33535
  • Robi546
    #24939
    Jó Reggelt!

    Valaki tudna nekem segíteni ? Tegnap még ment rendesen a Flight Simulator X Játék,ma reggel is akartam játszani,elindítom kijön az FS Passengers X üdvözlő képernyője,ott Close -t nyomok és egyszerűen "Nem válaszol" és a kék kép marad ott hogy Flight Simulator X és ennyi,le kell állítanom az alkalmazást mert nem válaszol,tegnap óta nem raktam be semmilyen módosítást,semmit,gépemmel is nem csináltam semmit. Mi lehet a hiba ?
  • flyby
    #24938
    Sajnos az fs2crew zavar be valamit,mert feltettem és őrült módjára pattog,forog az fly!
    Ha leszedtem/fs2crew-t/ akkor egy pár típus működik!
    Hol van az összefüggés szerintetek!
    Szépen lassan építem fel a rendszert,nem kapkodok,de agyhugykövet kaptam.
    Kellemes pihenést!
  • flyby
    #24937
    Bamba voltam!! Lehet hogy megoldottam!!
  • flyby
    #24936
    Sziasztok! Óriási problémám van! Biztos sokan közületek megvették az Ifly737-et letöltős változatban.
    Megvettem,letöltöttem,feltettem és a műszerek sötétek,kerekei nincsenek!
    Kaptam a letöltés után,mappába egy /key/ meg egy /lic/ nevű csomagot,és e-mail-en Licence kulcsot,de
    sehol nem kéri a regisztrációt!
    SÍRVA KÉREM SEGÍTSETEK!
    Egyébként a konfigom végül egy 6magos I7-lett 4500MHz-re felhúzva ez csücsül az ASUSP9X79-es lapon és amit eddig láttam az rendben volt! Az ssd-m VECTOR lett mert állítólag ez gyorsabb.
    Visszatérve az előző problémához,bármikor ha vásároltam BÁRMIT,ilyen gondom nem volt!
    Már,ezeket a csomagokat/key-lic/ bemásoltam próbaképp az FSX és Ifly gyökérmappába is de a hiba maradt!
    Előre is köszönöm a segítséget!!!!!
  • Nesu
    #24935
    Remélem mindenki tudja ,hogy működik a REX DownloadCenter ...
  • Nesu
    #24934
    a legszebb az egészben ,hogy Rio és Peru között van egy időzóna ugrás és ezen a ponton kezdett el kacsázni ...
    most ,hogy javítottam az FSX -t és újra tettem a REX -t ,most a REX villantok alatt betölt ...
  • polluxware
    #24933
    szííp
  • Nesu
    #24932
    köszönöm a választ !!!
    most újra telepítettem a REX + OD -t meg a két bétát ,reppenek egyet ,hogy milyen lett ....
  • exTrem
    #24931
    Nekem is volt ilyen probléma, a wind és turbulence csúszkákat lejjebb vettem és máris jó volt.
  • flyby
    #24930
    Sietek haza és beszámolok! Ja! Kezdem újból az install-t;-))))
  • eyecandy
    #24929
    végül milyen konfig lett?
  • gaspen
    #24928
    A SGD-n még mindig más színű a pacsker...
  • Nesu
    #24927
    időzóna átlépéskor ?
  • Nesu
    #24926
    Létezhet hogy a REX megzavarja ? mert amikor betölt akkor jön ez a jelenség
  • Nesu
    #24925


    Valaki tudja ,mitől szlalomozik az LNAV a megadott útvonalon a PMDG 737-600 ban ?
    a routfinderrel adtam meg neki az útvonalat a fixek 79,9 NM -re vannak egymástól ...
    előre köszönöm a válaszokat !!!!



