33535
  • Hypo #25339
    ha igy installalod oket jo lesz, egyszerre tobbet is tudsz csak tedd oket egy folderbe aztan select all
  • digo82
    #25338
    Köszi így már ok.
    Megnézem bent vannak-e a gépek.
  • Hypo #25337
    a WOAI toolt adminkent futtasd ( jobb egergomb az exe-re a felugro panelen run as admin
  • digo82
    #25336
    Szia.Feltettem a World of AI-t.
    De amikor telepíteni próbálom ezt írja : Nem kezelt kivétel történt az alkamazásban.Ha folytatja az alkalmazás figyelmen kívül hagyja a hibát megpróbálja futtatni.
    A következő elérési C:FSX mappa/sim objects/Airplanes Woa_DJC_A320-200_IAE...
    Ha folytatás gombra kattintok akkor sem történik semmi.
    Miért lehet-ez?
  • Nesu
    #25335
    Alakula ...





  • Nesu
    #25334
    Készül az r91 HA-LHC a Captainsim 767-300ER -höz















    [/center]
  • Nesu
    #25333
    látom készül a HA_LQD !!!!
  • Clidey
    #25332






  • spyy55
    #25331
    Az Austrian Airlines Bombardier Q400-as Bécsből induló célreptereit honnan lehetne kideríteni (?), mert a sok kutakodás után sem találtam semmit erre a típusra.
  • spyy55
    #25330
    A Ground Environment X Europe szerintem szép: próbáld ki! Esetleg UTX Nagyon jó magyar kiegészítők pedig itt: LHSimulations
  • digo82
    #25329
    Köszi.
    És estleg arra tudtok választ,hogy miért van az,hogy felraktam az FS Global 2010-et és sok változást nem veszek észre a városok között.Pl Budapesten is a sima csládi házak vannak szerintem amik voltak.
    Esetleg tudnátok pár képet feldobni,hogy nektek milyen?
    Bocs a sok hülye kérdésért de még nagyon kezdő vagyok.
  • Nesu
    #25328
    Javítási

    lassan vennem kell egy új billentyűzetet ...
  • Nesu
    #25327
    A REX központi szervere vítási célokkal ma 14 órától 24 óráig le van állítva ,így nincs időjárás támogatás holnapig ....

  • Nesu
    #25326
    World of AI
  • digo82
    #25325
    Sziasztok.
    Az lenne a kérdésm,hogy miket érdemes felrakni,hogy nagyobb forgalom legyen több repcsi közül válogathassak utasszállítók) és kidolgozottabbaklegyenek a repterek és a városok.
    Ami eddig fent van az az FSX és az FS global 2010.
    A válaszotoka előre is köszönöm.
  • Hypo #25324
    igen:))))
  • polluxware
    #25323
    jajjj azt láttam:)))))

    dáktéééppel reppentek haza:)
  • polluxware
    #25322
    van ettől még lejjebb is;) nyugodj meg!
  • Hypo #25321
    MO jobban teljesít......
  • Hypo #25320
    az is volt azt hiszem 2 eve egy szep szuper vub ot hagytak ott par orara csak a szendvicset benne hagyták, macika meg kiszedte:))))
  • exTrem
    #25319
    Érdekes cikk, nem tudom volt-e már. Nagyon sajnálom, hogy ide jutottunk :( cikk
  • polluxware
    #25318
    a fene a jóóó dóógát...

    és mindjárt jött a maci elvtárs, és jól megette! :)
  • Hypo #25317
    Sajnos ezektől mindig elérzékenyülök...
  • spyy55
    #25316
    Ezt nem tudtam, azt hittem beállítás probléma.
  • Hypo #25315
    nem is vitattam.....
  • Papirzacsi
    #25314
    Ez a téma olyan idős mint az FSX. Megmondták mikor megjelent, hogy az fs9-től eltérően kihagyják az összes gépből az eső effektet performance problémák miatt.
  • Nesu
    #25313
    meg van 5:14 től és a cseppek is látszódnak a felfolyások mellett ...

    [/center]
  • Hypo #25312
    mondjuk ez érdekes a témában:)
    "...Animated rain in FSX, huh?

    This might be something for you:
    http://www.fsdeveloper.com/forum/showthread.php?t=22814

    You basically have the choice between two methods so far:

    1. Emulate FS9 behaviour.
    This involves a ton of bitmaps (and thus drawcalls) and a ton of controller logic.

    2. My method.
    Only looks convincing on flat surfaces and front windshields. Side windows involve a skinned mesh and an ugly, looping animation.


    I say that doing animated rain for FSX isn't worth the time investment.
    For any future developments, I'll refrain from going through the whole mess again. The only thing I'll do is slap a static rain texture on the windows that shows up when in rain or snow and implement my wipers to have at least some interaction and that's it....
    2"
    ..
  • Hypo #25311
    ok bar eleg szarul nez ki de hat sebaj:))))
  • Nesu
    #25310
    Van vagy volt egy video az L39 es vel és abban az esőcseppek olyasfélék voltak mint az iFly féle ....
    nem találom ...Lotus Simulations - L-39 Albatros EUR€22,30 http://www.flightsimstore.com
  • Nesu
    #25309
    pl van ez

  • Hypo #25308
    miért lotusban csak elfagyas van az ablakon ha jol emlexem eso ott sincs.....
  • metaxx
    #25307
    A szolgáltató letiltotta az oldalt. Én is a Dimánál vagyok, nekem akkor csinálta ezt, mikor megtörték az oldalt, és elkezdett kifelé hatalmas spam mennyiséget közvetíteni.
  • spyy55
    #25306
    Vagyis???
  • Nesu
    #25305
    akkor neked sem iFly 737-ed sem LotusSimulation L39 sincsen ...
  • Hont
    #25304
    Skacok!

    Nem működik valamiért az LHSim oldal!!!!:( :( :(
    Ránéznétek?!
  • djfules
    #25303
    Azért mert nincs ilyen az FSX ben, ha láttál ilyen videot akkor az csak utólag lett ráillesztve....
  • spyy55
    #25302
    Valakinek van arra ötlete, hogy cockpitban miért nem látszik az esőcsepp? KÉP
  • Nesu
    #25301
    Nem nagy a forgalom ...





  • Nesu
    #25300
    Hogy miért is olyan a Macphat mint amilyen ?
    Macphat a Facebook -on