33535
  • polluxware
    #10981
    hát ez nagyon ott volt... :)

    gondoltam hogy valmi ilyesmi sül ki a dologból

  • Hypo #10980
    recaro sport:))))
  • Clidey
    #10979
    Jó vaskosak benne az ülések :)))
  • Hypo #10978
    C152 ingyeeer
  • Hypo #10977
    Gyerekek az egesz vilag a mienk, ne aprozzuk el::))))))))))))))
  • g0a
    #10976
    merre van szlovakia? argentinaval szomszedos...
  • [HUN]FaTaL
    #10975
  • Papirzacsi
    #10974
    Köszönjük, akkor ezt itt most befejezettnek tekinthetjük...
  • mcsaba
    #10973
    Felvidéken van Besztercebánya, amúgy ez a szlovákia merre van én nem találom a térképen.
  • Clidey
    #10972
    Miért, szerinted Besztercebánya hol van? :P
  • Shortstop
    #10971
    az nem szlovák ;)
  • Clidey
    #10970
    (Már megint) milyen jó a szlovákoknak... Tölthető a demó. :)
  • [HUN]FaTaL
    #10969
    FS9 alá nem hiszem hogy kijön. :) Szerintem csak Aerosoft Amsterdam X lesz, igaz az NL2000 is csak FS9hez van. :)
  • alert
    #10968
    Na majd az Aerosoft - Amsterdam.. :)
  • [HUN]FaTaL
    #10967
    Igaz. :)

    Hollandiával az a baj hogy a cloud9 amsterdam nem kompatibilis az nl2000-el, csak a horizon vfr netherlandsel ott meg emlékeim szerint baromira elüt a GE/alap FS9 textúráktól és inkább az FSX textúrákra hajaz, ami meglehetősen ronda látvány ad.
  • Hypo #10966
    Pause on Task Switch ne legyen bepipalva a settings generalba van azt hiszem
  • daxan
    #10965
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy ha leveszem az FSX-et kisebb ablakba, és pl megnyitom a Mozilla-t, megáll. Be lehet állítani, hogy menjen tovább a repülés?
  • Hypo #10964
    Hat attol fugg merre mesz:)) Germany eleg jol lefedett mind repterek mind vfr szempontbol, austria detto, svajc is, franci orszag francevfr jovoltabol igen, spanish airports 1-2, Hollandoknak kulon projekt van, anglia is eleg szepen meg lehet mind repterek mind egyeb dolgokban.

    Amerika plane
  • [HUN]FaTaL
    #10963
    Igen csak egy reptér körzetéből elég hamar kirepülsz és utána illúzióromboló tud lenni nem is kicsit, mondjuk egy default FS9 GEPro nélkül. :D
  • Hypo #10962
    FTX el sajna a legjobb standalone hasznalni.....

    FS9 re se jobb a szitu de ott mar legalabb megvan EU majdnem midnegyik fontos reptere de a taj attol meg erdekes.

    En ezert szeretem a kisebb sceneryket azok mindig sokkal reszletesebbek.
  • Gizmo94
    #10961
    Igazad van, sajnos Magyarország nem ilyen hely.. Akárhogy erőlködik az ember, nincs rá normális mesh.. Attól tartok, nem is lesz. ORBX FTX fent van nálam, mellesleg az is szeret összeakadni főleg az FS Dreamteam cuccaival. Viszont az valóban nagyon komoly, csak hát mégsem itthoni terület. :)
    Tehát marad az eddigi felállás,mert ez a GEX Eu egyelőre egy ótvar.....
  • Hypo #10960
    Figyu en megertem az erzeseid, DE nagyon sok terulet van ami kurva jol nez ki FSX ben Magyarorszag nem az a HEL:Y!!!

