33535
  • almostatys
    #23938
    Jégteleníteni csak akkor lehet,ha 3 C fok alatt van a hőmérséklet a reptéren. Akkor kínálja fel autómatikusan a jégtelenítést az AES az f6 gomb megnyomása után.
  • Nesu
    #23937
    Akkor így vanna ami lenne ...




  • bur07
    #23936
    Bocsánat ,hol? Ajtó paramétereke betudom állítani ,rep. paramétereknél. . Configban ai időt és hangot tudom változtatni.
  • Nesu
    #23935
    nyisd meg a help -et és a conf aircraft -ban repair -old a pushback -et .
    kellemes AES -t !
  • bur07
    #23934
    AEShez valaki? Ha új repülőt adók hozzá , akkor miért nem lehet push backkel, jégtelenIteni illetve marsaller autó megjeleníteni. Friss változat van fent a Pmdg miatt.
    Köszönettel
  • bondi
    #23933
    De szo szerint, mar reg nem kellett volna a gepet buziznom, de mondom csak kiprobalom HT nelkul mit tudok huzni rajta. 4,6 on 1,38 core V al 2 orat ment a prime95, proci 61C, na mondom ebben siman benne van a 4,7 is. Hat nem volt:p
  • bondi
    #23932
    Azt hittem, hogy ezen a 2 biossal oldottak meg, es ilyen esetekben tolti vissza a mentett biost a bekrepalt helyere. Ezert is furcsaltam az egeszet, es a sok ficsör mellett elvesztem, a legegyszerubb megoldast nem is kerestem.
  • Clidey
    #23931
    Ahelyett hogy inkább valami mást huzogattál volna...
  • Hypo #23930
    jaja varjuk már nagyon
  • Nesu
    #23929
  • carlosfly
    #23928
    Huzogatod a procit es nem tudod hogy van CMOS Clear? Az igen!
  • bondi
    #23927
    Uraim, Önöknek jövök 1 sörrel, behajtható egyeztetés alapján. A jumperes nyert vegül, most majd kezdem ujra a mókát a 4,7ért :P A hülye saját kárán sem tanul :)
  • nibron
    #23926
    Az alaplapokon lehet resetelni a biost. Manualban benne van hol találod (jumper). Elem kivétel nem mindig jó, mert van mögötte egy kondi, és arról elég sokáig mehet még.
  • [HUN]FaTaL
    #23925
    Elem ki, problem solved. Újra beállítod a BIOS-t és kész. Én is így jártam múlthéten a 4,6-tal, mert nekem meg a 4,5 nem volt elég :D
  • bondi
    #23924
    Beszart az alaplapom, belehajszoltam egy boot-loop,ba, es nem kepes kitalani belole:P Gigabyte-al ovatosan, most hogy utanaolvastam eleg meglepo dolgokra kepes. Mondjuk nem volt eleg a stabil 4,6 oc, nekem ki kellett probalnom a 4,7et is, pont megerdemeltem! Vagy lehet hogy Clidey volt? :)
  • bondi
    #23923
    Az engem is felcsigazott, siman lekapnam gex-utx combot , de ahogy neztem nem lesz akcios vetel :p
  • nibron
    #23922
    Szerinted mire válaszolt? Mert nem a 777-re. Mit gondolsz honnan tudom?
    Szóval meg lehet csinálni, de szerintem nincs elég türelmed hozzá. Én biztos nem állnék neki, inkább repülök. Egyébként az UT2-ben is használnak szembe pályát, mert az nem az AI-tól függ. Viszont tegnap este valamelyik finnair járat Frankfurtból háromszor ment el egymásután. Járat duplázás esetleg triplázás elég sok van az UT2-ban. Csak azért használom, hogy legyen egy kis élet az fsx-ben. Leszarom, hogy van e winglet vagy sem.
  • [HUN]FaTaL
    #23921
    Vagy mégtöbb galibát csinál :D
  • exTrem
    #23920
    Abban biztos vagyok :) Komoly munka.
  • Hypo #23919
    :) VFR akkor azért ritkán váltok kontinenst:) majd a global scenery megolda amint kint lesz.
  • almostatys
    #23918
    Mármint te a 777-ről beszélsz? Az a baj,hogy már 3-szor próbáltam a Captain Sim oldalán regelni a forumba,de valamiért nem enged. Nem fogadja el a regisztrációmat. De ha elárulod,hogy pontosan hol ,melyik topicban találok választ arra,hogy hogyan tudom bekapcsolni kizárólag csak a kijelzők és a kapcsolók világítását,akkor azt megköszönném!
  • Nesu
    #23917
    hivatalos fórum ,ott regisztrálsz (kell a kulcs amit erre a célra kaptál) és kapsz segédletet erre is van megoldás ....
  • almostatys
    #23916
    Szerintetek ki lehet cserélni az Ultimate Traffic 2-ben egy adott gép festését? Pontosabban nem csak a festését,hanem az egész gépet. Az az igazság,hogy az Ice Ai Traffic annyival előrébb jár mint az UT2,hogy amely gépeken van a valóságban winglet,azon a gépen van winglet az Ice Ai Trafficban is,de az UT2-ben nincs.
    Viszont az Ice Ai Traffic gépek kicsit meg vannak hülyülve,mert nagyobb reptereken minden pályát használnak le és felszálláshoz,az UT2 pedig ilyet nem csinál. A lényeg,hogy az Ice Ai Traffic-ból tudok áttenni gépet az UT2 -be?
    Meg mondjuk jó lenne egy-két új festésű american Airlines is a traffic-be.
  • exTrem
    #23915
    Na hát ez az, hogy a ki-be kapcsolgatás azért nem a legoptimálisabb. Mert én is ha az orbx progiban defaultra teszem a dolgokat, akkor semmi probléma, csak ugye az England akkor ugyanúgy default lesz. De amint Europe-ra kattintok, az England az orbx-es lesz, viszont azon kívül minden blurry :/
  • Hypo #23914
    Modem-el szedtem sierra oldaláról a patchet órákba telt volt Matav 18-tol ingyenes telefon régi szép idők közben pörgött a MIRC
  • almostatys
    #23913
    Ha megnyomom a billentyűzeten az "L" betüt,akkor nekem is működnek,de az a baj,hogy minden fény egyszerre kapcsol be. Kimondottan csak a műszerfal világítást, te sem tudod szabályozni,illetve hogy csak a kijelzők világítsanak a cockpitben.
  • Nesu
    #23912
    nekem működnek a fények


