33535
  • gaspen
    #23698
    Köszi, de ez azért ez inkább marketing kép :D 3D Max-ból lett renderelve, FSX-ben azért... hogy is mondjam...szolídabbak a lehetőségek :D

    Itt láthatsz több "képlövést" FSX-ből.

    Dobj egy emilt a gaspen kukac té onlányos fiókomba
  • djfules
    #23697
    Hatalmas gratula ez a ziln Gyönyörű!!! Ugy néz ki én fogok tőled segítséget kérni ha lehet? Programozásból, hogy merre induljak el? Csak egy kis lökés kellene!
  • gaspen
    #23696
    Ja amúgy a 142 most már tényleg kész lesz hamarosan. A Morava ügyben lehet megyünk majd Szolnokra fotózni és ha már ott vagyunk lekapjuk a Aero-45-t is :-) Meg van itt még a vinyómon egy majdnem kész Z-526 Tréner is....
  • gaspen
    #23695
    3D Max-al mostmár egész jól elvagyok, Tibike meg egész ügyesen festegeti a poligonokat :) Programolás tényleg tud fejtörést okozni, ha valami speckó dolgot akarsz megcsinálni, de általában megoldható. Pl. a Zlin rádiójával 3 hétig szarakodtam, mire jó lett, ugyanis alapból az FSX csak akkor hangolja a rádiót, ha az akku be van kapcsolva, anélkül meg se moccan a hangoló gomb. Mondjuk én legfeljebb XML-ben tudok összehozni kódokat, C-hez már nem értek. Egy FMS-t szintű "műszert" pl. nem is lehetne XML-ben megírni.









  • Nesu
    #23694
  • djfules
    #23693
    És hogy állsz vele? Nekem is ilyen nagyratörő vágyaim vannak Talán költsönsen tudnánk segíteni egymásnak... Priviben keress meg ha gondolod... 3D max ban és texturában jó vagyok maga a programozás része aggaszt jelenleg!
  • gaspen
    #23692
    Én pl Zlint meg Moravát fejlesztek, igaz én nem vagyok mindenki

  • [HUN]FaTaL
    #23691
    Aerosoft Deutschland X - North for FSX/P3D released.
  • djfules
    #23690
    A JustFlight 146-ost probáltad már? A rég Bae verzió lehet érdekelne bár nemsokára talán kint lesz a qw-s is. De az Avro-os verzióhoz nincs ariac, ez nálam mindig +++pont, ha nincs hozzá jó fms nem érdekel a dolg mert VOR alapján mással is tudok repülni...
    Ez egy vicc!! Nem konkurencia ez te is belátod -->ABACUS - FLY THE BOEING 787 DREAMLINER!!!
    A másik is széprobálkozás de naaa... Kinek mire van igénye!
    Bár egyes modellekkel csak kicsit többet foglalkoznának simán megérné az árát.....
  • Clidey
    #23689
    A QualityWings Avrojának is van konkurenciája... A 787-esük ellen pedig itt van ez a gyöngyszem illetve egy gondolatnyival szebb AeroSim verzió...
  • djfules
    #23688
    Aha, legalább árverseny van, az arbus-ok miatt jutott eszembe ez a kérdés... majd lehet fejtegetni melyik lesz a jobb melyiket éri megvenni. kicsi nem értem miért fejleszti mindenki ugyanazt a géptípust. pl 777-es a320-as..stb pedig annyi jó kis repcsi van még! Egyedül a QW csapatra nem igaz ez a 146-os most a 787-es ami kIváló lesz alig várom már....
  • Clidey
    #23687
    Nem. Két különböző brigád. Az Aerosoftosat orosz srácok csinálják, ugyanazok akik a Wilgát is készítették. A SibWings meg SibWings. :)
  • djfules
    #23686
    Oké megbeszéltük :) szerintetek a Sibwings An-2-se ugyanaz mint amit az aorosoft annó a hirekbe közölt hogy megkezdte a fejlesztését?
  • Clidey
    #23685
    Én se. Bár az a 380-as is eléggé kezdetleges munka, de a te képed se sokkal élethűbb nála. Mindkettőről kilométerekről lerí hogy fotosop.
  • djfules
    #23684
    Én nem az A380-asra gondoltam, mert az tényleg nem, jó hanem amit én linkeltem be...

