33535
  • Hont
    #32655
    Nagyon csini...!
  • Clidey
    #32654
    Napicture

  • geri1900
    #32653
    Sziasztok!
    Eladó Saitek Pro Flight Yoke System és Rudder Pedals.
    Érdeklődni privátba.
  • Clidey
    #32652
    Napicture

  • L Viper #32651
    :D
    Eléggé Kraftwerk-es a feje, meg a testtartása is
  • Clidey
    #32650
    A hanyag elegancia...



  • Clidey
    #32649
    Jártam már úgy én is nem 1x nem 2x, hogy átnéztem a cfg-t milliószor, mert csak nem akart megjelenni az a nyüves paint a szimben, és szentül meg voltam győződve róla hogy pedig mindent jól csináltam. Aztán a végén kiderült, egyetlen sorban egy pici kötőjelet felejtettem el... Nálad is tuti ez van, mert például nálam is működött a repaint, hisz ott van róla a kép.
  • Clidey
    #32648
    Hát, ennyit tud az FS grafics endzsinje 2016-ban.
  • bankii
    #32647
    Jajj, dehogynem!
    www.aerosoft.com
  • szili01
    #32646
    Sziasztok! Nem tudtok esetleg Aes 2.43 verzióhoz serialt?
  • saca79
    #32645
    Ctrl C Ctrl V volt es persze kb mar tizszer át néztem. Tényleg nem akarlak ezzel fárasztani de nálam nem jelenik meg ez a livery sajna.
  • Hypo #32644
  • Zpogi
    #32643
    Halihó!
    Nem akarok ünneprontó lenni, mert tényleg gyönyörű ez a screenshot, de jól látom, hogy a szárny alján is a felhők tükröződnek vissza?
  • Clidey
    #32642
    Napi képlövés

  • Clidey
    #32641
    Röviden: Nem lehet.
    Hosszabban: ORB-ék nem dolgoznak FS2004 alá. Talán nem is dolgoztak sosem. Az FSX-es Global textúraformátumot meg ugye az FS2004 nem eszi meg. Bizonyos sötét oldalakon találsz egy FSX-ből átkonvertált textúrakészletet. De az az FS2004 eltérő működéséből kifolyólag nem olyan eredményt fog adni mint FSX-ben, ezt ne is várd. De azért egy picivel talán szebb lesz.
  • Clidey
    #32640
    Hát, van az arcukon bőrréteg jó vastag... De azért kiváncsi volnék hányan vették meg, és kicsodák...
  • Clidey
    #32639
    "aztan aircraft.cfg be amit kell"
    Na, itt rontottad el... Elég egy karaktert hibáznod/elnézned, és máris nem jelenik meg FS-ben a livery. Szóval csekkold át még párszor azt a bejegyzést, meglesz az a hiba biztos.
  • szili01
    #32638
    Sziasztok! Fs 2004-hez lehest használni FTX Global texturát vagy csak ultimate terrain europe a kompatibilis.. ? A Válaszokat előre is köszönöm.
  • Hypo #32637
    ilyet kiadni de komolyan 2016 ban?? ........
  • saca79
    #32636
    Igen olvastam..... Szokásos gondolom semmi ficsúr.Be másoltam a mappát aztan aircraft.cfg be amit kell. Bejegyzést modositottam sorrend szerint. De akkor sincs a listában. Nem először pakolok be liveryt de ez valamiért nem stimmel nálam.
  • Clidey
    #32635
    Na ezen hangosan felröhögtem én is!
  • Clidey
    #32634
    Nem a liveryben van a hiba hanem te kapálsz el valamit. Readme-t elolvastad?
  • Hypo #32633
    '....Appearance of panel as close as possible to the real aircraft....' na persze :)))
  • saca79
    #32632
    amúgy nekem nem működik eza livery sajna . Hiába pakolom be nincs a listában :/
  • saca79
    #32631
    erre annyit mondok LOL.
  • saca79
    #32630
    Isten vagy ! :D
    Esetleg valaki Zlin 142 höz használ é vagy ven e FSUIPC switch leosztása? Ugye speciális kapcsolók instrument switch, sőt még a battery sincs benne a listában. LUA hoz LINDA hoz hülye vagyok fingom sincs ezeket mihez rendeljem végig próbáltam már az összeset :D
  • Clidey
    #32629
    Srácok, valaki egy perfekt B777-est?
    Először nem tudtam sírjak-e vagy nevessek...végül az elképedés mellett döntöttem; hogy valakinek még így 2016 végén van bőr a pofáján ilyen szemétért pénzt kérni...
  • Clidey
    #32628
    HA-FPN AccuSim Cherokee
  • papa10000
    #32627
    Azt hiszem,hogy a bátorítás szükséges. Sajnos, mivel nem birom az angol nyelvet, sem a Manuállal, sem a videó sorozattal nem sokat tudok kezdeni. A laptopomon megy a videó, az asztali gépen van a Concorde. Próbálom követni a látottakat. Ne nagyon nehézkes így. Az is gondot okoz, hogy a videón mutatott tutorial nem egyezik a gép manuáljával.
    Azt írod, hogy ez a gép sok mindenben más. Hát már a cockpit megjelenése is teljesen más mint a a pmdg gépeké, amit használok. Nem tudom, hogy hogyan kezdjek hozzá a gép megismeréséhez.Elöször is azonosítani kellene a paneleket. Mi mire szolgál, mit csinál.
    Próbálkozom. Amikor belezavarodom, megunom, előveszem a 747-et és repülök egyet
    De nincs nagyon jelentkező, aki ismeri ezt a gépet.
    Nézelődtem francia fórumokon, meg az FSLab honlapján levő fórumon, de ott már profik vannak.
    Egyelőre ezt a videó sorozatot nézegetem: Concorde X by FSLabs - First flight tutorial 1-8 a You Tube-on.
    Utoljára szerkesztette: papa10000, 2016.10.18. 15:45:42
  • papa10000
    #32626
    Köszönöm!!
  • Hypo #32625
  • Papirzacsi
    #32624
    Én csak bátorítani tudok mindenkit, hogy próbáljon meg Concorde-dal repülni. Még FS2002-ben vagy már FS2004-ben sokat nyomultam az akkoriban megjelent PSS Concorde-dal. Az FSlab annál egy újabb és részletesebb kieg.
    Maga a gép nagyon jópofa szerintem, sokmindenben más, pl. más filozófiát követ és több interakciót kíván repülés közben, mint a ma megszokott modern gépek. A teljesítmény karakterisztikája, a repülési jellemzői és az abból adódó plusz feladatok, pl. a súlypont folyamatos állítása (ha az automatikusan nem működik) rejt magában kihívásokat. :-D Nem mellesleg hamar nagy távokat lehet legyőzni vele. :-D Szóval szerintem kár lenne a polcra tenni. :)
  • saca79
    #32623
    Köszönöm a tippet.Erről még nem is hallotam, de nem tűnik rossznak.Legutóbb ezekkel szemezgettem. Bár nem annyira olcsó.
  • Hont
    #32622
    Isten éltessen sokáig!
  • ToMy_
    #32621
    Ha ilyenre "vetemedsz", ajánlom figyelmedbe az Arduino-s megoldásokat:
    Mobilflight
    Link2FS

