33535
  • Papirzacsi
    #26225
    Én úgy fogalmaznék, hogy függőséget okoz! :-D

    P-51
    B377
  • Hypo #26224
    A2A nagyon jó fejlesztő csapat, rendkivüli részletességel dolgoznak, a harci gépeik csodálatosak.
    AccuSim kiegjuk még valóságosabá teszi az egész repülést. Motor hőmérséklet, olaj...stb

    VISZONT mivel részletes ezért nem árt olvasni tanulmányozni nem pedig csak beugrani aztan gazkart elore mert elég sok meglepetés érhet: pl be se tudod inditani:)))


  • Ordasbácsi
    #26223
    Sziasztok!
    Kinek van meg ez? http://www.fspilotshop.com/a2a-simulations-wings-power-p-3742.html
    6570ft körül van, már pár hónapja szemezek vele...
    Milyen véleményen vagytok a A2A Simulations csapatról?
  • Hypo #26222
    emirnek lesz ezert gondoltak az emiratuse biztos megteszi....Szijjarto anno tokai aszut vitt nekik...szegeny nem tudta hogy ezek nem isznak szolobol keszult dolgot
  • [HUN]FaTaL
    #26221
    Gyönyörű Emirates koppintás.

    Ja mégsem, gusztustalan az egész :D
  • Hypo #26220
    hát igen az is szar de legalább nem annyira:)))))) Kérjék meg a Maestrot ha valami szépet akarnak:))))
  • Nesu
    #26219
    nekem is az árnyék tetszett igazán
  • Hypo #26218
    minden nap uj design???:))))) szép az árnyék:)
  • Hypo #26217
    mondtam, hogy én nem probáltam még. Megvan a regebbi verzio amikor kijott megvettem de azota se sokat repultem vele a sok baja miatt. Majd talan egyszer ezt is kiprobalom.........
  • Nesu
    #26216
    Publikus a Sólyom Airways festési terve

    Szerző: AIRportal.hu | Dátum: Ma, 12:30

    A Budapest Airport megszerezte a Sólyom Airways tervezett festési mintáját. A kép egy Airbus A320-as repülőgépet ábrázol a tervezett színekben, ez megerősíti a korábbi értesüléseinket, miszerint a cég 6 darab Airbus A320-as gép bérlését tervezi.


  • polluxware
    #26215
    Csak annyit még hozzá, hogy magát a gépet azok csinálták akik az AS Catalina-t, vagy a Bronco-t. Nem mondom ,hogy minden szempontból tökéletes lenne, de az biztos hogy egy külsőleg nagyon pofás, szép kieg. Ami viszont nem tetszett az külső nézetben a pilcsik:))) (ugyanazokat a groteszk pofákat rakták az ülésbe) A műszerek szépek, pontosak, amin érdemes házilag állítgatni az a nézőpontok kamera állásai (ez is monitor és felbontás függő).

    Tegnap este repültem vele úgy egy utat hogy csak az autópilcsit használtam (no joy, lusta voltam kirakni az asztalra:))) RXP GPS-t sztem valhogy majd bele heggelik, de a beépített-nek is van friss AIRAC-ja (ezt telepítés folyamán lehet is látni ahogy másolja az adatbázisát

    direkte mondtam a linket... sztem érdemes kiprószálni (aztán nehogy pozitívan csalódjon valaki, és megrengessem a konzervatív gyüpös életszemléletében:)))
  • polluxware
    #26214
    most mondjam azt, hogy amennyire szép a VC-je a meg kabinvilágítás, ahhoz képest meglepően jó és stabil az FPS? sőőt... igazából én pont ezen csodálkoztam el legjobban

    nekem konstans 24fps-t ad...

