33535
  • Pelsodriver
    #24379

    Ha már Orbx, hallott valaki már megoldást arra, hogy állítólag az Orbx England nem igen használható a GEX-szel együtt?
  • Nesu
    #24378
    Orbx - FTX: EU Wales
  • nibron
    #24377
    Én a helyedben reinstallálnék. Valószínű alkalmazás vs. driver párharc alakult ki. Az install után ha még fennáll a helyzet, akkor driver gond lehet. Végső esetben hardver, de gondolom mással is játszol. Azért ha újra írsz, a géped és az oprendszer fontosabb paramétereit azért majd vésd bele.
    Ha nem raktál fel service packet, akkor az újratelepítés előtt azt megpróbálhatod.
  • gcs7e7
    #24376
    senki? :(
  • bur07
    #24375
    Köszönöm. De a kérdés még mindig az, hogy minden tIpusra jó? Boeing család , airbus, fokker és atr.. Aerosotban lévő program checklist nekem nagyon tetszik.
  • Nesu
    #24374
    én nem tudom ,hogy a RAAS PRO X mivel jobb mint az FSRAAS -nál ami ingyenes .
    de ugyan azon az elven működik .
  • bur07
    #24373
    Tud még valaki mondani róla valamit? Érdemes vele foglalkozni?
  • almostatys
    #24372
    Kár,hogy nem tudok valamiért regisztrálni a Captain Sim forumára,mert megkérdezném őket,hogy mikor jön az 1.2-es SP,ugyanis ezzel az 1.1-el nem sokra megyek! Ugyanúgy kaki mint eddig volt! Azt hittem,hogy ezek nem csak olvassák,hanem meg is értik azt amit a forumozók leírnak a géppel és a javításával kapcsolatban.
  • Nesu
    #24371
    CS Boeing 777
  • Nesu
    #24370
    SP 1.1 is available
    Version in the store: 1.0
    Current version: 1.1

    Please make sure the latest Service Pack 1.1 is installed.
  • Nesu
    #24369
    Sziasztok erről : ado - Piper PA46T Malibu Jetprop HD , mi a véleményetek ?
  • Nesu
    #24368
    VNAV fix is ready: www.captainsim.org/tools/x777/sp/777_vnav.zip

    Please download and unzip to ....FSX\SimObjects\Airplanes\CS_B777-200ER_GE\panel\
    overwriting old files.

    As soon as we get some positive feedback we'll pack the 1.1.
  • bur07
    #24367
    Köszönöm! Neked meg van? Érdemes meg venni?Ugyan azt csinálja amit airbusnál? Esetleg inkább használjam típusra felbontva a fs2crew?
  • Papirzacsi
    #24366
    Ha olyan progit akartok használni, ami FSUIPC-t használva kommunikál az FS-t futtató géppel, akkor nem csak az FSUIPC-t kell megvásárolni, hanem a WideFS-t is, ugyanis ez biztosítja a kommunikációt hálózaton keresztül.(FS9 esetében is ez a helyzet)
    Amennyiben a program amit használni akartok, simconnecten keresztül kommunikál az FSX-szel, akkor nem kell semmit megvásárolni, csak telepíteni a simconnectet és helyesen bekonfigurálni. Röviden ennyi.
  • [HUN]FaTaL
    #24365
    Ha megveszed a teljes RAAS-t, akkor igen. Az Airbusban lévő verzió csak ahhoz jó.
  • bur07
    #24364
    Hali Urak!

    Mesélne nekem valak iFS2Crew: RAAS Professional amit Aerosoft kiadott az Airbushoz. Azt lehet használni más modellnél is? ( PL: PMDG,DA fokkker, Level-d)
    Köszönöm
  • VDomino
    #24363
    Ez engem is érdekelne,az FSC-t meg a PlanG-t húznám át laptopra.Fsuipc megvan,gondolom crosslink kábel is kellene.
  • Hypo #24362
    FSUIPC: http://secure.simmarket.com/advanced_search_result.php?keywords=fsuipc
    Mit szeretnel a 2 geppel csinálni? tobb megoldás létezik, van aki egyiken fsx et futattja a masikon a kulonbozo progikat last Weather...stb
    Van ahol bizonyos muszerek vannak masik gepen..stb Sok a variacios lehetoseg
  • viktor0312
    #24361
    Sziasztok. Egy gyors és buta kérdés.. Ha 2 db pc szeretnék használni a fsx-hoz akkor milyen segéd progik fognak kelleni?? Illetve Az FSUPC Valaki regisztrálva van?? Mennyibe kerül ha egyáltalán fizetős?
  • Hypo #24360
    jaja jo kis irasok vannak de itt egy magyar kollega oldala szerintem az egyik legjobb ebben a temaban.
    http://maunpilot.blogspot.co.uk/
  • nibron
    #24359
    Szabályzatban pontosan benne van.
  • bondi
    #24358
    Bushflierek, ezt a blogot ismeritek?:

