33535
  • spyy55
    #25505
    Ez jó hír! Megkönnyebbültem :)
  • perko
    #25504
    Köszi
  • Clidey
    #25503
    Nem igaz.
    Ez ilyen esetekben úgy szokott lenni hogy egy installt max. 3x telepíthetsz, utána újból kérni kell tőlük új serialt és azt megint 3x telepítheted. Satöbbi satöbbi. Kicsit macerás, de ez van.
  • spyy55
    #25502
    Igaz a hír, hogy a Majestic q400 Pro megvásárlása után mindössze 3x telepíthetem a gépet??? Mert akkor
  • exTrem
    #25501
    Lehet rosszul fogalmaztam :) Igazából ha lejjebb veszem a csúszkát fsx-ben akkor az nagyon leveszi, de én kifejezetten csak azt szeretném, hogy egy bizonyos sebesség felett már ne halljam olyan erősen a hajtóművek bőgését. Utazón csak a szél süvítését kellene hallanom, de itt meg bőven hallom a hajtóműveket is .. :D Fs9-ben sikerült anno valamit összehoznom, itt is jó lenne, csak ennek a dögnek már komplikáltabb a sound.cfg-je :/. De még nézelődök. Köszönöm azért a linket, lehet megpróbálom majd.
  • Clidey
    #25500
    A legdrasztikusabb módja hogy letöltöd szépen pl. a ingyenes Audacity nevezetű kis stuffot, és manuálban lejjebb veszed az adott fájlok hangerejeit. A kevésbé drasztikus hogy az FSX menüjében állítod lejjebb a engine sounds csúszkát. :)
  • exTrem
    #25499
    Urak! Azt tudja valaki, hogy (gondolom én) sound.cfg-ben min állítsak és mit, hogy pmdg ngx virtual cockpitben ne legyen olyan hangos a hajtómű utazón...? Próbálkoztam már de nem jártam sikerrel és lejjebb venném a hangerejét az adott hang file-nak. Aki tud segíteni, kérem írjon :) Köszi!
  • Hypo #25498
  • fs9pilot
    #25497
    Ugyan már! Én ilyen időben nyársalok....
  • Clidey
    #25496
    Csepereg az eső icipict. :)
  • Hypo #25495
    Opus tudja ezt? :))))
  • Clidey
    #25494
    Azoknak, akik kedvelik a kis egymotoros ketyeréket, az átlagostól eltérő, sokkal profibb kidolgozásban: Po-2
  • Clidey
    #25493
    Nabasszus, lebuktam!
  • Hypo #25492
  • ladiszlausz70
    #25491
    Szia Újra elindult a Virtuális légimentő honlap, ha tudásodal az oldal minőségéhez hozzá járulni nagyon megköszönék.Várom válaszokat ezzen email cimen: [email protected] Tiszteletel Török László
  • Nesu
    #25490
    Most tényleg képsvoltál kivágni egy Malév q400 és össze retusálni egy FSX REX Kombóval ???
    Azt te csak reménykedted ,hogy nem veszem észre ...
  • Nesu
    #25489
    szerintem nem !,de mondjuk nekem tervben van a Training verzió is ...
  • Clidey
    #25488
    Köszi!
  • metaxx
    #25487
    Döntsd el magad, és aha már így, akkor egy kis önreklám:

    http://fotelpilota.hu/majestic-dash-8-q400-szemle/
  • i robot
    #25486
    Jó reggelt! Ezt a Dash 8 q400-at édemes beszerezni a Majestic Software-től?
  • Hypo #25485
    nem, bar fsx szeret a win el egy meghajton csucsolini de tok mindegy:) default helyre azé nem jó mert a win mocsok user access controlja minden telepitesbe bezavar, hobb az kulon helyen.
  • JoopZzz
    #25484

    De jól néz ki!
  • alien1313
    #25483
    Szia!
    Nem lesz gond, ha C: helyett pl. F-re telepítem az FSX-et?
  • metaxx
    #25482
    Hogy egy klasszikust idézzek:
    "A naplemente gyönyörű, a feleségem gyönyörű, ez viszont kib@szott mutatós" :D
  • Nesu
    #25481
    Ügyes !!!
  • Clidey
    #25480

    Coming soon...
















