33535
  • saca79
    #31813
    Virágos ...nem mertem egyenlőre belefeccolni .Sajnos én is kénytelen leszek várni a rilizig, mert a mostani nem akar steamel együtt működni..
    Utoljára szerkesztette: saca79, 2016.03.18. 09:44:03
  • berczy #31812
    Ohh, pedig ódákat tudnék zengeni róla! :D Fél éve használom és überkirály, alig várom a második részét. :)
    Amúgy vásárolt vagy virágos? A virágos nem ment nálam sem.
    Utoljára szerkesztette: berczy, 2016.03.18. 09:40:25
  • saca79
    #31811
    Nah az AIRHAULER sem az én programom :D Úgy tűnik FSX SE nem komázza. Telepítés után különböző hibaüzenetekkel lefagy.
    telepítés helye jó
    fsuipc telepítve
    indítom adminként de nem akarja az igazságot

  • ToMy_
    #31810
    Szia,
    írtam privátot.
  • Clidey
    #31809
    Az az AI-pack eredendően FS9-hez készült. FSX alatt sosem próbáltam, de azt mondják az okosok, hogy ha kikapcsoljuk a cast shadow-t akkor használható.
    Mondjuk szerintem nincs is sok értelme FSX-ben használni, lévén csak akkor élvezhetjük "teljes szépségében" a csomagot, ha a Szabó Tomi-féle VFR scenery-k is telepítve vannak. Az pediglen csak FS9-hez vagyon, mint tudjuk.
  • saca79
    #31808
    Ahha azt hiszem ez lesz az..nem ugrott be. Korábban valaki itt a fórumban írt róla. Köszönöm a segítséget.
  • Hypo #31807
    Van egy par ilyen, AirHauler talan a legerdekesebb
  • saca79
    #31806
    Mi is az az FSX addon amivel küldetéseket kell vegrehajtani stb.Valamelyikőtök korabban irt itt rola par sort.....
  • hatalakj
    #31805
    Köszönöm kedves Skinner_11!
    Megoldódott. LHS_Ai fent volt és az zavart be. Kapott egy uninstall-t és előkerültek a gépek.
    Lenne még egy kérdésem.
    ATC menüben nekem csak a Traffic lehetőség van. az sem dumál soha (VFR). Se Grund, sem Tower. Leszállásnál sincs semmi irányítás.
  • Skinner_11
    #31804
    Nyisd meg AI Flight Planner nevű progival a bgl-eket, tedd át FSX-hez a pipát és exportáld ki bgl-be. Úgy elvileg X-ben is megjelennek majd.
  • hatalakj
    #31803
    Üdvözletem!
    Néhány FS9-es év után átnyergeltem az SFX-re is.
    Sép is, jó is.
    Most jön az ajjjaj!
    Az általam AiFlight Plannerrel létrehozott fájlok nem működnek. Nekem az FS9 a hagyományos C: meghajtón, az FSX pedig a D: partíción van.
    Csak az eredeti traffic forgalom van. Számtalan fórumot végignéztem, és mindent kipróbáltam, de nem müxik.
    Létrehoztam a SimObjekts mappában egy AiAirplanes mappát.
    Abban vannak az Ai gépek.
    FSX cfg-be be is írtam a "SimObjectPaths.6=SimObjects\AIAirplanes" bejegyzést.
    Scenery\word\scenery mappában vannak a traffic bgl fájlok.
    Fórumokon írogatták, hogy az fs9 traffic fájlok letíltják az FSX traffic fáljait, ezért kikapcsoltam minden traffic fájlt.
    Mégsem akar működni.
    Fs9-ben több száz járatot csináltam már, soha nem volt semmi gondom.
    Valaki tudna segíteni ebben?
