33535
  • Nesu
    #23778
    AMAZING Views of an Airbus A319 Cockpit
    Na egyre ügyesebb vagyok


  • Nesu
    #23777
    AMAZING Views of an Airbus A319 Cockpit

    http://www.youtube.com/watch?v=_ZPhS1W0T0A
  • bondi
    #23776
    Ezt ismeri, netan hasznalja valaki kozulunk? Elegge dicserik, kulonleges elmenyt ad a repuleshez allitolag. Na jo nem olyat , amit Hypo kapitany mellett lehet szerezni, de kiprobalnam...

    Buttkicker Gamer 2. - Seggberugo lol
  • Frenky
    #23775
    Sziasztok! Végre hosszas állítgatások után sikrült viszonylag elfogadhatóra beconfigolnom az fsx_et :-)

    Szoktatok online repkedni, csak úgy, semmi komoly repterv, stb nélkül? Valamelyik nyitott szerveren? Üdv.

  • bondi
    #23774
    Van jo kis blogja is:

    olfcharlie232
  • bondi
    #23773
    Csak nem erre gondolsz? A srac 737 FO, es a PMDG forumrol talaltam ra, bar lehet hogy itt is volt mar



  • bondi
    #23772
    Ennek a sracnak meg jo hangja, szegeny Chris Palmer organuma vmiert engem negyon irritalt, ugy kellett vegigszenvednem a 747 videokat is, de azok is nagyon hasznosak voltak. hozza kell tennem azok ugye DVD formatumban jelentek meg, kicsit konnyebb volt belole olcsobb verziot beszerezni :P. En is nezegettem az elejen, de tobb mint egy evig szuttyogni ezen kicsit tulzas volt talan. Lehet hogy tenyleg igazi melysegeiben kitargyalnak mindent, de pont ezzel talan a celkozonseguket is lejjebb szukitettek szvsz.
  • bondi
    #23771
    Hol van?:) link ujra pls
  • Hypo #23770
    Jó sokáig tartott AOA-nak ez a b737 training dolog, az egy dolog hogy kkcsit tularaztak ezzel a sok kulon csomaggal, de jo nagyot kestek is vele kárérte. MD11 trainingjuk popec volt es nem kellett ra varni:O)

    NGX re linkeltem be egy valodi pilota srac vidoit szerintem azokat vegignezve boven kapsz mindenre valaszt ingyen.
  • almostatys
    #23769
    Akit érdekel az Airbus FMC felprogramozása,annak itt egy kis valós segédlet. Kár,hogy az Aerosoft Airbus Extended FMC-je ennek a felét sem tudja.

    Valós FMC felprogramozása
  • Nesu
    #23768
    Na ez az utolsó

  • Nesu
    #23767
    Akkor így talán

  • Nesu
    #23766
    AOA 737NGX FLIGHTWORK #1 PREVIEW

  • nibron
    #23765
    Igazad van, elkerülte a figyelmem, hogy a city külön layer-ben van. A terrain gondot nem a területre értem, hanem a szélekre. De nagy gondot biztosan nem okozhat.
  • [HUN]FaTaL
    #23764
    Nem kell semmit átnevezni, letiltod az aerosoftból az lhbp layert és kész (valószínűleg).

    A terraint pedig rég a mas adja (optimális esetben), és az LHSIM ahhoz fejleszt (ha jól tudom) úgyhogy avval sem sok gond lehet :)
  • nibron
    #23763
    Installálva marad majd a Kozma féle LHBP, de a reptér bgl fájlokat, valszeg átnevezzük vagy töröljük, és afölé kerül majd az lhsimes. Max. a terrain-el lesz egy kis gond. Gondolom én...
  • nibron
    #23762
    Ez a 1/2VSync-es megoldás eddig a legjobb, én a "feltalálása" óta használom. És az nvidiainspector is kötelező darab. Nem csak fsx-hez, hanem egyéb játékokhoz. Főleg simításokat érdemes vele csinálni. És, ja hardware függő. Csak a mostani nvidia driver által támogatott kártyák. Egy vc-t sokkal szebbre lehet simítani, bár a szöveges kiíratásokat kicsit elhomályosítja.
  • bondi
    #23761
    FPS limiter kérdésben most váltottam a külsőről az nVidia Inspectorosra, és az 1/2 Vsynre, nálam sokkal folyamatosabb lett, bár gondolom hardwere válogatja. Van egy jó kis ORBX progi, amiben könnyű a beállításokkal próbálkozni, mert az FSX indítása előtt a kivánt paraméterekkel tuningolja az fsx.cfg-t.
    Kisérletezésre is jó, de készíthetsz több profilt is a különböző gépeidhez és scenerykhez.

