33535
  • Hypo #26265
    már a b200? szerintem az egy fos na nem mintha a carenado fele king air probalkozasok anyira jok lennenek de hat carenadotol nem is azt varjak szep screenshot gépek ennyi. Twottert majd kiprobálom látom kijott 101 verzió. bár ha nagyot akarsz rohogni akkor gyere world of warplanes betara:)))) a repuleshez nincs koze, mondjuk en jokat vfr kedek amig a tobbiek egymast gyolkolasszak:))))
  • polluxware
    #26264
    most így nézve a hivatalos flight1es shoot-okat, azt kell mondjam grafikailag a fasorban sincsen az AS twotterhez képst:) és 60dodót ezért:)))))
  • polluxware
    #26263
    a megvilágosodásodért:) áldott legyen az.....

  • Hypo #26262
    de ellenséges vagy:)
  • polluxware
    #26261
    ha neked tetszik a sibwings birddddog, akkor sztem ebben sem fogsz csalódni....
  • Hypo #26260
    jó? :)
  • almostatys
    #26259
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül,hogy a Level-D 767 Freightert hol tudnám megvásárolni? Sehol nem találom a cargot neten,még csak a virágbolti verzióban sem.
  • polluxware
    #26258
    próbáld már ki a twin otter-t basszus...
  • Hypo #26257
    FLIGHT1 B200: "...“The Flight 1 Beechcraft Super King Air B200 sets a new bar for flight simulation systems development and design,” says Flight One Vice-President Jim Rhoads. “It includes a Garmin G1000 avionics retrofit, advanced systems modeling, a maintenance module, and a custom-coded Android application that simulates the GCU 477 MFD controller. There’s really nothing else like this package on the market.”""

    Minden gépre ezt mondják, hogy ilyen még nem volt soha:)))) Ez is az xy gépből átvett g1000 kár érte
  • Frenky
    #26256
    Sziasztok! Tudom, hogy ez egy SIMULATOR topik, de azért próbálom megkeresni azokat a szimulátoros játékosokat, akiknek lenne kedve "velünk" repülni! :-)



    További szép napot...
  • gcs7e7
    #26255
    Ezt sikerült megoldani :)
    ______________________________

    Azt szeretném kérdezni hogy kiszolgálóegységeket hogy tudok kérni? Van esetleg valami leírás?
  • Nesu
    #26254
    MEGJELENT !!!

    http://www.fly2pilots.com/Cms/Ui/Pages/Products/MainPage.aspx?id=253b8b5c-0a91-4935-8d01-b3c70aee6034&pageid=b769000e-6101-4815-9eea-b19eeedde129

    FS Global Real Weather (FS9/FSX/P3D) 39,99 EUR
  • Mikoyan
    #26253
    Köszi spyy55! :)
  • spyy55
    #26252
    EZ IGEN :D :D Mi meg placsnizzunk Mézga Családot!
  • spyy55
    #26251
    Bármit beállíthatsz magadnak repülésként (akár valós menetrend alapján). Vagy csak szabad elképzelés alapján riogathatod a balatoni strandok felett az embereket is. Indítás szintúgy, de a lényeg, hogy: AHOGY AKAROD!
  • Mikoyan
    #26250
    Sziasztok!
    Azt szeretnêm megtudni,hogy a FSX-ben repülőjáratok is repülhetők,vagy magadnak kell úticélt választani?
    Ja és még annyit:a repülők billentyűparancsal is indíthatók vagy csak egérrel valo kattintásokkal?(úgyértem hogy manuálisan)
  • Hypo #26249
  • gviski
    #26248


    Azért a Oman gépek se csúnyák :D
  • gcs7e7
    #26247
    Üdv!
    Új vagyok itt és egy kérdéssel fordulnék hozzátok:
    Mikor X repülővel Y helyen felszállásnál elérek 5-600 méter magasságot, "Flight Simulator X működése leállt" hibaüzi fogad. Mit kéne tegyek? Most telepítettem újra a játékot, mert egy vékony sávban hozta be a képet és nem javult. Egyre több probléma van, miközben sokáig semmi nem volt. Se laggolás se semmi.

