33535
  • Nesu
    #23218
    szerinted nem látom ,hogy lépten nyomon a nyomomban lihegnek mert nem látják az események végét ?
    én tudom ,hogy ott állnak mellettem a boltban az utcán .felismerem őket ,olyanok mint egy virus ami énrám nincs veszéllyel .
    gyerekkorom óta látok (ezt hívják paranoiának) bár én nem vagyok az ,könnyű megszokni ,ha csecsemőkortól kapod az ívet . ;)
  • Clidey
    #23217
    Azért nem látsz forgalmat mert az a léjer jelenleg még nincs benne a MAS X-ben. Tudtommal.
  • Nesu
    #23216
    én születésem óta veszélyforrása vagyok ezeknek a hívő kannibáloknak (felsoroljam mindegyiket ?)Nem hülye vagyok csak kicsi !!
  • Nesu
    #23215
    az mi ?
  • eyecandy
    #23214
    stuxnet?
  • eyecandy
    #23213
    ahha.. és ezt a zsidó kémvírusok okozzák, szerinted?
  • Nesu
    #23212
    pontosan ,hogy nincsenek ai teherautók és személygépkarélyok az utakon .
    már mind egy mert már az összes repülőmmel lefagy a fly now ra






    4
  • eyecandy
    #23211
    Pontosan mire gondolsz ilyenkor?
  • Nesu
    #23210
    valaki tudja miért nincsenek a magyarországi utakon járművek 100% os ground vechicle beállításnál ?

    csak megjegyzem ,hogy tudom ,hogy a gépemen dávidcsillagos progik ették be magukat , de mégis van valami más lehetőség azt megkerülni ,hogy letakarítsam idő előtt őket ?
  • polluxware
    #23209
    de ugye tudod, hogy egy... szóval hogyismondjam

    szóóval nigróó

    tehát

    amúgy kedvenc nekem is.... Idris Elba mellett
  • Nesu
    #23208
    én szeretem a filmjeit ,csak ezért osztom meg
  • polluxware
    #23207
    imádom a csóókát ,de ne repülős jelenet miatt nézze meg valki (hajtépkedés lesz a vége ha mégis;)
  • Nesu
    #23206
    Egy újabb Airport film ,a Flight .

  • Tompoxxx
    #23205
    Szép!:-))
  • Nesu
    #23204
  • Clidey
    #23203




    Sokkal de sokkal szebb, látod?!
    A jövőben is baszogatni foglak ha látom hogy csak összecsapsz egy festést, ezt megígérhetem!
  • Nesu
    #23202
    Készülgetek a CS 767 -vel ,de nem is mondom .Csak nem bírtam megállni ,hogy ne javítgassam .
    Tibi neked volt igazad ,.. az idegtől néha nem látok .



  • Nesu
    #23201
    az én készülékemben volt a hiba .
    Szívesen !
  • bur07
    #23200
    Nem ironia vagy bántáss,de ténylek tetszik a festés. Én hibát nem láttam. Még egyszer köszönöm.
  • Nesu
    #23199
    Na szóval itt ez már tényleg a végleges feltöltés : PMDG 738NG HA-LOK.


  • Nesu
    #23198
  • Nesu
    #23197
    Elnézést a HA-LOK festésnél kihagytam az éjszakai texturát kicserélni .
    Újra feltöltöttem :PMDG 738NG HA-LOK
  • Nesu
    #23196


  • Nesu
    #23195










    ui . megvan may load 1024 en
  • Nesu
    #23194
    na ez most egyszerű irónia vagy ,tényleg .
    Ma néztem meg és valahogy a legutolsó ellenőrzéshez képest a feliratok elmosódottak lettek .
  • bur07
    #23193
    Köszönöm a HA-LOK-ot. Elmény.
  • Hypo #23192
    Más szemlélet és komplexitás/szimulációs hangsúly. Mivel jelenlegi konfigomon NGX FSX kicsit szerényen muzsikál igy a nagygépes repülés java fs9 alatt zajlik. FSX GA.

    MD11 én szeretem annyira jó gép nem is értem miért nem lett sikeresebb ez a kiadása pmdg-nek.
    A hozzá kapható fs2crew meg veri az összes fs2crew-t Igaz ez még nem button verzios de meglehet oldani hogy olyan legyen. Viszont itt sokkaljobb az interface mint akár az ifly-hoz vagy ngx-hez készült fs2crew-k.

  • Nesu
    #23191
    Köszönöm a segítséget !!! ZSÍR !!!
    Végül is már van ,Aivlasoft ElectronicFlightBag -em így ez a része már kiesik .Láttam a demot ,nekem is tetszett .Meg én VC nézetben adok be mindent a CDU -ba kézzel .
    Az iFly jobb mint a PMDG ?

    gondolom az MD 11 PMDG .

