33535
  • Robi546
    #17643
    attól függ milyet szerintem, egy 737 NGX biztos belassítaná de ha jól tudom nem mindegyik lassítja be.
  • vasasgabri
    #17642
    Ha csak repülőket akarok berakni azok is lassítják a gépet?
  • [HUN]FaTaL
    #17641
    Vannak igényes ingyenes addonok, de a legtöbb normális addon fizetős (és igen drága mulatság).

    Persze vannak alternatív módszerek, csak az a topicban tiltott. :D


    A gépigényt iszonyat növelik ezért repül a topiclakók többsége nagygépest még mindig az FS2004-gyel.
  • Robi546
    #17640
    A Banner alatt vannak linkek, aerosoft,fsdreamteam,FlyTampa,Flight1,stb... és persze vannak ingyenesek is. De olyan addonok mint például a Real Environment Extreme, olyan nincs ingyen csak például repülőgépek. (Természetesen van az is ingyen de az már W.rez) És a gépigényt meg növelik ha jól tudom egy picit már mint az FPS -t le veszi.
  • vasasgabri
    #17639
    Sziasztok!
    Azt szeretném meg tudni, hogy az addonok fizetősek vagy vannak ingyenesek, és ezek növelik a gép igényt mint más simulátorokban vagy simán mennek úgy mint az alapjáték? És esetleg ha lehet kérni,van olyan oldal ahonnan le lehet őket tölteni? Köszönöm a válaszotokat!
  • [HUN]FaTaL
    #17638
    Ja értem, szóval megmaradnak a régi busok is. Ez jó hír :)
  • crodgok3
    #17637
    Mindenki figyelmébe ajánlom rikoooo oldalát. Nagyon jó minőségű freeware-k vannak, többek között Airbus-ok is :)
  • Clidey
    #17636
    A régit ápdételik. Csak tesznek még hozzá 1-2 modellt is. Kezdetektől fogva ez volt az Aerosoft terve, csak dátumot nem mondtak hogy mikor. Most már viszont nagyjából lehet sejteni. :)
  • Hypo #17635
    "..Hypo, szerintem aki megpróbál realisztikusan repülni amennyire csak lehet, annak nem kell ilyen módon a procedúrákat gyakorolnia, hanem fogja szépen a manual-t és megtanulja vagy kinyomtatja és maga elé teszi :) szóval ha ezt az új ellenőrzőlista rendszert csak a kezdő felhasználók részére hozták létre, akik szeretnék az airbust tanulni, akkor szerintem hülyeség. De hát korai még nyilatkozni bármiről is, majd a tapasztalat megszüli az autentikus véleményt :D"

    AHA

    Javaslom olvasd el a szaraz manualt utana ullj be egy airbus cocpitbe es talad meg a gombot kapasbol, de ne a monitor elott hanem valos cockpitben, kulon gyakoroljak mikor melyik kezzel es a tobbi, csak nezz meg egy cockpit filmet peldaul ki mikor teszik a kezet hova:)

    De amugy aki a valos repulest keresi az ugyse aribusal repul az LAPTOP csak szarnya van:))
  • Robi546
    #17634
    Valaki segítene bekonfigurálni ezt a Contrails Pro -t ? Mert nem tudom megtalálni a megfelelő Contrailt már mint arra gondolok hogy: a játékon belül van az Options ahol be lehet állítani a szélességét,magasságát,stb... Valaki leírna vagy adna róla videót hogy mit mennyire állítsak be ? Előre is köszi. :)
  • [HUN]FaTaL
    #17633
    "mindenki szemüveg nélküli 3D-ben fog repkedni a 200cm átlójú monitorán. és minden bizonnyal a 3D modellezés, programozási technológiák és más szinten lesznek. "

    4 év múlva? Ez teljesen valószínűtlen.

    Szerintem meg tökmindegy, csak legyen már egy normális airbus. Bár én is jobban örültem volna neki, ha a régit updatelik.
  • napstR
    #17632
    az lehet és jogos. de akkor is. több, mint 4 évvel a forgalomba helyezése előtt kiadni a gépet? :/ hát nem tudom. 4 év múlva már lehet, hogy mindenki szemüveg nélküli 3D-ben fog repkedni a 200cm átlójú monitorán. és minden bizonnyal a 3D modellezés, programozási technológiák és más szinten lesznek. Akkor adjanak ki egy 320neo-t, azzal a technológiával elkészítve. Most még úgyse fogok vele repülni, mert a valóságban sem repül. Szóval ez kb azoknak érdekes (enyhe túlzással), akik leszedik avsimről az UFO-t és azzal köröznek a Heathrow felett.

