33535
  • Clidey
    #32415


  • Apollo Cx
    #32414
    Igen, megvan a megoldás csak elfelejtettem újraindítani az FSX-et. Minden tökéletesen működik. Mégegyszer köszönöm a segítségedet és türelmedet.
    További szép és jó repüléseket kívánok.
  • Papirzacsi
    #32413
    És az FSX újraindításánál a FREE FLIGHT menüben az általad elmentett repülés beállítási látszanak (az akkor kiválasztott repülő és repülőtér)?
  • Papirzacsi
    #32412
    Nem egy rakéta tudomány az FS. :-)

    Mivel még mindig nem látok egyéb képeket, csak szántóföldek felett repülésről, így megpróbálva rendbehozni az egyensúlyt az erőben....
    Princess Juliana - St. Lucia - Carriacou
    Carriacou - St. Kitts - Princess Juliana
    És végül hosszas vívódás után rövidebb vagy hosszabb időre, esetleg örökre elbúcsúztunk egymástól az FSX-szel. Az újabbal meg még ismerkedünk, keressük a beállításokat. :-)
    Princess Juliana - Port Au Prince - Grand Cayman
  • Apollo Cx
    #32411
    Minden le van állítva "Default flight' ki van pipálva, és ha újraindítom az FSX-et, minden géptípusnál üzemelnek a hajtóművek Mind default. géptípus. Az szeretném elérni, hogy a kiválasztott géptípus álló hajtóművel álljon a betonon. Mit csinálok rosszul?
  • Apollo Cx
    #32410
    Nagyon szépen köszönöm! Nem gondoltam, hogy ilyen egyszerű lesz.
  • Papirzacsi
    #32409
    Komolyabb kiegészítőknél van egy külön program amiben ezeket a beállításokat megteheted, vagy még komolyabb kiegeknél már az FSen belül, lásd az adott gép manualja.

    Default gépeknél: betöltöd az fs-t, kikapcsolsz mindent, majd elmented a repülést és becsekkolod a "Default flight' opciót a mentés ablakban. Innentől kezdve ez lesz az alaphelyzet.
  • Apollo Cx
    #32408
    Sziasztok!
    Tisztelettel kérlek benneteket, segítsetek! Az FSX-ben hol tudom beállítani azt, hogy a gépek ne járó hajtóművel ill. hajtóművekkel töltődjenek be?
  • exTrem
    #32407
    Sziasztok, AS Airbus-hoz tud valaki egy pöpec soundsettet? Vagy az alap a legjobb? Köszi! :)
  • JoopZzz
    #32406
    ÁÁÁÁ..semmi extra mester!Sima PC:)Ez csak a "Next Gen Flight Simulator" Győr-Pér scenery változata,traffic addonnal szerelve..Wip
    #32404#32399#32374 :L
  • berczy #32405
    Maestro, nagy király vagy! :)
  • fireman73
    #32404
  • Hypo #32403
    nice
  • Hypo #32402
  • boeingbalint
    #32401
    baleset
    Utoljára szerkesztette: boeingbalint, 2016.08.27. 18:56:37
  • Clidey
    #32400
    RELEASED!

    Flight Replicas Zlin 526F Hungarian Repaints
    Utoljára szerkesztette: Clidey, 2016.08.27. 14:20:58
  • Clidey
    #32399









    Utoljára szerkesztette: Clidey, 2016.08.27. 11:23:43
  • Clidey
    #32398
    "Nincsenek rajta jelzések, a fekete részen, sima fekete. (...) Ez így normális?"

    Hát nem annyira autentikus... :)))
  • Clidey
    #32397
    Milyen vidkarid van? Shader beállításaid?
  • Clidey
    #32396
    Ja, úgy érthető akkor!
  • JoopZzz
    #32395




  • 2Pete
    #32394
    Nem tudom, én SFO voltam.
    Oculus Riftből sajnos nem lehet jó képeket lőni.