    Más Újabb Hotfix az Airbus-hoz!
    Mindenki 320-ast csinál? Flight Sim Labs, Ltd. A320-X
    Miért nem csinálnak egy jó 330-340-et is..Az Aerosoft-nak ez lenne a legjobb lépése mivel a rendszerek és az FMS szinte ugyanaz. Ugyanaz a cockpit is szinte...
  • Clidey
    #23683
    Hát én nem mondanám hogy ügyes. Sőt, épp ellenkezőleg...
  • djfules
    #23682
    Ha photoshop akkor ügyes munka....
  • Nesu
    #23681
    A listán nem szereplőek



  • Nesu
    #23680
    RyanAir Fleet list last update 2013 02 03
  • Clidey
    #23679
    PS......
  • djfules
    #23678
    A ryanair-nak vn-volt Airbusa? -> http://www.cardatabase.net/modifiedairlinerphotos/photos/big/00013729.jpg
  • Hypo #23677
    Újabb ORBX Alaska shootok....fincsi reméelem Tongass x el simán megy majd....
  • Hypo #23676
    bezzeg az enyémet nem na szép:))))))))))
  • Nesu
    #23675
    A HA-LEA ismét elhagyta a magyar légteret Berlinbe onnan és a napokban tovább Mexicóba ,Cancun reptérre
  • [HUN]FaTaL
    #23674
    Működik akkor.

    Attól még ingadozni fog, csak nem annyira. Tehát nem ugrál 18-ról 130-ra pl. :D
  • Frenky
    #23673
    Hi! Ma kipróbáltam az FPS limitert, ahogy leírták. Műxik is de a játék továbbra is ingadozó értékeket mutat. Ettől még műxik? Mert az indításnál nagy zöld betűkkel kiírja, hogy mennyire van beállítva. üdv.
  • [HUN]FaTaL
    #23672
    Egy jó photoscenery autogennel szerintem szép.
  • Clidey
    #23671
  • Clidey
    #23670
    Szorzom véleményed!
  • [HUN]FaTaL
    #23669
    Az még elviselhető szerintem. Én azért utálom, mert a legtöbbször nincs rajtuk autogen és úgy meg tényleg egy kalap szar.
  • gaspen
    #23668
    naplemento szaznegyvenketto felhozetto alacsonyszinto

  • Clidey
    #23667
    Azért ne dőljetek be, ez nem FSX hanem AeroflyFS... :)
  • polluxware
    #23666
    igen, aztán persze utólag rájöttem ,hogy mit írtam...

    háát istállom....
  • nibron
    #23665
    Van pl. a France-VFR sorozat, az csak photoscenery, ott az Alpok rész kb. így néz ki. De nagyon vigyázni kell velük, mert nagy bgl-ekben vannak, és már betöltéskor "kinyírhatják" a memóriát, aztán később elszáll az egész fsx. Amit rendszeresen használok, az a VFR Germany 1-4 az Aerosoft-tól, az jó és biztonságos, bár kissé szolidabb. Viszont nem csak photoscenery.
  • Hypo #23664
    jok ezek csak kar hogy az arnyekok fixek egy ido utan akkora fos en ezert utalom a photosceneryket
  • djfules
    #23663
    Erre vannak a Photoscenery-k PL: AEROSOFT/FLYLOGIC - SWITZERLAND PROFESSIONAL X <-ez kell hozzá a többi csak grafikai beállítás kérdése :) Hátránya hogy nagy winchester kell hozzá (ez pl 16 GB) a másik nagyon erős gép!

    Más: Én pupák csak most vettem észre hogy a Flightradar24.com-on van cockpit nézet! Nagyon állat! LHBP Approach-t halgatva nagyon hangulatos :-)
  • carlosfly
    #23662
  • carlosfly
    #23661
    Fsx-be nem lehet valahogy át teleportálni ezeket a hegyeket, legalább is hogy így nézzen ki.

  • carlosfly
    #23660
    Akkor ezzel nem lehet picsi pacsizni még ha fizetsz se :(.
  • Hypo #23659
    :)