    Hypo, szerintem aki megpróbál realisztikusan repülni amennyire csak lehet, annak nem kell ilyen módon a procedúrákat gyakorolnia, hanem fogja szépen a manual-t és megtanulja vagy kinyomtatja és maga elé teszi :) szóval ha ezt az új ellenőrzőlista rendszert csak a kezdő felhasználók részére hozták létre, akik szeretnék az airbust tanulni, akkor szerintem hülyeség. De hát korai még nyilatkozni bármiről is, majd a tapasztalat megszüli az autentikus véleményt :D
  • Hypo #17631
    szerintem procedura gyakorlashoz eleg jo a feature
  • [HUN]FaTaL
    #17630
    "+ 2016-ban már rég a microsoft flightra fognak normális airbus írni."

    Ebben nem lennék olyan biztos. Simán lehet, hogy egy rakás szar lesz, nem véletlen került ki a nevéből a szimulátor szó.
  • napstR
    #17629
    én meg pont ezt furcsálltam :) ilyen lesz a neo-ban, hogy megjeleníti a hibás állásban lévő kapcsolókat? vagy ez csak valami új hülye fícsör? az meg, hogy a kapcsolókat helyes állásba teszi eddig is megvolt. csak az mcdu-ban kellett kiválasztani, hogy aircraft state - take off aztán kész. mondjuk én a neo-t még alapból nem tettem volna bele. 2016-ban fog repülni. illúzióromboló lenne, ha én meg azzal rohangálnék a szimulátorban. + 2016-ban már rég a microsoft flightra fognak normális airbus írni.
  • Hypo #17628
    Azert NEM mivel ACC ban BENNE van SP2!!!!!
  • vasasgabri
    #17627
    Szia!
    Flight Simulator X SP 1 és a Flight Simulator Acceleration tettem fel. az sp2 nem engedi telepíteni. Addonokból csak a Budapesti van, meg az űrrepülő és egy vadászgép. Igazából még nem tudom mit akarok fel rakni mert nem tudom, hogy milyen addonok vannak még és melyik az ami esetleg még elmegy ezen a gépen: XP SP2 opr., AMD Asus 3GB proc. 3GB mem. Geforce 8500 GT 1GB videó.
  • bondi
    #17626
    REX 2 (csak a texturai), Active Sky Evolution (weather), Gex, UTx, Shade, Ezdok , jo kis addon sceneryk, es ezt megfejeled az NGXel, vagy a kollega altal emlitett J41-el. Igy mar tenyleg elvezet repkedni, nehany screenshotrol mar komolyabb nezegetessel tudod csak eldonteni, hogy ez most valodi vagy szim :)
  • Hypo #17625
    ez a rész tetszik: " egy új ellenőrzőlista rendszer, amely az összes hibásan beállított kapcsolót megjeleníti, más szóval a "teljes felszállás előtti ellenőrzőlistára" kattintva mindent a helyes állásba kapcsol"
  • napstR
    #17624
    végre egy airbus!!! emiatt visszatérek a nagygépes repüléshez :) airbus x v2 bár meg kell mondjam egy dimónával vagy katanával orbx kis repterek között repülgetni is több mint csodálatos :)
  • Robi546
    #17623
    értem. Amúgy én meg megtaláltam azt ami nekem kell. :) Pontosan ilyen Contrailsra gondoltam: http://www.flightsimtools.com/contrails/screenshots/shot2.jpg
    :)) Már megtaláltam, Contrails Pro For FSX ez a neve, vagy kb. ilyesmi.
  • [HUN]FaTaL
    #17622
    Ha van ACC nem kell SP2.
  • Robi546
    #17621
    1. Flight Simulator X Install
    2. Flight Simulator X SP 2 Install
    3. Flight Simulator Acceleration Install (ez ha nincs az még nem nagy baj)
    És milyen addonok vannak fent még ? írd le az összeset ami fent van illetve amit fel akarsz tenni mert így akkor nem tudom le írni. :)
  • vasasgabri
    #17620
    Sziasztok!
    Szeretnék egy kis segítséget. Milyen sorrendbe kell telepíteni ezt a játékot és milyen javítások kellenek hozzá?
    Próbáltam magamtól de a Budapesti reptérnél nem jelennek meg a repülők csak az árnyékuk és a fülke látható. Kezdő vagyok. Előre is köszönöm!
  • perko
    #17619
    Az AI forgalomhoz World of AI-t ajánlom, ráadásul ingyé van.
  • Robi546
    #17618
    és az időjáráshoz meg sokan Real Environment Extreme -t használnak (REX) de mondjuk nekem jó is volt, egy idő után mégse volt valami jó,ezért használok X Graphics-et. :)
  • Hypo #17617
    Hat akkor gatyát fel pénztárcát jol kinyitni mert sokba lesz:)))

