33535
  • polluxware
    #23658
    pilot edge interjúú
  • polluxware
    #23657
    volt ezzel kapcsolatban egy interjúú az fsbreak.net oldalán... érdemes rákeresni

    ((hallottak alapján, kimondottan pilóta képzésre/gyakorlásra ajánlják nem picsi-pacsi játék célból))
  • Hypo #23656
    érdekes,
  • Frenky
    #23655
    Köszönöm a választ.
  • carlosfly
    #23654
    Valaki próbálta már EZT ?
  • gaspen
    #23653
    Valószínűleg azért, mert nincs ilyen átalakító program. Mármint olyan, amibe az egyik oldalon betolod a FS9 göpzit, a másikon meg kijön az FSX verzió egy gombnyomásra. Legalábbis tudtommal nincs. A legtöbb FS9 model file (.mdl) használható FSX-ben is, csak pl. a textúrákat sokszor máshogy kezeli, de van hogy egy-két animáció is szarul vagy egyáltalán nem működik.
  • [HUN]FaTaL
    #23652
    Elvileg a modernebb VGA-kon gyorsabb, de sok kompatibilitási problémát okoz. Összességében szerintem nem érdemes feltenni.
  • Frenky
    #23651
    Sziasztok! Ezt érdemes feltenni lecserélni az eredetit? Shader Model 3 MOD for Flight Simulator X
    Mennyit számít, gépet mennyire terheli vagy csökkenti a "gépigényt"? kösz.
  • bur07
    #23650
    Rosszul érzed, csak tableten írta. Bocsi,ha fére érthető.
  • Hypo #23649
  • eyecandy
    #23648
    Miért érzem úgy, hogy ezt egy fordítóprogrammal írtad?
  • bur07
    #23647
    Drága uraim!

    Végére jutottam a Fokker és ATR problémáknak.
    ATR-el kezdem. Flight 1 csoportal pár napos levelezés után kiderült,hogy nem lehet át alakítani fs2004ről fsx. Még az átalakító programmal sem. Úgy hogy meg kell venni fsx-re az ATR.
    Fokkernél is ez a felállás. De, mint a többi forumon lehet olvasni, telepítésnél ki kell kapcsolni vilus írtot.
    Így nagy a boldogság. Szépen repülők mind a két modellel.
  • Hypo #23646
    jo sztori jo gép kell ennél több:)) én meg elkezdtem ujra a MAAM sim féle dc-t nyustolni annyira szeretem a formajat.
  • polluxware
    #23645
    ez ólvéjz..
  • Hypo #23644
    :))))))
  • Papirzacsi
    #23643
    Kihasználva az utóbbi hetek lazaságát, tovább repülgettem Az A2A Boeing Stratocruiserrel.
    A képes beszámolót, akit érdekel itt megtekintheti.
    Az első két chapter a már bemutatott képeket tartalmazza. :)
    Összességében csak annyit mondhatok, hogy álom a cucc, csak nagyon lassú! :)
  • Frenky
    #23642
    Kosz, ha otthonleszek megnezem.
  • Nesu
    #23641
    nincs,megszűnt !!! Direkt Lan csatlakozás van itt találod a szerverek listáját .
  • Nesu
    #23640
    na faxa most látom ,hogy nem figyeltem a number 2 re ,vazz .mondjuk mentségül itt randalíroznak a gyerekek ,így nem minden marad figyelemben .
  • Frenky
    #23639
    Hi. Mukodik mar a jatekon belul a gamespy bejelentkezes a multiplayer jatekhoz? Most csak fs2004 van a gepemen...
  • Hypo #23638
    Hűha, hamarabb mint gondoltam, ORBX mozog Alaska felé
    Első képek itt
  • Hypo #23637
    jaja:)
    Hát kérem a pontozás az már csak ilyen, egesz nap meg kell felelni sok hulyenek legalabb otthon ne elemezzenek:)))

    Mondjuk ilyen szempontbol volt mar hasonlo megoldas air haulerben es fs flightkeeperben is.
  • carlosfly
    #23636
    Hát én nem tudom mi fura van ezen. Ha flightplan-el repülök minig ez van. ATC folyamatosan egész normalisan vau vau , meg is címez ha többen vagyunk number one, two.Pl KSEA- nal nem egyszer volt, hogy kb 10 -en álltunk sorban. Mondjuk nekem maxon van az Airline traffic density.
  • bondi
    #23635
    Es ugy hallom a PMDG szo is elhangzik :)

    Mas. Megvettem a Latitude-ot, es rajottem hogy nem tudok repulni:) olyan fos teljesitmenyeim vannak, hogy komolyan ketsegbe estem. Nagyon durvan kielemzi a repulest, es kulonbozo normak szerint pontoz. Student modban tokeletesen repulok, de airline pilot modban mar kicsit masok az elvarasok. Sztem nem rossz, nem a sikitozos utasokra van kihegyezve, mint az FS Passenger, hanem a repules minosegere, es eleg kemenyen osztalyoz.
    Mondjuk egy full autopilot pattern a Lisztferin is csak 60% os overall lett, full autoland (PMDG 738). Szoval elemezgetnem kell meg kicsit magamat.
  • Hypo #23634
    Kicsit rázkodós de én birom, pláne a srác amikor beprobálkozuik fsx el aztan masodkapitány bácsi mondja ja ő 3 monitorral nyomja:))) és elég accurate :)
  • Hypo #23633
    Igaz ez 2010 es felvetel de hetvegen kezdodott az idei futam es megint sok pilota dolgozik


    VA-m hetvegen leszalitott minden rakomanyt es figyeljuk a versenyt:)

  • Hypo #23632
    Bird Strike kicsit másképp:))

  • Nesu
    #23631
    ez nem volt egyszerű !!!
    itt még örültem ,hogy nem is olyan kihalt :





    De ez vazz ez nem mindegy : ATC folyamatosan kísérte a leszállást ;



    A go around közben :




  • Hypo #23630
  • Nesu
    #23629
    go around !!!
  • Nesu
    #23628
    Landing check list completed
  • Nesu
    #23627
    Descend and approach check list copmleted
  • [HUN]FaTaL
    #23626
    Nem, de legalább nem fog a default textúrába barmolni, mint az ORBX sceneryk.
  • Nesu
    #23625
    a HA-LEA ismét bevetésen EDDT - LHBP még 180 NM
  • Nesu
    #23624
    ORBX nem gyárt német ajkú területet .sajnos
  • Hypo #23623
    szép bár nem egy orbx
  • Nesu
    #23622
    Egy kis Deutschland X


  • Frenklin737
    #23621
    mindet?
  • carlosfly
    #23620
    Ezt ITT még fel kell telepítened.
  • Frenklin737
    #23619
    The MSXML SP2 component is not installed. Please reinstal Flight Simulator to restore or repair this missing component. Erre megoldás? mit jelent ez mert nem értek angolul