33535
  • polluxware
    #23978
    júúúj:) hát én kerestem a pop-korn-os szmájlit de nem találtam:))
  • Nesu
    #23977
  • Papirzacsi
    #23976
    Emlékeim szerint nem is ez az első ilyen "hamari" vásárlás.
  • Clidey
    #23975
    Lehet milliomos nem vagy de eszed se lehet túl sok. Ugyanis:
    Szerintem a honlapjukon minden korrekten le van írva, mi az amit tartalmaz a repülő minek kell működnie. Továbbá ott az official fórumjuk ahol vásárlás ELŐTT gyönyörűen lehet tájékozódni hogy milyen bugokkal-hiányosságokkal találkoztak azok a júzerek akik már megvették. Kicsit gondolkozhattál volna mielőtt cselekszel. Esetleg urambocsá' vásárlás előtt feltenni a kérdést itt vagy akár más topikokon hogy "nézzétek srácok, ezt-és-ezt a cuccot szeretném megvenni, mi a véleményetek-tapasztalatotok?"
    Ennek fényében szinte halál pontosan be lehet lőni hogy ha az ember megveszi akkor mire is számíthat. Körülbelül fél óra böngészésbe telik az egész.

    Ennek ellenére te mégis megvetted aztán meg itt floodolsz hogy ilyen szar meg olyan szar. Meglehetősen szánalmas. Hát bocs de nem bírlak sajnálni érte, tökre megérdemelted a sorsod.

    Én is vettem már pár CS terméket - legutóbb a B737-et -, mégsem jöttem ide jajveszékelni hogy itt bugos meg ott nem működik. Ugyanis előtte végigböngésztem a honlapjukat és a fórumot... aztán úgy döntöttem hogy együtt tudok élni azokkal a hibákkal illetve lesz türelmem kivárni az esetleges peccset hozzá. Sőt, írtam is egy rövid """"cikket"""" épp az olyan ...hmmm... júzereknek is mint te, hogy mire számíthatnak ha esetleg a ezen addon megvásárlásán törik a fejüket.

    Ha gondolod nyugodtan húzódj vissza a prohardverre ahonnan jöttél, és hintsd az igét milyen szemetek vannak itt az sg-n; nem hajlandóak együttérezni veled amiért elkövettél egy - amúgy simán elkerülhető - faszságot! Szerintem nem fogsz itt sokunknak hiányozni. Nekem legalábbis biztos nem.

    Na szeva!
  • Nesu
    #23974
  • Nesu
    #23973
    Megvan , köszönöm a segítséget az RTE első oldalán van Direct és Hold lehetőség ide kell bemásolni a fix-et
  • Nesu
    #23972
    nekem most erre nincs időm de a manuálban van /RTE\Page1 \Request<Send\FLTSIM FPLS > és a mentett IFR ... to .... betöltése \Activation>

    Ki tudja hogy tudok az FMC -ben átugrani a következő útvonal pontra vagy az azt követökre ???
  • almostatys
    #23971
    Tudjátok még 1.5 évvel ezelőtt az indexen tettem fel a kérdést,hogy esetleg lenne türelme e valakinek,hogy megtanítson repülni a 767-el. 1 napon belül jelentkezett egy user,aki felajánlotta,hogy segít,aztán később sokat is repültünk együtt. Itt meg felteszek pár nyamvadt kérdést és máris nekem estek! Na ezek vagyunk mi magyarok! Marjuk csak egymást!!!
  • almostatys
    #23970
    Ja Clidey és milliomos sem vagyok! Nekem a Captain Sim 777 kurva drága volt ezért a tudásért!
  • Papirzacsi
    #23969
    Elmondtuk a véleményünk...
  • almostatys
    #23968
    Azt hittem,hogy ez egy forum,ahol lehet segítséget kérni és ahol elmondhatja az ember a véleményét! Én nem repülök ősidők óta,kb 1.5 éve tanultam meg a műszeres repülést annyira,,hogy eljussak A pontból B pontba! Nem lehet mindenki olyan kibaszott profi mint ti vagytok! Én normálisan kérdeztem tőletek,próbálok segítséget kérni,ti meg faszfej stílusban válaszoltok! Bocsánat,többet nem kérdezek semmit! Megyek a prohardverre,ott legalább normális emberek tudnak normálisan válaszolni!
  • Clidey
    #23967
    Igazad van, az a gép egy nagy adag fos! Ráadásul méregdrágán! Szemét egy cég ez a CS átb.szák a vásárlókat mert nem közlik előre hosszú oldalakon keresztül részletesen a weboldaljukon hogy mit tud a repcsijük, így az ember zsákbamacskát vesz! Reméljük minél hamarabb tönkremennek!!!! Pfööjjjjj!!!!!
  • Papirzacsi
    #23966
    Túl sokat akarsz. Fuel planner, idő, stb... Játszál teleportálós játékkal, akkor nem kell hosszú ideig repülni.
    A manuális tüza. számítás se több idő, mint megnyiti a fuel plannert, beállítgatni minden szart. Zsebszámológéppel még egy percbe sem telik, de hát te tudod, már megszoktuk, hogy még a szar is ízetlen, töltsd fullra, akkor nem lesz mit tervezni, csak repülni. Ennyi...


