33535
  • Hypo #23858
    iflyt nem probáltam fsx alatt mivel fsx nekem vfr re van kihegyezve igy arrol a verzióról nem tudok nyilatkozni, ellenben az FS9 verzió nálam mindig fix 30fps volt igaz nem a launch kor vettem meg hanem talán 2.0 környékén.
  • bondi
    #23857
    Egyebkent en nem istenitem a Pmdgt, sot kicsit idegesit is az a tulmisztifikalt hangulat, ami a forumukat is jellemzi, meg a rengeteg seggnyalos hozzaszolas. Viszont a termekre nagyon rosszat nem tudok mondani, kiveve a gepigenyet. A te tamadasod ellenben mar olyan szintu, mintha iFly berlistan lennel :) Nem akartam en veszekedni, csak kicsit piszkalodni...
  • bondi
    #23856
    Elsok kozott vettem meg, es az elso verzio bizony nagyon kiabrandito volt. Nem fikazas volt a cel, mert meg1x mondom, repultem ezzel is parat. Fps viszonylatban semmivel sem volt jobb mint a masik, ha az eger kurzor a kepernyon volt 15 fps jutott, ami nagyon gyenge volt. Az igaz, hogy a pmdg megjelenese utan nem ultem bele, de most hirtelen nem ertettem a hibalista hosszat 18 honap utan...
  • Hont
    #23855
    Szerintem, meg nem is olyan sok...!
    Ahhoz képest amit tud, szerintem ez elenyésző!
    arról nem is beszélve, hogy szinte folyamatosan dolgoznak rajt, hogy még tökéletesebb legyen!
    Beszéltem egy két hozzá értővel és le voltak tőle nyűgözve!
    Azt mondták, hogy lassan oda fejlődik ez az egész, hogy amit az iFLY nem tud, azt a real sem!:D
    Nekem nagyon bejön! (mást nem is használok, mert minden nap ad valami újat!)
    ((((Csak az a "A" oszlop...:D:D:D)))))
  • Clidey
    #23854
    E hozzászólásoddal csak magad minősítetted, remélem vágod.
    Talán akkor lenne jogos a fikázásod ha a FP3.1 után hosszú oldalakat körmöltél volna ide hogy miért nem jó ez vagy miért hiányzik az, mert bizony te ezeket észrevetted és/vagy hiányolod.
    De gyanítom a lenti listából egy darab se tűnt fel neked eddig ergo nem is zavart hogy léteznek-e, működnek-e vagy sem. Ne gondold hogy az istenített NGX-edhez ne lehetne egy ugyanekkora listát összeírni... Bizony ilyen ez a szakma...
    Ellenben veled most én nem fogom felrakni az NGX-et mert nem érdekel mi visz rá valakit arra hogy azzal az izomból elbaszott virtual kokpittel tolja... :P
  • Hypo #23853
    Engem az visz rá hogy olyan gyönyőrűen fut FS) alatt az Ifly:) FSX sajnos nálam airlinerekre nem való, gépcsere meg inkább ahogy egy kis jó idő lesz repülök belőle:)
  • bondi
    #23852
    Azert ez nem ciki? Ennyi ido utan ilyen hibalista volt meg? Lehet ezzel ujra felrakom es csinalok egy osszehasonlitast a PMDGvel. Most mar kivancsi vagyok mi visz ra vkit, hogy ezzel tolja :P
  • Clidey
    #23851
    Thx, majd meglesem! ;)
  • Clidey
    #23850
    Dolgoznak az iFly-os fiúk... :)

    About Open Beta from Steve:

    As I posted before Xmas we would be releasing an open beta update for the iFly. What does this mean? It means we have been addressing some of the issues that were spotted in the forum and by our test team, as we are not planning another feature pack/update for at least 12/18 months users can take advantage of the files our test team are working with.

    With the open beta it is entirely your choice if you want to add the files. You will see a list of the fixes below and if there is something there that is important to you I would install the update. As we are sharing our test files there will be no update to these if you find issues. We will record any issues found and if and when the development team find time they might release an update. We have no plans to add any new features or requests at this time.

    If you install the beta files and have issues, please reinstall FP 3.1 as it is the current official build. We do not support the beta builds in the traditional way and while we will help if you encounter problems it will be to help you get back to a stable 3.1, if there are issues we will take note of them for the future, but there will be no further update to the files at this time.

    Happy flying.