    További képek...
  • Dokitudor
    #25479
    Sziasztok!
    Nagyon köszönöm, hogy megnézted a beállítást. Holnap tesztelgetni fogom az általad javasoltakat.
    A konfigom talán elfogadható, de így sincs 30fps. Win7 64. I7-995 4Ghz-en léghűtéssel G1 Assian alaplap 3x4G ram. 2x250G ssd. Ati Radeon HD 6990 2db 24col széles monitor. Mivel bele estem én is abba a hülyeségbe hogy állítgattam, így nem tudtam nagy géppel még megtanulni az IFR-t. Ezért kis és közepes gépekkel főleg VFR-t repülök úgy, hogy közben próbálgatom a GPS-t. Hát elment 3 évem. 1,5 csak azzal hogy nem tudtak segíteni az eyefinyti-t működésre bírni. Most megy 3 monitoron is. Hihetetlen. Persze ekkor már sok az fps esés. Monitoronként 5. Ha kipróbáltam a beállításokat akkor referálok. Még egyszer nagyon köszönöm.
  • Nesu
    #25478
    Szia
    van olyan hogy ICAO cod amit megadtál a kiindulási reptérnél és az MCDU -ban a mellette lévő LFK -t megnyomva egy menü jön elő ahol van olyan ,hogy Departure vagy Dep ,ott ki tudod választani a reptérhez tartozó kártyáról kiválasztott eljárást
    remélem segít ...
  • Framsen
    #25477
    Sziasztok !

    AS Airbus X ben, hogyan kell beprogramozni a SID et ?
    Mert rámegyek a (jelen esetben) LOWW melletti gombra asszem LSK1 a neve de nem dobja be a departure részt, máshol van ?
  • Ombika
    #25476
    Default konyvtar miert nem javasolt?!
  • Hypo #25475
    Na közben azért nézegettem, egy két észrevétel:

    1.
    TERRAIN_MAX_AUTOGEN_BUILDINGS_PER_CELL=4300
    TERRAIN_MAX_AUTOGEN_TREES_PER_CELL=3800

    Ezt vagy vedd ki ugy ahogy van, vagy ha nem vfr-t repkedsz hanem inkább magasan akkor vedd lejjebb ezeket az értékeket - aztán kis teszt

    2.
    A konfigodat nem irtad de két display bejegyzés van
    [DISPLAY.Device.AMD Radeon HD 6900 Series.0]
    Mode=3360x1050x32

    [DISPLAY.Device.AMD Radeon HD 6900 Series.0.0]
    Mode=4068x800x32

    Akkor valami ket monitoros dologba vagy? azért kiprobalnam eloszor egy monitoron a dolgot.

    3.
    [BufferPools]
    PoolSize=8388608
    RejectThreshold=131072
    UsePools=1

    Ezeken is lehetne finomitani vagy kivenni az egészet, mivel nem mindenkinél hoz pozitív változást sőt néha az ellenkezőjét.

    itt érdemes végig olvasni KATT!!

    4.
    CLOUD_COVERAGE_DENSITY=5 egy tesztet megér lejjebb vinni

    5.
    FIBER_FRAME_TIME_FRACTION=0.33 tök felesleges

    6.
    TEXTURE_BANDWIDTH_MULT=80 --- ezzel érdemes játszani bár kevesebb a lehetőség mint FS9ben, unlimited fps van nálad úg yhogy én ezt a defaultra raknám elsőre

    UPPER_FRAMERATE_LIMIT=0 - én fixel mindenképp kipróbálnám, 21/25/27/

    Ja és látom a default helyre raktad az fsx et, az nem annyira jó ám, érdemes C:\FSX\

    Én amikor állítgattam, akkor előszór csináltam egy teszt file-t pl : PAKT Active Runway, Clear Weather és a gép ez elmentve és minden beállítás után ezen tesztelve fordulok stb

    érdemes de ídőigényes

  • Hypo #25474
    :)) beta teszt? :)
  • m814
    #25473
    Én is várom mindenkitől a konfigokat,elsősorban az erőseket de a közepesek is jöhetnek.Cím priviben.....
  • Hypo #25472
    konfigodat is legyszi
  • Dokitudor
    #25471
    Sziasztok!
    Köszönöm, hogy rá pillantok. Szívesen veszek minden segítséget. Elnézést, ha nagyon hosszú.
    // This file was tweaked on Feb 26, 2013 at 17:59 GMT using Bojote's automated FSX Tweaking & Tuning Service
    // Your 'original' fsx.CFG file was backed up at http://www.venetubo.com/fsx/fd4ee5c9da13baf3ba22b765e1d8d100/backup/fsx_backup.cfg
    // This file is optimized as follows: 6 core(s), CPU speed 3, HT 1, GPU 4, PREF 2
    // You can visit Bojote's FSX Tweaking & Tuning service at http://www.venetubo.com/fsx.html