    Utoljára szerkesztette: hatalakj, 2016.03.16. 09:12:22
  • napstR
    #31802
    Sziasztok! Kihasználatlanság miatt eladó Saitek Pro Flight Rudder Pedals. Gyakorlatilag új, dobozában, papírjaival. Irányár 40k.. Továbbá megválnék Saitek Pro Flight X52-es joystick és gázkaromtól is, 35k :) Üdv. Ádám
  • saca79
    #31801
    ránézek mindjárt ..elvileg törlés után cc cleanerel takarítottam mindent registryket is.végül is ha jól értem akkor nincs uninstall progi hozzá és elég ha kitöröltem mindenhonnan?
  • Skinner_11
    #31800
    Hátramaradt scenery.dat fájlok?
  • saca79
    #31799
    Srácok OpenLC EU-t hogyan lehet törölni? Hiába törlöm ki az ORBX mappápól és az FSX Library ban is hiába törlöm, indításnál keresi a hiányzó bgl eket. Valamint az FTX centralban is ott szerepel a telepített progik listában
  • Hont
    #31798
    Valóban sokkal szebbek a hegyek! Köszönöm én is a javaslatot!
  • abacsa95
    #31797
    Köszi a tippet :)
  • Skinner_11
    #31796
    Neeem, az FTX alá még ajánlják is hogy az FsGlobal Mesht vegye a jónép.
    De hát minek kérem, ha van ingyen is olyan jó
    (Amúgy jól gondolod)
  • Hont
    #31795
    LOWS már meg van, megy is P3D vel! LOWL és LOWG még nincs!
    Meg Austria Prof HD gondolkodok még!
    A Mesh-hez lenne kérdésem!
    Libraryban hol kell legyen? FTX Global nem kever be?
    (Gondolom legalulra megy)
    Utoljára szerkesztette: Hont, 2016.03.13. 19:33:51
  • eyecandy
    #31794
    Lesz oda még más is
  • Skinner_11
    #31793
    Ausztriával mákod van, mert az elmúlt 2 hónapban belehúztak a fejlesztők, és sorra dobálták ki a jobbnál jobb sceneryket, úgyhogy LOWS, LOWL, LOWG marha jól néz ki.
    LOWW természetesen FlyTampa még mindig, nemrég kiadtak egy updatet P3D-hez szóval zöld lámpa ott is.
    Mesh meg ajánlott, hogy domborodjon aminek domborodnia kell, FreeMeshX Global jó szolgálatot tesz.
    Ja, és a legjobb: Aerosoft már dolgozik Innsbruck átdolgozásán, mindennel menni fog FS9-től P3Dv3-ig
  • saca79
    #31792
    simMarket
  • abacsa95
    #31791
    Sziasztok.Segítséget szeretnék kérni,mert meg akarom vásárolni az Active Sky Next-t FSXhez,de eddig nem nagyon találtam webshopot,ahol esetleg Magyarországon is szállítanának,a Steamen pedig csak a steames verzió van,amihez az steames FSX kell.Előre is köszönöm a segítséget.
  • saca79
    #31790
    mi azaz ijeles ?
  • Hont
    #31789
    Én azon akadok ki, amikor ráharapnak egy ilyen apró dologra...
    Nem működik egy pályán az ILS? Szarom le, akkor lemegyek manuálisan, vagy megyek másik reptérre!
    Lényegtelen dolgokkal nem foglalkozunk!
    Szerintem egyébként ez a két modell (iFLY, PMDG) fantasztikusan meg lett csinálva! Szóval le a kalappal.
    Most egyébként azon gondolkodok, hogy rá állok Ausztriára és Magyarországra!
    Szóval jöhetnek a scenery ajánlatok. Megnézzük mi az ami működik P3Dv3 alatt! LOWG -re van már aerosoft verzió kifejezetten P3D-re 20euro...
