33535
  • polluxware
    #25419
    olyan nosztalgikus érzés fogott most el:))

    régi idők biztosan....

    sztán mesélj, házmesterek a listákat összeírták már, hogy halad a készülődés?
  • Solt
    #25418
    :D

    Mesélj, mi mindent? :)
  • polluxware
    #25417
    egyem a dudli füled..

    ez mindent elmond: "Ha elérhetetlen, szent a cél, az elbukás is ünnepély..."
  • Solt
    #25416
    Nem is volt olyan előttem soha! :) No persze vörös köd sem... :)))
  • polluxware
    #25415
    látom még nem szállt fel nálad a "rózsaszínű köd" ;)
  • polluxware
    #25414
    egy kis helyi...

    ugyan maszopos a polgm. ,de a narancsos többség most szavazott meg (csomó civil lakos tiltakozása ellenére) egy Szemétégető erőművet, a lakótelep !!közepére!!...

    megy a mutyi ezerrel:))))
  • Solt
    #25413
    Csak fáj az a tömény hülyeség amit összehordasz! :) A legnagyobb gond az, hogy komolyan is gondolod... :(
  • polluxware
    #25412
    látom egy érintett:)))))))))))))))))))))
  • CptSAB
    #25411
    Tavaly az adóm 1%-át a kaposvári repülőklubbnak ajánlottam. Franc tudja, jobb nem jutott eszembe, igazából egész évben, ha valami gyűjtés volt valahol , éhező gyerekeknek, beteg gyermeknek, soha nem sajnáltam a pár száz forintot. Így azt mondtam, adjunk most a repülésnek egy kis lóvét, és ha már itt van és közel. Ott volt az adószám, weblapon is az infó.. kitöltöttem elküldtem a többi nyomtatvánnyal. Nem nagy lóvé, mittudomén mennyi.. de pár nyamvadt csavarra, kólára az autómatába stb. jó lett volna. Valamikor az ősszel talán kaptam az adóhatóságtól egy levelet.. pislogtam ezerrel, mi a gondjuk? Na kéremszépen az volt a gondjuk, hogy a választott nem felelt meg a technikai követelményeknek, így a pénzecskémet ők nem utalták át, hanem ment a közösbe.. Picit elvörösödtem a méregtől, pár ibm kiszaladt, majd bevágtam a kukába a levelet.
  • spyy55
    #25410
    Valaki tudna segíteni abban, hogy hol van a bombardier q400 cockpit view 3D-je lemodellezve, ahol a kamerával lehet forogni/nagyítani? Valahol már találkoztam vele, de most jól eltűnt...
  • Clidey
    #25409
    Én úgy hallottam hogy most is van valami pártfunkcionárius magas beosztásban aki vitorlázik valamelyik reptéren, állitólag meg is keresték már a magyar sportrepülés ügyében, de mint azt látható-tapasztalható, ennyit ért. Gondolom viktorka megsimogatta a buci fejét és visszaküldte a homokozóba. Kell a pénz a focipályákra nem foglalkoznak ilyen mittudoménmi sportrepülőkkel vagy miap*csákkal... :-/


    Azért az is szép hogy míg városunkban az utolsó kis pici 20 fős sakk-szakkör is kap évi x-tizenezer forint támogatást a várostól, addig a sportrepülők nemhogy egy fillért nem kapnak de súlyos milliókkal(!) akarják őket megvágni... Egyenlő pályák egyenlő esélyek, mi?!
    A szijjártó-futsal világhírű csapatunknak meg ki van nyalva a segge, pláne most hogy felkerültek az NB I-be... Persze az van nyilatkozva hogy nem kapnak a várostól pénzt, de a háttérben azért csurrannak-cseppennek a százezrek...
  • CptSAB
    #25408
    Na végre egy somogyi.. :)
  • gfarkas
    #25407
    Off
    Örüljetek neki, a záróvonal nem betonból van és a nitró is oldja, ahogy a népi bölcsesség mondja. Kurmányváltás után felmostok, vagy úgyis lekopik pár év alatt. A bringaút itt is mánia.
    Nézzétek meg a pápai Főteret (vagy 2 éve az egész belváros felfordítva, a mentő nagykörön próbálja betartani a 15 percet) , a Dunántúl egyik legszebb barokk főterét sikerült agyonb...ni, korcsolyapálya, kínai térkő, szökőkút és egyéb ilyen nyalánkságok amire aztán baromi nagy szüksége van a városnak, persze munkahely az nincs, a parkokat közmunkások csiklandozzák időnként, a tavalyi avart még most hordja a szél.
    On