    Ugyanakkora befektetéssel sokkal látványosabbat lehet belőle kihozni:

    GA multifunction panel with Arduino.

    Az egész alapját, az Arduino board-ot már 1800-2000 Ft-ból be lehet szerezni Kínából, a szoftver free, minimális elektrotechnikai ismeretekkel nagyon látványos és hasznos dolgokat lehet összerakni belőle.

    Utoljára szerkesztette: ToMy_, 2016.10.16. 21:04:37
  • saca79
    #32620
    Szuper lenne! KÖSZÖNÖM!
  • Clidey
    #32619
    Meg tudom érteni az aggodalmad... Nekem is már túl oldschool a Concorde, ezért sosem vetemedtem rá...
  • Clidey
    #32618
  • Clidey
    #32617
    Nekem csak ez az egy fiktív magyar livery van hozzá. Még anno a Zolinak csináltam a Fotelpilóta honlaphoz. Ha ez megfelel oda tudom adni ofkorz.

  • papa10000
    #32616
    70. születésnapomra kaptam egy FSLab Concorde X gépet. Tegnap a család unszolására betöltöttem az fsx-et, hogy repüljek egyet. A gép választásánál meglepetten láttam, hogy egy szokatlan formájú géppel kezdődik a lista. A PMDG747-el szoktam repülni.Ez volt a meglepetés.
    Ma betöltöttem a Concordot, de elszörnyedve láttam, hogy egy teljesen kiismerhetetlen cockpit-el találtam szemben magamat.
    Háááááát... nem tudom, hogy mi lesz. Talán ha megkérdeztek volna, egy pmdg 777-el jobban tudtam volna mit kezdeni
    Találtam a egy 8 részes videót a YouTubon. De 10 perc után abba hagytam a nézést.
    Ha valaki találkozott már ezzel a géppel és tudna valami alapvető dolgokat mondani róla, megköszönném. Vagy felteszem a polcra a többi FS9, FSX dobozok közé.
    Utoljára szerkesztette: papa10000, 2016.10.16. 18:14:30