  • Papirzacsi
    #23965
    Mi tart annyi ideig. Hátramenetben mész? :-)
  • almostatys
    #23964
    Hát minimum! Vannak olcsóbb gépek,amelyeknek van fuel plannerje. Vagy inkább így írom: Ha már ilyen fosúl működik a Captain Sim 777,akkor legalább fuel plannerje lehetne. De már mindegy,mert találtam egyet.
  • Nesu
    #23963
    várhatóan 15 órán belül ott vagyunk FL370
  • Clidey
    #23962
    Mégis mit vársz egy ekkora fostól? Még fuel plannerje is legyen?! Ennyi pénzért?
  • almostatys
    #23961
    Még egy kérdésem lenne: Hogyan tudok elmenteni egy flight plan-t,hogy azt ne kelljen egyesével beirogatnom az FMC-be,hanem csak a co route-ba kelljen beírni és magától betöltse az egész utat? Még tavaly mutatta valaki,de elfelejtettem. :-(
  • almostatys
    #23960
    Köszi! Sokat segítettél! Csak az a baj,hogy nincs időm ilyenekre. Örülök ha arra van időm,hogy repülni tudjak egyszer-egyszer. Néhány gépnek van hozzá gyártott fuel planerje,de a Captain Sim 777-nek sajnos nincs.
  • Papirzacsi
    #23959
    Én tudok és csak 30€-ba kerül, az izgalom amit ad az felejthetetlen.


    (papír, ceruza, számológép)
  • almostatys
    #23958
    Nem tud valaki véletlenül egy jó Fuel Planner progit?
  • Nesu
    #23957
    Gyerekek GORLO -t elérük Enroute -on csodásan muzsikál a kicsike
    climbing FL340 KLM 777
  • VDomino
    #23956
    Nem tudtam ezt a korlátozást Európára,akkor egyértelműen lefelé,kösz az infót.
  • nibron
    #23955
    Európában a forgalom sűrűsége miatt kötelező az autopilot használata. De ha neked kimenne mindkettő vagy mindhárom, nem szállnál le? Átrepülnéd az Atlanti óceánt, bízva, hogy más elektronikus hiba nem lép fel? Egyébként pedig a manualban le van írva, hogy mi a teendő ilyenkor, és ott az áll, hogy lefelé. De ebben az esetben csak ajánlás.
  • almostatys
    #23954
    Na megvan! Ez tényleg működik vazz!!! :-)
  • Nesu
    #23953
    A 27 -es kifutó ismét reszket ,mert jövünk
  • VDomino
    #23952
    És azért kényszerleszálltál?Tessék szépen kiseggelni azt az 5-6 órát Limáig a gép előtt.
    Real life ez olyan jelentőségű egyébként,hogy le kellene szállni?Nem hiszem.
  • almostatys
    #23951
    Nekem a Cruise ALT ki van töltve a VNAV-ban az FMC-ben. Nem tudom oda újra beírni a végső magasságot. Csak egy röpke LHBP-LOWW vonalat repülnék próbaképp,de a VNAV-ban nem tudom átírni a 16000 magasságot,mert már ki van töltve és lilával mutatja.
  • Nesu
    #23950
    A probléma okozója az EFB hibájából adódott
  • Nesu
    #23949
    25 perce elszállt az Autopilot kényszerleszállás Anglia ! 5-10 perce szétfagyott az FSX
    félóra és újra tábla
  • carlosfly
    #23948
    Fspassengerrel tolod?
  • Nesu
    #23947
    EHAM - SPIM

