33535
  • Hypo #23578
    ez igaz:) viszont ha nekunk mondjak hogy VV laci azt meg mi nem ismerjuk generacios szakadek:))))))))))))
  • CptSAB
    #23577
    off.. Ha ma azt mondod egy fiatalnak, hogy Jean Gabin, megkérdezné ki az? Pillangó? Mi az tetoválás, manga? Fingjuk sincs.. esetleg a Pillangó még beugrana, hogy ja ez az a film, amit decemberben szoktak késő este adni, de olyan uncsi, hogy öt perc után átkapcsoltam. Steve McQueen és Dustin Hoffman nagyot alakítanak. Aki csak egyszer is megnézi, nem hiszem, hogy a végét el felejti.

    off vége

    Sajnos általános, hogy a filmekben ennyire el van pongyolázva a repülés fizikája. Az Airport sorozatra emlékszem, láttam mindet, akárcsak az S.O.S Zuhanunk-at ez utóbbi valahogy inkább megfogott. Charlton Heston szereplésével.
  • Hypo #23576
    Aerosoft dolgozik a Twin Otter extended-en
  • Nesu
    #23575
    Annak akit érdekel. Megjelent ésitt megvásárolható az Orbx - FTX: NZ NZMF Milford Sound Airport
    [ORB-716] EUR€25,50
  • Hypo #23574
    csak a fizikát hazudtolják meg a többi rendben:))))
  • metaxx
    #23573
    mea maxima culpa :D
  • Clidey
    #23572
    Ha már a szakmát emlegeted...olyan figura nincs hogy átfordulás...palástorsó viszont tökre van! :)
  • Clidey
    #23571
    Csak nem azt akarod ezzel mondani hogy az Airport '77 és folytatásai mind hazugság? Basszus, most gondolhatom újra az életem!!! :((((
  • Hypo #23570
    Komolyan mit vártatok egy Amcsi filmtől realitást??? LOL
  • metaxx
    #23569
    Igen a hölgyeménynek 'jó adottságai' vannak az elején, és amúgy Denzel is jól hozza az alkoholistát, de a szakmai részektől sírtam keményen. :) Különben is, én csak 1 utasszállítót ismerek, ami sikeresen hajtott végre egy teljes átfordulást, a 707. :) Abba még volt anyag :D

  • Clidey
    #23568
    Inkább te vagy (sajna) tipikus. Olvasni azt nem tudsz (segítek: komment mező bal alsó sarok), de hőbörögni azt annál inkább.
    Na mindegy.
    Oldd meg.
  • polluxware
    #23567
    jaj
  • nibron
    #23566
    Relatív. Én pl. a Jean Gaben féle változatot láttam gyerekkoromban, és azután követeltem a szüleimtől a könyvet. A pillangóval ugyanez volt a helyzet. A háború és béke külön szám volt, mert én Münsterben nőttem fel, és ott nem lehetett könnyen hozzájutni ehhez a könyvhöz, egyszerűbb volt a tv-n megnézni. Nem volt videó, számítógép, sőt a média mint a mai napi fogalom sem létezett. Keleten még tv sem nagyon volt. Maradt a rádió és a könyv. De ahogy elnézem, manapság már teljesen másképp tanítanak az iskolákban is. Mások az elvárások. Pl. bennünket nem kellett sportolni küldeni.
  • CptSAB
    #23565
    Nem nézni kellett volna, hanem elolvasnia elsőre.. Egy könyv mindig ezerszer érdekesebb, mint egy film. Harmadikos voltam amikor Walter Lord - A Titanic Pusztulása című könyvet olvastam ki. Ötödikesként a Séták a Római Magyarországon, hatodikos voltam, amikor kiolvastam a Sógun mind a két kötetét nyári szünetben. Imádtam könyvtárba járni. A mai fiatalokkal az a baj, a könyv mint fogalom nem létezik.. Ez most nem kötekedés, csak tény.
  • nibron
    #23564
    Már az első hsz-ból megállapítottuk, hogy egy nagyon ügyes gyerek vagy, és igazából nincs szükséged segítségre, megtudod oldani egymagad is.
  • nibron
    #23563
    A lányommal a múltkor megnéztük a nyomorultakat. Na az nem volt semmi. Tipikus eset, hogy az amerikaiak hogy tudják teljesen elcseszni a világ egyik legszebb történetét. A kiscsaj egy szót sem értett meg belőle. Azóta pedig nem tudom rávenni, hogy elolvassa, mert mint ahogy mondta, ilyen szar zagyvalékot nem fog elolvasni. Valamelyik ZS osztályú amerikai szemétben pl. lelopták a pentagon vagy a védelmi minisztérium teljes anyagát egy floppyra.
  • Papirzacsi
    #23562
    Pl. a DVD-n nézted? :-)
  • djfules
    #23561
    Jaja, láttam én is öt perc után fogtam a fejem a repcsis részeknél! Páromnak meg folyton mondtam ilyen nincsám....
    De amúgy tetszett ezt leszámítva főleg a Denzel.....meg a csaj az elején
    Amúgy márr rég jártál erre...:)
  • metaxx
    #23560

