33535
  • hrundibaksi
    #32455
  • saca79
    #32454
    ANCSULI
  • dantre
    #32453
    Sziasztok
    Tudna valaki adni az An2-eshez egy linket ? Sehol nem találom :(
  • Hypo #32452
    oculus nem jott be?
  • Nyiri
    #32451
    Mennyi is az? :)
  • Frequency
    #32450
    Én a három monitor helyett inkább a HTC-t ajánlanám,ma megvettem az oculushoz az FSX drivert.Leírhatatlan az élmény!
  • Nyiri
    #32449
    Soha ne nyomd fullba a kretént. Nekem szerintem összejött ez. :D Ma jött meg az állvány. Jövő héten jön még 3 darab 24" monitor és még vadászok egy másik kontroll panelt és szerintem elég lesz :)

    Tudom ez még low budget, de helyhiány miatt már bőven elég ez is.

  • Frequency
    #32448
    Régi szép idők,mikor még egy progival rá lehetett húzni a google earth műholdképét az fsx-re:
  • Hypo #32447
    hivatalos manualbol:
    Install Order:

    FTX Products all contain special coding and files to make sure they are always where they need to be in your Flight simulator scenery list. It does not matter what order you install the FTX products (other than the latest libraries being installed last) as they will always self -order themselves.



    However, if you prefer a solid method of installing, we would suggest the following:



    FTX Global Base

    FTX Global Vector

    FTX Global Open LC (When Available)

    Terrain Mesh

    FTX Full Regions

    FTX Airports
  • Hypo #32446
    cuki:)
  • hrundibaksi
    #32445
  • Lt.Balu
    #32444
    KJK után semmi sem lehetetlen ;)
    Egyébként google szatellit adataival nem fogok 20m-es felbontású mesht csinálni azt már látom...
    A megoldás, hogy nem műholdfotókkal dolgozom, hanem a gyári (és az ORBX) textúrákat használom, viszont nem tudom, hogy ehhez (úthálózat finomítása, városok formájának átrendezése, stb.) van-e valamilyen publikusan használható alkalmazás, vagy ez csak a "nagyok" privilégiuma. Nemhiszem, hogy az Aerosoft például SbuilderX-ben tervez :D
  • fireman73
    #32443
    Mi a sorrend ORBX-nél?
    Elsőként Global,majd Vector és Open LC?
  • nibron
    #32442
    hypo:hátha azt hiszed, hogy berángatsz a blahára, nagyon tévedsz.:D

    én meg pénteken ráérnék, többnyire amikor neked jó, akkor megcsinálhatjuk. bp. xv.ker-be kellene jönni, ha úgy jó.
    ha érdekel írj privit, kapsz mobilt, és megdumáljuk.
  • Frequency
    #32441
    Szia!
    Pont tegnap telepítettem win 10-re,mi a problémád?
  • RalphBp
    #32440
    Sziasztok! Vettem új pc-t windows10-el, de sajnos van pár problémám az fsx-el. Sajnos 4-5 dolog nagyon nem megy...:-( Tudna nekem valaki segíteni? Persze nem ingyen! Üdv. R.
  • Papirzacsi
    #32439
    KJK után menni fog. :-D
  • Hypo #32438
    :) nagy kitartás es turelem kell hozza:) Van itt par nagyon ugyes emberke a forumon biztos tudnak segiteni, en sajnos ennel lustabb illetve idohianyos vagyok igy a vfr szimulator repulest athelyeztem USA/CANADA van benne par eurom :)
  • Lt.Balu
    #32437
    #Opció1: pár hét múlva lesz értékelhető Nyugat-Magyarország
    #Opció2: ha eltűnök a fórumról, akkor idegbajt kaptam, letöröltem az összes scenery-készítőt, felgyújtottam a gépet, és kidobtam a harmadikról.
    (a 2. opció alapjául az SbuilderX-szel töltött első fél órám szolgál... :D )
  • berczy #32436
    :DDD
  • Hypo #32435
    Persze mert nem neked kuldtem:)))) de legalább nibron is tudja a mobilom hátha kellhet még:)
  • Hypo #32434
    :))) az se rossz vagy repulj Usa Canda alaska kornyeke van ra minden szep is vannak szep repterek valtozatos kornezyet, meg se egy pustasag mint Magyarorszag :)) Fsx scenery szemponbol.
  • berczy #32433
    Hát, ööö, nem kaptam semmit. :)
  • Lt.Balu
    #32432
    Köszi Hypo, Global base/opencl EU/vector fent vannak.
    Ha más nincsen, lehet hogy nekiállok kitanulni a scenery-készítést :)
  • Hypo #32431
    irtam privit.