    Tongass X, TahitiX, FlyTampa cuccok, Swiss Pro X ..stb Van sok terulet amit szepen le lehet fedni, en mondjuk a globalis dolgoktol kicsit odzkodom, azok sose lesznek olyanok mint amik egy egy kisebb teruletre osszpontositanak. De ott van FTX AU az azert eleg Kiru FSgenesis bol fsx re valokat nem hasznalom en azt fs9 re hasznalom. De FS Global 2010,
  • Gizmo94
    #10959
    Hát ez rendben van, hogy az UTX egy szar, ezt már régen tudjuk.:) De ami után érdeklődtem az egy vadiúj mesh, nem az UTX , mert az már régen fentvolt nekem és bár egy eléggé nagy szar az is, de ez ami most a konkrét kérdésemet generálta, ez a várva várt nagy újdonság a Ground Environment X, az Európa mesh, ami már igen régóta készült, bár a jelek szerint jobb lett volna ha nem készül el, de mindegy..
    Habár nagyon szép lenne maga a megjelenése, de ez egy katasztrófa, ahogy az utak házakba futnajk, autópályák megszűnnek, összevissza az egész, egy siralom.
    FSGenesis tapasztalatom szerint egy éktelen darab szar, ráadásul ronda is.

    Most akkor szerintetek miket érdemes felrakni,hogy valahogy kinézzen ez az egész fosdomb FSX, mert minél többet kínlódom vele, ez annál rondább lesz és szarabb, meghálálja a ráfordított kínlódást.. :D
  • Hypo #10958
    Anno szerettem mert nem volt mas meg orultem hogy van valami ami nem built in fs, de azota azt tapasztaltam hogy rengeteg gond van vele csak nem veszed eszre ha epp nem arra repulsz es mivel eleg nagy feluletet lefed igy nem jon elo annyira hogy 60% ban szar.

    UT+FSgenesis+GE+sceneryk es a vege mintha csikokat neznel :) az utak se tetszenek es mondom kiprobaltam egy installt eloszor nem raktam fel egyik ut-t se es minden jo lett, nem voltak utak beloga, nem volt double short line stb. Enchanted roadokat a setupba alapbol be se kapcsolja az ember mert az ront, akkor arra installlaljak fel egy rohadt nagy progit hogy leszedje az bridgeket nekem, meg legeyen feny a varosban except residental roads...LOl

    A mai scenery felhozatalhoz szerintem az UT elavult es fos, FSX re meg plane egy jo mesh egy jo landclass es egy jo textura eleg nem kell ez raadasul nelkule sokkal furgebb is a rendszer, mondom ezt ugy hogy nekem mind fs9 mind fsx ala meg van veve UT osszes de amiota leszedtem jobb szebb minden ez van sajnos vannak sceneryk amik elavulnak es ez az.
  • [HUN]FaTaL
    #10957
    Hallottam olyat is hogy helyenként nem az úton gurulnak az autók, hanem mellette. :D

    FS9ben nekem semmi bajom az UTval bár helyenként inkompatibilis, de eddig mindegyik sceneryhez volt patch. De voltak azért érdekes dolgok pl. a FlightScenery Portland Seattleben okozott gondokat (az utak a vízben voltak) :D
  • Hypo #10956
    Hat en UT EURT fel nem raknam semmi penzet, sajnos en nagyot csalodtam a cegben mar UT USA CANADAVAL is rengeteg inkompabilitasi gond van raadasul szerintem NEM is szep, ami meg jo benne pl a night lighting az meg kiuti mas sceneryk autogenjet, ugy hogy en a multkor egy proba installnal fel se raktam sehova csak GEX-t meg sceneryk es gyorsabb is lett a toltes es nem volt mindenutt ossze vissza vonalak.

    Szoval fsx alatt en kihagynam UTX et ugy ahogy van felesleges
  • Papirzacsi
    #10955
    Múltkor valaki kérdezősködött itt, vagy az fs9-ben, hogy nincs e valami táblázat, aminek a segítsgével átszámításokat lehe könnyen és gyorsan végezni. Van pár Jeppesen kiadványom pdf-ben, azok között volt egy ilyesmi. A kevésbé fontos részeket kivágtam belőle.
    Innen szedhetitek, de csak gyorsan, mert Jeppesen termék, már ha értitek. :-D
  • Gizmo94
    #10954
    Sziasztok!

    Itt újként érdeklődnék, hogy használjátok-e a GEX Eu-t.

    Ha igen, kinek mi a tapasztalata? Nálam nagyon gázul néz ki, az UTX Europe útjaival összekavarodott, átmennek házakon az utak, stb. A kérdésem az lenne, hogy másnál is jelentkeznek-e ezek a hibák, vagy egyedi eset, én rontottam el valamit. Csak mert egyébként szép lenne, de így katasztrófa..
  • polluxware
    #10953
    Scott Gentile egyik nagy terve a jövőben a Beech V35 !!!!!!!