    Dome Lights

    Panel Lights
  • [HUN]FaTaL
    #23911
    "Patch pedig már mindig van, még a virágboltban is"
    Kivéve amikor a fejlesztő/kiadó baszik rá.
  • almostatys
    #23910
    Kíváncsi vagyok odaérsz e ezzel a gagyi Captain Sim 777-el. Csak nehogy sötétben repülj,mert nem fogsz látni a cabinban semmit! :-)
  • nibron
    #23909
    Woman a CoP?
  • nibron
    #23908
    Azt akartam mondani, hogy poénból csinálja, nem igazán komoly. Minden játékban lehet találni hibákat, pl. a lebegő hullák az egyik kedvencei, nameg a falon átlövések, vagy a hiába lövöm nem döglik meg, de engem egy skullóval kinyír típusok, mozgások, AI, stb... Ha jól megnézzük pl. a COD, MOH összes részében találni ilyet, a Hitman-ben is van pár, de mégsem mondanám, hogy rossz játék. Én pl. a hitman minden percét élveztem, sőt a változatossága miatt még ma is. De kiadnak alacsonyabb költségvetésű és igényű játékokat is, egészen az 500Ft-os kategóriáig. És azokkal már lehet poénkodni. Patch pedig már mindig van, még a virágboltban is. Nem a múlt században élünk.
  • Nesu
    #23907
    Készülődünk az útra Amszterdamból Peruba







  • CptSAB
    #23906
    Nem is az a lényeg, hanem, hogy mi kerül a boltok polcaira. És de sokszor mondja ki a srác, ezért még pénzt mernek kérni. És mondjuk egy 2000-2005 körüli játék esetén még nem beszélhetünk internetes tömegtársadalomról. Emlékszem, 97-2002 között jártak a számtech. magazinok, vagy volt patch egy játékhoz, vagy nem. Mondjuk akkoriban is ugyanezen árfekvésekkel futottak a kicsikék, szóval akkor mondjuk egy 999 Ft-os gém is igencsak húzós volt, origin játék akkor kifejezetten újgazdag csemeték polcain volt. A magamfélék beérték a rippelt gammákkal is. Na most megveszel egy terméket, ami tele van olyan hibákkal, hogy legszívesebben lekarmolnád a falat is, főleg, hogy pénzt adtál érte.. FS esetében is hány olyan addon van, amiért pénzt kérnek, és meglátod, majd hátrahökölsz.. ezért fizetni?
    Szerencsére mára annyit javult a helyzet, hogy igenis lehet és néha kell is venni eredeti cuccot, mert ha nem vagyunk uramisten mindjárt kell nekem típusuak, akkor mire tényleg kiforr a cucc, meg is lehet venni olcsón, vagy jóval olcsóbban, és áldoztunk Justicia oltárán is. Mindenki a maga pénztárcájának megfelelően. :)
  • polluxware
    #23905
  • nibron
    #23904
    Hát már ezer éve csinálja, és vannak jó beszólásai a csubinak, de van, hogy olyat húz le amit én is kitoltam, és jó volt. Persze ő javítást még véletlenül sem tesz rá.
  • CptSAB
    #23903
    Neten nézgelődtem, belebotlottam..
    Szóval ha tényleg nagyon gagyi dolgokat, játékokat akartok látni.. akkor youtube.com és keressetek rá:
    Rossz PC játékok sorozat
    Garantálom széjjel röhögitek magatokat. :)
  • Hypo #23902
    :))) de tudod miért mert mostanában neked NIYHÁÁÁ effekted van:)))))))))))))))
  • Hont
    #23901
    4.22 nél mintha magamat látnám mikor pörgetem a térképet és próbálok valami "ismerős" vonalat felfedezni rajt...
  • polluxware
    #23900
    na jóó kivéve a vc-t.. de azt meg nem használom
  • polluxware
    #23899
    nekem a pmdg ngx minden téren jobban tetszik...