3131
  • milk4
    #2808
    Aki még nem látta volna a Wagenwerks - Wörthersee Tour 2008-at.
    Rapidshare-ről is lelehet tölteni,de az kész rémálom...1,5 napomba telt.
  • Canopy22
    #2807
    hát 1.2-be van ez az autó. beszéltem már több emberrel is mind azt mondták hogy ez valóban lehett a baja és hogy ez tipikus vw-és betegség. hát mondom hogy belül tényleg olyna mintha nem is használták volna. egy karcolás se, a kormánynál se láttni semmit , a váltószoknya se kopott . televen rakva olajcserés matricákkal szóval reális ez a 90 ezres km óraállás. hát most megyek majd megint kipróbálni hogy tényleg más e hogy megcsinálták. hát 1 hónapja még nem golfokat nézegettem hanem még 3 ajtós stilo-t akartam de megnézztem párat és kiábrándultam belőlük és kb 2 hete nézegetk golfokat . szóval nem tudtam a tiédről:) sajnos köszi a segitséget
  • FrancescoTotti
    #2806
    Húdedurva. 1 hétig volt meg? :o

    Sajnálom!
  • milk4
    #2805
    Ijj,helyedben most törnék-zúznék...
  • ixipassat
    #2804
    Szépvolt-jóvolt.. :( Ma délután mentem Debrecenbe és elkapott egy nagy eső, és jött vele jég is.. Lassítok nem nagyot csak szépen óvatosan és BUMMMM.... Belémrohant egy vadbarom.. Egész alváz elmozdúlt.. Remélem a biztosító jót fizet érte..
  • wander01
    #2803
    mindenképpen vidd el egy márkaszervizbe átvizsgálásra. 10k körül kérnek érte, bp-en 15 volt nekem a porsche budánál. mindenképpen rakasd rá műszerre, és olvassák ki a hibakódokat belőle. ha valami gebasz van a motorral ott lesz nyoma (persze ha aki utánatok kiment ki nem ütötte). én a helyedben telefonálnék párat (ha nincs normális szerelő ismerősöd) vw szervizekbe, és körbekérdeznék hogy ez okozhat-e motorleállást. akit vittél és esetleg kevés dolga volt 4-es golffal eddig, nem biztos hogy tudja. jaés azért a 90 ezer elég karcsu, nézd meg mennyire van kiülve az ülés, mennyire karcos a kilincs mögött és a slusszkulcs körül, mennyire kopott a kormány. el kell vinni szar útra is, ott a hangjábol meg tudod mondani hogy rendben van-e a futómű meg a szilentek, elég jellegzetes hangot ad ha kopottak vagy valami gáz van. de bmeg, ha egy honappal előbb elhatározod magad megnézhetted volna az enyémet is, 2001-es 4-es golf, 3 ajto, 1.4, digitklima, 16-os alukerekek, tip-top állapot. nemtom azt mennyiért nézted, nekem 1 misiért számították be (tudom buktam rajta 100-200-at de annyit le is alkudtam a másikbol :)


  • Canopy22
    #2802
    sziasztok most szeretnék venni egy 99-es golf IV-est. nagyon szép állapotban van 90 ezer km-rel garázsban tartott szóval kivül belül tipp-topp. vittem magammal egy szerelőt hogy ő nézze meg semmit nem talált minden oké. csakhogy amikor mentünk vele állandóan leáll és azt mondja hogy nem úgy megy ahogy egy 1.4-es motornak menni kéne. szóltunk a srácnak és azt mondja megcsináltatja. már aznap kiment egy vw-es szerelő és megcsinálta. azt mondja hogy valami fojtószelep ellenállás volt szar. tényleg scak ennyi baja lenne vagy most scak ideiglenesen összepofozták? nem szeretnék egy szar autót venni de kivülről belülről annyira egyben van hogy sajnálnám ott hagyni mert látszik hogy foglalkoztak vele. szóval létezik hogy ez lehetett a baja? akinek volt hasonló gondja kérem irja meg köszi előre is
  • ixipassat
    #2801
    Köszi szépen ESP-ben nem vagyok biztos h lenne benne.. Az a menetstabilizátor, hogy veszem észre h van e benne? A gyújtásnál felkéne villannia? Köszi csao! Szép a Jetta és a Golf!
  • wander01
    #2800
    na ez nagyon kemény :) és a szine isten, mindig bejött a drapp :) fasza cult gép :)
  • milk4
    #2799



  • wander01
    #2798
    gusztustalan a szélesítés és az ültetés, meg a felnik is, de amúgy nagyon üt :) kár azért a narancssárgáért. Jettalámpa-rács-lökös rulz :))
  • milk4
    #2797


  • wander01
    #2796
    waa, MyFast!!44 :))) jo kis gép.

    off:

    hétvégén megettem egy Focus RS-t úgy hogy kőkeményen kopottak a papucsok a verdán :]] huáá
  • milk4
    #2795