    Aki még nem látta ne nagyon adjon ki érte pénzt... ez a Denzel gyerek azért tud valamit... :)
  • fjx235
    #23559
    Nagyon köszönöm!
  • perko
    #23558
    Ne mindegy, hogy mihez kéred a segítséget.
  • perko
    #23557
    FSX Keyboard Commands

    Kötelező utóirat:
    Google a barátod
  • massFx
    #23556
    köszi.. tipikus magyar segítségnyújtás..
    na mindegy
    majd megoldom
  • fjx235
    #23555
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem,hogy van leírás valahol billentyűzet kiosztásról?

    Köszönöm

  • djfules
    #23554
    17.000 ért Vettem annó 5-6 éve a mai napig napi szinten el van indítva...szóval megérte....nincs tőb hozzá füzni valóm....
  • carlosfly
    #23553
    Vagy van még az a lehetőség, hogy lekapod az 576kb polcáról a cuccost és gond nélkül feltelepíted.
    Hidd el menni fog.

    Üdv Carlos
  • Clidey
    #23552
    Nem tudnánk!
  • Clidey
    #23551



  • massFx
    #23550
    Sziasztok!
    Vki tudna segíteni nekem a Flight Simulator X telepítésében.. mert már leszedtem pár helyről, de játék opciót egyik sem kinál, csak ilyen-olyan kiegészítők telepítését..

    Szóval amire szükségem lenne az az, hogy lépésről lépére irja le vki mit kell telepíteni ahhoz hogy végre játszható legyen a game.

    köszi
  • almostatys
    #23549
    Akkor szerencsés vagy,én meg nem annyira. Nekem csak az update van fent az 1.04-ből,de szárnynézetnél nem tudok mozogni semerre.
  • Nesu
    #23548
    hát mindenütt ,....
  • almostatys
    #23547
    De szárnynézeteknél és engine nézetnél is vagy csak a VC-ben?
  • Nesu
    #23546
    nekem az 1.04 -vel a HAt switch tökéletesen működik
  • almostatys
    #23545
    Ezek a kombinációk VC-ben működnek,de szárnynézeteknél nem. Csak a zoom működik. Amúgy a Blackbox airbusnál ugyanez a helyzet.
  • almostatys
    #23544
    Na jó,én ehhez hülye vagyok.
  • Papirzacsi
    #23543
    Ennyi idő alatt már önállóan is rájöhettél volna... Google? SDK?
    SDK ide vonatkozó része...
  • Nesu
    #23542
    vazze kapcsold ki a trackirt
  • almostatys
    #23541
    Ezeket próbáltam már,ugyanis ezen kombinációkkal lehet mozgatni a szárnynézeteket más gépeknél is,de sajnos az Airbus Extended-nél ez nem működik. Nem mozdul a szárnynézetnél se előre,se hátra.
  • Nesu
    #23540
    \...\Flight Simulator X\aerosoft\Airbus X Extended\Documentation\Vol6-StepbyStep HU.pdf


    6.1 Nézetek módosítása:
    Egy nézet megnyitása után lehetőség van annak módosítására a következő billentyűkombinációkkal:
    • CTRL + Enter - Balra
    • CTRL + Backspace - Jobbra
    • CTRL + SHIFT + Enter - Előre
    • CTRL + SHIFT + Backspace - Hátra
    • SHIFT + Enter - Fel
    • SHIFT + Backspace - Le
    • Szóköz + Egérgörgő - Közelítés, távolítás
    • Szóköz + Egér mozgatása - Irány megváltoztatása
    6.2 Módosított nézetek megtartása:
    Ha módosítunk egy nézetet (például a fenti billentyűkombinációkkal), akkor az a repülés végéig úgy marad. Az FSX újraindítása vagy másik gép választása esetén viszont a beállítások visszaállnak az eredeti értékeikre.
  • almostatys
    #23539
    A Cameradefinition-ben ezt kell vajon átírni? InitialXyz = -15.5, -2.6, -12.0

    Ez pl az egyik wingview-ra vonatkozik.