33535
  • Johnyka
    #23258
    Köszi ez jó volt megint!
  • Nesu
    #23257
    PMDG 737 kérdés .
    Mitől van az hogy ,amikor feltelepítem az FS2Crew -t a repülő kifagy indításkor ?
    Ja 25 % os árengedmény van az FS2Crew -éknál .

    Előre is köszönöm a választ/okat !!!
  • JoopZzz
    #23256
    Bocs..ha hülyeséget kérdezek.:)Végére szeretnék járni ennek a dolognak."permetezés" shift+3 Chemical Indicator..miért nem jön elő..?Többi az mind oké..
  • m814
    #23255
    Ez azért elég cikis festés....
  • mk452001
    #23254
    Én is erre tippeltem, de gondoltam biztosra megyek...elég sok variációt találtam a kifejezésre.
  • perko
    #23253
    Valamelyik festékgyártó lobbi találta ki.

    Pár kg. festék rámegy amig a teljes flottát átfestik.
  • polluxware
    #23252
    sztán mustánggal is lesz ilyen képeskönyv?
  • Clidey
    #23251
  • Nesu
    #23250
    Szép kis reppenés
  • Clidey
    #23249
    A fedélzeti internetelérést biztosítja az utasok számára mint a nevéből is lehet(ne) rá következtetni -> SATellite COMmunication...
  • nibron
    #23248
    Majd ha a turbulencia szétrázza a gépet, és kiakad overstressed-el, akkor nem kell feltétlenül legyalulni, hanem elég ha a globális turbulencia csúszkáját lejjebb veszed.:)
  • djfules
    #23247
    hehe, de mindenesetre megnyugtató hogy jól van az FSX megcsinálva:

    " Modern desktop flight simulations such as FSX have become so sophisticated and realistic that they are competitive in many respects with professional full motion simulators used to train and certify commercial pilots and air traffic controllers."

    Felraktam az Accu-feel 2.0 lehet az is rátett egy kicsit a repmodellre majd kiprobálom annélkül is!
  • nibron
    #23246
    Lehet, hogy a kivizsgálók is az fsx-et használták.
  • Solt
    #23245
    Nagyon hangulatos! Köszönet és gratuláció...
  • nibron
    #23244
    Aranyos...Az amerikai társaságok közül mondjuk nekem az USA jön be. Az újabb festésük sokkal szebb mint a régi. Bár annak idején Vegasban amikor a napfény csillogott a fekete testen, az azért ott volt.
  • mk452001
    #23243
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy a SATCOM antennát mire szokták használni a gépeken?
    Mert most a PMDG NGX-n lehet ilyet tenni a gépre, csak nemtom, hogy a valóságban az miért jó neki.

    Előre köszi.

    U.I.: Nem mintha ronda lenne így a gép, csak nem akarok felesleges súlyokat tenni rá :P
  • djfules
    #23242
    Lehet rám az újdonság ereje hat, lehet új festéseket kreálni...

    Most néztem a National Geographic-on a légikatasztofák 7.részét ahol 1996-ban a Birganair 757-se a pitot csőt eltömítő darázs miatt a Kapitány előtti sebesség mérő téves értéket mutatott, a hibát rosszul értelmezték a gép átesett és lezuhant...