  • Gabor1990
    #2794
    itt meg tudod nézni, hogy a golf 4-ben mit adtak comfortline szinttel valami hasonló lehet a tiéd is + még az esetleges extrák,mint a digit klíma.
  • ixipassat
    #2793
    1.6 16v Comfortline < ennyi van odaírva
  • Gabor1990
    #2792
    Forgalmiba a típusnál nincs beleírva?
  • ixipassat
    #2791
    Hali! lenne még 1 kérdésem remélem holnapig választ kapok. A gyári kazettás rádiót, hogy tudom kiszedni? Mivel ? Köszi hali
  • ixipassat
    #2790
    Na megvettem a Borát! Kárpittisztítóba van szóval csak holnap tudok beleűlni.. Lenne egy kérdésem, mégpedig az, hogy letudom-e valahonnan kérni, vagy hogy tudhatom meg h milyen felszereltségű a bora? Mert amit látok az van csak benne, az pedig a digit klíma, 4el.ablak,el.tükör, szervo, de, hogy van e benne pl. kipörgésgátló meg ilyenek, honnan tudhatom meg?
  • transporterfun
    #2789
    Sziasztok. Tudnátok segíteni?
    Van egy T4-es 2.5TDI-s transporterem 103Le-s és kíváncsi lennék a gyorsulására 100-ra. kerestem már mindenhol, de nem találtam
    Köszi
  • RATCUSTOM
    #2788
    pár kép, pangásra






  • ixipassat
    #2787
    Ja gondolkoztam rajta, csak félek, h csúnya lesz:D
  • Gabor1990
    #2786
    Vidd el egy műanyagoshoz, ő belefaragja majd.
  • ixipassat
    #2785
    Sziasztok! Vettem egy törött Bora-t 1.6 16v 2001- es évjárattal. Ma hozom haza a festőtől, jobb hátúlját kapta el valaki.. Confortline felszereltség nagyon teccik. Ezelőtt egy malac passatom volt 1.8 Benzin.
    Na most, hogy nemsokára itt a Borá szeretnék olyna USA feelinges szélességjelzőt beszerelni az első lökhárítóba. Valaki tud segíteni, hogy milyen módon lehet? Mert találtam olyan szélességjelzőt csak a beszereléssel vagyok gonban! Lécci adjatok tippeket! Köszi Hali!
  • SimaSuna #2784
    2:50nél magyar VW-es :)
  • SimaSuna #2783
    én DVDn néztem HDben :D

    hamarosan jön újabb DVD :)
  • milk4
    #2782
    Ezt Vimeo-n kell megnézni mert ott HD-ben van fenn.
  • SimaSuna #2781
    Üdv! :)

    belém is szorult 1 kis VW lélek :)

    Amerikai srácok VW-es, Audi-s találkozót szerveztek...
    A WagenWerks csapat meg is filmesítette :)



    bocs ha volt már...de nekem nagyon bejött...
    megszereztem a DVDjüket, hát valami fantasztikus, mit kitudnak hozni a VW-kből :)
  • FrancescoTotti
    #2780
    Az enyém is nagyon fent fogott.
    Borzasztó volt. :(
  • wander01
    #2779
    szokott lenni? o.O

    első verdám nekem is jetta 2 (cat) volt, még meg is van, öcsém hajtja :))) jo kis verda az, 1.6 nagylökösös :))
  • putyu83
    #2778
    hello ki tudja lesz ma találkozo a lurdy parkoloba?
  • milk4
    #2777
    Grat hozzá!:)
    Ha minden jól megy,akkor én nyáron veszem meg életem első autóját.(Jetta 2)
  • Curesz
    #2776
    Íjjjjjj emberek, tegnap megvettem életem első autóját:D VW Golf III Trendline-t (sport kivitelben)! Szerdán hozom el, majd mutatok képeket:)
  • wander01
    #2775
    attol függ a gazdája mennyire gyilkolja le, ugysem találsz két egyformát. Egyáltalán miért érdekes ez?


    RATCUSTOM hatalmas kössz a linket :)) vajon szállitanak ide is? na majd ránézek..
  • Sly9119
    #2774
    sziasztok, van egy VW GOLF IV stb, a kuplung nagyon fent fog, ez ilyen tipus?Mert nekem aztmondták az ismerősök akinek van igaz?
  • RATCUSTOM
    #2773
    2év és nekem is ilyen golfom lesz :D úgyhogy most nagyon utállak, hogy neked már van [persze csak barátiasan] :D
    ja és itt van a MyFast rabbit :D
    én is fogok venni egyet^^ de akkor én mindenből :) van sapka, póló, kulcstartó, meg ilyenek :D
  • wander01
    #2772
    köszi köszi :) most vettem észre hogy azért a gumikban már nem sok km van... nem tudtok ajánlani jó oldalt ahol jó áron vannak gumik? hol érdemes nézelődni?

    harley megkérdeztem direkt neked, a gazdája beadta oda a kereskedésre "állapotmegóvásra" és ha a golyoi alá raknak tüzet se adja el :)) ezt mondták a kereskedésben :) de valóban szép állapotban volt :)
  • FrancescoTotti
    #2771
    Gyönyörű!
  • Harly18
    #2770
    Nagyon szép a Golfod

    A bogárért pedig külön köszönet. Ha jól sejtem akkor nem eladó, csak kiállították...Pedig szép darab :)
  • milk4
    #2769
    GTI belteréről kép?