33535
  • polluxware
    #24899
    pár napja szó volt a as robin 400-ról, láttam az öbölben egy rippöt ,ha valkit érdekel...
  • Hypo #24898
    -
  • Nesu
    #24897
    juj



  • Hypo #24896
    fincsi:)
  • perko
    #24895
    Az Oroszoknak is tetszik.

    LHSimulations — новые скрины Будапешта!
  • perko
    #24894
    Ez egy igazi trágyaszóró Cockpit.
  • perko
    #24893
    Kíváncsi vagyok, kishazánk hogy fog kinézni? (Feltéve, ha Orbx bevesz minket is Európába,)

    FTX Global - EU Preview


  • almostatys
    #24892
    Bocs,itt a kép:

    furcsa leszállás
  • almostatys
    #24891
    Sziasztok!

    Szerintetek mi történhetett a PMDG MD-11-mel? Két egymást követő leszállásnál is miután megadom a runway-t,STAR-t,TRANS-t, a megközelítés és leszállás a pálya mellé történik,ráadásúl a NAV display a runway-t tökre ferdén jelzi. Eddig nem volt ilyen problémám. Itt egy kép minderről:

  • Nesu
    #24890
    persze ,Magyarországon is először az állattartás miatt kellett ,
  • nibron
    #24889
    Hát mindenesetre nem a nagy nemzeti kolbászkerítések országából...
    Nekünk kerítésünk se volt...Nem kellett.
  • polluxware
    #24888
    jaj
  • Nesu
    #24887
    vazz te aztán tudod ,te szerintem szégyenled ,hogy ezt a csöves létformát élted ,vagy te csukott szemmel jársz az utcán !!!!

    ha nem írtad volna ,most bölcsebb maradtál volna ...
    aki anyucinál lakiak kap az államtól pénzt a létfenntartásáért ...
    öcsibogyó ,te honnan szalajtasz ide ???
  • nibron
    #24886
    Álmodik a nyomor.
  • Nesu
    #24885
    nyugaton a Praktikum mellé az állam fizet ,annyit ,hogy egy fő lakásban éljen és e mellé ad annyi készpénzt ami egy hónap létminimumához elegendő !!! ez kb egy tanulónak 800-1000 juró !!! a cég amikor alkalmazza tanulóként részidős bérért ,ami 400 jurótól kezdődik .E mellett az állam még megtoldja egy kislakás bérleti árával .Egy cégnek ez adómentes és TB , ... biztosított a tanuló részére ,amit még esetenként akár zsebből kiegészíthet pl. +200 juró havonta.
  • Nesu
    #24884
    nem tudom ,ebben neked ,több tapasztalatod van ...
    szerintem csak ellehetetlenítésről beszélünk ...
    ők ellehetetlenítenek minket ,és ezt valahogy otthon öröklik azok akik ,cuppanhatnak a csontra ...
    nem így érted ,ezt művelik ma Magyarországon ...
    erről írsz ?
    nálam fontos ,hogy mindenkinek jusson az én anyám nem Héber ...
  • nibron
    #24883
    A juniorok az ún. gyakornoki programban szerezhetnének tapasztalatot. Magyarországon ahol alkalmazzák, ott általában nem fizetést kapnak, hanem pl. 100000Ft hozzájárulást, ez még mindig a jobb a nyugatabbra bevett "fizessen a gyakornok ha tanulni akar" szokásnál. Bár tapasztalatom szerint ez utóbbi lenne a jobb. A mi cégünk is alkalmaz gyakornokokat, de sajnos a magyar egyetemek elég gyengén készítik fel az életre a srácokat. 20-ból ha 3 megmarad, az már nagyon jó. Ez viszont sokba kerül a cégnek.
  • polluxware
    #24882
    magyarán csak a zsidók tudnak repülni, meramúgyis....