    [VirtualCopilot]
    VirtualCopilotActive=1

    [BufferPools]
    PoolSize=8388608
    RejectThreshold=131072
    UsePools=1

    [SOUND]
    AmbientUI=1
    AmbientUIMusic=FSX01
    AmbientUIMusicVolume=-6.000000
    PrimaryDevice={DEF00000-9C6D-47ED-AAF1-4DDA8F2B5C03}
    SOUND=1
    SOUND_FADER1=0.230000
    SOUND_FADER2=1.000000
    SOUND_FADER3=0.240000
    SOUND_FADER4=1.000000
    SOUND_LOD=1
    SOUND_QUALITY=2
    UISound=1
    VoiceDevice={DEF00002-9C6D-47ED-AAF1-4DDA8F2B5C03}

    [SlewTextInfo.1]
    AirSpeed=1,5
    Altitude=1,3
    Heading=1,4
    Latitude=1,1
    Longitude=1,2

    [DISPLAY.Device.AMD Radeon HD 6900 Series.0]
    Mode=3360x1050x32

    [AContain]
    LabelColor=FFFF0000
    LabelDelay=1000
    ShowLabelAirline=0
    ShowLabelAirlineAndFlightNumber=0
    ShowLabelAirspeed=0
    ShowLabelAltitude=1
    ShowLabelContainerId=0
    ShowLabelDistance=1
    ShowLabelFlightPlan=0
    ShowLabelHeading=0
    ShowLabelManufacturer=1
    ShowLabelModel=1
    ShowLabelTailNumber=0
    ShowLabels=0
    ShowUserLabel=0

    [ATC]
    AutoOpenAirTrafficWindow=1
    COMM_MSG_AI_ATC_COLOR=FFFF7840
    COMM_MSG_ATC_AI_COLOR=FF00FF00
    COMM_MSG_ATC_USER_COLOR=FFB6FFB6
    COMM_MSG_NONE_COLOR=FFFFFFFF
    COMM_MSG_USER_ATC_COLOR=FFFFD21B
    PilotVoice=0
    ShowATCText=1
    UsePilotVoice=1

    [TextInfo.1]
    AirSpeed=1,5
    Altitude=1,3
    Heading=1,4
    Latitude=1,1
    Longitude=1,2
    WindDirectionAndSpeed=1,6

    [DISPLAY.Device.AMD Radeon HD 6900 Series.0.0]
    Mode=4068x800x32

    [AccelerationPack]
    ControlsFirstRun=0
    HomePageFirstRun=0

    [INTERNATIONAL]
    ASLAT=2
    ASLON=0
    MEASURE=0

    [CONTROLS]
    Controls_Current=Standard
    Controls_Default=Standard
    KBDAIL=64
    KBDELEV=64
    KBDRUD=31

    [FACILITIES]
    CITY=
    COUNTRY=
    GTL_BUTTON=1254
    STATE=

    [TextInfo.3]
    AirSpeed=1,5
    Altitude=1,3
    FrameRate=2,1
    FuelPercentage=2,4
    GForce=2,3
    Heading=1,4
    Latitude=1,1
    LockedFrameRate=2,2
    Longitude=1,2
    WindDirectionAndSpeed=1,6

    [PointOfInterestSystem]
    CycleSetting=0

    [GRAPHICS]
    AC_SELF_SHADOW=0
    AIRCRAFT_REFLECTIONS=1
    AIRCRAFT_SHADOWS=0
    ALLOW_SHADER_30=1
    COCKPIT_HIGH_LOD=1
    D3D10=0
    EFFECTS_QUALITY=2
    ForceFullScreenVSync=1
    ForceWindowedVSync=1
    GROUND_SHADOWS=0
    HIGHMEMFIX=1
    IMAGE_QUALITY=0
    LANDING_LIGHTS=1
    NUM_LIGHTS=8
    STALE_BUFFER_THRESHOLD=1024
    See_Self=1
    TEXTURE_MAX_LOAD=1024
    TEXTURE_QUALITY=3
    Text_Scroll=1
    SHADER_CACHE_PRIMED_10=1693500672
    SHADER_CACHE_PRIMED=1693500672

    [TrafficManager]
    AIRPORT_SCENERY_DENSITY=2
    AirlineDensity=14
    FreewayDensity=20
    GADensity=0
    IFROnly=0
    LeisureBoatsDensity=2
    ShipsAndFerriesDensity=0