  • polluxware
    #10952
    A2A intervjúú

    nagyon jó kis beszélgetés felvétel Scott/Jaggyroad -al
  • polluxware
    #10951
    ábszolúte nem volt vele ilyen gondom soha...........

    talán próbáld meg az fsx.exe-t és a parancsikont is rendszergazdaként futtatni
  • [HUN]FaTaL
    #10950
    Ramdisket? Akkor alaphangon kell 16giga ram minimum, de inkább több főleg ha kiegeket is akarsz. Kb 12-14giga a játék, + még 3-4 giga kellene ha hosszabb utakat akarsz repkedni. Amúgy nemhinném hogy sokkal gyorsabb lenne, maximum a betöltődés.
  • JackDow
    #10949
    Van némi probléma az FPS Limiterrel! Most már egyre gyakrabban elront vmit az FSX indításával. Amikor bejön FSX nyitóképe, nem a képernyő közepén jelenik meg hanem a képernyő jobb alsó sarkában, és nem működnek benne a gombok (pl. free flight, stb.)
    HA kikapcsolom és újraindítom bejön jól, de a free flight -ra kattintva a jól ismert Fatal Error Ac... hibaüzivel leáll.
    A megoldást már megtaláltam csak kicsit unalmas. Ki kell törölni az fsx.cfg és újraindításra minden ok, DE az összes beállítást újra kell deffiniálni ami ugye nem 1 perc.

    Tudja vki miért cseszi el az fsx.cfg-t? Vagy hogyan lehet ezt a rontást belőle kikaparni?

    Elöre is kösz:

    Jackdow
  • polluxware
    #10948
    relatíve érdekes amit akarsz, de hidd el hogy ezt annó már körbejárták régebben (gigabyte asszem)... egyáltalán nem terjedt el így olyan nagy hatásfoka sem lehet.
  • polluxware
    #10947
    13,1 accel nélkül
  • wolfaud
    #10946
    16 gb nincs de 12gb van az a baj hogy nem tudom hogy a sima lapjatek minden kieg minden nelkul minden update nelkul hagy giga mert ha nem tobb mint 10 akkor ki lhet probalni
  • hhelikopter
    #10945
    Sziasztok!

    Egy orosz nyelvű FSX -et sikerült összeszednem, ami érthetetlen, az lenne a kérdésem, hogy az Uires könyvtárba ha bemásolom az angol nyelvű verzió "alkatrészeit" akkor megoldodik a probléma?

    Köszi
  • alert
    #10944
    Ezen már én is gondolkodtam és lehet hogy én vagyok a hülye, de ahhoz kellene minimum annyi ram, amennyi az alapjáték plusz még kettő minimum. Tehát alsóhangon olyan 16 Giga RAM. Van olyan alaplapod meg rendszered ami tudja kezelni?
  • szarfaszúcsirke
    #10943
    köszönöm, de én nem találtam ilyet az AS-emben

    options sincs, csak settings, az pedig így néz ki:

    http://www.sg.hu/galeria/1259597639/12595976391260042048.jpg
    (linkelni még nem enged a fórum)

    de az sem kizárt, hogy én lámulok és nem veszek észre valamit...
  • alert
    #10942
    Én csináltam és még tutorialt is írtam hozzá itt valahol megtalálod a fórumban vagy a freetrack fórumban. A freetrack topicot olvasd végig mielőtt belevágsz illetve sasold végig magának a freetrack-nek a weboldalát és fórumait, mert azért a dolog nem annyira egyszerű. Sok tákolás, pontosítás kell hozzá. A szoftver beállítására szintén elmegy egy csomó idő. Csak sötét vagy kevés fényű szobában működik kivéve ha nagy intenzitású infra ledeket használsz. Erről bővebben szintén a fórumokban olvashatsz. Ha nagyon precízen állítod be a ledeket és a szoftvert, akkor egész használható sötét szobában, viszont néha utána kell állítani és újrakalibrálni. Igazából csak VFR nézelődésre és próbálgatásra jó. Komolyabb reppenésre vagy nagyrepcsi "kiszolgálásra" nem műxik jól. Az egyetlen "gond", hogyha megtetszik úgyis veszel egy TrackIR-t :) én így voltam vele és nem bántam meg, azért ez sokkal jobb és pontosabb.