33535
  • Hypo #25865
    goooo around
  • Clidey
    #25864
  • fireman73
    #25863
    Szuper Scenery letöltő oldal!
  • metaxx
    #25862
    Zászló update... fehér lett középen:D

  • znady
    #25861
    full hd a projektor,es teljesen sotet lesz a szoba.akkor is inkabb a tv re szavaztok?ez a szoba csak a szimulator e tehat nem lesz ,as zavaro tenyezo
  • djfules
    #25860
    Hány ancsája volt magyarországnak? Jöhet mind HA- livery Pack"Hmmm? lehet ha lesz időm én is kiokosodom egyet mert felénk is van reptér é ott is áll két ancsa :-)
  • metaxx
    #25859
    Előkerült egy másik fénykép, más szögből, így már jobban látszik a felső szárny, és totális módosításra volt szükség, szóval frissítettem a linket, aki leszedte, töltse újra. (Ezért gáz, ha csak 2-3 fénykép van az adott gépről :D)

    http://fotelpilota.hu/letoltesek/

  • fireman73
    #25858
  • fireman73
    #25857
    :-D SibWings oldalán,ha felrakja Alex....
  • metaxx
    #25856
    http://fotelpilota.hu/letoltesek/

  • metaxx
    #25855
    Nah, nehogy szó érje a ház elejét, itt van a HA-ANC régi színeiben is. Link hamarosan.

  • djfules
    #25854
    Ja és a mikor lesznek elérhetőek? A HA-MBE érdekel nagyon!
  • djfules
    #25853
    Jól van na :-) Csakl nem tudtam kit dicsérjek!!! Nagyon jókat csinálsz és hál istennek be is lendültél. Szerintem az Ancsához lesz a legtőbb repaint felrakva :-)
    Classic felejsd el szerintem várd meg míg kijön az Enigma simulations gondozásában egyébként meg pass de van paintkitje csinálj egyet :-)
  • fireman73
    #25852

  • BB5207
    #25851
    Urak,
    a Wilco 737Pilot in command evolution Deluxe edition-hoz hol találok a classis series B737 330/ -400/-500 hoz MALÉV festést ???

    köszönöm a választ
  • L Viper #25850
    Ezt a festést már FS9-ben is szerettem, a Vlagyimir Zsihulszkij félében.
  • fireman73
    #25849
    Szerinted?
  • djfules
    #25848
    Te csinálod ezteket?
  • L Viper #25847
    Nagyon jó :)
  • fireman73
    #25846

  • djfules
    #25845
    Nem csak a tiedben, mindenkinél... Ez ilyen "Simulátorbetegség" minden kiegre éveket kell várni úgy hogy nincs dátum megadva. Várjad ->szerintük.... értem én hogy bonyolult meg minden na deee nemán, nézd a PMDG-t hónapok ig semmi majd az is talán jövöre....
  • Pelsodriver
    #25844

    Érdeklődnék tisztelettel, hogy valaki tud-e arról valamit, hogy mikor jelenik meg az ORBX Global, egyáltalán a nyáron várható-e a megjelenése az első résznek? Nagyon gyéren szivárognak az információk az én keresőmben...
  • Papirzacsi
    #25843
    FullHD tv-t egy nem full HD projektorra? A többit már leírták...
  • Nesu
    #25842
    Mikor érhető el ???
  • BB5207
    #25841
    Nem hagyott a sikertelenségem békén, és ismét megpróbáltam. SIKERÜLT !!!! Már tudom, hogy hol rontottam el !!!
  • BB5207
    #25840
    Sziasztok.
    Segítségeteket szeretném kérni. Nagyon megtetszett az An-2, és hála nektek, sikeresen fel is telepítettem.
    Hiába kínlódok vele már közel egy hete, sehogy sem bírom beindítani . Hiába böngészem a "User Guide-t"
    El kezd forogni a propeller, ne nem pörög fel a motor, majd simán leáll.
    Előre is köszönöm a segitséget
    Kellemes napot kivánok !
  • djfules
    #25839
    Egyértelmű FSX...

    Maradja tv-n szerintem projector-hoz teljesen sötét szoba kéne hogy kijöjjenek a szinek, egy idő után unalmas lesz és akármilyen jó akkor sem jobb mint egy full-os Led tv...messzebbről is kell nézed... de te tudod
  • danka200
    #25838
    szerintetek melyik a jobb fsx vagy fs2004?
  • znady
    #25837
    Urak!le szeretnem cserelni a 40"colos full hd samsung tv egy jobbfajta lg an 110w projectorra!szerintetek erdemes?termeszetesen fsx fut rajta azert kerdezem,van e valakinek tapasztalata mi a kobb elvezetesebn stb,....

  • fireman73
    #25836
    Érdekel! Bp-i vagyok!
  • djfules
    #25835
    Attól fűgg hol?
  • bondi
    #25834
    Ha tudok intezni egy ancsas reppenest kit erdekelne?
  • JoopZzz
    #25833

    Mikor megláttam a repaintokat,majdnem hanyatt vágódtam a székkel Nagyon szépek!!!Videó is tetszik
    #Nesu#
    #metaxx#
    #fireman73#
  • metaxx
    #25832
    >>"Azért don't igyál előre a bear skinjére! :)))"

    Aúúú, az ilyen mértékű Hunglish már fáj. :D
  • Clidey
    #25831
    Hát én nem tudok róla hogy szerveznének utasozást Ancsával. De repülőnapokon viszont mindig lehet velük repülni, legutóbb például Szolnokon volt rá lehetőség, legközelebb pedig Dunaújban lesz 22-én. Az árakat nem tudom sajna.
  • Clidey
    #25830
    Azért don't igyál előre a bear skinjére! :)))
  • fireman73
    #25829
    De jó neked! Tényleg most hol lehet An-2-vel séta repülni és mennyiért?
  • metaxx
    #25828
    Az YHF maga lesz az orgazmus. :D
  • Clidey
    #25827
    Ezesetben azt kell mondjam maga a tökéj!!! ;)))
    Én ma voltam kinn a reptéren YHF részletfotók ügyében... ;)
  • metaxx
    #25826
    Örülök, hogy tetszik. :) Kis színfolt az unalmas 737-esek világában. És közzé van téve. Ha elolvasod a 0. perc cikket, a végén ott a megás link a teljes flightplan-el, pdf doksival, sceneryvel (fsx) mindennel. Sok sikert a túrához.