  • Clidey
    #26213
  • Hypo #26212
    t javitaottak rajta, igaz én még nem probáltam de tegnap beszeltem egy VA társal aki szerint ugyan olyan fps zabalo mint az elodje ugy hogy o ennyit mondott: " I will stay with the AN2" :)
  • polluxware
    #26211
    azöbölbe most futott be az 1.01es AS twotter....
  • Hont
    #26210
  • polluxware
    #26209
  • Rodman6
    #26208
    Nem tud webcamot amin lehet látni a kifutópályát vagy a le és felszálló gépeket bp-n?
  • Hypo #26207
    typoban gyengus a gyerek, a tobbiben IS :)
  • Nesu
    #26206

    AIRportal.hu - LHBP spotters
    Mi kel ki a tojásból? Lesz-e új nemzeti légitársaság? Kapcsolódó cikkünk: http://www.airportal.hu/ap/viewtopic.php?t=14617

    Olvasónk, AZS készítette ezt a lehetséges festésmintát, ha tetszik like, ha nem komment! :)

  • Hypo #26205
    fs9 re szuper packot csinált aeroworx én mai napig szeretem nagyon, tény a VC je nem mai de a 2d elég pöpec volot pláne egy kis Reality XP vel megspékelve. Ezek a glass cockpitek nem vonzanak
  • Clidey
    #26204
    Nem baj, köszönöm!!
  • [HUN]FaTaL
    #26203
    Megkésve bár, de kitöltöttem.
  • Clidey
    #26202















    Many thanks for the preview shots to Fotelpilóta ... ;)
  • polluxware
    #26201
    háááááááááááát igen... tudtam hogy neked is ezen akad meg a szemed

    ugyanakkor próbáltam az AS TwinOtter Extended-t.... (érdemes rákeresni az öbölben)
  • Nesu
    #26200
    Egy kis film ajánló :

    Kínai kaland
    (High road to China)


  • Nesu
    #26199
    Melyiket kellet volna választaniuk ?
  • Hypo #26198
    Sajnalom, hogy a glass cockpitest valasztottak, igy egy tucat lesz
  • znady
    #26197
    probakeppen megkerdezem kinek mennyit erne meg kompletten a cockpitben levo saitek settem,kompletten?
    ez konkretan a kovetkezo dolgokbol all:
    2 throttle quadrant
    2 flight instrument display
    1pro fligjt yoke
    1pro flight rudder-nem a cessna fajtta hanem a combat-
    1multipanel
    1switch panel.
    ha ertelmes ajanlatot kapok akkor hazakuldom magyarorszagra,
    sajnos ahol lakom ott ezeket a dolgokat nem keresik igy nemtudom itt ertekesiteni.
  • spyy55
    #26196
    Videókártyád élsimítása? Játékon belül kuka!
  • metaxx
    #26195
    :) ez kész. ho lee fuk
  • znady
    #26194
    Imadom Amerikat!

    http://index.hu/tech/2013/07/12/ho_lee_fuk_vezette_az_asiana_gepet/
  • NagyiBMX
    #26193
    Az mennyire normális hogy a beállításokban minden Ultra High-ra van rakva, legnagyobb felbontás és a játék mégis úgy néz ki, mintha 640x480-as felbontásban játszanám? Tudom, hogy 2005-ös a játék nem is az a gond, hanem hogy a tutorial első pályáján a takeoff-nál a kis sárkányrepülő gyakorlatilag kockákból épül fel, holott videókban meg szerintem mindenkinél teljesen HD az egész. Nincs valami grafikai addon amit tudnátok javasolni?
  • tothbalu99
    #26192
    Nem akarok ünneprontó lenni, de Cockpit view már régebbóta van :)
  • Rodman6
    #26191
    Megújult a Flight Radar 24! Mostmár akár Cockpit viewben is nézhetjük a repülőgép útját, google earth szimulátor stílusban.
  • polluxware
    #26190
    há festessz rá árpisávot, oszt röpülheted..

    most mit mondjak erre?:)))))
  • perko
    #26189
    Biztosan a Názáreti ül benne.
  • Nesu
    #26188
    akkor most ezt meg se vegyem ?


  • polluxware
    #26187
    aeroworx b200 for FSX


  • Clidey
    #26186
    Még folyik a szavazás.