33535
  • Fehercsoki
    #7728
    Sziasztok!
    Hol érdemes és milyen joystickot venni hozzá?Olyan kéne amihez gáz kar is van.
  • KTakeshi
    #7727
    Köszi Brikó, e-mail-t küldtem a részletekért !
  • L Viper #7726
    Tudna segíteni valaki abban, hogy az FSX hol tárolja a teljesített repüléseket?
    Lassan újra kell raknom a rendszert és a "kipipált" missziókat szeretném újratelepítés után visszaállítani.
    Köszönöm.
  • Brikó
    #7725
    Nekem van egy eladó (legális).
  • KTakeshi
    #7724
    Sziasztok,
    Én sok évvel ezelőtt még a 98-al kezdtem, aztán végigpróbáltam minden polgári repülős programot (Fly !, Flight Unlimited, FS 2000, 2002, 2004). Aztán kimaradt egy hosszabb időszak, de most visszatértem. Megvettem az FSX -et, de mivel elég régi a PC-m, csak erősen "lebutított" formában élvezem a repülést. Gondolkodtam azon, hogy újra beszerzem a 2004-et (anno csak kölcsön volt nálam), annak úgy tudom lényegesen szerényebb a hardver igénye, mint az X-nek.
    Az lenne a kérdésem, hogy van-e valakinek eladó FS 2004. Szívesen átvenném.
    Annak idején repüléseim során FS Navigator-t használtam, de úgy tudom ezt már nem fejlesztik tovább. A régit megpróbáltam feltenni az FSX-hez, de nem megy. Én csinálok rosszul valamit vagy tényleg nem jó az X-hez. Mit ajánlotok helyette ?
    Láttam korábban szó volt a CH FlightSim Yoke-ról. Én ezzel repülők. Sokáig keresgéltem mindenfelé, de itthon, sőt Ausztriában is elég drága. Tavaly az USA-ban jártam, ott vettem. 99 $ (!!!) volt. Kicsit féltem, hogy eltűnik a hazaút alatt, de szépen becsomagoltam az eredeti dobozt és Ferihegyen épen és egészségesen előkerült a gép rakteréből.
  • LegendTommy
    #7723
    legközelebb kérd az fs9-es zsebbe:)
  • Hypo #7722
    NEM CSODALOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • [HUN]FaTaL
    #7721
    De irigy vagyok ilyenkor.
  • Clidey
    #7720
    Csak csendben irigykedek ismét...
  • Clidey
    #7719
    Erről nem én tehetek, nekem is így rakták a zsebembe!
  • Clidey
    #7718
  • Hypo #7717
    Fent is az fsx pont az ilyenek miatt:)))
  • LegendTommy
    #7716
    gondolom csak fsx:(
    miből maradok ki:(
  • Hypo #7715
    Hmm szep a kicsike nagyon
  • JackDow
    #7714
    Köszönöm
  • Clidey
    #7713




    :)
  • Hypo #7712
    Pedig de szep repter ppl vizsgam egyk pontja volt.
  • MatWood
    #7711
    Köszönöm a gyors és kimerítő választ. :) Ilyen gép repült Pécs/Pogány - Korfu között, már ez sem repül, sőt a reptér is eladó. :)
  • alert
    #7710
    Embraer 120 RT Brasilia. Budapest Air Services tulajdona. Sokmindennel foglalkoznak, néha a Malév színeiben is repül a gép rövidebb járatokat (pl Velence) vagy mentesít, ha nincs más gép.
  • kad
    #7709
    http://www.airliners.net/photo/BASE---Budapest/Embraer-EMB-120-Brasilia/1528965/L/&sid=ad12ff2046e5f58293a75574b6838b7f
  • MatWood
    #7708
    Sziasztok!