    ----------------------------------------------------------------------

    Fix List:
    1.Landing gear horn F15-gearup
    2.DUAL CMD ILS activation refined
    3.AutoBrake - Manual Landing refined
    4.Early DECEL Point & VREF and FAF Approach Speeds
    5.RNP Approach VNAV Path Descent
    6.ND Range Rings and LIDO
    7.iFly config updated
    8.CRZ DES & DES NOW logic refined
    9.Certain PERF inputs should not Delete after EXEC
    10.ILS Deviation Scales refined
    11.Pro Client versus FSX ND magenta Drawing
    12.FS9: Loss of System B - No ALT flap
    13.Available Max Reverse Thrust increased
    14.IRS display in HDG/STS mode
    15.DES page > FORECAST
    16.Creating reference points based on transition waypoints
    17.KEY_COMMAND_FMS_IRS_1_MODE_ATT and KEY_COMMAND_FMS_IRS_2_MODE_ATT
    18.ND Bearing Pointers
    19.Switching between pth and spd descent mode effects the target speed .M value on CDU
    20.EFIS APP and VOR mode displays corrected
    21.ALT INTV and alt restriction on CDU legs page
    22.Early descent before TOD
    23.SLP3 and low cruise
    24.FS9 HUD brightness
    Can’t be fixed is a FS9 limitation
    25.Screen ILS disagreement
    26.CDU Hold Constraint Display
    27.CBE RTE DATA Entry
    28.CBE Conditional Waypoint
    29.TOGA pitch mode not reverting to ALT ACQ
    30.MCP heading gets synchronized when arming VOR/LOC
    31.Manually entered waypoints get deleted after over flight
    32.DES path refined
    33.ERASE button on DES FORECAST page added
    34.HECA no curve
    35.FS9 700ER switch bug
    36.PAVD with the NAKED5 departure
    37.APP mode with no ILS signal available
    38.NPS pointers
    39.T/D and Thrust Control
    40.MCP approach mode bugs
    41.CLR scratchpad Button
    42.Updated procedure introduction pdf included
    43.Low Airspeed logic refined for Take Off
    44.Red Bars will only appear after approx. 5 seconds from gear sensors detect airborne
    50.The Yellow band will only appear ones you move the flaps selector
    51.ADI 60’ reference
    52.Corrected certain texture and model files
    53.ND Drawing issues

    And many more…………
  • bur07
    #23849
    Miért jobb a x-pláné, mint az flight simulator? Csak kérdezem, mint érdeklödő.
  • [HUN]FaTaL
    #23848
    A mai frissítéssel már iFlyal is működik elvileg.
  • Hypo #23847
    hát sok mediaban volt, es vot az a kis gyülés is.....de még 3 év és a kutya nem fog rá emlékezni SAJNOS
  • djfules
    #23846
    Tetszenek ezek az éjszakai képek mit változtattálo az ini file-ban eltudod nekem küldeni?
  • polluxware
    #23845
    viccet félretéve.. olyan nagy megemlékezés nem nagyon volt... pedig az ország egyik, ha nem "leglátványosabb" vállalata

    volt
  • polluxware
    #23844
    az a malév gép, éppen a "visszacsatolást" várja...

    háá nem érted? kutyaúúúristenedet...
  • Hypo #23843
    mit is kell nézni itt? vagy én vesztettem el a fonalat?:)
  • Nesu
    #23842
    Eiresim Dublin


  • Hypo #23841
    x-plane:))))))
  • Nesu
    #23840
    Sohasem repültem fs2004 -vel ,pedig azt mondják sokkal jobb .ennek ellenére sem, veszem meg .bár már tekingetek a X pláne felé ..
    Szép képek
  • Hypo #23839
    UT amerika a legregebbi cuccok az a legszarabb utana jon canada es europa mar annyira nem rossz.
    Amúgy a fények azok sose voltak rosszak az UT seriaban kicsit csokkent az fps tole de azok kimondottan jok azzal sose volt bajom
  • Hont
    #23838
    Ez szerintem Ultimate Terrian Amerika. ;)
    Egyébként most sokan nem fognak egyet érteni velem, de nekem bejön UT Europa!
    Főleg az éjszakai texturák! Én zömmel akkor jövök-megyek, de teljesen meg vagyok vele elégedve!
    A nappali gondom, csak azok a magántelek méretű szántóföldek...
  • carlosfly
    #23837
    Nem illik ide fs2004 képeket tenni de válaszolnom kell :D. Se ENB series se UTX. Ez valami megascenery mittomén...(videobol van)





    http://i48.tinypic.com/2ldyrr6.jpg

  • Nesu
    #23836
    Egy kis UTX 1.5 és ENB series







  • Hypo #23835
    ja még egy pl ha nalam AU van bekapcsolva akkor ertelem szeruen AU ban repkedek ha atmennek az usaba hogy AU van bekapcsolva biztos meglepodnek meg nem probaltam:))

  • exTrem
    #23834
    Végigolvasgatom a topicot, SP1 még nincs fent, meglessük segít-e. Köszi :)
  • Hypo #23833
    a gond hogy nekem minden orbx megvan kiveve NZ es Anglia igy nem tudok ebben sajat tapaszalatot mondani.

