33535
  • Nesu
    #10581
    Kurva jó !!!
  • Jenc
    #10580
    Szentes kész már csak konvertálni kell, világítást rakni a helipadokra és már mehet is bele az fs-be! Balatonfüreddel még hadilábon állok ugyanis az elejét (nem a helipad felőli részét) még nem sikerült megcsinálni úgyhogy az még szerkesztés alatt.
    Ha ezek sikerülnek akkor tervezek továbbiakban egy olyat hogy a légimentők leszállóhelyein korházak helyeire rakok egy helipadot (csak helipad semmi más) ha oké akkor megcsinálom. Ezen felül még egy olyat hogy az Úrhidai sportrepülőtér berakását fs-be.
  • CptSAB
    #10579
    Köszi! Minden FS fan nevében.
  • alert
    #10578
    Van néhán hasonlóan részletesen kidolgozva, de sokszor csak a város egy része található meg részleteiben. Ilyen pl London. További kidolgozott városok pl: Budapest, San Francisco, New York - Manhattan, New Orleans, Hong Kong, Indianapolis, Párizs, Velence, Bécs, Monaco, stb. Persze a városok ritkábban, inkább a repülőterek, szigetek vagy kisebb repülőterek és környékei készülnek el részletekbe menően.
  • aley
    #10577
    köszönöm. a probléma megoldva!
  • Sanyix
    #10576
    Jó engedékenyek ezek fsx-ben :) il2-ben jó erősen húz (asszem) balra kis sebességnél, meg még csavarja is a gépet, na meg kb az első bukfencnél úgy menne dugóhúzóba mint később a videon :D
  • Jenc
    #10575
    "Boldogsággal" nyugtázom hogy a szentesi légimentő bázis sceneryje itt áll:


    (Egyszerre két bázison dolgozok, Balatonfüred és Szentes)
  • Hypo #10574
    ITT!!!!!
  • aley
    #10573
    sziasztok. segítséget szeretnék kérni.
    Tegnap újra kellett telepítenem az fsx-et. de a végén ezt a hibaüzenetet kapom mi lehet a baj?
    a válaszokat elore is köszi.
  • polluxware
    #10572
    jó kis gépek ezek:) én natúr VFR/IFR útvonal repkedésre használom
  • Jenc
    #10571
    Úgy gondoltam hogy FS9-FSX-hez csinálom meg. Úgyhogy nem kell izgulni! :) Pateszi majd segít nekem a konvertálásba és az fs-be való berakásba mert azt még nem tom! :) De majd alakul!
  • Willenbrock
    #10570
    Én is szoktam vadulni a jó öreg 109-essel.Van egy kezdetleges videóm róla itt-e.
  • Willenbrock
    #10569
    Jók lettek.Melyik városokat lehet ilyen részletesen kidolgozva megszerezni?London van pl?A Spit Mk V-ös vagy IX-es?
  • polluxware
    #10568
  • polluxware
    #10567

  • Papirzacsi
    #10566
    Tetszetős, bár sztem még elég sok munka lesz vele a gmaxba konvertálásnál. A 3ds model rendszeresen szét szokott esni poligonokra, amit egyszerű modelleknél egy weld megold, bonyolultabbaknál viszont vigyázzni kell mit mivel weldelsz.:-)
  • CptSAB
    #10565
    Jól néz ki. Viszont ha lehet egy javaslatom, FS9-re is készítsed el. Nagyon baba lenne.
  • Jenc
    #10564
    Akit érdekel így alakul a Füredi heliport sceneryje:

  • GhostR1der
    #10563
    Repültem egy kört a Balcsi felett egy Douglassal, estefelé, elrepültem észak felé, megfordultam, majd visszafelé nyomtam scroll lock, atc megkerestem a balatoni repteret, leadtam a pozíciom de egyszerűen nem válaszoltak. ez normális?
  • GhostR1der
    #10562
    space + egér működik KÖSZÖNÖM!!!
  • pateszi
    #10561
    Bill Womack sorai a sceneryről: a blogjában
  • g0a
    #10560
    google maps
  • Rubio #10559
    Hogy is írtad a múltkor? "Hoppácska"? Hát ez is "hoppácska", tényleg nagyon szép! Engem is érdekelne, hogy hol is van ez a reptér, ill. milyen kiegészítő ez?
  • [HUN]FaTaL
    #10558
    verinájsz:D

