33535
  • Papirzacsi
    #23298
    "ha nem lennél 1-es magyar nyelv és irodalomból"
    No comment!
    Egy igénytelen gyökér vagy, akinek nincs itt helye. Megköszönnénk, ha laposkúszásban elhúznál innen, mindenkinek jobb lenne. Thx.
  • jakugerik
    #23297
    Ez már olyan szánalmas, csak az írásomba tudsz belekötni és nem hiszem, hogy annyira nagy hibát követtem el azzal, hogy nem írtam vesszőket meg . -okat.
    És remélem hogy az ilyenek le is fognak egyszer zuhanni!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Clidey
    #23296
    Kis lányom = Kislányom
    tököd = tököd.
    és = És
    h = hogy
    gond = gond.
    kellene = kellene,
    5 nm el = 5 NM-el
    És iFlynél = És az iFlynél
    és PMDG-nél = és a PMDG-nél


    Először a magad portáján söprögess.
    Részemről az 'Ignore' gomb benyomva.
  • jakugerik
    #23295
    Kis lányom ne szúrd magad tökön mert nincs is tököd
    és ha nem lennél 1-es magyar nyelv és irodalomból akkor tudnád h nem az ILS-el van a gond
    Hanem a azzal a szaggatott csíkkal ami nem arra mutatja a pályát amerre kellene azt jelzi ki hogy a pálya egy picit arrébb van mondjuk 5 nm el vagy még többel. És iFlynél és PMDG-nél is megvolt neki a probléma.
  • nibron
    #23294
    Látom a haverod is olyan szépen tud írni mint te. Hát öcsém, én szúrom tökön magamat. Ha jól bogoztam ki, a problémád az lenne, hogy az ILS a futópálya mellé viszi a gépet. Hát jó lenne tudni a repteret és a pályát, mert a legtöbbször az a probléma, hogy az ILS-t rosszul tették fel. Ilyenkor általában kiadnak egy javítást. De az ngx történetében már volt ilyen gond (ha jól emlékszem). Szó volt róla ezen a fórumon is, vissza tudod olvasni. De valószínű, hogy ezt is javították vmelyik sp-ben. Szóval szerintem csak frissítened kell.
  • carlosfly
    #23293
    :)
  • Papirzacsi
    #23292
    Nem megy a leszállás? Mi lenne, ha nem a szaggatot vonalat követnéd?
  • carlosfly
    #23291
    Alig várom.. :P
  • Clidey
    #23290
  • Nesu
    #23289
    mindig elfelejtem ,hogy meg kell fordítani a kit -et .A kéket majd kijavítom egyenlőre az elhelyezkedés a lényeg .
  • Clidey
    #23288
    És olyan égetően sürgős megoldani ezt a problémát hogy nem ér rá még 24 órát? Pffffff.............
  • Clidey
    #23287
    Na látod erre mondtam hogy ahány paint kit annyi fajta! Nem tudom honnan vetted a kéket de most nekem megint túl világosnak tűnik! És mi történt a középső hajtóművel? Miért nem sötét/fekete a belseje?
  • Clidey
    #23286
    Például onnan hogy megnézed mindkét topikon a hozzászólók avatarjait... Picit gondolkodhatnál is néha, nem fáj az!
    Szóval picit hátrébb az agarakkal még mielőtt azon veszed magad észre hogy a kutya se szól hozzád...
  • Nesu
    #23285
    Az Aircraft.cfg -ben a kamera nevei cirillel voltak írva .Most már tölt mint a karikacsapás :))
    Erre a PMDG -m adta meg a választ .Nem szereti ,ha buzergálják .az FS2Crew -m sem így possadhat a vinyón
  • Nesu
    #23284
    Valakinek van PT TU 154 B2 X -es Magyar panelja ?
  • carlosfly
    #23283
    Ezt a kettőt adtam hozzá, nekem működnek.