    szeretem az egyszerűségedet;)
  • Nesu
    #24881
    na ezt a cmd -be admin cuccal entereltem ,most még állítsam be a virtumemet ?
  • nibron
    #24880
    Nagyon jól írtad. Tényleg 32 biten kell. És az fsx 32 bites, tehát ezért kell. Nem arról van szó, hogy hány bites oprendszernél kell beállítani a virtuális memória max. méretét, hanem arról, hogy mindkettőben a 32 bites alkalmazásokhoz. Mert mindkettőben 2.5 giga az alapértelmezett.
    Ez olyan idd ki a bilit, vagy vidd ki a bilit dolog.
  • Nesu
    #24879
    Igen ,ilyen is van ...
    mindenütt ...
  • Clidey
    #24878
    Ajánlom figyelmedbe egy magyar srác viszontagságait a távoli afrikában. Mikor elindította a blogját, leírta milyen "egyszerű" volt neki munkát találni...
  • Nesu
    #24877
    egy bokor pilótának egyet kell elkerülni ,Magyarországot és van melója
    mert valljuk meg ,kinek van 12 ezer jurója és plusz pár ezer típus vizsgánként
    pl . nőtlen ,szülőkkel élő ,tornából felmentve ;látjuk a videókat ,totál karrierista ;aki képes másokat ,derékba törni ,elárulni
    bár ez Magyarországon ,hogy ,hogy van na az egy olyasféle titkos csoportra emlékeztető dolog ,szerintem ...
  • Clidey
    #24876
    Totál igazad van... :(
  • Nesu
    #24875
    a lufthansa leszbikus junorinákat alkalmaz az ausztria még megmaradt a junior fiúknál
    a juniorok
    nyugaton kevesebb pénzért dolgoznak ,akinek pedig több mint tíz éves gyakorlata van azoknak nem igazán van lehetősége ,mert belőlük nem kell sok
    egy idősebb aki támogatja a házi káoszt azaz bérenc ,és az őt körülvevő juniorok ...
    ha van 10 öreged és tíz juniorod ,abból 2 öreg kap melót és 8 junior
    a többi marad munkát keresni
    8 öreg béren alul dolgozik ,2 junior pedig vár két kört és felveszik junior bérrel
    a tapasztalatom ...
  • Clidey
    #24874
  • Pelsodriver
    #24873


    És nemcsak ebben a szakmában van így. Csak kérdem én, ha sehol sem kellenek juniorok, hol a fenébe fogják megszerezni a gyakorlatot azok, akik nem tudnak elhelyezkedni a szakmájukban, és ha a vérprofik kikopnak, honnan szereznek a cégek majd tapasztalt munkaerőt. Hangsúlyozom nemcsak a repülésre gondolok.Elég egy hirdetési újságot végigböngészni, lassan takarítónőnek is felsőfokú C nyelvvizsgával keresnek 6 nyelvből...Az az érzése az embernek, hogy ezek a hirdetések csak kamuból születnek, nincs is mögöttük valódi szándék.
  • JoopZzz
    #24872
    Békés,Boldog Húsvétot Kívánok ,minden kedves fórumtársnak!
  • Nesu
    #24871
    Úgy látszik ,ha valami újat veszek ,meg kell szokjam ,hogy használtan kapom !
  • Clidey
    #24870
  • [HUN]FaTaL
    #24869
    Ez csak 32 biten kell.
  • polluxware
    #24868
    bcdedit /set IncreaseUserVa 3072

    parancssort admin módban elindítva..
  • nibron
    #24867
    Amikor kilépsz a flightból, és a menűben a repcsinek kellene megjelennie, és akkor száll el, az "normális"nak mondható. Tudomásom szerint azzal csak a pmdg tudna mit kezdeni. Viszont az nem függ össze a #24866-ban leírtakkal.
  • nibron
    #24866
    Felteszem, hogy memória hibával száll el. Mivelhogy azzal szokott. Mert akkor a megoldás, hogy a memória felhasználást csökkenteni kell.
    Vedd vissza a weather fülön a távolságot a minimumra. Az AI forgalmat is csökkentheted. Ja és az sp1c-nek fent kell lennie. A virtuális memória használatát is beállíthatod újra 3 gigára, mert időnként nemtom mért, de visszaáll 2.5 gigára.
  • zstomi
    #24865
    Help me pls!
    NGX-nél van megoldás az end flight utáni fatal errorra? Ez még annyira nem is zavarna, viszont mostanság útvonalrepülés közben is előjön... Ez így már kellemetlenebb.
    Win7 64biten futtatom, a Vistás dll-t már letöltöttem, de nem oldotta meg a problémát.
  • Nesu
    #24864
  • Clidey
    #24863
    Előfordul az ilyen - már csak a nagy számok törvénye alapján is -, de ritka mint a fehér holló. Legfrissebb ilyen eset ami a baráti körömben esett meg alig pár hetes. Egy olyan régi ismerőse kereste meg akivel évtizedek óta nem találkozott még csak hírét sem hallotta. Most pedig e haverom a TT-ABD jobb ülésében ül... (lehet rákeresni az airliners.net-en... :D)
  • nibron
    #24862
    Mondod ezt egy szkeptikus műszaki embernek, aki mindent meg akar mérni.
  • nibron
    #24861
    Nem véletlenül írtam le.
  • Hypo #24860
    mitől? azt nem tudom, szerencse, gondviselés akármi:)