33535
  • djfules
    #23618
    Kár úgy zavar hogy olyan bénna fényei vannak egy két jó modellnek...csinálnak egy jó külsőt meg HD festést és sz éjszakai fények meg tök sz.rok...
  • Clidey
    #23617
    Sehogy.
  • djfules
    #23616
    AZ FS2004-es fórumon az iFly landing lights-ait módosították, hogy realisztikusabb legyen, hogy tudnám a többi gének meg változtatni a texturáit pl olyanra mint az NGX-hez vagy az Airbus-hoz vagy a Lutos L39-hez hasonlóra?
  • Tessitore22
    #23615
    http://kep.ivpicture.hu/713737.N.jpg
    elnézést az előzőért.. ez miért leheet (most raktam ujra a winfost (7 64 bit)).köszi:)
  • Tessitore22
    #23614
  • almostatys
    #23613
    Lent a földön nem jönnek nekem,csak mikor a levegőben vagyok és leszálláskor közeledek a pálya felé,akkor jönnek ki elém. Akkoris ATC?
  • Nesu
    #23612
    mondjuk használd a felszállás előtt az ATC -t ,különben átnéznek rajtad
  • almostatys
    #23611
    Sziasztok!

    Nem tudjátok hogy belehet áálítani és ha igen,akkor hol a feltelepített traffic-ben azt,hogy ne jöjjenek ki a gépek egy repülőtéren a kifutóra elém miközben én meg szállok le!? Olyan idegesítő amikor kijönnek elém.

    A másik pedig,hogy pl: az FSDT JFK Airporton a traffic gépek minden irányból indulnak és leszállnak,ahány kifutó csak létezik,mindegyiket használják minden irányból. Ez miért van?
  • polluxware
    #23610
    plextor 750a, 755a ;)
  • Frenklin737
    #23609
    nem akarom uninstallni 50 giga repülő van benne nem akarom még 1 szer letölteni
  • Frenklin737
    #23608
    E meghajtón van
  • Hypo #23607
    hova raktad C:FSX vagy a programsba?
    De valószinű uninstall registryből kitakarit, felrak ujra majd SP1
  • Frenklin737
    #23606
    Error ID =25 null hibára magyar választ mert nem értek angolul a fordító meg nem ér semmit!
  • CptSAB
    #23605
    Utáltam az ASUS meghajtókat, volt egy nekem is, hangos volt, és a CD olvasó sebességi harcban véleményem szerint értelmetlen volt a brutális sebessége. Valahol még megvan :) akárcsak az első alaplapom, procival, rammal, és még működő képes jó kis chip ramok vannak rajta bakker.. :) Nem is nagyon húzták sokáig ismerettségi körökben az ASUS-ok. Már nem emlékszem a program nevére, de én személy szerint egy limiter progit használtam, nem volt engedélyezve a száguldozás. Maiakat nem ismerem, 6 éve Samsungot használok, 5 évet bírt az első. Most ősszel lett lecserélve.
  • [HUN]FaTaL
    #23604
    Az többnyire lemez probléma.
  • polluxware
    #23603
    az nem a meghajtó hibája;)
  • CptSAB
    #23602
    Azóta sem láttam annyira összetört lemezt, pedig páron már kitöltöttem a mérgemet.
  • CptSAB
    #23601
    Jaj a régi fütyülős ASUS 52x. Haveroméknak felrobbant a lemez benne. :)
  • Nesu
    #23600
    Köszönöm mindenkinek a válaszát !!!!!!!!!!!
  • [HUN]FaTaL
    #23599
    Plextor jó volt, csak az ára nem. Gondolom most is jó :)
  • Hypo #23598
    80 szazalekukban ugyan az a mechanika tok mindegy ebből a szempontból, az elektronika anno a Plextorba volt a legjobb na meg az 1x es audio iras lehetosegrol mar ne is beszéljünk, asus nál voltak gondok hiszen ők csak a nevüket tették az írókra.
  • [HUN]FaTaL
    #23597
    Tényleg, ezt el is felejtettem :)
  • [HUN]FaTaL
    #23596
    USB-vel szereltet, aztán lehúzni a francba, amikor nem kell, ne zörögjön :DD (Nekem már nincs a gépemben DVD).

    Egyébként szerintem mindegy. Sony, Samsung kerülendő. Bár ahány ember, annyiféle tapasztalat. Rengetegen szidták az ASUS-t, LG-t annó, de nekem egyikkel sem volt gondom. Viszont PIO DVD olvasó szart már be annó úgy, hogy kattogott, mint az állat és körkarcokat csinált a lemezeken. De ez meg már baromi régen volt, 10+ éve (írók akkoriban még aranyárban voltak).

    Szóval szerintem teljesen mindegy :)
  • nibron
    #23595
    Az Asus nálam feketelistára került. Nagyon sokat romlott az utóbbi időben. Egyébként én dvd-nek LG-t szoktam használni, olyat ami támogatja a dvdram-ot. Azokkal nem szokott gondom lenni.
  • carlosfly
    #23594
    TalánITT a megoldás.
  • carlosfly
    #23593
    Régen 1 kutya volt a kettő :). Frissítetted a firmwarét az Asuson aztan kiderült hogy Pio..Szerintem tök mindegy.
  • Nesu
    #23592
    Milyen DVD írót érdemes venni ??
    ASUS vagy Pioneer ??

    Előre is köszönöm a válaszokat !!!
  • Frenklin737
    #23591
    Sziasztok! lenne 1 problémám egy ilyen hiba üzenetet ír nekem ki a játék amikor be akarok lépni: Error ID =25 null esetleg valaki tudna segíteni? köszi ha válaszol valaki.
  • djfules
    #23590
    És mi a helyzet a TSS airbus hajtómű hangokkal azok jobbak Mert meg van mind a kettő, a CFM IAE is...
  • almostatys
    #23589
    Én már kipróbáltam,a hajtóművek hangja nem változott,csak a VC-ben hallani pl: trim hangját,flapsek hangját és egyéb alaphangokat.
    Én kicseréltem a hajtóművek hangját az avsimről letöltött realisztikus Airbus hangra.
  • djfules
    #23588
    New Aerosoft Airbus X Extended Sound Pack! Na majd holnap reggel letesztelem, őszintén engem kicsit zavart a "gyári" hang szett....
    http://asn.aerosoft.com/?p=18792
  • almostatys
    #23587
    Sziasztok!

    Csak szólok annak aki még nem vette meg a Captain Sim 777-est és tervezi,hogy megveszi, NE TEGYE!!! Iszonyatosan rossz lett a gép!!! Magam is tapasztaltam és a hivatalos fórumukon is sokan szidják,hogy nem lehet vele rendesen repülni!
  • Nesu
    #23586
    EDDT és a Malév 2013 01. 31.



  • Hypo #23585
    az nálam is játszik:))
  • Hont
    #23584
    Ami a röhej, hogy FMS meg Ipod, tablet és a többi kütyü mellett én is így irogatok mint a fickó...:)
    Papír+ceruza!
  • Hypo #23583
  • nibron
    #23582
    Alaszkában lesz ez magának nyami...
    ha el nem ba...
  • Hypo #23581
    van mar ilyen szvsz tok felsleges de hatek es pofonok
  • Nesu
    #23580
    Online Karrier program többet a fotelpilota.hu -n vagy a fotelpilóta facebook oldalán
  • bondi
    #23579
    Sracok, A Rex Latitude-rol van vkinek tapasztalata? Erdemes megvenni? Megy az NGXel vajon? Vagy legyek en a teszter ?:P