    Én kádárhuszár voltam, de semmilyen szolgálat (sem civil, sem katonai) abban az időben nem foglalkozott velem az első ellenőrzés és a nősülésem előtti asszony ellenőrzés kivételével, pedig a repgépek 2 legtitkosabb berendezését üzemeltettem, javítottam. (vagy nem vettem észre :-)) )
  • Hypo #25406
    Azon kell imadkozni hogy az elkovetkezo 20 evben ( mert tuti ok maradnak, mutyi orszah ez) szoval legyen EGY fideszes aki szeret repulni es akkor TALAN, mert ha ok nem szeretnek valamit akkor baxhatod:))))))
  • Clidey
    #25405
    Én speciel nem erről a fórumról beszéltem, de nem lepődnék meg ha figyelve lenne az SG is...

    Amelyikről én beszéltem, azt olyannyira nyomon követi ez a kis takonygerincű polgármester, hogy mikor kényesebb témát kezdtünk el megbeszélni-kritizálni, nemes egyszerűséggel odaszólt a moderátoroknak és bezáratta a topikot! És amilyen egyszerű agyú idióta, ezt egy nyílvános megbeszélésen be is vallotta (hanganyag bizonyíték van róla...)!! Azt hiszem ez már kimeríti a politikai hatalommal való visszaélés bűntettét....hogy arról a bizonyos törvénymódosítás megszavaztatásáról már ne is beszéljek...
  • Clidey
    #25404
    Off


    Nohát itt is ugyan az van ezekszerint csak pepitába... :DElég mókásan néz ki, mikor "elkerítettek" egy bringautat a már rég meglévő autóútból, majd az út végén levő kereszteződésben a bringaút sárga csíkja nem megy ki az út végéig hanem a kereszteződés előtt 5-6 méterrel nemes egyszerűséggel szépen be van vezetve a susnyákosba... :D Eeeeezt nevezem...!!! Az idióta vadbarmok!!! Annyira tetszett le is fotóztam magamnak!
    Na igen, vettek x liter sárga festéket majd nagy mellénnyel hírdetik a médiába hogy ők bizony bringautat ÉPÍTETTEK... Hazug egy banda egytől-egyig!


    On
  • Solt
    #25403
  • polluxware
    #25402
    csak annyit még, hogy ezzel nem az SG-t akartam méltatni... lehet a véletlen is

    legyenek erőszakosak.. bánja a fene

    ,de legalább ne ennyire primitíven hazudjanak máááár...
  • polluxware
    #25401
    sokan azthiszik ,hogy az állampárti módszerek szépen eltüntek a kézzel gépelt megsárgult papirokkal, és aktákkal együtt:)

    a "Bajusz" fedőnevű ügynök és bandája tökéletesen megtanulta az akkori szisztémát, és most nemzeti szalaggal átkötve újra alkalmazza a már jól bevált módszereket;)

    nem fura hogy kormány váltásig olyan nyugodtan és szépen lehetett politizálni a fórumon?

    aztán hirtelen megszünt, mondván nyugalmat akarnak....

    (((((((((persze azért egy nyilas topityot eltürtek egy ideig, amíg nem vált túl feltünővé hogy csak az maradt meg:)))))))))))

    dehát istállom:)))
  • spyy55
    #25400
    Én is kaposvári vagyok, és behaltam a parkoló autók mellé festett sárga placsniktól <ON>
  • CptSAB
    #25399
    Off..

    Ez Kaposváron is nagy bejelentés volt, átadtak mittudomén hány km új kerékpárutat. Törtem az agyamat hol, amikor a KaposTV-ben megláttam a riportot, azt hittem rosszúl látok.. Annyira tuti a dolog, hogy autósként van olyan utca ahol mostantól nem szabad meglepődnöm, ha szemből jön a cajtróger.. főleg ha azt veszem az amúgy is egy nyomtávos útból vettek el.. Úgy fest divatos hóbórt ez a vezír városaiba, hogy belefestünk a sávba egy kis kerékpáros zónát is. A kátyúkat kerülgetni pár helyen eddig is jó volt a többsávos részeken is.

