33535
  • Hont
    #24859
    Mert ilyen nincs...
    Ez csak tündérmese!
  • nibron
    #24858
    Na de az mitől van, hogy évekig szopókázik az ember, görcsöl jobbra-balra, és amikor már majdnem elhiszi, hogy ebben a bizniszben semmi keresnivalója, egyszer csak felhívja egy tök idegen, hogy ez meg az ajánlotta, és felkínálja élete állását? Egy olyat amiben a legjobb amit a legjobban szeret csinálni, és arra a pozícióra pont őt akarják. Egy olyat ahol a fizetés csak másodlagos. És azért az állásért még csak tepernie sem kell.
  • Hypo #24857
    Néha amikor interjúztatok, szoktak én úgy hívom papírkutyák jönni ( ez kb annyit jelent hogy a CV je szép hosszú de csak a papír szép, van jó pár interjú fogás ahol ezek olyan szépen kiderülnek, hogy aztán csak habogás van. Persze pozició válogatja, de ahova tapasztalt munkaerőt keresnek ott a TAPASZTALT az annyit jelent hogy elég komoly szinten kell nyomnia. ( nem junior pozíció).
    NEm állítom, hogy nem lehet elhelyezkedni pilóta fronton, de:
    1. Sokkal nehezebb mint régebben ( lásd repüléss válsága)
    2. Nagyon ritka az amikor juniort keresnek
    3. Ha még is rengeteg a túljelentkező
    4. A hátszél nem minden.
    5. Tapasztalat megszerzése - nagyon sok pénz
  • Nesu
    #24856
    nagyon huncut vagy !!!
  • polluxware
    #24855
    remélem azért átjött a hunucutság
  • Clidey
    #24854
    Figyu...ebbe most szerintem ne menjünk bele. Csak hidd el amit mondok...
  • Nesu
    #24853
    Cuzco - Rio de Janeiro ,de most PMDG 736 -val







  • Nesu
    #24852
    A Turizmus mi ???
  • polluxware
    #24851
    rengeteg seggnyaló van... ő még valami pluszt is tud

    mi lehet az???
  • [HUN]FaTaL
    #24850
    "mi kell most ahhoz hogy valki példul pénzügyminiszter, vagy mnb elnök legyen?"

    Hosszú nyelv.
  • polluxware
    #24849
    bocsánat... én azért

    szóval talán lehet igaza...

    mi kell most ahhoz hogy valki példul pénzügyminiszter, vagy mnb elnök legyen?

    lehet mi látjuk rosszul....

    Clidey... új világ világ van;)
  • Clidey
    #24848
    Arról nem is beszélve hogy ha van hátszeled vagy akár hátorkánod (:D), még akkor sem biztos hogy bekerülsz oda ahova szeretnél...még az sem biztosíték arra hogy megkapod az állást. Ilyen lett a világ, ez van. :(
  • Clidey
    #24847
    Lehet te így tárgyalsz és sikerrel jársz, de hogy nem pilótaállás ügyben az tutibiztos... :)))
  • polluxware
    #24846
    :))
  • Hypo #24845
    Mi van? 7600:)
  • polluxware
    #24844
    szűzmáária

    ,mert az hogy Hypo repül (igaz nagyon ritkán...)

