33535
  • Nesu
    #25825
  • Nesu
    #25824
  • Nesu
    #25823
    Nagyon jó jöhet !!!
  • fireman73
    #25822

  • fireman73
    #25821
    A szárny tetején meg van koptatva,oldalt nem kopott kép alapján.....
  • Nesu
    #25820
    A HA-MBV már elkészült GAJIT jóvoltából ... csak citromszínben
  • Clidey
    #25819
    Nagyon szééép!!! ;)))
    De ha még nem töltötted fel sehova, akkor előtte picit "koptasd" meg a lajstromjeleket pláne a szárny tetején, mert most olyan sterilnek hat a kopott koszos gépen... :)
  • djfules
    #25818
    Én vettem annak idején egy Saitek Pro Flight joy-t, nem volt olcsó kb 30e , de minden fillért megért én mindent ezzel repülök én erre esküszöm most tervezek egy rudder pedált venni és talán még egy throttle hozzá hogy a több hajtóműves gépekhez külön legyen minden...

    Jút eszembe a Főldkörüli útvonalad nagyon testszik és megszeretném én is próbálni (ahogy engedi az időm), nem teszed kőzzé a flight plant?
  • metaxx
    #25817
    Ha kisgéppel repülök IFR-t, annak ugyanúgy van autópilótája, mint a nagyoknak. Ott is felesleges a bot. Ha kisgéppel VFR-ezek, akkor normális géppel teszem, mint az A2A Piper Cub, vagy az Ancsa, amit olyan szinten ki lehet trimmelni, hogy szintén semmi szükség botra. Persze tudom, a szokás nagyúr, és hazudnák ha azt mondanám, hogy könnyű volt az elején jobb csuklóról bal hüvelyk újra átszokni, mert egyáltalán nem volt könnyű. De Volt Logitech Force 3D-m, volt X52-m, és mind közül, a gamepadot imádom a legjobban. Kicsi, nem foglalja el a fél asztalt, pont annyi gomb van rajt amennyi kell, minden együtt, és ha megszoktad, annyira természetes lesz a kormányzás vele, hogy nem is érted, hogy előtte miért volt szükséged joy-ra. Pl. Helizni mindig is esetlenül tudtam joy-al, de gamepaddal imádom az R22-t kergetni, mert nagyon jól manőverezhető. :) Szóval hajrá gamepad
  • djfules
    #25816
    Köszi!
  • fireman73
    #25815
    Majd a SibWings oldalán...
  • djfules
    #25814
    Oké :-) és amit te raktál fel az hol érhető el?
  • fireman73
    #25813
    Malev-osat Clidey csinál!
  • djfules
    #25812
    Wow! Grat!! Hol érhető el a repain? Malévosat njem csinálsz?
  • fireman73
    #25811

  • litlebubu
    #25810
    Nagyon szépen köszönöm! :-) Szép hétvégét mindenkinek!
  • nibron
    #25809
    Ízlések és pofonok, de repszimben vfr-t repülni gamepaddal kb. olyan mint a halnak kerékpárt adni.
  • Nesu
    #25808
    Egy kis Napos Csel ...



  • fireman73
    #25807

  • fireman73
    #25806
    AI modellek innen!!!
  • fireman73
    #25805
    Szia!

    Scenery innen:
    A traffic csomagot a FS9-es verzióban találod meg,bár én a modelleket (An-2,Mi-8 stb.) frissítettem!

  • Hypo #25804
    ;))))) kis geppel is repulsz ifr-t ott azert kell a bot;) repulj airbus-al ott meg ennyi se kell;))))
  • metaxx
    #25803
    Én Logitech F510-et használok. Igaz, hogy újra meg kellett vele tanulni repülni, de megérte. Mivel néha nagy ritkán becsúszik egy kis Fifa is, így nem áll két eszköz az asztalon. Arról nem is beszélve, hogy egy IFR repülésnél meddig használsz joy-t? Az első 1.5 percben 1500 ft AGL-ig, meg a leszállás előtti 3 percben, mondjuk 3-5-10nm-től. Erre dobjak ki 70-80-90E-t? :D
  • nibron
    #25802
    Logitech G940-nél nincs jobb
  • litlebubu
    #25801
    Júúj! De azt is mond már el Zsolti, hogy a scenery melyik a képen? Nagyon szeretném letőtikézni! A Mig-ek és a Minyók külön traffic pack?
  • almostatys
    #25800
    Sziasztok!

    Tudtok ajánlani valami frankó Joy-t FS-hez ami nem megy szét 9 hónap után? Sajnos a Cyborg FLY 5 csak ilyen rövid ideig bírta. Letörött a 3-as gomb róla. Holnap visszaviszem az üzletbe ahol vásároltam,ugyanis 1 év garancia van rá és ha nem tudnak nekem ugyanilyet adni,akkor cseréltetem valamilyenre és ehhez szeretném kérni a tanácsaitokat.
  • bondi
    #25799
    Nem lesz tali? Miert nem szervezunk agy ancsas reppenest? Lehetetlen?
  • Clidey
    #25798
    Oké!! :))))
    Kiváncsi vagyok mit fog hozzá szólni...!! :))))
  • Hypo #25797
    na majd mondom neki holnap:))))))
  • djfules
    #25796
    Malév-osat is valaki aki ügyes ebben :-) !!!
  • Clidey
    #25795
    Most került a kezemügyébe a régesrégi hiéna-naplóm...mely szerint 1994. szeptember 18-án repültem a Szilágyi Tibivel a HA-MES-el 7 felszállásból 1 óra 3 percet Dki-Gödöllő-Dki viszonylatban. Hát nem ma volt... :))))
  • Clidey
    #25794
  • fireman73
    #25793
    Milka festés:
  • Clidey
    #25792
    LE AKAROM TŐTNI!!! :DDD
  • Clidey
    #25791
    Fogjuk rá... :))))
  • fireman73
    #25790


    jó étvágyat....:-P
  • metaxx
    #25789
    Jó lesz főnök úr? :D


  • metaxx
    #25788
    A ponyvaregény egy részlete jutott eszembe, amikor is Bruce Willis az óráját keresi... :D
  • L Viper #25787
    Akkor megéri
  • nibron
    #25786
    Hát persze. Hol találsz ilyen egyedi darabot. Az egyediséget kell megfizetni, nem a kidolgozottságot.