    Hali! most vettünk 1 Toyota avensis versot, és olyan kéne nekem hogy magyarország térkép ami dvd-ről futtatható.
  • pszihopata
    #44
    kérdezte valaki mit utálsz ?
  • thoomas
    #43
  • Graw2
    #42
    Megbaszhatják a japánok az autóinak nevezett fosaikat :D:D:D:D:D:D:D:D:D
    Egy gázpedál hiba.............hát........nem kis dolog :D:D:D::D:D
    Amúgy is utáltam a japán autókat,de most már pláne....................
  • cardeneu
    #41
    Új fórumunk elindult! Ez a fórum a szerelők és gépjármű tulajdonosok között teremt kapcsolatot! Bármilyen gépjárművel kapcsolatos problémát belehet írni melyekre szerelők válaszolnak! Minden márka rendszerezve és jól átláthatóan fent van az oldalon ezzel is könnyítve a felhasználók dolgát!És még sok más érdekesség pl. keres kínál, kiegészítők! Mindez teljesen ingyen! Érdemes kipróbálni!

    www.carden.eu
  • Daniel BMW
    #40
    2000-es évjáratú Avensis Linea Luna a legjobb! :)
  • Vlala #39
    Up?

    Egy kérdés: Az új szupertörpe, az IQ milyen színekben kapható? A toyota.hu-n utalást sem találtam rá.
  • R0sc0
    #38
    éljen a kanbannrendszer!
  • DJKonya
    #37
    hamár Toyota akkor:
    nagyon szépek az Avensisek


  • ALIENwoods
    #36


    Nyummi
  • Szabi84
    #35
  • DJ Bee18
    #34
    Inkább az Accord a legjobb vétel sztem
  • G T I
    #33
    Én a toyotákra azt mondom maradjanak a jófajta yaris meg corolla gyártásánál, mert az valóban pöpec. De az avensis...
    semmilyen, unalmas jellegtelen autó. Ami még talán eladható lenne, ha nem lenne a passat. Csak rakja mellé mindenki (műszaki háttérrel, felszereltséggel együtt) meg az árcédulával. passat 10/10.
    Azért mondtam a passatot példának, mert az a kategóriában a legjobb.
  • mod
    #32
    Nekem nagyon tetszenek a Toyoták.

  • Skuba
    #31
    Nekem is egy Toyotám van...egy 90 es corolla..igaz csak 1.3. és 12v...de kira..az egyik legmegbízhatóbb szerintem..igaz ez illik mindegyik toyotára.. Grat a japókan
  • samhun
    #30
    toyota corolla 1.6 16 v AE 92 (1989) autóm van. Tanácsot kérek hol érdemes cseréltetni a katalizátorját és a lambda szondát.
  • airsuni
    #29
    yeah, az 1ik legjobb autó, ami természetesen csak japán lehet mert a friccek franciák meg olaszok elhúzhatnak a sunyiba

    íímádom az avensist ;)
  • Taranov
    #28
    Ne legyél már ideges.
  • atlagember
    #27
    Talán az ökörözést mellőzni kellene. Taranov nem szólt konkrétan senkiről sem, te viszont minden ok nélkül leökrözted őt! Ez a stílus a "szóld le az előtted szóló" c. topikba való.
  • [Walaki]D`Lair
    #26
    Ebben mi az irigykedés te ökör?
  • Taranov
    #25
    Ja, engem sem nagyon hatnak meg, a "képzeljétek, ma láttam egy Veyront, és olyan hangja volt, hogy beszarás" stílusú irigykedéstől nem mentes hozzászólások.
  • atlagember
    #24
    Talán a hétköznapi autókkal is lehetne foglalkozni, kinek mi a tapasztalata az autójával, stb. Nekem is toyotám van, szívesen cserélnék tapasztalatot, de az elfajzott, de jó lenne, én is láttam már..., álmodozó, stb. témákat viszont kihagynám.
  • Taranov
    #23
    Azok a topikok, amikben csak 10 komment van, nem nagyon terhelik a szerver(eke)t. Az Autómániában viszont nem lehet kérdezni pl. a VW-nel kapcsolatban, mert rögtön leugatják az embert, nem úgy, mint a Volkswagen topikban, ami virágzik.
    Az Autómánia topikban Ferrarikról, Lamborghinikről, Bugattikról van szó, amik a nem álmodozó típusú embereket nem nagyon érdeklik.
    Az Autómánia topikban a gyakori flame-ek miatt jámbor emberek alig vannak.
  • [Walaki]D`Lair
    #22
    Újabb kretén topik, de azért AE86 FTW :))
  • Botond #21
    hogy legyen benne 320db 10 kommentes topik,mint a mobilos részben?
  • ngcsnet
    #20

    ez mindjárt jobban néz ki
  • ngcsnet
    #19
    supra sux
  • schrank
    #18
    ha valaki érti hogy ebben mi a poén akkor legyenszíves megosztani velem THX
  • avcom
    #17
    fake gyanús, mellesleg már vagy 2 éve ezt hurcolják mindenhova, 2x volt a BASZ-on, 3x F1-en kiállítva...
  • Petka
    #16
    vááááááááá megelőzött a rohatt :@@@@@@@
  • Snecie Smicie
    #15
    mondjuk innen elég nehéz megállapítani, de a csillogásából ítélve ez a 2002-es modell lenne, ja, és ShowCar:|
  • Magnumrolcsi
    #14
    má van olyan kispolski
  • sweech
    #13
    lál :DDD
  • Taranov
    #12
    Nem szereted a Toyotát?
  • Petka
    #11
  • Dodo55
    #9
    Budapesti autókiállításon volt ez, ott fényképeztem, igazi lehetett, vagy csak modell?

  • Petka
    #8
    én már nagyon nem bírom megállni, hogy ne nyissak kispolskis topigot
    fogjatok le!!!!!!!!!!