33535
  • carlosfly
    #7688
    haho
    Képek
  • Ombika
    #7687
    Alert lehet nem marad meg addig i7 i920, mivel tettem fel shotot 4Ghz alapfeszrol es kaptam kurva jo ajanlatot! De majd csorogsz, ha jonnel,h megvan e meg!
  • alert
    #7686
    EZT a kisgéppel repkedő bozótpilótáknak kitalált scenery-t nem tudom ismeritek-e, de akit érdekel a téma, annak tetszeni fog. Több mint 23 kisreptér szépen kidolgozva tengerszinttől kezdve a legmagasabb pálya több mint 8000 lábon van :) van még további 10 kikötő hidroplánnak és heliportok. Nekem nincs meg, de ha valaki már próbálta, nyilatkozhatna :) Képek alapján élvezetes lehet.
  • Hypo #7685
    ITT
  • alert
    #7684
    Adott helyen kevesebb a max FPS ha limitálva van mintha unlimited lenne beállítve. Tehát ha unlimitedre van állítva, akkor lehet hogy egy helyen 20-at tud, viszont ha 24-re van limitálva, akkor ugyanott sokszor csak 15-16 az FPS. Illetve sokszor jelentkeznek 'stutterek', forduló közben akadozik a kép (nem az FPS esik le) az új területek számolása miatt. Ez nem annyira bug (bizonyos mértékben az), de az fps limiter észrevehetően javít rajta.
  • Papirzacsi
    #7683
    Miért, milyen bugja van? Nem sokat fsxezek, de nem igazán tepasztaltam semmi különöset vele kapcsolatban.
  • Hypo #7682
    az fsx target frame bugjat hivatott orvosolni,
  • perko
    #7681
    Nem fog folyamatosan 24-et produkálni, ha nem bírja a géped.
    A 24 ebben az esetben a felső korlát, ennél több nem lesz, de ha az adott szituációban a gépeg csak pl. 12 frame/sec-ot tud akkor ott csak 12 lesz.
  • Robez84
    #7680
    Tehát azt mondod hogy ezzel a programmal beállítom tegyükfel 24 frame/sec re akkor az folyamatosan annyit fog produkálni ?
    Ezt nem tudtam...:)
  • Hypo #7679
    Javaslom nezz utana a proginak, kicsit masrol szol.
    "..The way that tool works is the user sets FSX to unlimited frame lock and lets the tool govern the frames @ 28-30 by the user setting that level in the tool instead..."

    Szoval fsx ben unlimitedet kell beallitani es a progiban allitani a fix fps-t. nalam 24 nel sima kadas mentes, van akinel 30 nal gepfuggo. Itt a leiras.

    Download this tool
    http://rapidshare.com/files/205205148/FPS_Limiter_0.2.rar
    Unrar/unzip

    Be aware that where you place the folder must remain or it will break its use and you will need to reconfigure the bat file

    USE:
    Run FPS_Limiter_GUI.jar and click SEARCH EXECUTABLE
    browse for and select FSX.exe
    set frame limit to 30 under MAXIMUM FPS
    Click CREATE BAT
    Once complete close the interface and use the created file fsx.exe.limited.bat to start FSX (double click it)

    set frame lock to UNLIMTED in FSX and use the AG slider to tune
    You MUST have JAVA installed to use that interface
    http://www.java.com/en/

    Now here is the deal... this attacks the UNLIMITED FRAME LOCK problem related to Vsync introduced by Aces in SP1/SP2. Instead of tuning the FRAME LOCK you will tune the AUTOGEN slider for smooth results where you are flying. Leave the FSX frame lock slider at UNLIMITED at all times.