    UTC 1500 ,Boardin completed ,Push and Startup requested ,
  • [HUN]FaTaL
    #23946
    Vagy gyakran előfordul, hogy az avsimen vannak kész intelliscene fájlok :) Onnan is megpróbálhatja beszerezni.
  • nibron
    #23945
    A két bios nem azt jelenti, hogy a beállítások kétszer vannak meg, hanem amikor biost frissítesz, akkor egészen addig megvan a régi, míg felül nem iratod, tehát a következő frissítésig. És ha behal a frissítés, akkor nem döglik meg az alaplapod. Csak akkor ha mindkét példány halott. De az meg nem fordulhat elő elvileg.
  • nibron
    #23944
    Na szóval, az AES funkciói csak azoknál a gépeknél működik, ahol az aircraft.cfg mellet megtalálható egy érvényes intelliscene.cfg nevű fájl is. Ez független a reptér aktiválásától. Ezek szerint a pmdg mappában van ilyen fájl, az atr-ben viszont nincs. A legegyszerűbb ha a pmdg-ből átmásolod az atr-be, és működni fog az atr-el is. Viszont rosszul pozicionál, mivel az ugye a 737-eshez készült. Ahhoz, hogy jó legyen a megfelelő értékeket kell beállítani. Ezt az AESHelp nevű alkalmazással tudod megtenni. Elindítod az fsx-et, majd betöltöd az atr-t. Ezután elindítod az AESHelp-et, és a "Set Aircraft Parameters" gombot megnyomva megkapod a #23937-es hszben látott párbeszédablakot. És ott kell beállítgatni. Azt, hogy hogyan megtalálod az AES leírásában. Esetleg a neten kereshetsz az atr-hez való intelliscene.cfg-t is.
  • bur07
    #23943
    Mival a program ingyenes,csak reptért szerinti creditett kell meg venni. Egy creditett vettem,hogy kipróbáljam Budapesten. /Bocsi,de meg vettem 4500 ft-ért anno fél éve./ Csak felraktam a friss változatott mostanába,de nem tudom az ATR-re konfigurálni. Eddig semmi bajom nem volt vele.bár nem nagyon foglalkoztam vele,csak most.Én személy szerint olyan vagyok,ha nem megy késöbb próbálkozok vele újra.Most jöt a el a pillanat.
  • Nesu
    #23942
    akár meg is veheted .... ;)
  • Nesu
    #23941
    Kapitány Sim LNAV VNAV megoldás ??!!??

    I have found a solution to enable VNAV. After programing FMC go to VNAV side in FMC and then to cruise and reinsert the final Flight Level...works good. Climb without reasons in LNAV and VNAV

    Találtam egy megoldást, hogy működjön a VNAV. Miután beprogramoztad az FMC -t lépj be a VNAV oldalra FMC -be majd a Crusie -be és addmeg újra a végső Flight Level -t ... jólműködik . Emelkedés minden ok nélkül LNAV és VNAV -ban




  • polluxware
    #23940
    hát ez tündéri kép;)
  • bur07
    #23939
    Köszi. Megcsináltam,de mikor megnyomom a F6 akkor kiírja No more info avaible jet. Ha át váltom PMDGre akkor szépen megy a funkció. Mikor leszállok egy reptére akkor , már a PMDGnél sem jelenik meg a Marsaller.Rakjam inkább vissza. 2.13 verziót?