33535
  • CptSAB
    #11021
    Azért köszi mindenkinek.. mindegy. Marad a Just Flying Club.. ugyanaz.
  • Gizmo94
    #11020
    És esetleg nem tudod,hogy akinek sikerült, nem osztotta meg valahol az eredményt? Mert én kerestem sokfelé, de nem találtam.
  • Hypo #11019
    flytampa forum is volt tema es van akinek sikerult csak eleg bonyolult
  • Gizmo94
    #11018
    Bocs, látom,hogy a gépre írtad... Nem figyeltem, sry.
  • Gizmo94
    #11017
    Annyira pedig nem használhat teljesen másokat, ha minden megjelenik, csak fent van a levegőben...
  • Gizmo94
    #11016
    Sajnos amint a kapott linken található fórumban olvastam, a holland srác aki nekiállt csinálni,a családi problémák miatt felfüggesztette a projektet,ami érthető.. Pedig amint néztem, már jól állt vele..
    Tehát megoldható, csak jobb, ha én bele sem kezdek, olyan bonyolult....
  • Clidey
    #11015
    Nem működik. Teljesen más materialokat használ az FSX.
  • Gizmo94
    #11014
    Már kibányásztam belőle a linket és köszi mégegyszer...
  • Gizmo94
    #11013
    Szép kék és köszönöm, csak dead. :) De lehet,hogy csak nekem?
  • Gizmo94
    #11012
    Ha gondolod én feltelepítem FSX alá, kiszedem a mappáit és felrakom valahová neked.
    Eléggé sok gépet átraktam már FS9-ből FSX alá, működnek is többnyire, de nem tudom,hogy fordítva, FSX-ből FS9-re adoptálva műxik-e a dolog. Ha vállalkozni kívánsz rá, szívesen segítek ennyit..:)
  • Hypo #11011
    erre
  • Hypo #11010
    hat ez fsx ala van
  • CptSAB
    #11009
    Okés.. FS2002 telepítése sem oldotta meg, az installer szerint nincs a registryben bejegyzett telepített Flight Simulator.. nevetséges. FSX-et is adjak neki, mert akkor teljes lesz a támogatott paletta.
  • Gizmo94
    #11008
    Mivel sajnos FSX alá nincs LOWW, én pedig erősen kívánnám,hogy legyen, így próbaképpen manuálisan betettem a Flytampa Vienna V.1.1-et FSX alá.. Tuti jól néz ki és minden animációja és textúrája gyönyörűen működik, attól az egy problémától eltekintve, hogy kb. 700 láb magasságtól, mert az egész kompletten ott lebeg a levegőben..:)
    Amint láttam, itt többen foglalkoznak scenerykkel. Van valami nem horrorisztikusan bonyolult módszer arra, hogy le lehessen hozni a repteret is a földre, ne csak a gépet. :D
    Ha valaki tud segíteni, thx..
  • CptSAB
    #11007
    Na jó.. akkor előszedem egykori fs2002 installert. remélem még meg van.
  • CptSAB
    #11006
    könyvtárral nem megy.. neki a registry kell
  • Hypo #11005
    es ha ott megadod a jelenlegi fs foldert?
  • CptSAB
    #11004
    de .. felajánlja, de azt írja, az elején, hogy keressem meg az fs2002 main foldert.. nehézkes dolog..
  • Hypo #11003
    es nem ajanlja fel hogy te keresd meg az fs konyvtarat? Ha mashogy nem megy csinalj egy kamu konyvtarat a default helyen installald oda aztan masold at a fileokat.
  • CptSAB
    #11002
    D meghajtón van
  • Hypo #11001
    Erdekes olvasmany fsx beallitasokrol
  • Hypo #11000
    Nem default helyen van az FS,?
  • CptSAB
    #10999
    Egy gondom van csak ezzel az installerrel. Egyszer már leszedtem. Nem akarja az istenért sem megtalálni az FS-t. Origin 2004-em van (sorry kicsit off) de ez az installer 2002-től működik, vagy kéne..
    Valami tipp esetleg?
  • LegendTommy
    #10998
    lol
  • Hypo #10997
    akkor azert fikazza az a gep a tobbit most mar megvan bazz:)))))))))))))))))))
  • Clidey
    #10996
    Neeeem...szerintem bőven elég volt a júzereket riogatni a Z-43-assal, abban én "ülök"... :DDDDDDDD
  • Hypo #10995
    csak legyen ray ban es valami uniformis, meg a maracsko vfr melletted:)))))
  • LegendTommy
    #10994
    remélem te leszel a pilotabácsi modellje, úgy lenne a hiteles
  • Clidey
    #10993
    Jah, a gaukat kéne rendesen leprogramolni, meg a pilótabácsit meganimolni benne, a többi kész.
  • Clidey
    #10992
    :))))))))
    Van Zlines pólóm két fajta is. ;) Ha akarod privibe átküldöm a dizájnját és tudsz magadnak csináltatni az onlinepolo.hu-n. Szépen dolgoznak, korrekten és gyorsan - én is ott csináltattam.

    Ui.: Cessnás is van ám... :)))))))))))))))
  • polluxware
    #10991
    vagy compleeetelje az zlin-t:)

    #10989 tényleg, hol vagy azzal elakadva perpill?
    a modell+texek gondlom készen vannak
    gauges?, air file?
  • Hypo #10990
    :))) na most miert? tenyleg jo kis progi demot erdemes kirpobalni, admin resze eleg jo. Nekem inkabb Zlines polot csinaltass bazz:)))
  • Clidey
    #10989
    Mostmár asszem' csináltatok neked egy FS Captain-os pólót...meg bézbólsapit! :D
  • Hypo #10988
    Erdmes kiprobalni a demot szuper program

    Fspassengert mar most veri es a fejlesztesek csak jobba teszik, egyszeru kezelni es szupi.
  • wolfaud
    #10987
    A minap jartam a Mediamarkba es talaltam egy uj 3d szemuveget felprobaltam es tenyleg eleg jo volt bár csak 3d és a fejmozgást nem követi esetleg ezt lehetne összehangolni a Track Ir-rel és már majdnem hibátlan a gatás Nvidia Geforce 3d vision
    http://www.pto.hu/post/1/1497
  • zsoltfireman
    #10986
  • Hypo #10985
    Milyen gepre gondolsz? Van sok ingyenes nagyon jo gep.
  • wolfaud
    #10984
    vannak meg gepek amiket le lehet tolteni ingyen?
  • Hypo #10983
    szep, mondjuk en ha mar nagy vas inkabb boeing parti vagyok de szep
  • Framsen
    #10982
    Az új A320 Sharklet szárnyvéggel !!!