    De pár apróság, Orbx scenery insert point ot hasznalsz? scenery libraryban hol helyezkedik el? Ha FTX centralt atrakod AU vagy North America attol fugg melyik van meg neked es disable anglia akkor is jelentkezik a gond vagy ha default FSX re rakod? SP1 england fennt ? Elötte is ilyen volt?


    a probléma topicja
  • Nesu
    #23832
  • almostatys
    #23831
    Én már napok óta keresem rá az okosságot,ugyanis nálam is ugyanez a helyzet mint nálad. Ha találok rá megoldást,akkor szólok,de légyszi te is jelezd felém ha te találod meg előbb e problémára a megoldást.
    Köszi!
  • gaspen
    #23830
    Átérzem a dolgot :) Hasonlóan vagyok a Zlinnel, pedig az csak egy kis egymotoros prüntyögő. Látszólag tökegyszerű rajta minden, de amikor nem a "raktári" dolgokat akarom beletenni, akkor csak vakarom a fejem, hogy hogyan is kéne megoldani. Az idő meg csak telik. Szoktam is mondani Tibinek, hogy igazából csak időtöltés, amit művelünk vele, sose lesz kész
  • exTrem
    #23829
    A probléma az, hogy Anglián kívül a talaj olyan mint amikor még nem tölti be az fs a textúrákat és csak egy homályos katyvaszt látsz.
  • Nesu
    #23828
    mondjuk én úgy gondlom,hogy én pl a beállítások ban a sceneryvel játszom dél-amerika és egyéb kis gépigényű tájakon max minde és közeledve a különböző minőségű addonnokkaltele európa felé repülve repülés közben , visszaállítom a 20 - 30 FPS értékre a csúszkákat .
    Orbx nél ez nem tudom hogy működik e .
  • Nesu
    #23827
  • exTrem
    #23826
    Erre esetleg valaki ?
  • Hypo #23825
    E. M ismét alkotott http://emarciano.free.fr/En/index.htm
  • Robertoo21
    #23824
    Hali! Aki vásárolt már Simmarket-ről, az kérem írjon pm-et! kellene egy kis support
  • djfules
    #23823
    Köszi okosabb lettem és kitartást jó lesz az egyszer csak elkészül!
  • ksgy
    #23822
    Ido es penz. Lehet egyszeruen tul nagy melo lett volna lefejeleszteni. Fizetos kiegeszito leven a kiado megmondja, hogy ennyit er a termek. Meg lehet csinalni jobbra is, csak nem fogja neki megerni - se a fejlesztonek, mert senki nem fogja kifizetni.

    A masik, hogy vannak dolgok, amit szimplan nem lehet megvalositani. Vagy ha igen, lasd az elozo pontot.

    Anno mikor az An-2-t csinaltam, ugy terveztem, hogy mindent mukodove teszek. Aztan 1 ev elment csak arra, hogy a motor lendkerekes inditojat, karakterisztikajat illvetve a muhorizontot leprogramozzam. Akkor dontottem ugy, hogy az AZSz kapcsolokat mar a f*om fogja leprogramozni :D (hozzateve, hogy xplane alatt sokkal egyszerubb az ilyen dolgok programozasa)

    L-410 eseten azert dontottem xplane mellett, mert egyreszt mar evek ota attertem ra, FS9/FSX-et csak oromkodesre veszem elo neha, illetve "lopni otleteket" megvalositasokra - nem csak gep, hanem scenery keszitenel is :)

    Most csinalom masodik eve az L-410-est es tartok kb sehol :) Egyszeruen megunja az ember, hogy csinalja-csinalja es meg mindig nem tart sehol. Aztan ott ahol van, kiadja es lezarja a dolgot.
  • djfules
    #23821
    Ja most nézem hogy te csinálod a L-410-est! Nagyon gratulálok hozzá, szép erről beszéltem! Benned van igényesség! És legalább fogalmad is van róla én csk olvastam eddig az aircraft készítésről! De kérdezni is akartam (biztos már kérdezték) Úgye X-plane-re készül? Miért dontöttél így FSX verzión nem gondolkodsz?
  • djfules
    #23820
    Tudom nem egyszerű, csak arra gondoltam hogy nem érez-e késztetést arra hogy utánanézzen ha nem tudja inkább kiadja jó az! Gondolok itt a Wilco termékeire nem lett volna az rosz csak borzasztó gyenge volt a grafika vagy egy két Just Flight termékre vannak tök jó modellek, de nem adok érte pénzt mert szarul néz ki! Az A2A csapatának ez leesett jöttek is a javítások emlékszem a B-17 modell nagyon rusnya volt...

    Senki se mondta hogy könnyű, de nem lehetetlen másoknak is sikerült. Ez szerintem pusztán igényesség kérdése, annyi szeméttel van tele a net, ingyenes és fizetős addon vagy ne kérjen pénzt érte és jó lesz a gyerekeknek vagy csinálja meg rendesen...

    Ez csak az én laikus véleményem volt kicsit néha egy két addon-tól többre vágyom ennyi ezért is tisztelem az IRIS QW PMDG CAPTAINSIM (abugok ellenére) SIBWINGS ALABEO CARENADO stb..termékeit
  • ksgy
    #23819
    > Nem tudom megérteni azt, hogy odarajzolunk egy kapcsolót fölé írja hogy mi az, de a funkcióját nem tölti be nem zavarja... Persze itt nem a nagyokról beszéltem....

    Gondolod, ha ez ilyen egyszeru lenne, akkor nem lenne sokkal tobb teljes reszletesseggel kidolgozott gep? :)