    FSX Go
  • Nesu
    #23760
    Akit érdekelegy magyar nyelvű kicsit kopott ők ide kattintsanak .
  • bondi
    #23759
    A city layer editalhato vhogy? Az a baj, hogy nalam a gex texturak mellett egy konkret kocka a photoscenery. Viszont a reptereket es epuleteket szivesen megtartanam, csak nem tudom, hogy elkulonithetok-e egymastol valahogy?
  • Nesu
    #23758


  • bondi
    #23757
    Alert mág a fórum admin? Vagy átadta vkinek?
  • bondi
    #23756
    Elkészült az eddigi legösszeszedetteb FSX konfigurálási segédlet, minden fontos dolog benne van, amivel optimalizálható a kedvenc "túlfejlesztett" csontvázunk :) Pdf formátumban, angol nyelven:

    FSX Guide

    Sztem megérne egy cserét a fenti optimalizálási linkre :)
  • [HUN]FaTaL
    #23755
    A reptér zabálja az fps-t, nem a város.
  • bondi
    #23754
    Kerdes hogy nem az zabalja-e az fpst? Majd kiteszteljuk ugyis.
  • [HUN]FaTaL
    #23753
    LHSimben csak LHBP lesz, se város, se kis repterek (de ha meghagyod az aerosoftból a city layert akkor gondolom működni fog együtt a kettő).
  • bondi
    #23752
    Vajon hogy all az LHBP scenery? Mar nagyon bizsereg a bankkartyam, es tele a tokom hogy mindenhol 30 fps-el repulok, csak itthon 15..... Meg a FlyTampa OMDB is 30 fps az NGX-el, itthon beerek a budapest photscenery kockaba es 20, LHBPn meg 15 :(
    Btw arrol tudtok, hogy Bp es a kis repterek is benne lesznek az LHSimes verzioban?
  • nibron
    #23751
    A RealAir B60-as motorjait is meg lehet sütni/túlterhelni. Illetve ott működik a jegesedés is.
  • nibron
    #23750
    Nekem is elment kettő, mire eszméltem.
  • nibron
    #23749
    Kemény emelkedők lehetnek arrafelé, hogyha 3 mozdony kell 7 személyvagonhoz. Hóolvadáskor nem semmi vízmennyiség lehet. Futópálya megközelítése akár még izgalmas is lehet. Szeressük az ilyet.
  • carlosfly
    #23748
    Igen. Miért is?
  • perko
    #23747
    Egy kis ORBX FTX South Alaska

    Carcross - Skagway Corridor Screenshots

    Esetleg ha érdekel valakit. The sale ends at 11am on Tuesday 12 February.
    Traffic 360 now HALF PRICE (Download & Boxed)
  • VDomino
    #23746
    Én is,de én fel is szálltam vele úgy,az NTSB azóta is vizsgálódik.
  • Robertoo21
    #23745
    valaki használ Fspassenger X-et? van hasonló program, mint a passenger x?
  • Hypo #23744
    Muhahaha ez az alap en detto gyujtottam
  • Ordasbácsi
    #23743
    Most viszem vissza, mert se a füzetben se hátoldalon nincs 4x5 jegyű aktiváló.
    Azért köszi a válaszokat!
  • Johnyka
    #23742
    Köszi szépen a válaszokat. Egyébként a fotelpilotán olvastam a cikket, ezért is bátorottam föl hogy kibróbáljam a gépet, valamint Papírzsacsi beszámolói is nagyon tetszettek.
    Azt hogy lehet beállítani hogy járó motorral induljon a repülés?
    Mert nálam úgy van hogy amikor betöltődik a repülés a gép motorjai mennek, de amikor beköszönnek a többiek azonnal leáll a összes motor. És innen nem tudom újraindítani őket.
  • carlosfly
    #23741
    A gold Editionban úgy van, hogy van benne külön egy kis fehér papír amin a két ( FSX, Acceleration) aktivációs key van.
  • asolyom
    #23740
    Én egy hete sikeresen aktiváltam a neten keresztül.
  • metaxx
    #23739
    Egyébként majdhogy nem felesleges is, mert nem rég mondta valaki, talán épp itt, hogy nem tudta aktiválni, mert nem mennek az aktiváló szerverek. Szóval marad a virágbolti. :(