33535
  • crodgok3
    #17683
    Nem lenne rossz :D
  • Robi546
    #17682
    értem, lehet egyszer én is repülök itt. :) Multin kellene nyomni, te mész oda én meg vissza fele :D
  • Robi546
    #17681
    értem, igen előbb rá kerestem googlen, hosszú út volt ? hány órás vagy perces ? :D
  • crodgok3
    #17680
    Olyan 40 perces út, de nagyon szép tájon megy keresztül.
  • crodgok3
    #17679
    Antigua and Barbuda - Saint Lucia
    Az angol neveket írom, mert nem akarok magyarul hülyeséget írni :D
  • Robi546
    #17678
    egyébként hosszú út volt ? :D Hány órás, perces kb. ? :)
  • Robi546
    #17677
    Értem,pontosabban országot nem tudnál mondani ?? :DD
    A Tengerpart az nekem is főleg a Karib Tenger :DD
  • crodgok3
    #17676
    V C Bird Intl - Hewanorra Intl
    A tengerpart mindíg is vonzó hely számomra :D
  • Robi546
    #17675
    szép! Ha lesz időm én is nem soká megyek repülgetni egyet, honnan hova repültél amúgy ?
  • crodgok3
    #17674
    Ma végre volt időm repkedni az a330-200-assal :)



  • Robi546
    #17673
    Valaki nem tud egy olyan Concorde addon gépet adni illetve linkelni ami normálisan működik ? Tehát hogy nincsenek olyan hibái hogy ki gyúl a motor,stb. :)
  • Robi546
    #17672
    pontosan. :)
  • [HUN]FaTaL
    #17671
    Ez nem warez, teljesen ingyenes.
  • Robi546
    #17670
    Nincs mit, tudom hogy no warez de vannak ingyenes gépek is. :) Én pedig nem hittem volna hogy működni fog, nem tudom csak úgy gondoltam hogy azért nem megy,de örülök neki hogy megy. :D :)
  • Robertoo21
    #17669
    ez van nekem is, csak nem akartam reklámozni... .)
  • Clidey
    #17668
    Hmmm...nem értem miért kell fizetős Tupoljevvel szenvedni, mikor van nála ezerszer jobb, teljesen ingyenes verzió is... :)
  • Robertoo21
    #17667
    működik köszi... a no warez jelzés fenn áll :)
  • Robi546
    #17666
    Na működik ? Amúgy most nézem hogy milyen gép és nekem is megtetszett, honnan vetted/töltötted ? :)
  • Robi546
    #17665
    akkor ezt ad hozzá a panel.cfg-hez, SimObjects-ba menj bele majd annak a repülőnek a mappájába és ott a Panel és aztán nyisd meg a panel.cfg -t és ad hozzá ezt a sort:
    [Window Titles]
    Window02=GPS

    [Window02]
    size_mm=456,378
    window_size=0.5
    position=8
    BACKGROUND_COLOR=0,0,0
    VISIBLE=0
    ident=GPS_PANEL

    gauge00=fs9gps!gps_500, 0,0

    próbáld természetesen azt hogy Window02 -t írd át annyis számra amennyi még nincs és ezt is annyis számra ami még nincs
    [Window Titles]
    Window02=GPS
    Próbáld meg, hátha. :)
  • Robertoo21
    #17664
    egy TU-154-es a kicsike
  • Robi546
    #17663
    melyik géphez kellene ?
  • Robertoo21
    #17662
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem. Megoldható-e az, hogy egy géphez hozzárendeljem a gps-t, is amit a veiw/ instrumental panel alatt tudok elérni a repülés közben?

    fontos lenne, a válaszokat előre is köszönöm!!
  • macleody
    #17661
    Na, eszembe nem jutott volna. Köszi :)
  • napstR
    #17660
    patch javítja.
  • macleody
    #17659
    Gyerekek nálam Fall City nem jó, beleütközök valami láthatatlan falba a kifutón. Ki kellene kapcsolnom valamit?
  • polluxware
    #17658
    teszek vele egy próbát.. az urbánus részek annyira nem érdekelnek;) csak a dimbek, bomok, partvonalak
  • Robi546
    #17657
    Oké. :)
  • Hypo #17656
    jo csak a setupjaba jol kell beallitani mert tud fpst zabalni Anchorage környéke
  • Robi546
    #17655
    ez engem is érdekelne. :)
  • polluxware
    #17654
    ultimate alaska-ról vélemény?
  • vasasgabri
    #17653
    Sziasztok!
    A Real Environment Extreme programot hova kell telepíteni mert nekem csak simán a programfilesba telepíti nem pedig a Flight s. x könyvtárába. Scenery Solutions - Ultimate Terrain X - Europe progit külön el kell indítani vagy alapból megy? Köszönöm válaszotokat
  • [HUN]FaTaL
    #17652
    A név jogával a Microsoft rendelkezik.

    Meglátjuk mi lesz.
  • Medwyn
    #17651
    Amúgy valóban jó lenne már egy olyan szim, ahol a gépigény és a népigény találkozik.
    Azt nem tudom, miért maradt ki a szimulátor szó az MS Flightból, de ez nem is annyira lényeges talán - a PC Pilotban azt nyilatkozták erre, hogy ez egy teljesen új engine, teljesen új programozógárda, és ehhez új név dukál a régi sorozattól függetlenül, Gyanús nekem, hogy jogi problémák is állhatnak a háttérben, mintha rémlene, hogy az a programozógárda, akiket szélnek eresztettek az X után, rendelkezik a név jogával, de ez lehet, hogy vaklárma. Viszont azt is nyilatkozták egy elég egyértelmű kérdésre, hogy a koncepcióváltás bővítést jelent alulról - hogy azok is repülhessenek jóízűen, akik nem hardcore módon tudják/akarják csinálni. De ettől még a szimulációs szintet nem csökkentik. Egészen pontosan úgy hangzott, hogy "MINDENKI meg fogja találni benne a számítását."
    Meglátjuk.
  • Medwyn
    #17650
    off
    Heheheh :)
    Ezen elméláztam egy kicsit. 2016-ban szerintem örülhetünk, ha nem kovával kell tüzet gyújtani.
    Ahogy elnézem a "világgazdaság" menetelését, szerintem mindenki porolja le a STALKER-t, gyors install és hell fokozat... csak hogy időben kezdjünk el gyakorolni :P
  • vasasgabri
    #17649
    Köszi!
    A billentyű parancsokhoz esetleg nincs magyar leírás?
  • [HUN]FaTaL
    #17648
    Mert az ACCban benne van az SP2, így nem is kell felrakni.
  • macleody
    #17647
    Mert az Acceleration tartalmazza az SP2-t.
  • vasasgabri
    #17646
    Flight Simulator X SP 1 és a Flight Simulator Acceleration tettem fel. az sp2 nem engedi telepíteni az miért van?
  • [HUN]FaTaL
    #17645
    Attól függ milyet. Egy komplex nagygép eszi az fps-t piszkosul VCben.
  • vasasgabri
    #17644
    A billentyű parancsokhoz esetleg nincs magyar leírás? Nem igazán tudok angolul. Az miért van hogy néha a billentyűk nem működnek vagy hirtelen sokat ugranak pl kanyarodáskor?