    [DynamicHeadMovement]
    HeadMoveTimeConstant=1.000000
    LonAccelOnHeadLon=-0.020000
    LonAccelOnHeadPitch=-0.010000
    MaxHeadAngle=5.000000
    MaxHeadOffset=0.300000
    RollAccelOnHeadLat=0.010000
    RollAccelOnHeadRoll=0.100000
    YawAccelOnHeadLat=-0.100000

    [REALISM]
    AllowEngineDamage=True
    AutoCoord=False
    AutoTrim=False
    CrashDetection=False
    CrashTolerance=0.500000
    CrashWithDyn=False
    GEffect=True
    General=0.500000
    GyroDrift=True
    GyroEffect=0.500000
    ManualLights=True
    PFactor=0.500000
    RealMixture=True
    StressDamage=False
    Torque=0.500000
    TrueAirspeed=False
    UnlimitedFuel=False

    [Weather]
    AdjustForMagVarInDialog=1
    CLOUD_COVERAGE_DENSITY=5
    CLOUD_DRAW_DISTANCE=3
    DETAILED_CLOUDS=1
    DisableTurbulence=0
    DownloadWindsAloft=0
    DynamicWeather=0
    MaxGustRampSpeed=200
    MaxGustTime=500
    MaxVarRampSpeed=75
    MaxVarTime=50
    MinGustRampSpeed=1
    MinGustTime=10
    MinVarRampSpeed=10
    MinVarTime=5
    THERMAL_VISUALS=0
    TurbulenceScale=1.000000
    WeatherGraphDataInDialog=0
    WeatherServerAddress=fs2k.zone.com
    WeatherServerPort=80
    WindshieldPrecipitationEffects=1

    [Misc]
    Com_Rate=7

    [Main]
    DisablePreload=1
    FIBER_FRAME_TIME_FRACTION=0.33
    HideMenuFullscreen=1
    HideMenuNormal=0
    Location=-4,0,3374,1010,\\.\DISPLAY1
    Maximized=0
    SimObjectPaths.0=SimObjects\Airplanes
    SimObjectPaths.1=SimObjects\Rotorcraft
    SimObjectPaths.2=SimObjects\GroundVehicles
    SimObjectPaths.3=SimObjects\Boats
    SimObjectPaths.4=SimObjects\Animals
    SimObjectPaths.5=SimObjects\Misc
    User Objects=Airplane, Helicopter
    ProcSpeed=14155
    PerfBucket=7