  • Hypo #23190
    én régóta használom, a legjobb ilyen program.
    NGX el használni az megint más tészta.

    A fejlesztők sok addon gépet include-oltak.Én MD11 és IFly737 re használom kimondottan. NGX nél van egy gond, ott a fuel betöltés csak a cdu-val jó csinálni ergó egy nagyon jó kis funkciót már eleve nem tudsz használni a progiból. DE, a számitást meg tudod vele csinálni illetve az értékek CG...stb-t is tudod használni, csak a megfelelő 737 es enginet kell használnod a számításhoz.

    Alapból úgy működik az egész, hogy:

    1. Routefinder, FSBUILD akarmi megtervezed az utat
    2. Topcat megnyit gép kiválaszt
    3. WB Tab megnyit, kitöltöd szépen, majd estimate gomb fuel és kapsz egy értéket ( én ezt össze szoktam hasonlítani az fsbuildben kapott értekkel azért)
    4. lecsekkolod a payloadot
    5. Én ilyenkor átmegyek a takeoff tab ra és kitöltöm amit kell ( időjárást letöltöm..stb)
    6 Compute gomb és a feljövő ablakban kitöltöd amit kell.
    7. amikor ez meg van vissza a WB tab ra és ott export to flight sim ( fs még nem megy )
    8. Csak a kneeboardot frissíti ilyenkor fsuipc-n keresztül a payloadot nem hiszen nem megy az fs, de már minden infonk ott van a kneeboardban megkönnyítve az FMC programozását.
    9. FS indít, repter kiválaszt fly now, ifly betolt és akkor ALT TAB topcatra és megnyomod a SEND gombot
    10 vissza fs ahol kapsz egy üzenetet hogy a gep feltoltve.
    11 Preflight
    15 Before TD alt TAb TOPCAT és landing tab
    16 FMC approach

    ennyi

    Na ngx el ebbol jó pár kimarad de igy is használható. Csak ngx re nem vennem meg.De mivel en ifly al megyek es md 11 el nekem PÖPEC:)

    Viszont nemsokára kesz a FLIGHTPLANNER progijuk ami összekapcsolódik a topcat-el
    elég brutális néztem demot
    4
    4
  • Nesu
    #23189
    na de olyanok ,mint ZFW vagy CA/GA ??
    ezeket honnan tudod ,ha a +szállított össz. teher ezt is ki kell számolni nem
    a megengedett taxi idő az indítástól számítva és a sok kütyü .persze nekem is megy enélkül ,most néztem a TopCat ( virágbolti ) -et , hogy meg éri e .
    Lehet ,hogy csak nekem túl bonyolult ezt számolni .Simán elrepülök fél tankkal 3000NM -t agyig pakolva zákokkal :))
  • polluxware
    #23188
    én futólag... 2.66ot

    ngx-re kézzel belőttem, oszt mégis ad valmi közelítő értéket:)

    egyébként ha a derate, meg többi sllang nem érdekel annyira akkor -> fuelplanner.com
  • polluxware
    #23187
    nehogy véletlenül azt a kétes érzetet keltsd bárkiben, hogy csak ez az ágazat van szét k**va.... annyi más sport van még így.... vagy volt

    ami nem az a köcsög ótvaros foci, az megy a levesbe

    de várjunk csak... mintha éppen ez lenne a fő vajda kedves sportja........:)

    vattta koincidence...;)
  • Nesu
    #23186
    Sziasztok ,
    használ valaki közületek TopCat -et ?
  • Clidey
    #23185
    Mindkét országnak óriási hagyományai, történelme van a repülésben. Csak ott gondozzák, itt meg írtják - ez a különbség.
  • Hypo #23184
    mert ott nem a nemzeti egyuttlopas rendszere van
  • Clidey
    #23183
    Azért lássunk tisztán: a LOT is kurvanagy bajban van, kapja a vérátömlesztést ő is rendesen. Csak még talpon vannak.

    ...és szerintem talpon is fognak maradni mert náluk a repülés (és benne egy nemzeti légitársasággal) nem hivatalból üldözendő tevékenység amit tönkre kell tenni mindenáron...gyökerestől kiírtani (értsd: sportrepülés), beszántani és sóval leszórni még a helyét is...
  • perko
    #23182
    OFF

    A LOT = Boeing 787-800-as Dreamliner
    A MALÉV = kuka

    Csak így tovább.
  • perko
    #23181
    Leszállt a budapesti Liszt Ferenc-repülőtéren a LOT legújabb gépe a Boeing 787-800-as Dreamliner (2013.01.12.-én szombaton)



    A többi kép

  • polluxware
    #23180
    ergó: nem
  • Hypo #23179
    van 2010 es naviad bgl fsx hez es fs9 hez is de van hatulutoje is a hasznalatanak. illztve modositott afcad