33535
  • almostatys
    #25379
    Mit szoktak ilyenkor mondani? Amazing!!! :-)
  • Nesu
    #25378
    alakula ...








  • djfules
    #25377
    (Aki nem ismeri...) és a q400-assal ismerkedik:
    http://www.smartcockpit.com/plane/BOMBARDIER/DASH-8-400.html
  • Tompoxxx
    #25376
    Sajnos sokan elhiszik tanult emberek is.:-(
    Ok, mondjuk pl. nem Szolnokon tanultak, de akkor is...
  • Tompoxxx
    #25375
    Köszi, kipróba
  • djfules
    #25374
    Isten barmai!!!
    http://hir.ma/egeszseg/titkos-repulogepek-mereggel-permetezik-az-embereket-megdobbento-kepek-es-video/18598
    és ezt van aki elhiszi???
    valójában... http://contrailscience.com/contrail-or-chemtrail/

  • carlosfly
    #25373
    Win8 nekem is csinalta. Tedd ki teljes ablakba es vissza. Nekem ugy megjavult.. :) (asszem ki is kell huzni a joyt es vissza)
  • Tompoxxx
    #25372
    Ja, legújabb és régebbi FSUIPC-vel is csinálja.:-(
  • Tompoxxx
    #25371
    Nem tudja valaki, hogy miért kapcsolja ki egy-két gép a joysticket win8-ban? (pl. Airbus extr.)
    PMDG-vel nincs ilyen gondom.
  • Hypo #25370
    Tököl. Jun-jul meg kell nyomni;) csak az a rohadt penz;)
  • Hypo #25369
    Megdumaljuk de nemsokara;) csak hetvegen 2 hetente vannak csak a "nagy" forgalom miatt hetkozbe meg mèg zürös kicsit.
  • gfarkas
    #25368
    Hogy a Cápti mit bír, nem tudom, nem üzemeltettem sajnos, de a Tábornok úrnál néha 10 felett volt a G mutató....0-ázták is hamar ....
  • CptSAB
    #25367
    Cápeti sem lett már igazán repülőgép a bemutatók után. Picit deformálódott. De mutattak olyan repülést vele, hogy ámult a világ lám mit tud az öreg kályhacső.
  • polluxware
    #25366
    sztem inkább 220-ról
  • Clidey
    #25365
    Mostanában Börsről vagy Tökölről üzemelsz?
  • Clidey
    #25364
    Akkor jó, megnyugodtam!
  • bondi
    #25363
    Hypo bacsi, mikor repulunk???
  • Hypo #25362
  • bondi
    #25361
    Hát még én hogy unom a besenyeit, amikor minden hetkoznap masfel orat akrobatikazik 50000 "lelkes" hallgatonak...
  • gfarkas
    #25360
    Azért kell vér a pucába 1943-ban épített (ha jól értettem) géppel ilyentén repkedni még ha megért néhány nagyobb javítást, akkor is. Az ablakrögzítés sem egy megszokott mutatvány. ;-:))
    Nekem tetszett, hiába öreg masina nem vén masina....
    Egy rendesebb Kositzky Attila vagy Dózsa Gyuri féle műrepülés után is előfordult, hogy a 21-esen néhány szegecset cserélni vagy pótolni kellett......;-:))
  • Hypo #25359
    ja dehogy haragszom, ezért? lol mondjuk ha jol emlexem a szerelo mondja is ezt hogy miert is csak pozitiv terhelesu dolgokat csinal
  • Clidey
    #25358
    Én sem mondtam hogy nekem nem tetszik, csak a technikai hátterére akartam picit rávilágítani...
    Azé' remélem ne haraguggyámá Hypobácsi!! :)
  • Hypo #25357
    sorry csak épp egy Vargával beszéltem de nem ő rá gondoltam de a lényegen nem változtat na mindegy.

    kisgyereknek minden video bejön, én úgy látszik ebbe a csoportba tartozom.
  • Clidey
    #25356
    Vargát? Lemaradtam valamiről? :D:D:D
  • Nesu
    #25355
    Jó kis cucc !!!

  • Hypo #25354
    ki mondta hogy ördöngösség??? de jó a video ennyi. besenyeit meg a Vargat mar unom
  • nibron
    #25353
    Muta meg Tibi bának, mindjárt nem lesz az kész.
  • Nesu
    #25352
    Malev Boeing 763 HA-LHC Departure from LHBP


  • Clidey
    #25351
    Látványosnak látványos egy ilyen kétmotorostól, de nem egy akkora ördöngősség, lévén végig pozitív terhelésű palástorsókat meg bukfenceket gyárt ami nem jelent sokkal nagyobb terhelést mint egy talpon repülés mondjuk egy picit dobálós időben (2-3G max.). :)
  • Hypo #25350
    szerintem érdemes végig nézni.
  • Nesu
    #25349
    ????
  • Hypo #25348
    na akkor törlöm az enyémet most lettem kész
  • Nesu
    #25347
    akkor tied a pálya mert én még nem kezdtem el és most ismét kevés az időm ...
  • Clidey
    #25346
    Volt egy ilyen kijelentésem valóban, de akkor még hol voltunk a virágbolttól...! Nem két napra, hanem inkább hetekre! :)
    Aztán megjelentetted a "sima" Malévos repaintokat, majd ezzel egyidőben FB-n azt olvastam hogy hamarosan jön a Retro is. Ebből én azt sakkoztam ki, hogy annak is nekiláttál. :)
    Nekem még alig 2-3 napja nőtt ki a kertemben ezt a Dash... :DDDD
  • Nesu
    #25345
    én úgy emlékszem te azt írtad ,ha van már virágbolti akkor nekilátsz egy Retro -nak ...
    erre két nappal később ,már ott illatozott a virágok között ...
  • Clidey
    #25344
    Igen
  • znady
    #25343
    A locsarlit nyomtak meg krétán ugye?
  • Clidey
    #25342
    Tudtommal azt is te csinálod...vagy nem? :)
  • Hypo #25341
    hat ha a hivatalos csomagokat toltod le ( zip fileok) azokban minden benne van de akkor a tools ban nezd meg hogy az adott AI tipusnal rendbe e minden vagy rakd fel azokat ujra elotte rmeovold a tool al
  • digo82
    #25340
    Oké most már alakul csak van amelyik gép tiszta fehér nincs rajt festés.