    Bocs, hogy itt kérdezem meg, de más repüléssel kapcsolatos fórumot nem szoktam figyelni.
    Melyik gép látható a lenti képen? (Akár egy kvízkérdés is lehet. :) )

  • alert
    #7707
    JackDow és a többiek, akik privátban kérdezték, hogy milyen beállításokkal készült a [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1136514355&no=7595]#7595[/URL] hsz-ben lévő videó:

    Graphics Aircraft Scenery Weather Traffic

    Az 'Aircraft cast shadows on the ground' és az 'Aircraft shadows on itself' valamint a 'Preview DirectX 10' opciók csak a videó miatt voltak bekapcsolva, különben nem bírja a gépem. Azért volt jó az FPS, mert kevés volt a szárazföld (amit számolni kell) és sok a víz. Amúgy nem használom ezeket a beállításokat és akkor tűrhetően fut a program. Az élsimítás (Anti Aliasing) és anizotróp szűrés (Anisotropic filter) az nVidia Control Panelban lett beállítva (181.71-es Windows 7 driver).

    Használt kiegészítők: Aerosoft - Lord Howe Island, Clidey - Zlin142 test ed., Real Environment Xtreme 'high end PC' beállításokkal és 'Pristine Tropics theme'.

    Hardver: Core2Duo e6400 @ 3.2GHz, 4GB DDRII (800) RAM, nVidia 8800GT 512MB.

    A fenti beállításokkal kisgépekkel virtual cockpit-ben (Aerosoft TwinOtter, Beaver, default GA gépek, stb) jól fut: 18-30 FPS.
  • Rubio #7706
    Szívesen...
  • qapmoc
    #7705
    Köszönöm
  • Papirzacsi
    #7704
    Jesssz. A kormánylapot rögzíti.
  • pateszi
    #7703
    Tényleg szép.
    Mi az az alkatrész a csűrőlapnál? Valamilyen rögzítő?
  • Robez84
    #7702
    A szépek közé: :-)


  • Ombika
    #7701
    alert: Sajnalom ma eladtam az i7 configot surogsen kellett a love(igy nemtudod mar tesztelni )!
  • Ordasbácsi
    #7700
    9000ft körüli összegből már tudsz venni egy Saitek cyborg evo-t.
    Nekem nagyon bevált,egy hónapja vettem. Ráadásul possible left or right hand.
  • Hypo #7699
    Csak abban hogy nincs ilyen a tobbiben igazad van:)
  • Robez84
    #7698
    Ha nemtusz valamit kérdezd Hypo urat
  • [HUN]FaTaL
    #7697
    Tévedtem. :)
  • Hypo #7696
    FSX MUSIC PLAYER
  • [HUN]FaTaL
    #7695
    Nem hiszem, hogy erre van lehetőség a valóságban sem hallgatnak a pilóták zenét, kicsit többmindenre kell figyelniük, mint autóvezetésnél.
  • Dokitudor
    #7694
    Sziasztok
    Tudna valaki nekem segíteni abban, hogy létezik-e olyan program, ami az FSX-ben enged rádiót vagy zenét hallgatni repülés közben. Tudom, hogy ha külön bekapcsolok a szobában egy rádiót, vagy a média pl-t akkor az is megoldás de jobban szeretném a fülkéből vezérelni ha lehet. A megfelelő zenével jobb a repülés. Előre is köszi.
  • Robez84
    #7693
    Nekem Logitech Attack3 van..ilyen
    nekem tökéletes az FSX hez..nem egy nagyszám de megteszi....ezt én lomiztam 1500 HUF-ért :D:D:D és megérte!:D
  • Fehercsoki
    #7692
    Sziasztok!
    Valaki linkelne egy nem túl drága és mégis nagyon jó és használható joystickot?Esetleg személyes tapasztalat is érdekel.
  • Falconer
    #7691
    Nem lennének rosszak, csak nagyon kicsik, és irtó szar a jpg tömörítés :/
  • perko
    #7690
    Az FSX-ben lehet az FS9-ben nem.
    Ez a témát Alert remekül kifejtette az #5591-es postjában.
  • Ordasbácsi
    #7689
    Hi!
    Csak egy jelzést szeretnék közölni, a "jómúltkorában" írta valaki, hogy nem lehet a sarkköröket repülni mert visszadobja a repülőt a progi egy bizonyos szélességi kör után.
    Nem igaz.
    Nekem sikerült és teljesen élethűen van vázolva,ahogyan az északi sarkkör északi csücske felé haladsz,- rögtön átfordul délnek a műhorizont.
    ...bár lehet nem ezen a fórumon olvastam... :)