    [fltsim.6]
    title=Tu154B-2 MALEV HA-LCE
    sim=154b_v3_08X
    model=70
    panel=70
    sound=
    texture=Malev
    kb_checklists=
    kb_reference=
    atc_id=RA-85510
    atc_airline=MALEV
    atc_flight_number=220
    editable=0
    ui_manufacturer=ANTK Tupolev
    ui_type=PTu-154B-2
    ui_variation=MALEV HA-LCE
    visual_damage=1
    ui_createdby=Project Tupolev
    description=Project Tupolev Tu154-B2 X
    atc_heavy=0

    [fltsim.7]
    title=Tu154B-2 MALEV HA-LCG
    sim=154b_v3_08X
    model=90
    panel=90
    sound=
    texture=Malev.old
    kb_checklists=
    kb_reference=
    atc_id=RA-85510
    atc_airline=MALEV
    atc_flight_number=245
    editable=0
    ui_manufacturer=ANTK Tupolev
    ui_type=PTu-154B-2
    ui_variation=MALEV HA-LCG
    visual_damage=1
    ui_createdby=Project Tupolev
    description=Project Tupolev Tu154-B2 X
    atc_heavy=0
  • Nesu
    #23282
    hmm és csak skicc
  • Nesu
    #23281
    Szóval ??? Kinek ???



  • Nesu
    #23280
    még nincs kész ,de már repülhető .
    hmmm. csak mellékesen 4096 x 4096 os




    nekem problémám van betöltéskor és ,ha minden igaz azért van mert a belső kamera nézetek oroszul lettek megírva vagyis a nevei .hol tudom átírni őket ,az aircraft.cfg -ben
  • JoopZzz
    #23279
    Ahhh..:L
  • carlosfly
    #23278
    Hajjj!! :D:D Ezt kérem szépen.
  • Nesu
    #23277
    * Tupolev
  • Nesu
    #23276
    Project Tuppoev X HA -LCB

  • Hypo #23275
  • JoopZzz
    #23274
    Rádio..meg minden előjön..csak a permet feltöltési panel nem.. valami korlátozná..?Nem teljes képernyőben tolom..
  • jakugerik
    #23273
    Kben meg nem csak ti vagytok ezen a fórumon
  • jakugerik
    #23272
    ÉS én honnan tudjam, hogy ők mindkét topikot olvassák
  • Nesu
    #23271
    ha nem teljes képernyőben repülsz akkor megtalálod a tálcán és onnan elő jön újból .gondolom
  • JoopZzz
    #23270
    hi!Valaki szakértő ..segíthetne már rajtam:)Egyszerűen nem értem..hogy mi a gond:(Kutakodom..meg minden..meg is lenne a megoldás..vagy mégsem!?Permet aktíválása: 1 gomb..feltöltés shift+3..azt nem értem..miért nem adja be a panelt?Talán egyet villan..azt eltünik:(
  • Hont
    #23269
    Oda figyelek!
    Te még nem hallottál engem alpári módon megnyilvánulni...!
    Ami a felvetésed illeti! Ahogy megfigyeltem, Te itt vagy szinte minden nap (legalább is augusztus óta)!
    Tudod, hogy aki segíteni tud a "kérdéseidben" az párhuzamosan olvassa mind a két topikot!
    Ha értelmes a kérdés, akkor bárhova teszed fel, szinte perceken belül kapsz választ valamelyik "Öreg Rókától)!
    Gondolok itt Clidey,Nibron, Fatal,Alert,Hypo-ra ! Ök szinte megállás nélkül figyelik a topikokat!
    Amennyiben nem jön válasz, akkor nézz utána magad, vagy gondold végig a kérdésed...
  • Nesu
    #23268
    Project Icarus

    SimPit Technologies - Demo

  • jakugerik
    #23267
    Na ide figyelj először is ezt a fórumot azért találták ki, hogy az emberek kérdezhessenek egymástól és nem pedig azért, hogy alpári módon beszélj a másikkal és a haveromnak kell kben is és regglet csak 24 óra kell mire írhat is ide nekem nem lenne ekkora az arcom lehet hogy nálatok ez így megy de nálunk nem!
    És igen tudom hogy egy másik fórumra is kitette framsen képzeld el mi ismerjük egymást csak azért tettük ki 2 fórumra hogy minnél előbb válaszoljanak.
  • Hont
    #23266
    Gratulálok! Még mennyi topikban és milyen név alatt teszed fel azt a "kérdést", amit a FAQ-ban is megtalálsz?
    A haverodnak üzenem, hogy regisztráljon és kérdezze meg saját maga, ha lusta megkeresni!
  • jakugerik
    #23265
    Haverom kérdezi:

