33535
  • berczy #31773
    Bár nem értek teljesen egyet Veled, de lásd milyen rendes gyerek vagyok, visszakozom, és nem rakom fel az ICE AI.
    Helyett kaptok Sky AI Traffic-ot. :D :D :D

    Alap: SkyAIBase

    SP1: SkyAISP1

    Holnap este ilyenkorig lesz elérhető.
  • berczy #31772
    Hát oké. :)
  • Clidey
    #31771
    Szerintem meg nincs másik szempont. Itt zéró tolerancia van. :) Ha valaki egy ingyenes cuccot használ fel saját munkájához (ami akár szintén ingyenes, de ha nem, akkor meg főleg!), akkor legyen már benne annyi jóérzés, hogy a ridmijébe bekopizza az eredeti szerző(ke)t.
    Igazából nem is értem ICE AI-éket, erre miért nem gondoltak, illetőleg ha gondoltak, miért voltak lusták meglépni. Szóval tökre megérdemlik a sorsukat.
  • berczy #31770
    Bizonyos szempontból megértem ezt is, talán én is morcos lennék, ha egy alkotásomat lenyúlnák, úgy hirdetnék, hogy másé. A másik fél becsületén múlik, és jó lenne, ha ez magától értetődő lenne, majd egyszer oda jutunk.
    Viszont a másik szempont meg az, hogy az ICE AI esetében egy elég jó kis adddonról beszélünk, ami relatíve kevés van így ideálisan egybegyúrva, ingyenesen. No, most ez az addon nem jut el júzerek tízezreihez, vagy többhöz, ennél legalább két nagyságrenddel kevesebb ember, amúgy jogos copyright vitája miatt.
    Hát, jó kérdés mi hasznosabb, mi éri meg jobban, vagy mi igazságosabb.
  • Clidey
    #31769
    Én meg tudom őket érteni. Én sem szívesen látnám akármelyik portékámat sem egy flightsim-es honlapon úgy felrakva, hogy nem vagyok megjelölve a readme-ben mint eredeti szerző... Ha már ingyen adom (adjuk sokan) a munkám (munkánk) a sok júzernek, legalább annyi becsületesség legyen már, hogy megemlítik a nevem.
    Ezen okból volt is már olyan, hogy leszedettem fájlokat pl. az avsim.su-ról, mert a csóka nem szégyellte odaírni az én cuccomhoz hogy azt bizony ő csinálta...hát, ha minőségi munka lett volna, még tán nem is zavart volna...de MS Paintben is különbet okádok félkézzel. Szóval írtam az ottani modinak hogy legyen szíves eltávolítani. Tíz perc múlva már nem volt elérhető a fájl, a moditól meg jött egy köszönő mail. Na így kell ezt csinálni. ;)
    Szóval szerintem ha az ICE AI-s csókák nem lettek volna restek felsorolni kitől mit szedtek, akkor tán a mai napig is elérhető lenne a cucc. Így viszont megérdemelték sorsuk.
  • Hypo #31768
    hol vetted? flight1? vagy mashol? mert a legutolsot kell letolteni es ennyi.
  • szili01
    #31767
    Sziasztok!
    Tudna nekem valaki segíteni, hogy az IFLY 737NG letöltésnél hogyan kell sorban letölteni?
    Mert sajnos amiket találtam a neten az csak az 1.0-ás utána a 3.1 update van illetve a 3.2.1! De ezek felrakása után nem működik az ILSfreki illetve a course-t sem irja át mikor az FMC-ben kikeresem az adott reptér pályáját!!
    Hogyan kell sorban feltenni az updateket-hogy megfelelően működjön?
  • berczy #31766
    Nem hinném, hogy bárki támadna emiatt minket. Meg különben is, én úgy vagyok vele, hogy a szabadalom és a jogdíjak, a tudás őrzése, nem közzététele, csakis a fejlődésünk gátjai, az innováció kerékkötői. Mert nézd meg, rinyáltak sokan, mint a copyright-osok, hogy jujj, felhasználták az alkotásomat (ami amúgy free) a megkérdezésem nélkül, és mi az eredmény? Most nincsen ICE AI. Hát fákk, legyen! :)
    (Gondolom most sokan nem fognak szívükbe zárni. :D)