  • saca79
    #31788
    Nem utolsó sorban ha már valaki megszerez egy "realistic airplane-t" és ugye azért teszi mert a valóságoshoz minél jobban közel akar kerülni akkor én se értem miért van hogy sokan az ehhez hasonló választ keresik hogy : PMDG747 ben melyik bill. kombinációt kell megnyomni hogy az magától elrepüljön A-ból B-be és ha már odaért le is szálljon amíg én szépen felrakom a lábam az íróasztalra és közben az egérrel a stewardess bugyiját piszkálom :D
    És én se akarok beleokoskodni, de azt is elfelejtik sokan hogy nem árt kisgéppel elkezdeni repülgetni majd esetleg egyre nagyobb kat. ra váltani, megtanulni-megismerni sok géptípust....így egy darabig biztos nem un bele az ember a simezésbe :)
  • Skinner_11
    #31787
    Hát kb.

    Ne értsd félre @szili01, nem gyökérkedés ez, csak van egy nagyon szép testes dokumentáció az iFly madárka mellé. Na ebből ha legalább már a tutorial repülést végigcsinálod, akkor ilyen kérdésekre instant választ kapsz. Nem véletlenül annyi az ára, amennyi. Az ilyen szintű gépek bizony azzal járnak, hogy meg kell tanulni őket a valós procedúrák alapján repülni, ha nem akarsz a susnyásban kikötni

    Csak képzeld el mennyire szomorú lenne ha tanárnéni/bácsi feladja önálló feldolgozásra a tankönyv 100-110 oldalát.
    Másnap pedig Pistike kérdez valamit amire tudnia kéne a választ, mert ott volt abban a 10 nyavalyás oldalban leírva.
    Hát persze hogy tanárnéni/bácsi tépi a haját

    Na mindegy, lelövöm magam mára, jó repülés és tanulást!
  • Hont
    #31786
    Érettségi után jelentkezünk az Orvosi egyetemre és az első nap agyműtétet akarunk végre hajtani ...
  • saca79
    #31785
    néha nemárt pár dolgot az alapoknál elkezdeni :)
  • Hont
    #31784
    Erre így ilyen formában nem fogsz választ kapni!
    Rossz a kérdés és még mindig nem nézted át azt az oktató anyagot, amit adtam...
    Utoljára szerkesztette: Hont, 2016.03.12. 14:50:22
  • szili01
    #31783
    Sziasztok!
    Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy hol tudom azt beállítani, hogy felszállás után az N1 automatikusan bekapcsoljon?
    Ifly 737-800 as géppel repülök!
  • Hont
    #31782
    EDDH rwy33 nál ugyan az a helyzet, mint LIRF rwy07 nél!
    Nem ILS , hanem LOC/DEM megközelítés van!
  • szili01
    #31781
    Köszönöm
  • Hypo #31780
    Instrument landing system localizer (short: localizer [LOC or LLZ]) is a system of horizontal guidance in the instrument landing system ILS, which indicates how far off of its optimal path of descent is along the axis of the runway.
  • szili01
    #31779
    Sziasztok!valaki tudna segíteni hogy pl Hamburg nal a 33as palyara nem ILS van irva hanem Localizer! Van valami kulonbseg a ketto kozott?
  • berczy #31778
    Nekem megy a % csúszka. Ez volt a nagy gondja, amíg ICE-nak hívták, hogy nem ment a % csúszka, vagy 100, vagy semmi. Ebben nekem már megy. A betöltési idő nekem mindig hosszú, de lehet azért dob rajta az a rengeteg plusz gép, amit SKYAI alatt beletesz a játékba. A régió állításról nem tudok, azt sem tudom hogyan működik. :)
  • saca79
    #31777
    ráadásul a játék betöltési ideje is majd a háromszorosára nőtt. Sky ban hogy hogy nem lehet egyébként régiót vagy esetleg % ot állítani?
  • berczy #31776
    Nem tudom mi lehet az oka, nekem eddig teljesen jól megy. Azóta használom, mióta megjelent.
  • saca79
    #31775
    A Sky AI nekem valami borzalmas fps droppot eredményezett...ráadásul FSX SE ben a cfg fájlt is szét cseszte mire indításnál "okosan " javította és visszarakta az alap cfg-t. Még jó hogy volt róla bizt.mentésem. :/
  • Hypo #31774
    Igazad van Maestro - sajnos ez a mindset nem nagyon elterjedt kis orszagunkban....