3131
  • Pepsi Twist
    #2768
    itt a helyem
  • wander01
    #2767
    énis pár kép :) bocs a fos minőségért






    ezt pedig harley-nak :))





  • Gabor1990
    #2766
    Pár kép









  • Gabor1990
    #2765
    #2749
  • 5w0rdf15h
    #2764
    fekete? :D mutass róla valami képet :)
  • wander01
    #2763
    azt nem csak a feketét :) már ma meglenne de valamilyen eu-s faszkodás-baszkodás miatt ma nincs okmányiroda, ugyhogy holnap reggel hétkor indulás egerbe és hozom a verdááááát :DD és valaki mondja meg honnan tudok MyFast-ot szerezni :D muszáj egyet szereznem :D
  • 5w0rdf15h
    #2762
    Meg is veszed? :D
  • wander01
    #2761
    na holnap irány a verda. egy kérdés. valaki mondja meg nekem honnan tudok szerezni egy ilyen kis MyFast démont :DD instantget, azonnal szereznem kell egyet :DDD

  • Harly18
    #2760
    A Volkswagen már hivatalosan is bemutatta a puttonyos Golfot

    A Volkswagen a várakozásoknak megfelelően bemutatta a Golf kombi változatának legújabb Generációját. Az autó oldalvonala és a hátsó fertálya lényegében nem változott, ám az orráról egyértelműen látható, hogy immár a hatodik generációs Golffal áll rokonságban, ráadásul az utastér is az említett modellből érkezett. Újdonság az 1,6-os 105 lovas gázolajos megjelenése.

    Már korábban beszámoltunk arról, hogy a német konszern Mexikóban gyártott modelljeit is eléri a frissítés, a gyártó pedig immár hivatalosan is bemutatta a ráncfelvarrott Golf kombit. Az autó a várakozásoknak megfelelően nem változott jelentős mértékben, ám az orra immár valóban hasonlít a 6-os Golféra és az utastér is jelentősen változott.

    Korábbi cikkünkben is láthatták, hogy a németek nem törték össze magukat a mexikói modell ráncfelvarrását illetően, hiszen azt mondták, hogy költségtakarékossági okokból nem fogják teljesen átalakítani a puttonyos Golfot, mivel az autó vásárlói sokkal előbbre tartják a négykerekű praktikumát, használhatóságát és árát megjelenésénél. Ennek ellenére ugyanakkor mégis modernizálni kellett a kombit, hogy azért valamennyire észre lehessen venni rajta, hogy immár a Golfnak nem az ötödik, hanem a hatodik generációjával áll rokonságban. A képek alapján elölről egyértelműen látszik az új modellel való rokonság, ám az autó oldalvonala és a hátsó fertály érintetlen maradt. Az utastér azonban profitált a frissítésből, hiszen megkapta az új Golf belterét, aminek köszönhetően az utastérben szebb és kulturáltabb formák, valamint még kellemesebb anyagok kaptak helyet, hiszen az egész középkonzol, a kormány, sőt, még az ülések is a testvérmodellből érkeznek. A motortérben nem történt jelentős változás és a benzines kínálat továbbra is négy tagot számlál: az induló egység a 80 lóerős 1,4 literes benzines, amit az 1,6-os 102 lóerős egység követ, ezek után pedig a jól ismert feltöltött 1,4-esek jönnek 122, valamint 160 lóerővel. A dízeleket kedvelő vásárlók a vadonatúj 1,6-os 105 lóerős négyhengeres, valamint a szintén common rail rendszerű kétliteres egység közül válogathatnak. Az 1,6-os gázolajos egyébként átlagosan mindössze 4,5 liter üzemanyagot fogyaszt száz kilométerenként, ami a kategória egyik legjobb értéke és különösen szép eredmény egy ekkora autótól.

    A puttonyos Golf egyébként valószínűleg kismértékben drágulni fog, legalábbis a németországi árak alapján erre számíthatunk: a Volkswagen hazájában az autó új változatának indulóára átszámítva nagyjából 150 ezer forintnak megfelelő euróval drágul, ám alapfelszereltsége magasabb a leköszönő modellénél.
  • Harly18
    #2759
    Új Golf Variant





  • wander01
    #2758
    nem, hálistennek majd csak egyszer megyek egerbe, átvenni. lehozták nekem budaörsre, és ott néztem/hajtottam meg.
  • Harly18
    #2757
    Értem, azt hittem, hogy nemrég ott voltál és akkor csináltad a képet a golfról.
  • wander01
    #2756
    Itt de nincs a kocsilistában ugyhogy sztem vagy régi képvagy valakié :)
  • Harly18
    #2755
    Arról a bogárról nincs valamilyen infód? Hol árulják, kb mennyi, esetleg kép? :D
  • wander01
    #2754
    voálá
  • Harly18
    #2753
    Látom, te is rátaláltál :) Tényleg ritka ma már az ilyen évjárat, na meg nem is arany árban van, de nagyon sok furcsaság van benne/rajta, szóval nem igazán korhű. Nem tudom, hogy csak álmodozol róla vagy tervben is van :D
  • wander01
    #2752
    na melobol hazafele bementem egy aprilia kereskedésbe akksiért a mociba, áll egy golf ott a használtautok között, odamegyek, nézem, mondom áh, ez nem gti, szutyok :D erre a pali: ja hát ez nem de van egy r32 hátul a mühelyben... ugyhogy bevizsggáltam .. piros, 2008-as, gyönyörüüü volt :)az eleje le volt bontva, épen az eu szabványos lámpákat rakták rá :) baba volt na :) sztem 10 misi körül nemsokára fentlesz használtauton :)
  • Gabor1990
    #2751
    Nagyon szép, grat.
  • cenobite
    #2750
    Atomjó kis gép!