    Ha fent van, jön a link. :)
    Utoljára szerkesztette: berczy, 2016.03.08. 14:34:27
  • Robertoo21
    #31765
    sokmindent megtennék érte :) Esetleg privátban majd lehet linket kapni? (nem szeretném, ha valaki ezért támadna téged, vagy a fórumot!)
  • berczy #31764
    Úgy tudom, hogy azért nem érhető el, mert sokan "betámadták" őket, hogy nem kértek engedély az AI modellekés festések használatára. nekem még megvan az uccsó release, amiben már állítható a % is. Ha gondolod, felteszem valahová holnap.
  • Robertoo21
    #31763
    Tiszteletem!

    ICE AI traffic-val mi a helyzet? Próbáltam letölteni, de sehol semmi link...Tudtok róla valamit?
  • Clidey
    #31762
    FSX-ről P3D v2.5-re szerintem mindenképp megéri váltani. v3.1-re még annyira nem - kevés még a cucc hozzá.
    De a legegyszerűbb megoldás: felrakod a FSX-el párhuzamosan a P3D-t is, és kipróbálod. Ha megtetszik, letúrod az FSX-et, ha nem tetszik meg, letúrod a P3D-t. Ennyi.
  • berczy #31761
    Helló urak!

    Nagyon feszít mostanság egy gépújrahúzás. Az lenne az óriási kérdésem, hogy mennyire érdemes P3D-vel folytatni a szimes pályafutást, mennyit nyernék vele? Tudni kell, hogy nem volt szenvedés az X, nagyon kevés CTD, teljesen használható volt.
    Ezzel a géppel nyomulok: i7 920 D0 2.66@4,2GHz, 6 GB RAM, GTX760 vga. Nem mai gép, de az X-et nagyon szépen viszi, hub reptereknél van gondja kicsit, ha be van kapcsolva az AI.

    Szóval szerintetek érdemes lenne váltani, és P3D-vel folytatn a szimezést?
  • saca79
    #31760
    köszi.... ez a megoldás marad !
  • Skinner_11
    #31759
    Ha nincs opció erre a beállításoknál, akkor a tűzfaladon blokkold, úgy biztos nem fog semmit se frissíteni
  • saca79
    #31758
    REX TD ben valahogy ki lehet iktatni ezt az auto updatet indításnál ? Nem akarok frissítgetni ami működik az jó így ahogy van
  • Hypo #31757
    bocsánat Maestro látom a uj kepet na az SZUPER:)
  • Clidey
    #31756
  • L Viper #31755
    Nagyon ott van
  • Clidey
    #31754
    Milyen FS9-est?
  • Clidey
    #31753
    Nice!
  • Hypo #31752
    ezt a malevest speciel jobban preferalom mint FS9 es kepet...de hat izlesek es pofonok
  • saca79
    #31751
    Géppark

  • Hont
    #31750
    Jó lett! Nekem is bejön...
  • L Viper #31749
    Szép lett az új banner Az FS2004 topikban is
  • Hont
    #31748
  • L Viper #31747
  • saca79
    #31746
    itt a tavasz irány permetelni :D



