33535
  • fireman73
    #25905
    Clidey,megelőztek.......:-)
  • fireman73
    #25904

  • fireman73
    #25903
    Köszi!


  • Hypo #25902
    ok bármi kérdés van nyugodtan privátba keress meg ilyen szép festésekért cserébe szivessen segitek:))))
  • fireman73
    #25901
    Köszi,tanulmányozom.....
  • Hypo #25900
    Smart object nagyon jó dolog, tobb layert kijelosz es csinalsz beolouk egy smart objectet ami ennyit tesz hogy elöször is kevesebb layer-el kell tokolnod plane ha vannak eleve kesz dolgok a kompozicioba, a masik dolog ha rakattintasz a smart objectre akkor kulon megnyitja azt es annak a layereit ( psb formatum egyebként) és ott tudod szerkeszteni a smart objectben levoket, illetve ha tobb helyen hasznalod akkor eleg egy helyen modositani a smart objectet mindenutt modositja. Lehet bele illsutrator file-tol kezdve eleg sok formatumot beimportani ami meg azt sinalja hogy ha egy AI van benne akkor amikor rakattintasz akkor nyitja neked illustratorban egybol.

    A LAyer Comp azert remek mert kulonbozo fazisokat tudsz beállitani és csak egy kattintás és látod a fázist es a hozzá tartozo layerek be kapcsolva, ergo nem kell keresgelni melyik layert kell bekapcsolni stb, ez foleg ott jo ahol egy psd ben sok kulonbozo dolgot csinalsz pl mondjuk egy weboldalnal egy psd ben van a HOME,ABOUT US, GALLERY amelyeknek majdnem mind ugyan az a deisngja csak par content meg kép a kulonbség, Layer compba lesz HOME,ABOUT US,GALLERY és amikor rakattintasz a gallery-re mondjuk akkor o csak azokat a layereket kapcsolja be ami a gallery-hez neked kell.

    egyszerubb hasznalni mint elmagyarazni:))))

    Én model és karakter artoknál mindkettőt elég sokat használom

    SMart OBject Basic:


    Layer Comps KATT IDE
  • fireman73
    #25899
    YoYo is kész,kicsit koptatott
  • fireman73
    #25898
    Én is PS használó vagyok,de a /smart object, layer comps/-ról nem sokat tudok
    Kérlek mond el,hogy mi is ez pontosan

  • fireman73
    #25897
    Edzőbá nem ajánlott semmit?


  • Hypo #25896
    nézegettem pár repaint psd-t sose értettem miért nem használják jobban a PS lehetőségeit, lásd smart object, layer comps...etc. mondjuk ahány ház annyi szokás, de annyi mindent lehet már egyszerübben is csinálni
  • metaxx
    #25895
    Nem, dehogy, ahány ember annyi szokás :D
  • Clidey
    #25894
    Persze, ez is egy jó technika, de nekem valahogy nem jött be. Próbáltam már anno az iFly-nél is meg legutóbb a Dashnál is de valahogy nekem nem kényelmes...tudom, bennem van a hiba! :)))
  • Swy00
    #25893
    nem a GPWS-re gondol? annyit tudok, hogy ennek ez a feladata, azt h ezt programban h érjük el azt nem tudom de tube-os videóknál mindegyiknél bemondja.
  • metaxx
    #25892
    FS2Crew? Bár az nem ingyenes...
  • metaxx
    #25891
    Nem tudom te hogy csinálod, de én úgy hoztam össze, hogy egyenletes legyen, hogy a törzs 3 darabját 1 helyre húztam össze. Tehát van ugye 3db 2048x2048-as textúránk, amin a törzs 3 részre van bontva. a most én csináltam egy új lapot Photoshopban, egy 6144 x 2048-ast, és egyenként (az összes layert kijelölve, mappákba) átraktam a nagyra, és ott egymásra illesztettem őket. Így már tök könnyű megrajzolni egy egyenes vonalat, vagy cikkcakkot, vagy tök mindegy, mert egyforma lesz, és nem lesz illesztési hiba se, 100%. :D Aztán ha kész, szétszeded, és visszarakod az egyéni 2048x2048-as lapokra őket, oszt jóccakát. :D És így tényleg tök egyszerű.
  • fbalfonso
    #25890
    Keresek egy olyan kiegészítőt, ami úgymond "szövegel" a pilótafülkében, pl. leszállásnál mondja a füledbe a magasságot, meg ilyeneket, pont úgy, mint az FSpassengers (nem tudom, mi a hivatalos neve, annyira nem tudok "pilótául"), és állítólag a default gépekkel is működik. Esküszöm, régebben láttam ezen a fórumon belinkelve, ha jól tévedek, még ingyenes is volt, de most az istennek sem találom meg. Valaki tudna segíteni nekem? Köszönöm.
  • Hypo #25889
    hát az a sok szines kép lejebb pl egy kiegészítő Sibwings AN 2 16 euroéert azt hiszem .
  • Papirzacsi
    #25888
    Na ez már akkor kettő. Ennyi mán biztos elég :-d
  • Clidey
    #25887
    Hááát azért az illesztésekkel lehet szívni mint a torkos borz...
  • Clidey
    #25886
    egy jó kiegiszitö
  • Papirzacsi
    #25885
    egy jó kigészítő
  • danka200
    #25884
    sziasztok valaki tudna nekem mondani egy jó kiegiszitöt?
  • Papirzacsi
    #25883
    Amit találtam adatlapot az alapján HD ready, de lehet van más verziója is. Azt csináld amit te szeretnél. Én személy szerint nem komázom annyira a projektoros dolgot.
  • metaxx
    #25882


