33535
  • znady
    #26025
    nekem most a pro flight rudder van,de egyszer kilrobaltam a ch product os fele fajtat.nekem speciel azjobban bejott.viszont nem csak ugy letepozaraztam a foldre ahogy a manualban irjak,hanem megemelve becsavaroztam egy dobogora.
  • spyy55
    #26024
    Hmm... na ja, de jobb mint kitekerni a joy nyakát, nem? Vagy EZ? :)
  • Clidey
    #26023
    AZ én tapasztalatom hogy az összes számitógéphez kapható rudder egy kalap fos. Tökre köze sincs ahhoz ami egy valódi gépben van, pedig próbáltam már jópárat. Valahogy az üléspozíció nem az igazi (egy átlagos irodai széket alapul véve) valamint a használatkor is teljesen más érzés taposni...talán egy FFB-s rudder esetleg... :D
    Szóval én a magam részéről felesleges pénzkidobásnak tartom őket.
  • spyy55
    #26022
    Mi az, amitől szarabb lenne, mint más?
  • Nesu
    #26021
    a CH -t felejtsd el !!!egy szar !!!
  • spyy55
    #26020
    Nos: már csak egy rudder van vissza, kettő között vacilálok: EGYIK: CH Pro Pedals vagy a MÁSIK: Pro Flight Rudder Pedals.
    Akinek van tapasztalata, megoszthatná.
  • Nesu
    #26019
    FSX Movie | ORBX Scotland | HD


  • Frenky
    #26018
    Hi! Sikerült megoldani a látótávolságot? Nekem is hasonló a gondom, mikor multiban egyszerűen eltűnik a gép és csak akkor látom, mikor bekapcsolják a füstöt, azt még lehet látni és úgy tudom csak, hogy milyen irányba kell követnem.
  • spyy55
    #26017
    Nem igazán nagy gépekkel repülök (változó egyébként), de arra minek is kéne már szinte joy, mikor mindent elintéz az AP. Kis gépekhez van joystickom, de pl egy cessna-tól a q400-asig már élvezhető a kapaszkodás. A keresett hardverek kényesek és csak a yoke rendszerekre lennék kíváncsi, hogy melyiknek az érzete a legkiválóbb (általánosságban). A throttle-k és a rudder pedálok biztosak. (jó lenne, ha "demo" formájában kipróbálhatóak lennének valahogy...)
  • znady
    #26016
    ez attol is fugg,milyen gepen akarsz repulni.az utobbi ch productos yoke a beepitett gazkarral,azert nem all kozel egy nagymadar toloerokar erzetehez.pl a320 vagy 737.a 2saitek quadrant osszekotve viszont mar lehetoseget ad arra hogy a spoioert es a flaps eket is egy ilyen szabalyozoval allitgasd.plusz ezenkivul akar 4hajtomuves gepeken egyenkent tudod a teljesitmenyt szabalyozni,hiszen 2x3tengely forgasiranyt ad.ezenkivul a ketto gazkar ad meg 12 programozhato gombparancsot a kapcsoloival,illetve a thrust revesert is be tudod allitani a gazkarra,ha teljesen kattanasig visszahuzod
  • spyy55
    #26015
    Tegnap kipróbáltam vajon milyen egy pilótának bal kézzel fogni a kormányt és jobb kézzel a tolóerőt adni. Nos, nem kicsit sutább a helyzet :) Ugyebár megszokott, hogy a joystickokat jobb kézzel fogjuk (többségében). Elég nehéz volt az irányítás, meglepődtem. Ez azonban annyira megtetszett (hisz így a valósághoz még közelebb vitt), hogy muszáj lesz a közeljövőben beruháznom egy-két cuccra:
    Van valakinek tapasztalata a PRO Flight Cessna Yoke Systemről? Esetleg erről van vélemény?
    A throttleből kettő lenne a dupla hajtóművű madarak miatt.
  • Hypo #26014
    egy nemzeti repulo trafikost tudsz nekem Maestro??:)))))
  • metaxx
    #26013
    Jajj milyen vagy... lekicsinyled a munkájukat :)
  • Clidey
    #26012
    Azért nem árt ha tudod hogy az a RedBull-os festés igazából is létezik, keress rá a neten - ergo Alabeoék nem megtervezték csak megfestették azt a livery-t a Szuhojra. Hatalmas különbség... :)
  • metaxx
    #26011
    :D Hahh. Ez jó. Nekem meg kezembe került az Alabeo Su-26 Red Bull Matadors-os gépe, és akkor kezdtem el filózni rajt, hogy ez milyen rohadt szépen nézne ki az An-2-n. Azért Alabeora minden mocskot lehet mondani tényleg, de festeni azt tudnak! :D
  • Clidey
    #26010
    Nos, úgy látszik ismét egy rugóra jár az agyunk, pár napja nekem is pont ez jutott eszembe, most épp a dizájnon gondolkodom... ;)
    Amúgy HA-ANV released with full Hungarian panel... :)))
  • metaxx
    #26009
    Azon gondolkoztam, hogy egy mély kék-sárga-piros Redbull színekben, milyen kurva jól mutatna az Ancsa... :D És igen... célzás volt, nálamnál tehetségesebb embereknek :D
  • znady
    #26008
    fsuipc nelkul os lehet a ket saiteket kotni.rudder bol erdemesebb a ch product fele fajtat venni a saitek helyett.a saitek pro flight yoke ot erdemes moddingolni extra eros gumikkal belul.erre van egy par jo youtube video is,hogy hogyan kell.
  • Clidey
    #26007