    @LT.Balu - Én anno fs9 hez hasznaltam FSGENESIS-t nem volt rossz. FSX nel azert mar van picit tobb lehetoseg, FSGLOBAL2010 FTX Global base, opencl EU, vector-
  • Lt.Balu
    #32430
    Sziasztok!
    Mint visszatérő fotelpilóta, egy kicsit komolyabban kezd foglalkoztatni a realisztikus környezet kialakítása VFR repülésekhez. Kérdésem, hogy van-e bármilyen lehetőség (a fenomenális LHsimulations termékeken kívül), hogy Kis Hazánk települései / tájai fotorealisztikus(abb)an jelenjenek meg a szimulátorban? Az ORBX Vector szépen helyre tette az utakat/vasúthálózatot, de olyan jó is lenne a valóssal megegyező struktúrájú városok felett repülni... Jelenlegi tudásommal két lehetőséget látok:
    1. FSGenesis - Hungary 19m Mesh -> semmi infót/képet nem találtam róla
    2. SbuilderX / Photoshop kombóval és végtelen mókolással összehozok valamit :)

    Válaszotok előre is köszi! Legyen szép napotok!Üdv, Balu
  • nibron
    #32429
    ha nagyon nem mered, hozzám elhozhatod. úgysem javítottam még x52-őt.:)
  • berczy #32428
    Jesszusom, nem is tudom hogyan fogom tudni meghálálni!
    A joy nem baj, az jó, csak a gázkar feküdt meg. itt a számom, ha Neked jó holnap du., akkor oda megyek bárhová. 20/365 4331
    Tudom hogy hálálom meg, befejezem az oly régóta tervezgetett OM-MNT festést. :D Már persze ha érdekel. :D
  • Hypo #32427
    a joy mar ki van :) a throttle az meg muxik, pesten vagyok adsz egy mobilet osszefuthatunk odaadom ingyeee:) annyi szépet koszonhetunk neked:)
  • fireman73
    #32426
    Szeretném megtudni,hogy lehet megváltoztatni a screenshot kép típusát bmp-ről,jpg-re
    Van lehetőség az FSX-ben átállítani?
  • fireman73
    #32425
    már meg is van....
  • Frequency
    #32424
    Sziasztok srácok!
    Van valaki aki oculus dk2-vel szimulátorozik?Letöltöttem hozzá innen a progit,de az a baj hogy negyed órás időlimites..van valami alternatíva?
    [URL=https://flyinside-fsx.com/][/URL]
    Utoljára szerkesztette: Frequency, 2016.08.30. 14:51:59
  • Nyiri
    #32423
    :D :D :D :D
    Ha megvan akkor a jövőheti lottószámok is jöhetnek
  • fireman73
    #32422
    Tud valaki egy jó FSX.cfg beállítást?
  • berczy #32421
    Köszönöm! A helyzet az, hogy mindenképpen forrasztgatni kellene, mert a dugó aljzattól az alaplapig menő kábeleknek is annyi.
    Ellenben felvetődik a kérdés, hogy nem eladó-e? :D
  • Hypo #32420
    nekem van egy hasznalt x52 abbol at lehetne rakni
  • berczy #32419
    Srácok, atomkatasztrófa történt. Beadta a kulcsot az X52... :((((((((((((((((((((((((((
    Az összekötő kábel gázkar felőli végén, belül szétment a csati, ill. a belső laphoz összekötő kábelek. Nem szeretnék újat venni, tekintve, hogy ebből már nem is nagyon van. Van valakinek műszerész ismerőse, aki meg tudná csinálni nekem a bot és a gázkar összekötését? Az sem baj, ha ronda, ill. fix, csak menjen a cucc. Én nem merek nekiállni forrasztgatni, mert annyira precízen van ottan csinálva, hogy szerintem csak rosszabbat tennék. Már tegnap is sokat rontottam a helyzeten, hogy próbáltam megcsinálni.
    Természetesen nem ingyen kérném.
  • Clidey
    #32418
    Nocsak! Csak nem váltottál P3D-re? Cseberből vederbe! Na jó. Talán egy kicsit stabilabban fut, meg grafikailag pár fícsörrel több. De itt véget is értek az előnyök.
  • Clidey
    #32417
    Hát ha ilyen ez a Negt Gen FS, akkor asszem' benevezek rá!
  • Clidey
    #32416