    [Trusted]
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\Disposition\FollowMe.exe.eaukraqaboaitbnuintreewebewolhbqobaeiirw=1
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\FlyLogic\SeasonFileSwitcher.exe.eicetoaaeqbniiauwzwqlculenqanehiilrcubeh=1
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\FlyLogic\SeasonFileSwitcherV2\SeasonFileSwitcherV2.exe.rllwwbkrhlrckhzuqebtltnbatkaqnebeoeuawbu=1
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\FsPassengers\bin\fspassengersx.dll.traikozwuwauwccutqcqrolwirauqwnabhaqetll=1
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\737-400.DLL.hzerihbkwtuwrhokhowbeblzuewwnkaiqoqnnbck=2
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\Bell_206B.DLL.lckettekuqkiithtqhbbliwnaqrorzlabeqnllec=2
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\Bell_206B.DLL.lkrterkoeqlekeqhzhwqwqcbcrknrrookqznzelt=2
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\Bendix_King_Radio.DLL.rqcbeczhrolqocknowobeenzzcokwclncccbceqh=2
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\Bendix_King_Radio.DLL.uwkheracqirlqhzelebtektenlwzrqqtchheuwlc=2
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\Cessna.DLL.luhtqrlhobznwkrllteccllnqukcoalwblehoboz=2
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\Cessna.DLL.qononicztktbowqabcqquiqouhrentiiliikobhe=2
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\Cessna172.DLL.hlohcezbohkebwkqbocklizczcwztqnuiaautuch=2
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\Cessna172.DLL.nblwwzbwruqhhubabaweankbzkouihlauurobncr=2
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\Cessna182s.DLL.ihczkznlrbeahnekeeatalclttkioewrniqnebtr=2
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\Cessna182s.DLL.tihuckcokwibetanntwnolnierrucowinconrhaw=2
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\CessnaWAlpha.DLL.bruabqqbtlwcwieqahoewzcrkhibhkctunihewei=2
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\CessnaWAlpha.DLL.hituoneboiuozozcttlkbckiznezlzokquucocqr=2
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\EH101.DLL.wwniiuuoaorbznwceuahhbwqoiruinacnnohhlbh=2
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\KingAir.DLL.zzwqurbtqcnuehzouukewtzhhahwtulnqbklutkz=2
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\Kingair_Radio.DLL.noiehwnukcrbwueqlqhtczberqqkzraicwulnqae=2
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\Magnetic_Compass.DLL.nirqroqzaloklonletwraatllqrktrlqzrtzakqb=2
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\Mooney_Bravo.DLL.itweawlruubebqltezkhtlrilbnozotkhonhwqqi=2
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\PMDG_B1900_AP_FACE.GAU.leelchakbebtewotlorwzbllhhhoulonichtqeeu=0
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\PMDG_B1900_BEACON_LITE.GAU.rokhoihoetkokoziekqtzzhtuauthrzwekoukwaa=0
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\PMDG_B1900_FLAP_GAUGE.GAU.knecbobthtunlhlkiwubwrqtkarhwzbqubalirqq=0
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\PMDG_B1900_ICE_LITE.GAU.ntqbqkobqlkacnklzhueiqribebzuianuqhonrlc=0
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\PMDG_B1900_LAND_LITE.GAU.atbzhuewtwortrzqztnoezukoznbnaikeuulrwob=0
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\PMDG_B1900_LOGO_LITE.GAU.twknnzoaiecukoqqizuuaklreehiinnituqbthar=0
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\PMDG_B1900_L_FUEL.GAU.bzlqcezokliwluznlncrekkzrwwzliheucoiolkw=0
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\PMDG_B1900_NAV_LITE.GAU.krwrnhazlichzhqtzrhnooczqcaaeoteubzzuttc=0
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\PMDG_B1900_PANEL_LITE.GAU.hltnbnzczezewlockzrwrbbzhtulhhukcabcztai=0
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\PMDG_B1900_RECOG_LITE.GAU.ceqrwwczhqccewrzkwikriracilaloznzokwheub=0
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\PMDG_B1900_R_FUEL.GAU.kihchoranaktnaoreiwizcqkootwhtwchaweelzl=0
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\PMDG_B1900_STROBE_LITE.GAU.kukbarlthzoqbhwhclebolktbzonaqiebqcwiotr=0
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\PMDG_B1900_TAXI_LITE.GAU.htnulizeotiabncichoeawccqaatklawiawtwona=0
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\XGauge.DLL.urqorknollhraukrowzkwoualhkewuuetcuhnezi=2
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\Modules\FSUIPC4.dll.cbcqtrntlooqwwkoinqczuthuronloulnntnktzz=1
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\SimObjects\Airplanes\Aerosoft Twin Otter 300 modern\panel\ASC.DLL.qwnrelteeqeubrwowlceinrtliwqkkazozozkllu=0
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\SimObjects\Airplanes\Wilco_FSTR\panel\ANNUN.GAU.obhnaoqninkkqihqbbrrqozulrcnlotraaohqwwz=0
    C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\SimObjects\Airplanes\Wilco_FSTR\panel\RCB_VTOL.DLL.cnuwllqztubcnncrohqczloectiruitrhhnrczcl=0

    [TextInfo.2]
    FrameRate=1,1
    FuelPercentage=1,4
    GForce=1,3
    LockedFrameRate=1,2

    [USERINTERFACE]
    Map_Orientation=2
    OpenATCOnCreate=0
    PAUSE_ON_LOST_FOCUS=1
    PROMPT_ON_EXIT=1
    PageID=1
    SHOW_MISSION_CAPTIONS=1
    SITUATION=FLIGHTS\OTHER\FLTSIM
    SelectAircraftManufacturer=All
    SelectAircraftPublisher=All
    SelectAircraftType=All
    ShowAllACPaintSchemes=0