    Ha FSX ben Nagy gépes repülést akarod akkor nem elsz könnyű dolgod. PMDG NGX az adott tipusokbol a legjobb de megkérik az árat. Esetleg kisebb J41 turbo prop eleg jo ( csak halkan nekem jobban bejon mint az ngx)

    Ai forgalom van szep fsx ala is UT eleg jo de nagyon eszi a rendszert. ORBX nal erdemes korulnezni attol fugg merre repulsz, mondjuk ausztralia egy jo valasztas lehet. FS Passengers meg mindg jo, de mar keszuloben egy hasonlo progi.
  • alien1313
    #17616
    A német szövetségi kormány most hivatalosan tájékoztat az interneten keresztül az úgynevezett Chemtrails-ről. Megfigyelők szerint, az egyébként Climate Engineering folyamatnak nevezett tevékenységet kb. húsz éve rendszeresen alkalmazzák: De ezt eddig tagadták. A Szövetségi Oktatási és Kutatási Minisztérium honlapja a Climate Engineering-et úgy mutatja be, mint egy ártalmatlan a klímaváltozással szemben alkalmazott eszközt. Ez csökkentené a napsugárzást, vagy eltávolítaná a CO2-t a légkörből, hogy lassítsa a globális felmelegedést.
    /www.bmbf.de/de/8493.php
  • frecc
    #17615
    Sziasztok!

    Kicsit régen foglalkoztam komolyabban a repüléssel (még FS2004-gyel).
    Szerintetek mik lehetnek azok a (fizetős) add-onok, amelyekkel a lehető legrealisztikusabbá tehető egy repülés? Gondolok ilyenkor az AI forgalomra, valós időjárás generálásra, továbbá tetszett nekem korábban az FS passengers, ami valamilyen módon próbálta szimulálni az anncouncementeket és valamilyen módon az utasokat is. Szóval életet szeretnék vinni a fizetős scenery-ken és a fizetős gépeken túl. Gép szempontból mindenképpen a PMDG737NGX-et szemeltem ki, FS2004-ben is a 737-eseket tanultam meg a legjobban "vezetni". Ja és az AES is jó dolog, csak néha zavaró ha sokat szöszmötölnek a gépnél.

    Köszi előre is a választ.
  • Robi546
    #17614
    jah ok bocs az írás miatt. :D
  • Papirzacsi
    #17613
    Mert valószínűleg szar az az effekt fájl, vagy rosszul van konfigurálva a repülőgép cfg-je.
    Viszont ajánlanám figyelmedbe ezt és ezt az oldalt, mert rohadtul rossz téged olvasni.
  • Robi546
    #17612
    aha értem és, tegnap dél után 2-kor láttam az égen egy 4 hajtó műves gépet,be jöttem és megnéztem a FlightRadar24-en hogy milyen gép és A 340-es Airbus,Turkish Airlines na és ott láttam hogy tényleg egybe megy a csík de ami rögtön ki jön a hajtóműből azt azért látni hogy 4 csíkot húz de FSX-ben még ezt sem látni. Ahogy ki jön a hajtó műből azonnal 2 csíkot húz a 4 hajtó műves gép.
  • spyy55
    #17611
    Ez a kidolgozottság már szinte csalóka... :) GYÖNYÖRŰ!
  • litlebubu
    #17610
    Real contrail.
  • alien1313
    #17609
    Amit a kedves kolléga hiányol az a chemtrail. A mesterséges felhőképzés eszköze, amit ha felnézel az égre és a wiki leírása szerint, habár ott egy kis csusztatással (ha jól emlékszem 2 éve írták át a szöveget a jelenlegi változatra, hogy akár órákig megmaradhat és valódi felhőalakot felvéve teríti be az égboltot) láthatsz a gépek után.
    De érdekes módon vannak olyan gépek amik után pedig nem keletkezik, illetve csak a contrail ami néhány perc után elbomló valódi kondenzcsíkot jelent.
    Az fs2004-ben találkoztam free chemtrail addon-nal, talán long contrail volt a neve.
  • macleody
    #17608
    Hű ez a gép nagyon baba.
  • Robi546
    #17607
    nem lehet rossz. :)
  • polluxware
    #17606
    A2A Spitfire Accusim 1.1 core update

    nagyon pöppenes lett a cucc tőle
  • Robi546
    #17605
    köszi. :)
  • m814
    #17604
    Tessék egy kis leírás arról a fehér bigyóról amiről beszélsz.