33535
  • perko
    #23818
    Aha! Kicsit kajla a légcsavar. :)
  • djfules
    #23817
    Sejtettem , viszont mint kiadó csak csekkolja mit ad ki és nyilván követti a fejlesztés menetét, talán tanácsot is ad...de ezt nem tudhatom nem is akarok ebbe belemenni csak egy gondolat volt...
    Én személy szerint kicsit kidolgozottabb addon-ra vágyom egykét típus esetén, csak kicsit többet kellene a texturázással foglalkozni máris élethűbb lenne, plusz a dísz kapcsolóknak is lehetne funkciót adni...Nem tudom megérteni azt, hogy odarajzolunk egy kapcsolót fölé írja hogy mi az, de a funkcióját nem tölti be nem zavarja... Persze itt nem a nagyokról beszéltem....
  • Nesu
    #23816
    ... én szóltam ,hogy nincs három zöld lámpa ...
  • CptSAB
    #23815
    Ezzel a géppel mán ne repülj.. ahogy elnézem hasraszállt.
  • [HUN]FaTaL
    #23814
    Az Aerosoft egy kiadó, nem fejlesztő. Legtöbb esetben a gépeik fejlesztőinek semmi köze nincs egymáshoz (pl. a Twin Otternek az Airbushoz).
  • djfules
    #23813
    Szerintem tuti, Jók az aerosoft-os gépek is de kicsit azt a benyomást keltik mintha a mennyiségre mennének és nem a minőségre. Sokat fejlődtek és belátták hogy ez egy szimulátor így ahhoz mérten megfelelő kidolgozású gépeket készítenek már (szerintem ezért készűlt az airbusból extended változat meg a Twint-t is ezért kreálják újra) De érzésem szerint még midig rá tehetnének egy lapáttal! Mindenesetre én már nagyon várom hogy az öreglánnyal nyírjam a szúnyogokat!
  • Clidey
    #23812
    Lehet a SibWing által fejlesztett Ancsa lesz a nyerő? ;)
  • Clidey
    #23811
    :)
  • carlosfly
    #23810
    De jó már látom :D az előbb még csak az ngx-eset láttam :)
  • carlosfly
    #23809
    ÉsEZ ?
  • [HUN]FaTaL
    #23808
    Nem egészen. :)

    Lehet korlátozni táblára.
  • Clidey
    #23807
    Van amúgy iFly-re is, ami viszont keményen fizetős...igaz demó van belőle...
  • Nesu
    #23806
    Android függő ,nem készülék
  • [HUN]FaTaL
    #23805
    De ingyenes. :)

    Gondolom kompatibilis lesz majd több géppel is.

    Telefonon is jó ez, nem csak táblán :)
  • Nesu
    #23804
    Köszönöm a választ mindenkinek!

    PMDG -m van most akarok átlépni az NG korba .
  • Clidey
    #23803
    Van Androidra is, de sajna csak a PMDG NGX-el kompatibilis. Hát basszák meg. :(
  • Hypo #23802
    a developer oldalan csak Ios verzio van nem tudom tervben van e androidra
  • Nesu
    #23801
    androidra nincs ?
    mert akkor az asszony tablettáját elkérem ,úgy is együtt repülünk .
  • Hypo #23800
    Ipad tulajok, kulso FMC progi kompatibilis jo par addon-al
    https://itunes.apple.com/us/app/tabletfmc/id594107421
  • Hypo #23799
    majd hortyné elrepked vele.......
  • gaspen
    #23798
    Kurvadurva !
  • Clidey
    #23797
    Arra igen. Csakhogy nagyüzemileg. Ami durvanagy különbség a Kányához képest...
  • gaspen
    #23796
    Arra gondolsz , ahol kézzel hajlítgatják meg fúrkálják a merevítő bordákat?
  • Clidey
    #23795
    Nos, tán nem kéne összehasonlítani egy egyedileg kézi munkával gondosan összerakott muzeális repülőt egy nagyüzemben futószalagon sorozatgyártott többfeladatú repülőgéppel...
  • gaspen
    #23794
    Reporvosin olvasgattam a Kánya felújításáról : a kis Bobák gyerek a műszerfal csavarjait mind egy irányba állította.... szóval az meg úgy élethű Az AI modellen hogy állnak ,Tibike?
  • ksgy
    #23793
    Koszi :)

    Jaja, a csavarok megforgatasa fel van irva a kis listamra :)
  • polluxware
    #23792
  • Clidey
    #23791
    Most néztem az L-410 overheadjét az oldaladon...nagyon faszájos lesz, gratula! ;)
    Egyetlen egy apróság csak: ha a csavarokat a panel szélein nem olyan katonásan állítod be (egy irányba áll az összes hornya) akkor talán picit még élethűbb lenne a cucc!
    Keep up for good work...vagy mi a szösz... :)))
  • Hypo #23790
    látod egy szavadba kerül
  • polluxware
    #23789
    csak írtam valmit, szóval ne add fel!

    biztos van itt olyan aki szívesen rajozik 747-el
  • polluxware
    #23788
    egyem a szííved;) akkor én már hozzá se kell hogy nyúljak:)

  • Hypo #23787
    meg lett említve repülés gyanánt.
  • Frenky
    #23786
    Hi! Hogy jon ide a WT? Csak erdeklodtem vannak-e jatekosok, akik szeretnek multizni.... nah mind1...
  • CptSAB
    #23785
    Nem értem, nálam még azt írja ki, miután regeltem, hogy egyenlőre csak a zárt tesztelői csoport számára elérhető, legyek türelmes és várjak. Na akkor egyenlőre még nem kő lüni..
  • Hypo #23784
    open beta van már: de még nem tudom mi van mivel nem jott le:)))
  • CptSAB
    #23783
    Mé mán szedhető, hogy nem kő bétateszternek regelni?
  • CptSAB
    #23782
    Emotikon csávót kihagytam volna az életemből.. Amúgy meg sztem fölösleges pénzkidobás minden ilyen ketyere. Elég egy széjjel kopott gázrugó azon az irodaszéken, ahhoz, hogy egy hirtelen a k....i...b...meg után a földre kerülj, amint mindenen végigsöpörve próbálod meg menteni ami még menthető. :)
  • Hypo #23781
    :))) na tegnap leszedtema klienst de 6x keleltt ujrainditani olyan lassan tolti a 6gb-t ugy hogy egyenlore felejtos
  • polluxware
    #23780
    war thunder...

    ott még lűűni is lehet;) repterv, meg minden nélkül
  • Hypo #23779
    Nem, ő az akiról beszélek csak a ST marteenes videojat vegignezed felér egy full trainingel.
    http://www.youtube.com/user/skysurfer007