    Megpróbáltam hasonló körülményeket előidézni A Captain sim 757 -el az FSX failures menüben beállítottam az airspeed indicator hibáját. Robotpilótával emelkedtem az érzékelte hogy túl nagy a sebesség ezért megemelte a gép orrát 15 fok főlé meg szólalt az átesés figyelmeztető jelzés ekkor ahogy a kapitány is tette vissza húztam alapra a tolóerőt (másik sebesség mérő meg túl alacsony értéket mutatott, az működött jól) és legnagyobb meglepetésem a gép ugyan úgy viselkedett ahogy azt a műsorban ismertették, átesett jobbra bedőlt és lezuhant. Persze azt is kipróbáltam hogy lehetett volna ezt megelőzni....
    Érdekes tapasztalatokhoz jutottam az átesés megelőzésével kapcsolatban aki teheti próbálja ki :-) Majd kipróbálom a QW757-el is
  • JoopZzz
    #23241
    Köszönöm a gyors választ!Alabeo cessna-188..pa-36 pawnee.Nem nagyon értek hozzá..csak próbálom tanulmányozni..:)Ls-ben tevékenykedek..csak kicsit meguntam..azt gondoltam "repkedem"kicsit..:L
  • Clidey
    #23240
    Az a baj hogy ha előbb nyomod akkor már pont meggurul, de ha picit vársz vele akkor lehet hogy megfelelően felmelegszik, viszont ha pont 22mm az átmérője akkor csak nagyobb nyomáson fehéredik ki!
  • JoopZzz
    #23239
    Jó napot!Permetezéssel kapcsolatban érdeklődnék..hogy miért.. csak a visszaforduló látszik!?Az a lényeg..hogy nem a fejektől indul a permet..hanem jóval a farokrész után..Smoke (I) hiába nyomom..ülés mellett a kar sem marad úgy..hanem ugrál.:SS Köszönöm előre is!
  • Papirzacsi
    #23238
    A minap megkezdett utamat az A2A Boeing B337 Stratocruiserrel folytattam Hawaii felé. Pár kép az útról.Bírom ezt a régi fajta navigációt! :-)
    A képek megtekinthetők itt.
  • [HUN]FaTaL
    #23237
    Ronda, az előző sokkal szebb volt.
  • Hypo #23236
    én most veluk nyomom http://www.airliners.net/photo/Canadian-North/Boeing-737-232-Adv/2206270/&sid=f3d866fc90c9320e47f8ad85bd40038b
    nekem ejon nincs is szebb ilyennel felszallni PANC rol
  • nibron
    #23235
    Szerintem meg egy fos. Gyengébbek kedvéért rá is kell írni, hogy American, mert a farokfestés elsőre egy ázsiai gépre hajaz, mondjuk valami taiwani társaságéra. Szemben pl. az United-el ill. az US Airways-al, az American-ről el lehet mondani, hogy egyre szarabb festéseket/logókat tervez.
  • exTrem
    #23234
    Urak! Lehet, hogy már volt kérdés - én nem találtam rá választ itt - nem tudja valaki, hogy hogyan tudnám WOAI forgalomból kiszedni a malévot és frissíteni az afcad file-t lhbp-n, hogy ryanair, wizzair meg easy már a kettesre álljon ne az egyes terminálra ? Sajnos friss afcad file-t se találtam. Köszönöm a segítséget előre is.
  • djfules
    #23233
    Jól néz ki!
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VPfWa6BXa7Y
  • Hypo #23232
    Carenado dolgozik a Cirrus verzion
    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.411383712271782.94607.129839447092878&type=1
  • Hypo #23231
    Te figyu én súlyos pénzeket fizetek, hogy ilyen szellemi állapotba kerüljek amibe te vagy !!!!!!!!!
  • Nesu
    #23230
    szerintem túl sok volt a maléves cucc ,egy laza túladagolás :)))
  • nibron
    #23229
    Apám vazze...Mi a penészt vettél be? Vagy mit nem?
  • Nesu
    #23228
    kössz
  • polluxware
    #23227
    norton ghost

    keress rá a gugliban
  • Nesu
    #23226
    ja igen ez az off volt .
    lassan kezdem a valóságot látni és nem a szellemeket kergetni ,és nem vittem át más értelembe :)) 82 %
  • Nesu
    #23225
    na egyenlőre a lemezről akartam indítani egy telepítést egy másik partícióra és most úgy néz ki kijavította ,most 6% on áll alap 747 -vel .
    de ez a ganés domb csak gyűlik .és még nem is az enyém :))))
  • Nesu
    #23224
    és az mi azt hogy kell ?az a win dolog ?
  • Nesu
    #23223
    te az AES credit -eket újra tudom aktiválni ,egy újra telepítésnél ?
  • polluxware
    #23222
    használj ghost-ot;)
  • polluxware
    #23221
    homályosítson már fel valki mirűű beszél ez az ámbör:))))))))
  • Nesu
    #23220
    % és kifagy a francba !
    na radírozok mindent és indul az újra tábla .megérett !!
    igaz még eddig egy rendszer sem bírta ennyi ideig , :))) általában fél év ,most meg egy évre sikeredet .
  • Nesu
    #23219
    kösz ,de ez a helyzeten nem változtat