    Helló!
    Tudna valaki segíteni?
    Az lenne a problémám hogy ifly-ban és Pmdg-ben is eltér eléggé balra,jobbra a kifutóra terelő fehér szaggatott csík,vonal.És így nem tudok normálisan leszállni mert a pálya mellé mutatja hogy ott a pálya szóval csal Ez mitől lehet???
    Ha tudtok segítsetek köszi.
    Így jó lessz?
  • Clidey
    #23264
    Így igaz. Olyan ez mint a zene; abban is már elég nehéz olyat kitalálni ami ne hasonlítana egy régebbi dallamra.
    Erről az új dizájnról egy szó jut eszembe: fantáziátlan. Szerintem túl sokat nem töprenghettek rajta a dizájnerek... :)
    Biztos volt pár variáció, kíváncsi lennék melyek közül nyert ez a mostani...
  • nibron
    #23263
    Hát az utóbbi években dizájnolt a Northwest az USA és az United is, talán úgy gondolták nekik is kell.:)
  • djfules
    #23262
    Látod neked máris több rálátásod van a dologra én nem járok Amerikába, sőt soha nem voltam még azért nem vágom a dolgokat, de én az egyszerű emberek fejével gondolkodtam, lehet hogy silány lett de biztos nem a hasukra ütöttek, hanem azért készült pár terv és közvélemény kutatást is biztos tartottak csak mit csinálnak nem? Elég nagy múltra tekintenek vissza. Az hogy kinek tetszik az viszont be kell lásd szubjektív, van akinek a zöld másoknak a piros szín tetszik. Lehet egyébként több műszaki előnye van a flotta festésnek mint marketing
    ők jobban tudják...
  • nibron
    #23261
    Senki sem beszélt arról, hogy nem kéne dizájnolgatniuk, egyszerűen csak arról van szó, hogy az eredmény hányadék lett. Egyébként meg az a véleményem, hogy annyit nem hozhat a konyhára ez a fajta reklámérték, mert nem két fillér egy gép átfestése. Globálisan több utas nemigen lesz, max. a lepattanókat szedegethetik össze. Aki rendszeresen repül amerikában, az gyűjti a mérföldeket, mert elég nagy kedvezményeket (ingyen utakat) kapnak. Ők igenis tudják, hogy kivel repülnek, és ragaszkodnak is azokhoz a társaságokhoz, pont ezen okból kifolyólag. Nekem a Unitednél van, és beszámítják pl. ha Lufthansa-val megyek át eu-ból, vagy vissza. Van olyan régió ahová nem jár az UA, ilyenkor előfordul, hogy felajánlanak egy ingyen vonatjegyet, minthogy elvigyen a konkurencia. Amerikában piszok nagy keletje van a kupon/matrica/hűségjegy/akármi rendszernek, mivel rohadt sok pénzt "meg lehet takarítani". Szóval az AA lehet, jobban járt volna, ha azon a pénzen vesz egy pár új gépet.
  • djfules
    #23260
    Ha jól belegondoltok ebbe a festés váltásba nincs semmi különös, ez csak egy nagyon jó marketing fogás! Nézzük csak miről is beszél a sajtó az american-nal kapcsolatban? Á új külső, tele a net és az újságok, plakátok, új dizájn. Mekkora reklám értéke a van a dolognak! És nem első sorban (annyira nem értek hozzá) de, nem csak annyi hogy átfújjuk azt menjen ez egy komoly állapot megőrzés és javítás aminek a mellékterméke a jó esztétikai megjelenés. Szóval amellett hogy reklámozzák magukat még a gépparkjuk is fiatalodhat. Az utas szemszögéből nézve meg sokan vannak aki azt sem tudja milyen gépen ül, még nekem is van olyan ismerősöm, aki csak annyit tud, hogy rózsaszínű a gép. Nézzünk egy átlag amerikait el akar utazni de nem tudja hogy milyen légitársoságok vannak, mi jut eszébe először az american mert új a dizáj! A törzsutas meg marad mert foglalkoznak a gépekkel és tetszik neki a változatosság.
    Szóval én teljes mértékben egyetértek a dologgal.
  • Hypo #23259
    hát azért ilyen hasonlóságot elég sok helyen lehetne találni szerintem ez nem akkora gond.
    persze utánérzése lehet valakinek de nem hiszem hogy ez gond, apple cuccoknal sincs utanerzes pedig a felét már az 50 es években megcsinálták mások.