    On
  • CptSAB
    #25398
    Figyu Tibi! Vidd fel a kis romlott gyümölcsöt azzal a címszóval, ajándék sétarepülés.. majd dobd ki a nagyvezír háza felett!
  • Clidey
    #25397
    Ezen már túl vagyok. :) Mikor egy másik fórumon kerek-perec elmondtam hogy mit gondolok róla és az ő gerincéről, egy novemberi tájékoztató gyűlésen név szerint keresett engem! Sajna önhibámon kívül nem tudtam ott lenni, de szívesen elmagyaráztam volna neki a dolgokat. És azért fölmerül a kérdés: egy fórumos nicknévből hogyan milyen törvényes módszerekkel jutott hozzá az én valódi nevemhez???
  • Clidey
    #25396
    A fő baj az, hogy egy tucat látszatintézkedéssel már jól benyalta magát a városlakóknál (pl.: bringautak kiépítése városszerte - értsd: húzatott az út szélére egy sárga csíkot...) így valszeg újra megválassza a sok birka. :(((((
  • polluxware
    #25395
  • polluxware
    #25394
    Namáááán!!

    Gestanyó lejelenti a hangulatot... vigyázzá! (van itt is pár belőlük)
  • Hont
    #25393
    Értem...
    Azért kérdeztem, mert Wittinghoff Tamással kapcsolatban vagyok, de cseppet sem fideszes...
    Meg is lehet nézni Budaörs infrastruktúráját...
  • Clidey
    #25392
    Kis suttyó fideszes k*cs*gről, aki egy-az-egyben másolja a nagyvezér viselkedését-stílusát. Többek közt pár hónapja őmiatta kérhet az ország összes önkormányzata tetszőleges bérleti díjat a helyi repülőklubjától. Eddig ugyanis nem kérhetett, erre ez a kis senkiházi szépen bement a parlamentbe, és napirend előtt megszavaztatta magának ezt a törvényt, ami 60 éve senkit sem érdekelt... Tehát nem csak a helyi repülőklubokat szivatta meg hanem az országban az összeset.
  • g3o
    #25391
    Hi,
    Egyik napról a másikra (vagy valamelyik scenery telepítése után) a pushback traktorok elfordultak 90 fokkal :)
    Hogy lehet ezt kigyógyítani?
  • Hont
    #25390
    Lesz mostanában javítva az LHSim letöltő felülete?
    Tudtok róla valamit?
  • exTrem
    #25389
    Urak! Arra tud valaki megoldást, hogy miért csinálja időnként az fsx, hogy bármilyen reptéren is vagyok nem mozdul meg a gép... ? Slew-ban se tudom mozgatni. A vicc az, hogy ha gyorsítanék akkor a kerekek pörögnek ráadásul, de a gép meg se moccan. Valakinek ötlet ? Eddig nem volt ilyen problémám eddig.
  • Hont
    #25388
    Melyik polgármesterről van szó...?
  • Clidey
    #25387
    Jaja, nálam is ez a visszatartó erő... :(
    Nameg a idióta polgármester agyament rendelkezései...hétvégén 3 felszállás/motorosgép...akinek több kell az csak az ő személyes(!) engedélyével és aláírásával. Az istenbarma.
    Úgyhogy most keresem az alternatívákat. Ha nem lesz akkor szögre akasztom a szakszóm... :(
  • Clidey
    #25386
    Jó lesz ez, csak a piros alsó sarka is legyen egyvonalban a fehér és a zöld alsó sarkával!
  • Nesu
    #25385
    Köszönöm ,de a PaintKit is tartalmaz tisztábbat
    mondjuk nem is figyeltem hogy koszos
  • Robertoo21
    #25384
    Sziasztok! LHDC-t honnan tudom letölteni fsx-hez? LHsimulations-ről már nem tudom! :(
  • almostatys
    #25383
    Hogy ne kelljen keresned ha esetleg érdekel: http://captainsim.org/yabb2/YaBB.pl?num=1362686514

    :-)))
  • almostatys
    #25382
    Ja és ha esetleg szeretnél egy tisztább szárnyat ehelyett a mocskos default CS szárny helyett,akkor tudok neked adni vagy a Cs 767 forumáról le tudod tölteni a nem rég elkészült Condor livery-t és annak a szárnya elég szép tiszta.
  • almostatys
    #25381
    Igen,most marha jó a kék!!! Még annyit,hogy a Hungarian Airlines felirat a real festésen kicsit mintha összébb lenne nyomva vagy kisebb lenne a tiedhez képest és mellette a "zászló" is kicsit rövidebb az eredeti festésen.De amúgy nagyon jó lesz!

    Malév 767-300
  • Nesu
    #25380
    Na most talán megvan a kék ...