    Előre köszi! gcs7e7
  • Hypo #26246
  • spyy55
    #26245
    Pontosan! Én személy szerint a THAI Airways stílusát szeretem (leszámítva a lila színt), ahogy átöleli a gép törzsét! Kecsessé teszi a gépet, és maga az egészre jó ránézni. Nem beszélve a személyzetről... ;) (ez az én véleményem)
  • Hypo #26244
    a művészetben a legfontosabb az alázat, de ezek ahhoz is túl cinikusak, megkapta egy misimókus aztán warer PS en fabrikált valamit csak hogy legyen valami. Egy kis cég brand tervezése is ídőigényes akkor hol van egy LÉGITÁRSASÁG. Pár dolog:
    1. Gépek festése
    2. Személyzeti egyenruha
    3. Céges papirok,
    4. névjegyek,
    5. repjegy, csomagszallag
    6 Pultok Chek In tablak Designja
    7.8.9....stb

    Egy oldalrol keszult fos még nem CÉG BRAND, és ha valahol hát a légitársaságoknal nagyon fontos a BRAND,

    azért mert van olaj pénz még ész nincs.
  • Frenky
    #26243
    Sziasztok! A Fiaimmal próbálgattuk a hálózati játékot, de nem jöttem rá, hogy miért van az, hogy egyszer csak eltűnik a repülőgép és csak ha nagyon közel vagyunk egymáshoz, akkor látni újra. Mit kellene állítani, hogy a távolabbi gépeket is lehessen látni? HELP & Thx.



  • Papirzacsi
    #26242
    Akkor motor indít, gázt neki, oszt hadd szóljon. Vétek nézegetni, ha repülni is lehet vele, nagyobb élmény! :-D
  • Nyiri
    #26241
  • spyy55
    #26240
    Pont a kettő közti átmenet kellene: az egyik túlzsúfolt, a másik túl egyszerű... (grafikusként) Nincs meg a szemnek az azonnali gyönyöre, nincs meg az, amit lényegnek lehet nevezni, hogy azonnal észrevegyük és ne tudjuk levenni róla a szemünket. A törzzsel tényleg lehetne valamit kezdeni, pár vonalvezetést, ami legalább - ha már ilyen név, akkor abból eredően - átöleli azt, vagy (madár) szárny hatását keltené. De hát istenem, nincsenek azonos ízlések és ez a szép benne, de ha már lesz is, legalább megkérdeznének több (NAGYON SOK) véleményt, kinek mi... Aztán azt faragni tovább.........
  • Hypo #26239
    ez már jobb bár ezzel is van bőven gond:)
  • [HUN]FaTaL
    #26238
    Ez legalább kinéz valahogy.

    Szerintem az egész elnevezés vérgagyi, lenne inkább Falcon Airways, még az is jobban hangzik.
  • Ordasbácsi
    #26237
    Már függök! :D
  • Ordasbácsi
    #26236
    Köszi a válaszokat!
    Igen, a demo videót már többször is megnéztem, manualt stb,...
    Tisztában vagyok, hogy kissé sophisticated a dolog ;)
    Repülni (még) nem de ültem már benne :)
  • gviski
    #26235
    Hét nagyon gagyi lett, nekem továbbra is ő a kedvencem:

  • [HUN]FaTaL
    #26234
    #26221 :D
  • metaxx
    #26233
    Nem tudom honnan kaphatták az ötletet... :D

  • Hypo #26232
    kicsit olyan mintha meglevo festéseket raktak volna ossze ...sose jó az ilyen approach
  • Hypo #26231
    :)) igen ha már sólyom a szarnymintat kihasználnam meg felul alul nezetet is lehetne egy szép szarny shape ami vegigfut a torzson és a farokban tricolorban végződik, az aranyszeru betu szin is elveszik a fehéren....nálam ha a gyakornok ilyet csinal 1 es:))
  • metaxx
    #26230
    Egyet értek maximálisan. Az üres fehér törzs, rettenetesen csupasz így. Nagyon nagy a hiányérzetem nekem is. Ezt még remélem átgondolják, mielőtt elküldik festetni a gépeket.
  • Hypo #26229
    hát ( és nem a te munkádat kritizálva) de egy jellegtelen kicsit tulgondolt dologal van dolgunk itt:))))

    az a fura hogy csak azok a feluletek vannak kihasznalva a terven ami igazabol oldalrol latszik, ergo aki tervezte az kapott ioldalrol egy gepet es kész ennyi, pedig vannak feluletek amiket eleg jol ki lehetne hasznalni.......
  • metaxx
    #26228
    Megfestettem a Sólymot Black Box Airbusra. Lajstrom szándékosan nincs, mivel a bemutató képen sem szerepelt. Aki szeretné, elérheti az oldal letöltések menüjében. A festés csak v0.6-tól felfelé működik.

  • Hypo #26227
  • Solt
    #26226