    Igen, nekem mindenképpen Bogi kell, ugyanis már volt Bogaram, csak sajnos el kellett adni. Most egy 3as Golfom van, amellé kellene.
  • wander01
    #2749
    hehe, ez a bogár tczuki nagyon :)) te mindenképpen bogárra mész? :)

    ő lesz



  • cenobite
    #2748
    Képeket nyomassad egyből! :)))
  • cenobite
    #2747
    Aktuális szerelmem...
    Most már csak az a kérdés, hogy hogyan szedjek össze 500k-t?
  • wander01
    #2746
    köv hét elején megyek az új verdámért :DDD huhuuuuu
    fekete gti 3 ajtós, 18-as detroit felnikkel, full szürke bőr, nagynavi kivételével minden van benne. naaagyon bitang, 30k km-el.

    kb olyan érzés mint tízévesen karácsony előtt egy héttel.... wááááh megőrülök addig...
  • Sly9119
    #2745
    tetszik hogy a két lámpa beleolvad a hütőrácsba, meg a kicsit ragadozós kinézet
  • GregSB
    #2744
    Upsz, ami lemaradt az a neve: VW Scirocco R
  • GregSB
    #2743
    http://www.autoblog.com/2009/05/20/officially-official-volkswagen-scirocco-r/

    265 ló, 350 Nm 2 lityós turbo motorral. Bokkónám :P


  • inside69
    #2742
    Sziasztok,

    Tegnap volt Volkswagen találkozó a RábaRingen, a gyorsulási verseny mellett...


  • Sly9119
    #2741
    Sziasztok, mennyibe kerül egy VW GOLF IV 1.6 benziesbe a vezérműszíj , és a berakás? köszi 1999.07 es évjárat.
  • maggot666
    #2740
    Hát úgy kb 600.000-700.000Ft között. Tudom nem sok pénz, de nekem egy jó autó kell olcsón. Üdv!
  • öregember
    #2739
    4 évig jártam egy 1.9 dizellel (céges), nem volt vele sok gond
    a kérdés, hogy mennyit akarsz rákölteni ?
  • maggot666
    #2738
    Hellosztok

    Egy olyan kéréssel fordulnék hozzátok, hogy életem első autóját venném és egy 3-as Golf-ra gondoltam, de eléggé megoszlanak a vélemények róla sokan dicsérik sokan szidják és egyre bizonytalanabb vagyok esetleg ha van valakinek ilyen típusú autója vagy már volt hozzá szerencséje kérem írja meg hogy érdemes e beruházni rá. Nagyon köszönöm!! Üdv!
  • milk4
    #2737
    Akarom írni Weber karburátor:)
  • milk4
    #2736
    Egy Weber motor mennyivel könnyítené meg a pénztárcámat és bármelyik motorra rálehet szerelni?(Jetta 2-höz)
  • wander01
    #2735
    már engem is érdekelne :) sajnos a második szerelmemmel is befürödtem, elvitték előlem pedig első vevő voltam rá (gyanitom a köcsög eladta a kp-s vevőnek, aki nem akart kocsit beszámmíttatni kp mellett, így véletlenül késön szolt kva anyját, pedig már a seggem alatt lenne). mindenképpen lesz GTI, nyomok is majd képet róla, egyenlőre várok megint egy jóra mert amik most fent vannak az mind tekert/mokolt/amcsi import amire nincs gar. a pappasnál volt amit néztem, szürke 5 ajtós, fullextra bőrt kivéve, nagynavi stb, amilyet akarok. bár a fehér háromajtos az ettalon de ha jön valami keveset futott max 2 éves akkor rástartolok. fullos persze kizárolag DSG-vel :)
  • RATCUSTOM
    #2734
    jól kihaltunk :/

    egyébként Wander, szerintem jó rá, mert általában VW felni passzol bármilyen VW-re

    de arról a kis GTI-ről érdekelnének képek... :D
  • wander01
    #2733
    hali! technikai segítség kellene! nemtom hogy a téli kerekeim jók lennének-e az új kocsira, hol tudnám megnézni hogy a Golf4 16 colos téligarniturám rámenne-e egy Golf5 GTI-re?
  • RATCUSTOM
    #2732
    2.2-es asszem :D
    ezt meg csak úgy, jó kép sztem xD
  • cenobite
    #2731
    Nyami! Jó ez a centerfold felni. No és a motor sem hiszem, hogy 1.2-es... :DDD
  • RATCUSTOM
    #2730
    nekem ő kellene :D




    Kép
  • cenobite
    #2729
    Kéne mind!