    Melyik reptér ez? Biztos hogy nem jön fs9hez?:(
  • Papirzacsi
    #10557
    Flytampáék folyamatoan dolgoznak, sajna fsx only, de kisgépezni biztos jó lesz. (remélem nem szúrtam el a linkelést, mert excellben állítottam össze)

    kép_1.
    kép_2.
    kép_3.
    kép_4.
    kép_5.
    kép_6.
    kép_7.
    kép_8.
    kép_9.
    kép_10.
    kép_11.
    kép_12.
    kép_13.
    kép_14.
    kép_15.
    kép_16.
    kép_17.
    kép_18.
    kép_19.
    kép_20.
    kép_21.
  • [HUN]FaTaL
    #10556
    Én meg passz, a joyyal nézelődök.
  • Chazz76
    #10555
    Én úgy tudom,Space+mouse a nézelődés.
  • GhostR1der
    #10554
    Valaki erre megoldást?
  • JackDow
    #10553
    Kiegészült configom egy új monitorral (16:9 HD)

    Van most nagy bekaka élmény. HD-ban nézve a FSX világát , stilszerűen "ég és föld" a különbség az eddig látottakhoz.
  • Papirzacsi
    #10552
    thx
  • m814
    #10551
    Hajjaj. Nekem sincs.DD
    Na ennek utána járunk.
  • Clidey
    #10550
    Nagyon helyes! Megnehalljammegnetudjam hogy igen!!! :DDDDD
  • Feketegyöngy747
    #10549
    Meg van az SP1, és ez SP2 is ezzel kezdtem a telepítés után. a grafikuskártyán a frissítés is a legfrissebb.
    Ezt a grafika opzimalizálást az fsx-ben kell elvégezni vagy a kártya szoftverében?
    Köszi.
  • Papirzacsi
    #10548
    Sajna a letöltéseknél a photoshop tutorial videók nem elérhetők, azt írja, hogy nincs jogosultságom a letöltéshez.
  • Hypo #10547
    Hasznalom en maset Clidey mester?:))))
  • Clidey
    #10546
    Az a Pilátus mintha az én művem volna....mármint a festése... :)
  • Hypo #10545
    kertek anno egy par kepet a sceneryhez csinaltam nekik egy packot, es abbol valogattak, a repcsis az igen:))
  • pateszi
    #10544
    Igen, nekem is nagyon tetszik a honlap, ízléses munka.
    Melyik a te sceened, az épület, vagy a repcsis?
  • Hypo #10543
    :) igy van minden tisztelet az LH-nak, plane hogy az egyik screenemet raktak ki nekem a megtiszteltetes:)
  • pateszi
    #10542
    Szia,

    A balatonfüred légimentő projektedben szívesen segítek, ha tudok valamivel.
    Szívügyem egy kissé, mert szinte látom a lakásunk ablakából.

    Szóval:
    A sketchup modelleket közvetlenül nem tudod FS bgl-lé alakítani. Először köztes formátumba, (pl. 3ds) kell alakítani (csak a Sketchup Pro változat tudja), majd azt importálod a Gmax, vagy 3ds Max progiba.
    (A Sketchup csak face-eket kezel, ezért a modelleket általában weldeni kell. A textúrákat is optimalizálni kell az FS-hez, ha sok materialt tartalmaz a modell.) Ezután tudod a modellező progiból FS scenerybe menteni.

    Készítettem már egy leszállópadot a kistraktorral, a füredi példány volt a minta hozzá.
    Ha érdekel a dolog priviben folytassuk a beszélgetést.
    Ha a fejlesztéssel komolyabban szeretnél foglalkozni, ajánlanám az alábbi oldalt. Mindenkit örömmel látunk, aki tenni akar a magyar témájú szimulátor kiegek számának gyarapításáért.

    LH Simulations