    Utoljára szerkesztette: 2Pete, 2016.08.24. 20:29:53
  • Clidey
    #32393
    Nice shot!

    De miért van kint az ívelő?
  • Clidey
    #32392


    De maradok ajrópában...
  • 2Pete
    #32391
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Movin' movin' movin' movin'
    Cruisin' cruisin' cruisin' cruising
    Movin' movin' movin' movin'
    Cruisin' cruisin' cruisin' cruising"



  • Papirzacsi
    #32390
    Hátha kedvet kaptok a nem európában repülgetéshez. :-)
    Zenéből mindenki az izlésének megfelelőt képzeljen alá. :-D
  • Papirzacsi
    #32389
    Nyikorognak is már a fékek. :-D
  • berczy #32388


    Viszont ez a benga mutató fura... Nincsenek rajta jelzések, a fekete részen, sima fekete. Rajta van, hogy x45L, de a beosztás nem. Ez így normális?

    Off: Tologattam ma a SGD-t. :D Kicsit megsimiztem. :)
  • Clidey
    #32387
    PROFI!!!
  • Clidey
    #32386
    Ennek a röpcsinek ez a design is milyen jól áll már!!!
    Egy apró észrevétel: alul a bikák az eredeti logón fehér kontúrosak csak a "pötty" az ami sárga. És én a helyedben a pöttyöt átvezetném a gép hasán is, szerintem jobban mutatna.
  • Clidey
    #32385
    Vaze te aztán csapágyasra hajtod ezt a szegény röpcsit! Micsoda túr(h)ák!! Grat!
  • Clidey
    #32384
    Hát röviden-tömören: textúrailag kissé steril, de még így is bőven átlag feletti. A csűrője picit túl hatásos, de amúgy teljesen rendben van a cucc. Szerintem érdemes rá beruházni, ha szereted a GA röpcsiket, azon belül is a keleti technikát. :)
  • Clidey
    #32383
    Hát még van hátra pár apróbb simítás, aztán majd releizélem. Türelem. :)
  • saca79
    #32382
    Köszönöm!! Jó érzés simezés közben amikor kinézek a polcra és ott virít egy ilyen darab :D
  • Hont
    #32381
    Nagyon ügyes vagy! Bátran mondom szerintem Clidey és a többiek nevében is hogy bőven idevaló és köszönjük, hogy megosztod velünk!
  • saca79
    #32380
    Tudom hogy off...de ez is épülget, szépülget :)

  • hrundibaksi
    #32379
  • berczy #32378
    Nagyon köszi. LÁma volt a kérdés, de tényleg nem tudtam.

    Ezeket a repaintokat alant honnan tehetném magamévá? :D :D :D
  • Papirzacsi
    #32377
    Hátha valakinek megjön a kedve tőle. A tanszkontinentális repülés-t újabb repülés követte. Elég sok tengeri mérföldet toltam már bele szegény Comanche-ba, kezd eléggé viseltes lenni.:-) Kijöhetne lassan az A2A egy többmotoros kisgéppel is. :-)

    Bar Harbor - Plum Island - Teterboro - Mountain Air
    Mountain Air - Daytona Beach - Key West
    Key West - Nassau - Providenciales - San Juan - Saba - St. Barthelemy - Princess Juliana
  • saca79
    #32376
    ..milyen egyébként a vas ? "Érdemes" rá beruházni? Egyébként én is újrarakás előtt vagyok, amint lesz egy kis időm egy teljesen független ssd-re rakom a simet. ( ORBX meg pár LH Simes cucc valamint A2A és magyar kisgépek kerülnek csak vissza)Sajnos a nagy fájl pakolgatás közben az AN2 serial-ját kitöröltem vagy nem tudom hová baszarintottam el Szerintetek van a balgaságomra valamilyen megoldás? Nagyon sajnálnám ha pont azt nem tudnám visszarakni ...