  • Nesu
    #24924
    Gyönyörű !!!
  • Clidey
    #24923








  • flyby
    #24922
    Most értem haza! Kezdem visszamazsolàzni.Remélem megtalálom az okàt!
    KÖSZÖNÖM!!!!
  • Nesu
    #24921
    Az izzadók hazája felett ,Switzerland X-Plane


  • nibron
    #24920
    Ja, és a jó állapotot is csekkeld.
  • nibron
    #24919
    Uninstalláld vissza az utolsó jó állapotig, aztán egyesével, újrarakni, és nézd meg melyik okozza.
  • flyby
    #24918
    Tulajdonképpen,már kész voltam az alapokkal,
    Megcsináltam a körny.hatásokat/REX,accufeel/
    Utána ifly,lhbp és minden rendben volt!
    Ezek után próbáltam az aes, crew combót!
  • flyby
    #24917
    Feltettem az lhbp-t meg az ifly737-et és minden rendben volt!
    Ráengedtem az aes-t,fs2crew-al és pattogunk mint a labda!
    Van valami támpontod!
  • nibron
    #24916
    Felteszem, hogy még semmi addont nem telepítettél. Alapból az sp2-nek vagy az acc.-nak kell fent lennie.
  • flyby
    #24915
    Köszönöm "nibron"!
    Kérlek segítsetek,mert ha betöltök bármilyen repülőgépet,pörög és pattog a földön!
    Volt már erről a problémáról szó,de nem találom a megoldást!
    Előre is köszi!
  • nibron
    #24914
    Sőt, ugyanarra a vinyóra sem, mint amin az oprendszer van.
  • Nesu
    #24913
    Tiszta udvar, rendes szárny
  • Hypo #24912
    miért nekik van ilyen deep flight plannerjuk? plusz ez mukodik egyutt topcat-el is...nem hiszem
  • Nesu
    #24911

    akkor ez most elverei az AivlaSoft EFB termékét ?
    akkor ez mennyivel jobb ?
  • Hypo #24910
    Na a progi kesz, nemsokara megjelenhet.
    http://flightsimsoft.com/pfpx/?p=screenshots
  • flyby
    #24909
    Köszi az infót!!
    Ráhasítok egy REX-re a simmargiton ! :-)))
  • Medwyn
    #24908
    REX féláron, akit érdekel :) (pl. a flightsimstore.com-on is)
    Remélem, jól telt a húsvét!
  • flyby
    #24907
    Üdvözlet mindenkinek! Sokat segítettetek az új gépem kiválasztásában és / talán! /megtaláltam a megfelelőt.

    Szeretném megkérdezni,hogy a telepítésnél Win7 alatt,tényleg nem ajánlott az alapértelmezett \programfiles(x86)\ mappába telepítés?

    Előre is köszi!


  • Hont
    #24906
    Köszi!
    Azt hiszem pont ezt keresem, most már csak az a kérdés, hogy ezt hogy lehet letölteni...
    Ettől a rendszertől fel áll a szőr a hátamon!
    Eddig általában mindig csak addig jutok el, hogy sikerül össze csesznem a böngészőimet...:(
    Esetleg töltötte már le valaki?
  • Nesu
    #24905
    Enhance your NGX NoseGear/RW Roll sound effect!
  • Hont
    #24904
    Esetleg nem tudja nekem valaki átküldeni valahogy az NGX gear"Roll" hang fájlt?
  • Nyiri
    #24903
    Nemtom mi a gond? Láthatóan az egyik leszáll a másik fel. Nincs collosion. Picit a felszálló max meglebegteti a leszállót a turbina miatt. Vagány pilóták bevállalják. No para
  • Nesu
    #24902
    Something went wrong ; EIDW Ireland Review flight with Carenado PA46T


  • Nesu
    #24901
  • Nyiri
    #24900
    Elolvastam és a képeket megnéztem. Szép. Tényleg szép és igényes munka. Mondjuk a Skycourt belső modellezése számomra már erős. Folyton megy a para és oldalak ezrei foglalkoznak az FSX performance problémával :) Oda elég lett volna egy jó erős minőségi kép.

    Az fix arnyékokat nem értettem. Napszak szerint változik? Tehát reggel más az árnyék helye mint nappal. Mert ha igen akkor fasza. Ha nem akkor inkább bajos.

    De tényleg szép.