    Bush Flier Diaries Indonesia

    Nagyon joooooooo!
  • carlosfly
    #24357
    Innen például.
  • Mikoyan
    #24356
    ÜDV!Honnan tudok letölteni Aero L-39-et a flight sim x-hez?
  • polluxware
    #24355
    már bocsánat..

    te miről beszélsz?

    olyan országokról, ahol van ÉSZ?

    itt foci van, meg "nekem-nekem" népnemzeti "összefogás-magamért"
  • djfules
    #24354
    akit érdegel NGX-hez http://asn.aerosoft.com/?p=20077
  • nibron
    #24353
    Ha egy nagyobb társaság tönkremegy/megszűnik, ált. mindig születik egy vagy több árnyékcég. Nekik az a dolguk, hogy összeszedjék a még összeszedhető bónuszokat. És ez többnyire befektetőket jelent, pl. azzal, hogy lám megszűnt egy nagy légitársaság, hű mekkora piaci rés támadt, most kell lépni, mert akkor nagyot kaszálunk, stb. Aztán szépen csendben megszűnnek. Amerikában amikor sorra mentek tönkre a bankok, azoknak jó részük ilyen volt. Bezárt egy nagyobb bank, alakult 2-3 kisebb újabb, szebb, jobb, magába szívta a nagy bank ügyfélállományát akit tudott, beszedte még amit tudott, majd csődöt jelentett.
  • Hypo #24352
    KözgépAirlines
  • polluxware
    #24351
    olyan hogy "nemzeti" mint magyar SZÓ

    sikeresen porig lett alázva..

    kéretik nem használni
  • polluxware
    #24350
    hú bazd meg... inkább nem írok semmit....

    még ezt se

  • djfules
    #24349
    Na igen ezt én is el tudom hinni... Addig amíg mi büszkén néztük nemzeti légitársoságunk kékorrú gépeit addig bizony az öltönyös bűnözök csak egy potenciális ellenfelet látnak a terminálok előtt és kicsit sem érdekli őket, hogy ki milyen néven üzemeltet és milyen nemzeti és múltú társoságot... csak a zsebük tömve elegyen!!!
  • Nesu
    #24348
    Az új HWA (hungarian world airlines ?)

    Sziasztok!

    Ugyebar mindenki hallott az uj tarsulatrol es a hwa allitolagos uj legitarsasagrol.. alakult egy forumuk is itt a Facebook-on melyen kizarolag pozitiv iranyban szabad kommentelni (jol bevalt az atkosbol atvett regi modszer), ellenkezo esetben az illetot es az altala beirt hozzaszolasokat illetve post-okat azonnal torlik.
    Azt hiszem ez mindent elmond mire szamithatunk eme dicsoseges tarsasagtol aminek a nagyresze meg repulogepet sem latott kozelrol egeszen tavaly Februar-ig. Ez a hozzaallas egy ijesztoen primitiv szegenysegi bizonyitvanyt allit ki a tarsulatrol 0-ra lerontva az eddig felepitett hitelesseget. Akaratlanul felmerul a kerdes az emberben, hogy ilyen hamar megalakultak, szinte hetekkel a Malev leallasa utan, szinte a kuszobon toporogtak, hogy mikor jon el az o idejuk. Nem rosszindulatbol mondom, de sajnos Magyarorszagon egyre inkabb az a tendencia, hogy elobb a hatterben tonkreteszem a mostanit, aztan hoskent terek vissza. Szivbol kivanom, hogy ne legyen igazam, de egyenlore erre utalnak a jelek. Mindezt csak a tapasztalatok miatt irtam le, egy csalodas gondolatai. Szebb jovot!
  • bur07
    #24347
    Köszönöm,eddig eljuttottam.Nem tudom telepíteni az angol beszéd felismerőt. Gépet át állítottam angolra.
  • Nesu
    #24346
    a legújabb verzió v6.16 itt .nekem csak telepítve van az angol nyelvi csomag ,,és működik ,de nem 100 % -os .a tökéletes működéshez át kell állítani angolra a winfost .
  • carlosfly
    #24345
    Szia! Annak elvileg angol Winfos kell valoszinu..legalabb is az angol nyelv pakknak telepítve kell lennie a gepeden.
  • bur07
    #24344
    VOX 6 ATC használja valaki? Telepítéssel gondok vannak.
  • gcs7e7
    #24343
    Jah és még annyi hogy a kép alsó 1/3 sávja teljesen fekete.
  • almostatys
    #24342
    Kár,hogy nem jelzi a PFD,sokkal egyszerűbb lenne. :-)
  • djfules
    #24341
    Nincs mit, ezt elolvasgathatod egy darabig...majd keresgélek ha kell
  • almostatys
    #24340
    Köszönöm! :-)