  • Nesu
    #24843
    a tower megteszi ...
  • Nesu
    #24842
    gondolom csak azért beszélek mert eddig én így tárgyalok és egyre többen látják így ;)
    igen lovon ülök ,de nem háttal ...
    igen az a lépéselőny ,nem lépéselőny ,csak tudni kell bánni velük
  • zstomi
    #24841
    Megoldódott, köszi a segítséget.
  • Hypo #24840
    bár ne lenne igazad, DE AZ VAN.
  • Clidey
    #24839
    Hú, te picit háttal ülsz a moziba... a te verziód nem működik a való életben ám... :))) Azok az idők már sajnos rég elmúltak mikor válogathattak a pilóták a munkalehetőségek között. Ma már a munkáltató van lépéselőnyben, ő diktálja a feltételeket. Kamuzni nem tudsz, és nem is érdemes. Már ha egyáltalán eljutsz egy személyes meghallgatásig. Mert az esetek többségében válaszra se méltatják a CV-det.
  • polluxware
    #24838
    ugye nem mondod, hogy te repülsz is... jééézus hova fussak:)))
  • Nesu
    #24837
    először kezd teherrel és lehet soha nem vállalsz személyszállítást ,jogos minden hová kell a tapasztalat ...
    a pályázati beszélgetések a sorsdöntők ,mert akkor odatolod az engedélyed és már le is faragtál egy pár órát a kiírásból ... először alákínálsz a bérnek majd megemelteted amikor már lejárt a próba időd ...
  • Hypo #24836
    ez kb minimum 1000 ora es abbol lehetoleg 200 legyen bush :) (PA28, PA32, GA8). lehetőleg ezeken, nem az olcso rep orarol ismert tipusok:)
  • Nesu
    #24835
  • Nesu
    #24834
    ja ,elnézést az iFly szerelmeseitől ,de nekem ez volt az első 737 NG majd csak később jött az iFly ami nekem nem gyerebe témakörű ,s azóta költőien jó masinám kerekedett FSX - PMDG kombóhoz
  • Hypo #24833
    It seems that inspite earlier rumours Nyassa Air Taxi is continuing their operations. And birdies whisper that they are looking for two pilots (their website seems to confirm this). Their requirements for getting the position are CPL with intrument rating, 400 hours PIC (not total) time. They'd prefer a pilot who is older than 24, has some bush experience and experience on any of the airplanes operated by the company (PA28, PA32, GA8).
  • Nesu
    #24832
    Tegnap bővült a Hangárom a 600 és 700 -as modellekkel .

    ez lemaradt
    LHSzimulésön
  • Nesu
    #24831
  • metaxx
    #24830
    "A CS 777 amikor újan vettem ,vazz ,még azt is valaki felavatta ,ott hagyta a kávéját "
    Igen, azzal találkoztam én is. :) Bezzek Blackbox Airbusban ásványvíz van, palackban, kupakkal. Szépen tisztán. :)
    "mit művel majd az a sok repedés a gurulón az új PMDG 737/600 -om gumiabroncsával"

    Háth majd a Juliet "forróóóón" :D jössz le. Az nice and clean :D
  • Hont
    #24829
  • Nesu
    #24828

    Szóval ,ORBX ,AES mega cucc ?
    Eszméletlen ,már várom ,hogy küldjék az értesítőt ...
    Viszont egy valami aggaszt ,hogy mit művel majd az a sok repedés a gurulón az új PMDG 737/600 -om gumiabroncsával ? A kisebb gépekről nem is beszélek
    A CS 777 amikor újan vettem ,vazz ,még azt is valaki felavatta ,ott hagyta a kávéját ráadásul előbb kilötyögtette ,majd még valószínűleg tele is fingotta ...
    Vazz egy vadonatúj repülő egy merő kosz ...
  • metaxx
    #24827
    Kedves kollégák, és érdeklődők, fogadjátok szeretettel az LHSimulations jóvoltából, a nyuszi ajándékát, az LHS - LHBP_X Alfa verzió szemléjét.
  • Nesu
    #24826
    amíg nekem van szak szolgálatim ,addig nekem van fegyverem és én vagyok a hiánypótló !!!
  • nibron
    #24825
    C:\Users\***username***\Documents\Aerosoft\AerosoftAirbusExtended\NavData.ini fájlban írd át a useNavDataPro=1 bejegyzést 0-ra. Leírásban valahol benne van.
  • Clidey
    #24824
    Ne hidd. Párszáz-párezer óra alatt szóba sem állnak veled ott sem.
  • zstomi
    #24823
    Sziasztok!
    Volt már valakinek gondja Navigraph FMS Data frissítéssel Airbus X-nél?
    Hiába futtatom le a telepítőt, az FMS ugyanazt a dátumot írja ki, mint előtte.
    NGX-nél és CS gépeknél simán működik...
  • asolyom
    #24822
    Érdekes! A Robin X-t kivették az Aerosoft webshopjából.
  • flyby
    #24821
    Gyermekkoromban a hàrmashatàrhegyre jàrtam vitorlàzni,aztàn kèsőbb jött a motorfalke ès meg is àllìtott a penztarcàm!:-) Sajnos ahol szèp kis hazànk tart,nem a kisgèpes repülès lesz az elèrhető a jövőben!
    De èn bìzok,hogy kimozdulunk ebből az àllapotbòl!
  • Nesu
    #24820
    Ausztrália ,Afrika stb ... csak akad ...