  • abassc
    #31745
    Sziasztok. Valakinek sikerült az fsinn programot steam edition - re feltenni? Sehogy nincs benne az add-on menüben csak az fsuipc.
  • Hypo #31744
    ma már alap:) csak hát mégse:) illetve azért a performance problémakat se felejtsuk Carenado szep de egy tegla az osszes gepuk.
    FS9 en en is sok free repcsit hasznaltam eleg csunyakat is de jo repmodel-el FSX alatt kerultem ezeket de elég kevés jo es szep van, de azért annyi van hogy bőven lekösse az embert:)
  • berczy #31743
    SibWings király, de nem jönnek új cuccok. Az OctopusG is ígéretes volt, szép a Wilga ill. a Blanik-juk, de el vannak tűnve, kérdésekre sem reagálnak. A PWDT Zlin alap, terméseztesen, Alfa és Omega. :) Milviz csak military, a P-38-asukat kiprószálom majd. De olyan igazán jó minőúségi cuccok, mint pl. egy A2A, már nagyon-nagyon kevés jön ki, még a fizetősök között is. Sőt! Alabeoban is csalódom, mert alig van benne extra, max ilyen egy-két statik cucc, de semmi más. Nem száll ki az ember a fülkéből, ha áll a gép, erőforrsásigányes, de semmi extra. Pedig nem kevés lóvé. A Carenadonak a HD cuccaik legalább tényleg szépek, de azok is durva gépet kérnek, de ott sincs semmi extra, pedig ennyi pénzért legalább elvárnám, hogy lehessen pakolni utasokat bele basszus.

    Grafika terén meg... Hiába jó a repmodell, ha szar a graf. 2016-ban ne legyen már gagyi a grafika, mert én jobbat texturázok egy PS-al, gyakorlás nélkül. Szóval a szép grafika ma már alap. Szerintem.
  • saca79
    #31742
    ...és ne feledkezzünk meg a PWDT ZLIN ről sem :)
  • Hypo #31741
    Sibwings Anto es Bird Dog nayon jo kis plane sőt a Safir is. a Milviz-el nekem FSX alatt a nagy rendszerigény ami nem tetszett.
  • eyecandy
    #31740
    SibWings nem SIm, csak a pontosság miatt :)
  • decode7
    #31739
    hát amúgy pont ez az, amikor van egy free és jól repülhető gép de iszonyat gagyi a grafika és ez nálam elkapálja a dolgot élvezhetetlen...A másik amitől idegbajt kapok hogy még fizetős is és még gabyi is a grafika. Valószínű úgy születnek ezek a "csodák" hogy valaki tud jól programozni ismeri a repülő rendszereit hogy jól kódólja müszereket kapcsolokat stb de grafikait tudása gyatra

    De ha már GA ott van a SIMWINGS szerintem pöpec minőség kár hogy rég nem dobtak ki semmi ujjat pedig az Ancsa nagyon jó azonkivül a milvz is jó cuccokat csinál bár inkább military dolgok de a modelljeik szépek
  • Hypo #31738
    azért van pár jó GA gép FSX re, illetve alap gépek amiket más kieg-ek felrakásával még jobbá lehet tenni. AS től a Beaver nem rossz bár nem árt kicsit megpiszkálni, Twin Otter is báááár ott már rezeg a léc, DA42 aranyos:) RealAir cuccok szerintem elég jók és nem csak a Duke. ÉS ne feledkezzunk meg pár grafikailag nem nagy csodáról de rendszerileg es repulési tulajdonságokat figyelembe véve van még jó pár Free aircraft is.
  • berczy #31737
    Érdekes, mert nekem is az A2A gépek teljesen jól, az Alabeo gépei érthetően rosszabbul mennek.
  • saca79
    #31736
    ..hát nem tudom nekem iszonyat "akad" lehet azért mert dízel ..(pedig PMDG ,A2A gépek simán mennek) bár úgy vagyok vele nem kár érte, nem jött be.
    PS=PiperSport
  • berczy #31735
    A DA42 szerintem a G1000 miért FPS gyilkos. A PS az micsoda? Amúgy úgy van, ahogy mondjátok, kevés az igazán minőségi GA gép. Talán még az Aerosoft néhány gépét ide lehet sorolni, Twin Otter, Katana, Dornier.
  • Hypo #31734
    A2A es RealAir maximum, maradék a többsége screenshot plane lasd Carenado