    Available soon... :)
  • spyy55
    #26006
    Tanácsot szeretnék kérni: vezérlőket szeretnék vásárolni és nem szeretnék ismeretek nélkül belevágni. Akinek van tapasztalata, kinek mi jött be, megoszthatná (márka, stb.). Hasonló jöhet szóba: KÉP esetleg dupla throttleval a két hajtóműs gépek miatt (asszem egymás mellé lehet konfigolni majd FSUIPCal).
  • znady
    #26005
    igenam de ez fs 9re van!:(
  • Clidey
    #26004
    Ezért a trágyáért még ennyit se adnék. Amikor megjelent nagy szám volt ez tény, viszont grafikai kidolgozásilag már akkor is a hányinger kerülgetett tőle.
  • Nesu
    #26003
    na ezt kapjátok ki :

    Boxed Aerosoft - PMDG 737 600/700/800/900 [AER-145] AUD$59.95 AUD$9.95
  • Hypo #26002
    fórum keveredés:)
  • Papirzacsi
    #26001
    Csak ne felejtsük el, hogy ez a gép 2004-ben készült. Fsx-et nem is támogatja.
  • Nesu
    #26000
    és még az esőcseppek is látszódnak a szélvédőn ....

    Mert a szelet ,védeni kell !!!
  • Hypo #25999
    nem rossz nekem meg van. Na ezt azért jobban ki kéne fejteni, szóval nem AN2, viszont az FDE eleg jo ahhoz kepest, VC hááát de mondom a celnak megfelel, repultem vele 4 et kb ennyi:))))
  • metaxx
    #25998
    Esküszöm nem én találtam ki :D

    "Great Plane that B314. Worth to buy it. "

    Kell ennél több? :D Engem meggyőzött. Jó, hát nem egy A2A, de van. :D
  • Clidey
    #25997
    OMG! És mit dicsérnek rajta? Az árát, ugye? :))))
  • metaxx
    #25996
    Szia!

    Ezt dicsérik az eddigi vásárlók.

    http://secure.simmarket.com/pilots-boeing-b314-the-clipper-online-v2.phtml
  • Nesu
    #25995
    elég gyengus

  • Nesu
    #25994
    Végleg búcsúzik a Malév retro festése

    Szerző: Tóth Máté | Dátum: Ma, 06:18

    Az AIRportal.hu értesülései szerint hamarosan új üzemeltetőre talál a Malév egykori retro festésű, Bombardier Dash-8 Q400 repülőgépe. A korábban HA-LQD lajstromjelet viselő turboprop új színekben folytathatja pályafutását.
  • Swy00
    #25993
    jó (felhős) reggelt mindenkinek!

    egy olyan perverzióm lenne, hogy keresek egy ingyenes Boeing 314 Yankee Clipper-t mert a Ken Follett könyv annyira magával ragadott, hogy most muszáj lerepülnöm. A problem az, hogy eddig csak olyan bénaságokat találtam, hogy más tiszta ideg, vagyok. Ne tud esetleg valaki olyat ami normális. már csak annyi az igényem h ne maszat legyen a VC. Vagy olyan oldalt ahol legalább ellenőrzik h azért a feltöltött modell ne legyen egy összecsapott romhalmaz?
  • znady
    #25992
    kiprobaltam amugy ma. a projektort,vegre megjott a kabel ami a hulye apple thunderboltot butitja le vga ra.es most tessek kapaszkodni cseszhetem az egeszet,mert dual ba nem kepes kinyomni a kepet digitalisan es analog,kvazi,gy a projektor megy a vga kabelen vagy a hdmi kimenet amin most a pfd megy...
    na ehhoz szoljatok hozza.
  • znady
    #25991
    a 2saitek quadrant ra 70font ert csinalnak angliaban egy hasonlo moddingot.
  • znady
    #25990
    6000dollar ez a cucc
  • spyy55
    #25989
    Emlékeim szerint 2 Miklós mondta nekem az árat.
  • [HUN]FaTaL
    #25988
    Mennyiért vesztegetik?
  • Hypo #25987
    én még most is néha néha:))))))
  • spyy55
    #25986
    ...sokat álmodoztam erről