    [SIM]
    SYSCLOCK=1

    [Display]
    ActiveWindowTitleBackGroundColor=0,28,140,64
    ActiveWindowTitleTextColor=255,255,255
    BLOOM_EFFECTS=0
    ChangeTime=4.000000
    InfoBrakesEnable=True
    InfoLowerLeftBackGroundColor=255,0,0,128
    InfoLowerLeftTextColor=255,255,255
    InfoLowerRightBackGroundColor=255,0,0,128
    InfoLowerRightTextColor=255,255,255
    InfoOverspeedEnable=True
    InfoParkingBrakesEnable=True
    InfoPauseEnable=True
    InfoSlewEnable=True
    InfoStallEnable=True
    InfoUpperRightBackGroundColor=0,0,0,0
    InfoUpperRightTextColor=255,0,0
    NonActiveWindowTitleBackGroundColor=24,33,87,64
    NonActiveWindowTitleTextColor=255,255,255
    SKINNED_ANIMATIONS=1
    TEXTURE_BANDWIDTH_MULT=80
    TextureMaxLoad=30
    TransitionTime=4.000000
    UPPER_FRAMERATE_LIMIT=0
    WideViewAspect=True

    [JOBSCHEDULER]
    AffinityMask=62

    [WeatherMap]
    SHOW_AIRPORTS=0
    SHOW_AIRSPACE=0
    SHOW_APPROACHES=0
    SHOW_DATATAGS=1
    SHOW_FLIGHTPLAN=1
    SHOW_INTERSECTIONS=0
    SHOW_JET=0
    SHOW_NDBS=0
    SHOW_TERRAIN=1
    SHOW_VICTOR=0
    SHOW_VORS=0
    SHOW_WEATHERSTATIONS=1
    SHOW_WEATHERSYSTEMS=1

    [SlewTextInfo.3]
    AirSpeed=1,5
    Altitude=1,3
    FrameRate=2,1
    Heading=1,4
    Latitude=1,1
    LockedFrameRate=2,2
    Longitude=1,2

    [PANELS]
    DEFAULT_VIEW=0
    IMAGE_QUALITY=1
    PANEL_MASKING=1
    PANEL_OPACITY=100
    PANEL_STRETCHING=1
    QUICKTIPS=0
    UNITS_OF_MEASURE=0

    [STARTUP]
    DEMO=0
    LoadWindow=1
    SHOW_OPENING_SCREEN=1
    STARTUP_DEMO=0

    [SlewTextInfo.2]
    FrameRate=1,1
    LockedFrameRate=1,2

    [TERRAIN]
    AUTOGEN_DENSITY=4
    DETAIL_TEXTURE=1
    LOD_RADIUS=4.500000
    MESH_COMPLEXITY=100
    MESH_RESOLUTION=24
    SWAP_WAIT_TIMEOUT=5
    TERRAIN_MAX_AUTOGEN_BUILDINGS_PER_CELL=4300
    TERRAIN_MAX_AUTOGEN_TREES_PER_CELL=3800
    TEXTURE_RESOLUTION=27
    WATER_EFFECTS=5

    [SCENERY]
    DAWN_DUSK_SMOOTHING=1
    IMAGE_COMPLEXITY=5
    LENSFLARE=1
    MAX_ASYNC_BATCHING_JOBS=3
    SmallPartRejectRadius=4.0

    [FlightPlanMap]
    LineWidth=2
    SHOW_AIRPORTS=1
    SHOW_AIRSPACE=1
    SHOW_APPROACHES=1
    SHOW_DATATAGS=1
    SHOW_FLIGHTPLAN=1
    SHOW_INTERSECTIONS=1
    SHOW_JET=0
    SHOW_NDBS=1
    SHOW_TERRAIN=1
    SHOW_VICTOR=0
    SHOW_VORS=1
    SHOW_WEATHERSTATIONS=1
    SHOW_WEATHERSYSTEMS=1
    show_ac_twr=1
    show_airways=1
    show_markers=1
    show_volume_boundaries=1
    show_waypoints=1

    [MULTIPLAYER]
    condAccoutPassword=0
    VoiceVolume=2.000000
  • spyy55
    #25470
    Várom a PRO kiadást (még nincs meg a gép), de addig is tanulgatnám ezt a ceruzát.
  • Nesu
    #25469
    én ezt tudom ...
    ó
  • Hypo #25468
    itt csak a forgalmazo az aerosoft közük nincs hozzá TOPCAT sracok csinaltak
  • Nesu
    #25467
    használd a mellékelt dokumentumokat és láss csodát ...
  • spyy55
    #25466
    Üdv! A Q400-ast bogarászom. A letöltött leírások PDF-jének sorait viszont nem tudom másolni (pl. fordítóba, mert nekem az segít), mert le van védve. Próbáltam konvertálót is, hátha, de nem jött össze. Ezt az Q400-Autoflight doksit pl. milyen módon lehetne szerintetek másolhatóvá tenni? Innen töltöttem le őket.