    Állati szép. :)
  • metaxx
    #25881
    Miután rájöttél, hogy melyik alkatrész hol található a paintkiten, elég könnyű ám. De tényleg.
  • djfules
    #25880
    Á pont erre gondoltam éppen, KIRÁLY! És jó hogy van türelmetek ilyeneket gyártani :-)
  • carlosfly
    #25879
    Süti!
  • L Viper #25878
    Nem semmi ez sem
  • fireman73
    #25877
  • Clidey
    #25876
    Megkezdődött a béta-teszt... :)









  • Clidey
    #25875
    Nocsak, improvizáltál Zsolti? :))) Egy szürkére vevő vagyok!!!
  • fireman73
    #25874
    Tessék.....


  • fireman73
    #25873
    Amíg a készlet tart.......
  • polluxware
    #25872
    Meddig tart még az Ancsa invázió????
  • fireman73
    #25871

  • fireman73
    #25870
    Mi-8 base
  • fireman73
    #25869


    Igrim2009 | Rating: 5! FSX Sceneries


    - Screenshot 1
    - Screenshot 2
    - Screenshot 3Scenario airport Igrim (USHI), located in the western part of the Khanty-Mansi Autonomous District. In this port regularly perform flights UTair and Gazpromavia.

    Translation from Russian by
    → Filename: 25546-USHI-FSX.zip
    → Size: 11 681kb
    → Date: 3 years ago (03.12.2009 19:53 MSK)
    → Author: Рудавин Кирилл АКА IBR
    → Approved by moderator: SLAVJAN
    → License: Freeware - Free version, Unlimited Distribution
    → Downloaded: 1672 time(s)
    Comments (12) | View ZIP-Content | Download

    Scenario airport BerezovoH (USHB) | Rating: 5! FSX Sceneries


    - Screenshot 1
    - Screenshot 2
    - Screenshot 3Scenario airport Berezovo (USHB), located in the northwestern part of the Khanty-Mansiysk

    Translation from Russian by
    → Filename: 36943-USHB-BerezovoX.zip
    → Size: 36 544kb
    → Date: 2 years ago (22.03.2011 20:26 MSK)
    → Author: Рудавин Кирилл
    → Uploaded by: IBR (uploaded 8 files)
    → Approved by moderator: AirArt
    → License: Freeware - Free version, Unlimited Distribution
    → Downloaded: 1211 time(s)
    Comments (12) | View ZIP-Content | Download
  • fireman73
    #25868
  • Nesu
    #25867
    Ez ORBX reptér és haigen ez a CZST Stewart reptér vagy mi ?
  • polluxware
    #25866
    ,de hát tudta hogy előtte van a kifutó... mosméé kellett átstartolni?

    blikkre nem megy???