    You can fine tune this app as well...
  • Rubio #7678
    ctrl+J
  • qapmoc
    #7677
    sziasztok
    tudja valaki hogy a folyosót mivel lehet a géphez rakatni(utasfelszálló)
    Elöre is köszi
  • Robez84
    #7676
    Szerintem fixre nem lehet beállítani az fps...helyszíntől függ hogy mennyire megy jól a szimulátor, persze ez nem egy korszerű gépre értendő...
  • Hypo #7675
    A 20 fps a multira vonatozik foleg, egyebkent ha nem latod az fps-t es smooth a flight akkor nem mindegy hogy 20 vagy 30? :) amugy probalj meg egy 24fpst beallitani a felvetel miatt is nalam ez van belove fixen.
    Amugy keress ra FPS_Limiter nevu progi eleg sok embernek megoldotta a szaggattast foleg fordulaskor.
  • Rodman6
    #7674
    Időközben találtam paint kit-et a wilco-hoz. De gazdagabb lettem 1 új problémával.
    Hogy lehet a Flight Simulator X-ben jobbra-balra/előre-hátra járkálni a fedélzeten? Csak forogni tudok. Úgy tudom ehhez nincsen F1View program.
  • Rodman6
    #7673
    Igen fizetősek
  • Rodman6
    #7672
    Airbus collection v1, v2
  • V43 1105
    #7671
  • Clidey
    #7670
    No, levittem 20-ra a fps-limitet...és most jó! Igaz, multiban még nem próbáltam, de a replay-nál már megszűnt a remegés, így erősen valószinűsíthető, hogy multiban is jó lesz...de majd holnap kipróbálom.
    Csak ha bebizonyosodik hogy ez volt a hiba akkor az a megoldás hogy 20 fps-el FS-eljek...? Nanemár!
  • Ordasbácsi
    #7669
    Ezek a Wilco cuccok mind fizetősek?
  • Rubio #7668
    Ennek a legegyszerűbb módja az, ha teszel egy pipát a "show all variations" szöveg előtti ablakba! Ennek az lesz az eredménye, hogy láthatóvá válik a többi textúra is, ami a kiegészítőben, vagy akár az alap game-ben benne van, de ha ez a pipa nincs ott, akkor nem látszik...
  • Falconer
    #7667
    Szedj le a wilco oldaláról festéseket. De ha konkretizálnád a dolgot, akkor lehet, hogy tudnék linkelni.
  • Rodman6
    #7666
    Még lenne egy kérdésem. Felraktam egy wilco repülőgép packet, ezeken hogy lehetne skin-eket változtatni? Mert így rossz hogy nem légitársaság logo van rajta, hanem a gép márkája.
  • Rodman6
    #7665
    Ja, rájöttem a wilco rejtélyre :))) Sima Program Files-be akarta rakni, közbe Program Files x64-be kell tenni :)
  • Rodman6
    #7664
    ja, és akármit csinálok, mindig ezt írja ki.
  • Rodman6
    #7663
    Nem tud valaki valami aircraft add-on-t FS X-hez (boeing vagy Airbus) amiben van igényes utasnézet is? A Wilco termékekkel egyszerűen nem boldogulok. Állandóan kiírja telepítésnél hogy rakjam a helyes FS 2004 könyvtárba, pedig a Doc-ban FSX szerepel. kipróbáltam vagy huszat.
  • Papirzacsi
    #7662
    Látom itt páran már tudják mi a repülés (szerintem) igazi szépsége, ezért ajánlok pár videót. Aki látta már, az nézze meg újra, aki még nem, annak MUST HAVE!
    ezt még én sem láttam.
    ezt viszont igen, és a beaver nekem is nagy kedvencem.
    ez meg teljes mértékben kötelező!!!!!nincs mit hozzáfűzni. A nagyon rövidke mintavideók magukért beszélnek.
  • Ordasbácsi
    #7661
    Hm..Délelőtt fórumoztok s látom most játszotok :D
  • Hypo #7660
    :))) Azert ne feledd van benne kicsi sony vegas vagy after effects is, illetve nagyon sokszor hasznaljak hogy lassabban veszik fel es az utomunka soran gyorsitjak fel a megfelelo fps re, de teny hogy jol nez ki. Add egy hitet egy remenyt az embernek hogy idovel nala is igy nez majd ki........................:)
  • Ombika
    #7659
    Hihetetlen e8600@4ghz , 4gb ram, gtx 280 es akadasmentes, kivi lennek beallitasaira! :O
  • pateszi
    #7658
    Jó hétvégét és Jó repülést mindenkinek!
    Vigyázat a macikkal!
  • Hypo #7657
    Hmm jo kis kep:))) carenado jott ki most kulon csomagban floatplanel ski verzioval.
  • Hypo #7656
    ertem probalj meg egy dolgot, az fps-t vidd le 20 ra, es ugy nezd meg multiplayerben.
  • Hypo #7655
    Ugyan az keszitette mint az elobbit csodas FSX video
  • pateszi
    #7654
    Ha már fel lettek töltve vhová, a "Kép beszúrása" menübe csak be kell másolni a tulajdonságoknál szereplő cím URL-t (jobb gombos kattintás).

    Ha még nem töltötted fel sehová, pld. ide a fórumos galériádba is teheted, onnan is lehet linkelni. Persze jobb valamelyik képfeltöltő oldalról.
  • Clidey
    #7653
    A Vsync gond lehet azért van mert fényképezőgéppel csináltam a felvételt mert ha fraps-al csinálom, akkor megszűnik a remegés... :) A VC-ben is ugrál, de csakis multiplayerben és csakis a másik multiban repülő gép amihez közelmegyek. Egyébként minden más tökéletes. Az fps pedig indifferens, azzal semmi gond, az egekben van. :)
    Szóval ez nekem már sok tényleg, de most jutottam el arra a szintre hogy már elegem van belőle. Elég régóta csinálja egyébként, de mivel ezeddig ritkán multiztam, meg a Replay-funkciót is ritkán használtam, így annyira nem volt kirívó, de az utóbbi időben viszont szükségem lenne mindkettőre, ezért vetődött fel a probléma megint.
  • pointer4
    #7652
    Biztos pilótaszekszet akar :D ...

    .....akarom mondani kekszet :D
  • Ombika
    #7651
    7-es bimmer buntet benne a volna mogul! :)
  • Ordasbácsi
    #7650
    Van pár fotóm persze csak nemtom, hogy kell ide belinkelni.
    Cessna GYZK-val repültem 4x.
    Ez a Georgian bay airways gépe(i), ilyeneken szerveznek turista repüléseket a kemény telek kivételével naponta.
  • Hypo #7649
    Ambiplan, bushplane, hydroplan, es alaska igen ez amit szeretek:))) Ezert is vagyok meg fs9-en foleg, Misty fjords, Tongass fjords, Glacier bay v2, Vancouver+, Victoria+, misty moornings, rengeteg cucc alaszkahoz, a kabinok, minden imadom. Remelem eljutok oda eletben is repulgetni, jol jonne egy bushpilot es egy mountain flying course a ppl-em melle:)